Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Liv & Capricus EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Liv & Capricus EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Liv & Capricus EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Liv & Capricus EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Liv & Capricus EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Liv & Capricus EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Liv & Capricus EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Liv & Capricus EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Liv & Capricus EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 44 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 44 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Szomb. 28 Jan. - 21:51






Capricus && Olivia
Idiótákkal vagyok körülvéve, de komolyan, egyetlen egy normális és értelmes embert sem találni mostanában. Ma pedig szépen le fogom magam inni és részegen megyek vissza a suliban, mert nem érdekel, hogy milyen következményekkel fog járni. De csak az a gondom, hogy mit vegyek fel mára, mert nem igazán gondoltam bele, hogy mibe menjek.. Miért ilyen fontos számomra a megjelenés? Egy nőről árulkodó a higiénia és a kinézet, szóval egy normális lány mindig csinos és ápolt. Na de nem szórakozok sokat, kiveszek egy csinos felsőt és egy fekete farmert, magamra húzom és már indulok is el az úti célom felé, ma a Három Seprűben fogok elütni az időmet. Remélem, hogy nem fog jönni a lúzer és ribanc volt barátnőm, mert kénytelen leszek megint jól lejáratni, tudjátok.. tudok én a múltkorinál is sokkal gonoszabb lenni, mert az semmiség volt, hogy kopasz lett, nem töltöttem ki teljesen a haragomat.
Egy óra múlva már a Három Seprű előtt állok és kinyitom az ajtót, majd a felettem lévő csengő jelez is, hogy egy újabb vendég jön. Elindulok a pult felé és mikor odaérek, akkor felülök egy bárszékre, majd várom, hogy a csapos odajöjjön, akiről be kell látnom, hogy elég jóképű, így megeresztek felé egy kedves és aranyos mosolyt. - Egy lángnyelv whisky. - adom le a rendelésemet és amikor elfordul, akkor elkezdek halkan kopogni ujjaimmal a pulton. Hiába nézek körbe, senkit sem látok, akivel szívesen állnék szóba, míg meg nem hallom a csengőt, ami az én érkezésemkor is hallhatta csengését.. Kíváncsi vagyok,d e azért annyira nem, hogy megforduljak és megnézzem, hogy kijött. Abban a pillanatban a helyes srác le is rakja elém a whiskyt én pedig belekortyolok és élvezem, ahogyan kellemesen marja a torkomat.



A hozzászólást Olivia Armstrong összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. 9 Ápr. - 20:28-kor.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Szer. 5 Ápr. - 16:01


Liv & Capricus


Noha tél van, ha már kimenőt kaptunk, vétek lenne a kastélyban maradnom. Nem is követek el ilyesmit. A haverjaim is egyre mondják, hogy menjünk és vessük bele magunkat a roxmortsi forgatagba és nem is én lennék, ha nem hajlanék a szavukra. Jó lenne valami menő öltözettel előrukkolni, főleg hogy tavaly, az ex-barátnőmnek hála elég jó stílust sikerült kialakítanom, ha épp nem kell talárban feszengenem, én azonban be kell valljam, magamtól annyira nem jeleskedem az ilyesmiben. Tényleg szereznem kellene már egy új barátnőt. Főleg, hogy America, a nővérem is egyre inkább gyanakodik amiatt, hogy még mindig szingli vagyok. Leszokhatna már az állandó bagolyküldözgetésről. A "tanulásra akarok koncentrálni végzősként" dolgot meg sehogy sem akarja megérteni. De talán tényleg lépnem kellene valamit. Csak ne Rosie jutna eszembe állandóan... Persze lehet erre is ez a megoldás.
Mindenesetre ma még biztosan szingliként megyek le a faluba, de az öltözetem szerintem megnyerő, még ha egyszerű farmernadrágból, szürke pulóverből és fekete kabátból áll is. Legalább nem érhet az a vád, hogy úgy nézek ki, mint bármikor máskor, hiszen a talárom szerencsére a kastélyban maradhat.
A falu utcáin igen nagy tömeg hömpölyög, mint az ilyen roxmortsi hétvégéken általában, mikor szinte az egész Roxfort ideszabadul, elég csak egy kicsit másfelé figyelnem és máris azon kapom magam, hogy elsodródtak mellőlem a barátaim. Egy ideig mászkálok a tömegben, próbálom megtalálni őket, aztán feladom. Mindegy, majd előkerülnek később. A borult idő és a szürkület egyébként sincsenek a segítségemre. Inkább a forgatagból kifelé, csöndesebb útszakasz felé veszem az irányt.
Elég kihalt utcára sikerült tévednem, éppen senkit sem látok magamon kívül itt először. Tekintetem aztán egyszer csak megakad egy kocsmán. Jártam már itt korábban, ez a Három Seprű, nem rossz hely. Megindulok hát arra. Felvonom a szemöldököm, majd gondolok egyet és belépek. Lehet, hogy egyedül nem olyan nagy buli a kocsmázás, de hát mi baj lehet? A haverjaimat úgysem találom meg egyhamar és kezdek kicsit fázni is, akkor meg miért ne? Ha nagyon nem találnék ott ismerőst vagy jó társaságot, legfeljebb iszom egy jó lángnyelv whiskyt meg egy vajsört, miközben meg is melegszem.
Az ajtó csilingel, ahogy kinyitom és belépek rajta. Első pillantásra nem veszek észre senki ismerőst, de igazából nem is feszélyez a dolog, egyenesen a pulthoz sétálok, ahol a csaposon kívül jelenleg csak egy hosszú, szőke hajú lány tartózkodik. Egész csinos alakja van így hátulról, de hirtelen nem ismerem fel. Egyébként is a pultost szólítom meg, ahogy odaérek.
- Hello! Egy lángnyelv whiskyt és egy vajsört, légy oly kedves! - hangom határozott, de udvarias. Végül is általában a keményfiút várják el tőlem, még ha ez nem is teljesen őszintén én vagyok, nem hazudtolhatom meg magamat.

