Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Matsuri Hanata EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Matsuri Hanata EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Matsuri Hanata EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Matsuri Hanata EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Matsuri Hanata EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Matsuri Hanata EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Matsuri Hanata EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Matsuri Hanata EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Matsuri Hanata EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 29 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 29 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Vas. 19 Feb. - 17:44

Matsuri Hanata

Rövid idézet ide


Becenév:

Hana

Kor:

24

Származás:

Aranyvér

Lojalitás:

semleges

Képesség:

-

Csoport:

Elhalálozottak

Play by:

Lee Chaerin

Karakter típus:

Keresett





Ugyan mit mondhatnék? Egyszerű japán családba születtem. A szüleim halottak, a bátyám ki tudja merre kószál...Még csak azt sem tudja, hogy meghaltam. Biztos nem tudja, hiszen én is alig hallok felőle és akkor már rég felkeresett volna, már csak azért is, hogy bosszút álljon értem. Vicces, hogy mi lett velünk...
Bátyámhoz hasonlóan, én is a Durmstrangban aludtam végig az órák többségét. Bár vele ellentétben én sosem voltam olyan tehetséges a sötétebb varázslatok terén, de annyira nem is bántott a tudat és még most se érdekel.
Hm...Mondhatjuk azt, hogy szinte semmit sem változtam. De tényleg. Ha olyan témáról van szó, akkor igen is lelkes és kíváncsi tudok lenni. Az esetek több százalékában igyekszem


 Minimum 300 szavas szerepjátékpélda, élettörténet vagy bármi, amiben fantáziát látsz, csak írj nekünk. Minimum 300 szavas szerepjátékpélda, élettörténet vagy bármi, amiben fantáziát látsz, csak írj nekünk. Minimum 300 szavas szerepjátékpélda, élettörténet vagy bármi, amiben fantáziát látsz, csak írj nekünk. Minimum 300 szavas szerepjátékpélda, élettörténet vagy bármi, amiben fantáziát látsz, csak írj nekünk. Minimum 300 szavas szerepjátékpélda, élettörténet vagy bármi, amiben fantáziát látsz, csak írj nekünk. Minimum 300 szavas szerepjátékpélda, élettörténet vagy bármi, amiben fantáziát látsz, csak írj nekünk. Minimum 300 szavas szerepjátékpélda, élettörténet vagy bármi, amiben fantáziát látsz, csak írj nekünk. Minimum 300 szavas szerepjátékpélda, élettörténet vagy bármi, amiben fantáziát látsz, csak írj nekünk. Minimum 300 szavas szerepjátékpélda, élettörténet vagy bármi, amiben fantáziát látsz, csak írj nekünk. Minimum 300 szavas szerepjátékpélda, élettörténet vagy bármi, amiben fantáziát látsz, csak írj nekünk. Minimum 300 szavas szerepjátékpélda, élettörténet vagy bármi, amiben fantáziát látsz, csak írj nekünk. Minimum 300 szavas szerepjátékpélda, élettörténet vagy bármi, amiben fantáziát látsz, csak írj nekünk. Minimum 300 szavas szerepjátékpélda, élettörténet vagy bármi, amiben fantáziát látsz, csak írj nekünk.


Vissza az elejére Go down

Matsuri Hanata

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Matsuri Shotaro
» Matsuri _______
» Matsuri Shotaro

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Inaktív, és törölt karakterek-