Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Darius and Greta; part two EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Darius and Greta; part two EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Darius and Greta; part two EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Darius and Greta; part two EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Darius and Greta; part two EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Darius and Greta; part two EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Darius and Greta; part two EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Darius and Greta; part two EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Darius and Greta; part two EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 35 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 35 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Darius and Greta; part two



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Greta Gillies

Greta Gillies

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0

»
» Hétf. 13 Feb. - 22:42
Life is about timing
Az elmaradhatatlan, már-már kötelező megingás kelléke potyautasként lógott rajtunk, minden harmadik lépcsőfoknál gondoskodva a - talán - szívbajhoz hasonlatos élményről. Nem mondom, hogy nem bámultak meg minket még a kanyarokban is, mert igen-igen tapadtak ránk kíváncsiskodó szempárok, ami egy egészséges határon túl már felpaprikázott, csakúgy, mint a gyengélkedő egyre inkább közeledő, sanyarú ígérete minden előre lejátszott szembesítésével együtt. Unalom a köbön –  mire nem jó a mugli matematika...
Összegezve és hátrahagyva a borulástól mentes túrát magamban, segítőn, tárt karokkal siet elénk (rohamoz meg) Pomfrey, enyhén megcsóválva kontyos fejét. Valamiféle Jajj, gyerekek, az évszak hozadéka!-szerű ciccegéssel fogad minket, gondolom, csúszásveszély mostanság a divat. Habár el kell szomorítanom, nem igazán követem, annál eredetibb vagyok.
- Elsodortak és sikeresen ráestem a bokámra, tudja...
- Máris megnézzük.
Elmélázva Darius arcberendezésén, nem tűnik túlontúl fáradtnak, mégis levakarható a tekintetéből vajmi megkönnyebbülés. Akárcsak az enyémről.
- Szóval, még egyszer köszönöm, komolyan. És azt is, hogy nem hasaltál el. – igen, ez jó pont, mosolyodom el, ahogyan óvatosan ágyra tesznek közösen. De mihelyst megszabadítja Pomfrey a lábamat a csizmától, nem győzök elfojtott hangot adni precíz tapintásainak, fejem akarva-akaratlanul is a párnába süpped. Míg fásliért, meg mindenféle gyógynövényes kenőcsökért járja le a körutat, némiképp fellélegzem, egy részem viszont pechet sejt.
- Két-három napig még pihentetésre szorul... Mellőznie kell a jövés-menést, ugye érti? - érkezik vissza riasztó mennyiségű krémmel, a
sűrű bólogatásom és mélyről fakadó sóhajom alighanem mindent elárul, bár nem vagyok felkészülve az ágyhoz-kötöttséghez. Kész szörnyedelem! Mindenféle hideg cucc, borogatások hada, és társai. Őszinte hálával tartozva a marakodók felé, kiknek igazán tágasabb lett volna odakint egymás torkának ugrani.
Vissza az elejére Go down

Darius and Greta; part two

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-