Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Aiden Shafiq  EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Aiden Shafiq  EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Aiden Shafiq  EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Aiden Shafiq  EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Aiden Shafiq  EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Aiden Shafiq  EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Aiden Shafiq  EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Aiden Shafiq  EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Aiden Shafiq  EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 35 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 35 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Kedd 14 Márc. - 18:06

Aiden Silas Shafiq

"Ha második vagy, te vagy az első, aki veszít."


Becenév:

- Asa (testvéreimnek)
- Seth (haveri kör)

Kor:

18 év

Származás:

Aranyvér

Lojalitás:

Voldemort Rossz

Képesség:

okklumencia és legilimencia
Csoport:

Mardekár

Play by:

Cody Saintgnue

Karakter típus:

Keresett






- Apa: Arthur Shafiq
- Anya: Margaret Shafiq
Testvérek:
Ryan G. Shafiq, 17 éves, Hollóhát diákja
------ Shafiq, 19-20 éves, Varázsjátékok és Mágikus Sportok Főosztály
------ és ------  Shafiq, az ikrek, Hollóhát és Hugrabug
A legjobb haverom: Nikolai 22 éves, őt is a családomhoz társítom, gyerekkori legjobb barát!




Küzdök valamiért, és talán ez a legnagyobb erősségem.
Képes vagyok hinni, és ez alá rendelni mindent, harcolni a végsőkig és azon is túl. Nagy hírű türelmem ellenére hirtelen haragú emberként is ismerhetnek a közelemben élők, a kontrollt azonban nem szokásom elveszteni a cselekedeteim felett.
Olykor mégis megtörténik.
Számomra az adott szó, a becsület nagyon is fontos erény, fontosnak tartom azt, hogy egy emberben olyan jellemvonások sorakozzanak fel, amik méltóvá teszik a tiszteletre. Tisztában vagyok vele milyen nehéz kivívni. Épp ezért nem elégszek meg azzal, ha ellenségemet legyőzzem. Tönkre akarom tenni.
De elég sok mindent mondanak rólam, és ezen vélemények nagyjából megegyeznek. Egy pontban legalábbis mindenképpen: könyörtelen kis seggfej vagyok.
A viselkedésemet a leginkább úgy lehetne leírni, hogy rideg vagyok és távolságtartó. Rendkívül büszke, szinte képtelen vagyok magamtól segítséget kérni másoktól. Makacs jellem vagyok, bár sokat tanultam az elmúlt időszakban és kimondottan jó csapatjátékos lett belőlem, még mindig előfordul, hogy önfejűen cselekszem.
Gyakran győz még mindig türelmetlen oldalam, ilyenkor pedig lobbanékonnyá válok és mindent egymagam akarok elintézni, ami nem egyszer sült már el rosszul.
Ugyanakkor rendkívül kitartó vagyok, mert amit egyszer a fejembe vettem, attól senki és semmi nem tántoríthat el.
Nagyon kevés dolog ragadja meg a figyelmemet, ám ami mégis, azt hedonista módon hajszolom.
Helyén van a szívem, noha nem bízok meg mindenkiben, de akit kicsit is közel engedek magamhoz, ahhoz maradok a végtelenségig, így bár baráti köröm nem túl nagy, bármit kész lennék megtenni értük.

Kviddicsezek

Posztom: Hajtó
A balesetem óta csere játékos vagyok, de visszaszerzem a pozíciómat. Na meg felfele is kell törnöm, szóval a célom is megvan. Csapatkapitány.





 
Nem beszélek sokat erről, nem szeretném most kiteregetni az életemet, elég annyit tudni rólam, amennyit muszáj.
Az elmém két dologra oszlik, az a rész amelyik emlékezni szeretne, és az a rész, amelyik semmivel sem akar foglalkozni, csak folytatni onnan, ahol újra kellett kezdenem. Egyszer az egyik rész tör hatalomra, máskor a másik.
A testem elnehezült, mintha minden egyes tagomra mázsás ólomgolyókat akasztottak volna. A zúzódás az oldalamon még fáj, gyorsabb is lehettem volna, ha éppenséggel az elmúlt napokban többet bírok aludni. Most viszont úgy érzem magam, mint aki az egész hetet képes lenne átdurbézolni.
Mi történt? Meccsünk volt én meg nem figyeltem oda eléggé. A gurkó belém jött, én meg lezuhantam 8 méter magasságból…
A fény eltűnt, sötétség vette át a helyét. Ez olyan fekete volt, mint a korom, hideg, mint a jég, és sűrű, olyan sűrű, hogy úgy érzed, nem kapsz levegőt.