What is timing? Timing is for figure skaters and comedians. You either love someone or you don’t.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Vas. 9 Ápr. - 21:27






Capricus && Olivia
Alig várom, hogy végre vége legyen már az iskolás éveimnek, mert olyan feleslegesnek érzem ezeket, hogy csak na. Másra sem jó, csak hogy egyre inkább megutáljuk a tanárokat és a diákokat, mert hát.. nem is tudom. Aztán még itt van ez a Capricus gyerek is, akivel nem tudok mit kezdeni, mert egyre inkább kezdem úgy érzeni, hogy nem vesz észre, pedig pont nem olyan ember vagyok, akit olyan nehéz észrevenni. Aztán még a barátnőm is próbálkozik, hogy megbosszulja azt, amit akkor tettem vele, pedig megérdemelte a dolgot, mert nem fogta fel, hogy vannak szabályok melyeket nem szegünk meg, de ha mégis, akkor annak lesznek következményei. És ismernie kéne egem, tudhatja, hogy nem szoktam senkivel sem elnéző és kedves lenni, így vele sem voltam az. Kicsit sem éreztem gáznak, hogy miattam lett kopasz és a fél világ azon nevet, hogy milyen hülyén néz ki..
Majd csak megérkezik a fiú, akire vártam, de nem hiszem, hogy felismer vagy valami ilyesmi. Így inkább csak várom, hogy rendeljen és hátranézek,hogy van e vele valaki, azonban mosolyogva fogadom, hogy senki sincs ott vele,így mikor rendelt, akkor közelebb megyek hozzá egy székkel. - Szerelmi bánat vagy esetleg valami más? - teszem fel a kérdést, majd hát jelenleg ennyi az, ami telik tőlem, nem erőszakolhatom magamat rá, nem is hiszem, hogy annyira tetszene neki a dolog.

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Pént. 28 Ápr. - 1:44


Liv & Capricus


Talán gonosz dolog, de valahol örülök, hogy idén America, a nővérem már nincs itt. Bár az is igaz, hogy nem teljesen úgy alakul nélküle sem az évem, ahogyan terveztem. Azt gondoltam így végre tényleg önmagam lehetek, nem kell többé szerepet játszanom. Pedig dehogynem. A nővérem keze messzebbre elér, mint hittem volna. Még most is szinte olyan, mintha itt lenne. Tudom, nem tehetek semmit úgy, hogy előbb vagy utóbb ő ne szerezne tudomást róla. Rosie-t is ezért kezdtem el kerülni. De ha ez még nem lenne elég, a haverjaim sem tudnának mit kezdeni egy hirtelen pálfordulással a részemről. Bele kell törődnöm, hogy a Roxfortban én már soha nem lehetek teljesen önmagam, alkalmazkodnom kell az évek alatt kialakított imidzsemhez. De majd ha végzek, minden más lesz. Csak akkor kell majd elég erősnek lennem szembemennem a családom akaratával. A sötét jegy elől nem lesz könnyű kitérni. De talán sikerül majd megértetnem velük, hogy én nem erre vágyom, nem ezt  a jövőt képzelem magamnak. Hiszen engem csak a kviddics éltet. Semmi más.
Kellemetlen, hogy még magányomban is ilyen gondolatok foglalkoztatnak, ahogy belépek a Három Seprűbe, miután a haverjaimat elhagytam valahol és rendelek magamnak némi italt. Bár szórakozni jöttünk le Roxmortsba, talán jobb is így, hogy egy kicsit elmélyedhetek a gondolataimba. Nem mintha ezzel túl sokra mennék. Ugyanúgy tartok a jövőtől, bármennyit gondolkozom is rajta. Elmélkedésemből azonban egy nem várt ember társasága ránt ki. Kicsit meglepetten is nézek az ismerős arcra. Pár pillanatba beletelik, hiszen vissza is kell térnem a "Földre", de sikerül azonosítanom őt. Egy háztársam, Olivia Armstrong. Eggyel jár alattam. Nem emlékszem, hogy valaha is túl sokat beszéltünk volna, de a klubhelyiségben sokszor láttam már. Egyébként is nehéz nem észrevenni, tekintve, hogy igencsak bájos lány. Rendszerint egy barátnőjével volt mindig együtt, őt azonban nem látom most sehol.
- Á, csak elgondolkoztam néhány dolgon, amik mostanában nyomasztanak. Családi ügyek, többnyire. Na meg elhagytam valahol a tömegben a haverjaimat, gondoltam jobb itt a melegben egy jó itallal, mint odakint - arcomon egy visszafogott mosollyal az ablak felé bökök fejemmel a mondandóm végén. Igyekszem megőrizni a kissé laza macsós stílust, ami általában jellemez, nem engedhetem egy háztársamnak, hogy ne lásson keménynek, de elutasítónak sem akarok tűnni, épp ezért úgy érzem, kellően részletes választ adtam neki, amennyire  a felszínes ismertségünk indokolja legalábbis. Meg amit mondok, az tényleg úgy is van. Ennél mélyebben amúgy sem hiszem, hogy érdekelné.
- És te hogyhogy csak így? Mindig a barátnőddel szoktalak látni... ne haragudj, nem jut eszembe a neve - érdeklődve fordulok felé. Végül is, ha már kettesben vagyunk itt, miért ne beszélgessünk? Gondolom ő is ezért szólított meg. Vagy csak hogy elüsse az időt, míg a barátnője mondjuk a mosdóban van. Bár oda a lányok együtt szoktak menni általában. A fene se tudja. Mindegy, a válaszából gondolom majd úgyis kiderül, mi a helyzet.

What is timing? Timing is for figure skaters and comedians. You either love someone or you don’t.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Pént. 14 Júl. - 0:13






Capricus && Olivia
Hát őszintén megvallva valamiért nem ilyennek képzeltem el az első beszélgetésünket, az első találkozónkat. Van benne valami, ami vonz és rabul ejt, például a kinézete és a szemei, azokban bármikor el tudnék veszni, de van most valami, ami miatt.. olyan kis erőltetettnek tűnik ez az egész csevegés. Nem is értem, hogy miért érdeklődöm ennyire, mert végül is semmi oka velem megosztani, hogy min is gondolkodik. Talán nem is kéne erőltetnem a beszélgetés, de ő azonban mégis válaszol nekem. - Értem. Hát csak előkerülnek, nem? - kérdezem tőle mosolyogva, majd italom felé fordulok. Nem is tudom, mit kéne tennem vagy mondanom és ilyen nem gyakran fordul velem elő.. csak ülök ott és aztán.
Nem, erre a kérdésre nem lehet felkészülni és magam sem értem, hogy miért kérdezi meg, hogy hol van az a lotyó. Értetlenül pillantok rá és próbálok valami kevésbé indulat teli választ adni neki.. Vajon mit mondjak? - Tudod a barátságok megromlanak és tönkremennek egy idő után. - mondom neki és mielőtt még bármit mondhatna, sóhajtok egyet. - És ezen nincs mit sajnálni, megérdemelte azt, hogy.. hát azt, hogy ne legyünk barátok. - mondom neki, majd visszafordulok megint az italom felé. - Mi a baj a családoddal? Már ha nem túl tolakodó kérdés..