Első emeleti gyengélkedő. Három nap, nagyjából ennyi ideje lehettem itt. Ajkaim újra mosolyra görbültek, felemeltem vaskos, remegő karom, ami szinte azonnal vissza is hullott ölembe. Megmozdulni sem volt erőm.
Olyan ez, mintha a kellemes álmod, rémálomba csapna át. Csukott szemmel lebegsz. Körülötted tapintható a béke, a tökéletesség. Az a rohadt zen.
Úgy érzed, minden rendben van. Minden tökéletes. Elfelejted a világ gondjait, nincs fájdalom, nincs félelem, csak boldogság és fény.
Aztán minden megváltozik, átmenet, figyelmeztetés nélkül.

Még kis tacskó koromban ismerkedtem meg a négy évvel felettem járó Nikolai-al. Magas, szálkás srác volt már akkor is, és nem sokat változtatott később se ezen az élete. Együtt játszottunk. Tudta, hogy mi a dörgés. És nagy szerencsém esett vele, mikor befogadott a sulis bandájába.
Olykor komor srác volt, aki mindig egy lépéssel előrébb akart járni másoknál. Toltál ellentétként, mégis legjobb barátok lettünk. Hihetetlen intelligenciájával, érveléseivel bárkit az ujjai köré csavart. Jól viselkedő srác volt, de valójában mindig ő tartotta a kezében a szálakat. Ha valaki bajba került, azt lehet, éppen ő intézte el, hogy így történjen. Éles elméjével engem is magához vonzott, akár éjféli pillangókat a lámpás tüze. Olyan volt nekem, mint egy igazi nagy testvér. Hiába volt ott az idősebb testvérem… ez más volt. Sokkal másabb. Mikor elballagott, nagy komolyan rám nézett, a vállamra tette a kezét, és azt mondta: „Rád hagyom a csapatot. Vigyáznod kell rájuk!” A szavai olyan mélyen belém ivódtak, hogy még ma se vagyok képes lerázni a vállamról a felelősséget, ha valaki egyszer a nyakamba akasztja. És igen, remek kvidics játékos volt. Fogó volt.
Azóta is tartjuk a kapcsolatot, levélben vagy épp összefutásokkal. Elbaromkodunk, beszélünk a nőkről, párdon, csajokról. A családi témákat nem szeretjük, egyikünk sem beszél ilyesmikről…


Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Kedd 14 Márc. - 19:21


Gratuálálunk, elfogadva!

Üdvözlünk köreinkben, reméljük jól érzed majd magad nálunk.


Kedves Aiden!

Nagyon vártam már, hogy Ryan fiam bármely családtagját hozzák, így nagyon megörültem neked. És nagyon gyorsan kész is lettél, amiben kifejezetten nagy örömömet leltem.
Az általános adatoknál a becenevek leptek meg leginkább - mert a többit én adtam meg -, valamint a pb. Nem találkoztam még Codyval, de kellemes meglepetés ért, nem panaszkodhatok.
A családtörténeted elég rövidre sikeredett, és nekem a lojalitás hosszabb kifejtése hiányzik is belőle. Ha leírod egy két-három mondatban a Voldemorthoz való viszonyulásodat, akkor teljesen jó is lesz.
A jellem részhez nincsenek szavaim. Nagyjából körvonalazódott bennem a fekete bárány bátyus története, karaktere, de te teljesen jól megoldottad a feladatot. Gratulálok.
Az előtörténeted nagyon tetszett, nem is akarlak tovább feltartani. Foglalózz, és nyomás játszani! - Alex Smile


Foglalók Hírek Kapcsolatkereső



Vissza az elejére Go down

Aiden Shafiq

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Inaktív, és törölt karakterek-