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Kedd 15 Aug. - 2:01


Liv & Capricus


A hölgytársasággal alapvetően sosem volt gondom. Sőt. Gyakorlatilag harmadéves korom óta szinte mindig volt barátnőm, az, hogy már fél éve szingli vagyok, mondhatni rekordnak számít. Pont ezért gyanús a nővéremnek. Mert ő, bárhogy tagadjam, sejtette, hogy Rosie miatt volt. Aki szőrén-szálán eltűnt és nem tudok elszakadni a gondolattól, hogy a testvéremnek köze lehetett a dologhoz és így valahol az én hibám, hogy nem tudtam elég távol maradni tőle... Talán egy új barátnő megoldaná ezt a problémát is. Akit a családom minden szempontból tökéletesnek láthatna. De megjátszani sem akarom magamat. Jó lenne, ha őszinte érzésekkel szerethetnék egy ilyen lányt. De túl sokat akarok valószínűleg.
A lányokkal való kommunikáció, az udvarlás nem újdonság tehát nekem, mikor az egyébként igencsak szemrevaló háztársam, Olivia Armstrong megszólít a Három Seprűben, mégsem indul túl gördülékenyen a kommunikáció. Nem számítottam társaságra, a gondolataim pedig túlzottan elkalandoztak, de nem engedhetem meg magamnak, hogy ezt túl sokáig lássa rajtam, igyekszem minél gyorsabban visszahelyezkedni a megszokott szerepembe, a viselkedéshez, beszédmódhoz, amit a háztársaim megszokhattak tőlem. Még ha ez nem is teljesen én vagyok. Ezen már késő változtatni. Majd az iskola után, a nagybetűsben. Addig marad ez.
- Biztosan. Amennyire ismerem őket, előbb-utóbb úgyis itt kötnek ki - egy kis félmosolyt eresztek meg felé a mondandóm végén, csakúgy az imidzs kedvéért. Egyébként tényleg így gondolom. De ha esetleg tévednék, legfeljebb egyedül megyek vissza a kastélyba, ezen nem problémázom különösebben. Ők is visszatalálnak maguktól, én is. Nincs itt gond, bárhogy lesz. Mindenesetre megpróbálom valami felszínesebb kérdéssel fent tartani a társalgást, végül is nem ismerem annyira a lányt, de próbálok figyelmesnek tűnni azzal, hogy eszembe jut, általában egy barátnőjével tölti az idejét. Valamiért azonban úgy fest, darázsfészekbe nyúltam akaratomon kívül is, arca ugyanis megrándul és elég morcos fintort vesz fel egy pillanatra, mielőtt meglehetőségen hűvösen válaszolna.
- Na igen, előfordul. Szomorú, de ez van - kissé flegmának hathat a hangnem, amit megütök, de ez tőlem a megszokott, elvárt ezekben a körökben. Pláne, hogy erre egyébként sem tudom, mit mondhatnék. Firtatni nem lenne egészséges. Őszintén nem is érdekel két tinilány civakodása. Mert biztos nem valami halálosan komoly dolog. Holnap már lehet megint országos barátnők lesznek, így megy ez a lányoknál. Mindenesetre sem lelki segély szolgálatot nem szeretnék játszani, sem szitokáradatot hallgatni arról a lányról. Az ő dolguk. Különben is, ha már Olivia itt van, inkább vele foglalkoznék. A barátnője amúgy is sokkal jellegtelenebb, még az arcát is nehezemre esik felidézni, pedig mintha vele már váltottam volna néhány szót. Párszor odajött hozzám a klubhelyiségben, de már arra sem emlékszem, miről beszéltem vele. Nagyjából ennyire lehetett fontos.
- Semmi komoly igazából. A nővéremet, Americát gondolom nem kell bemutatnom, ha mást nem látásból tuti ismerted. Maradjunk annyiban, hogy nem egy könnyű személyiség, ha nem értesz vele egyet valamiben - nem áll szándékomban túlzottan beavatni, a lelkizés amúgy sem állna jól, így lazának ható hangon és gesztusokkal adom elő neki a dolgot, miután kortyoltam egyet az italomból. Nem akarok elutasító lenni, de pont elég lesz neki ennyi. A testvéremet úgyis mindenki ismerte, tett róla, biztos nem lesz nehéz elképzelni neki ezt a dolgot. És igazából még igaz is. Csak nem a teljes igazság. De jobb, ha abba nem avatom be ezt a lányt. Különben sem a legjobb csajozós duma lenne. Egyáltalán nem.

What is timing? Timing is for figure skaters and comedians. You either love someone or you don’t.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

Liv & Capricus

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Capricus & Boo
» Peter & Capricus
» Annabelle & Capricus
» Elizabeth & Capricus
» Caliban & Capricus

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-