» I solemnly swear I'm up to no good
●● FOR IN DREAMS, WE ENTER A WORLD THAT'S ENTIRELY OUR OWN ●●

Üdvözlünk itt
üdvözlünk az oldalon!
Kedves Látogató!
Örömmel értesítjük, hogy felvételt nyert a Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolába.
• • • • • • • • • • • •
1979. A Brit mágusvilág egyre sötétebb képet mutat. Voldemort Nagyúr és csatlósai, a Halálfalók, egyre magabiztosabb, bátrabb és látványosabb támadásokkal lépnek fel az általuk gyűlölt muglik és mugliszületésűek ellen. A Mágiaügyi Minisztérium tehetetlennek mutatkozik ámokfutásuk megfékezésére. Még a Roxfort sem biztonságos: egyre több diák viseli magán a Sötét Jegyet, Voldemort iránti halhatatlan hűségük jeleként. Azonban még nincs minden veszve! Az iskolán belül és kívül is egyre többen döntenek az ellenállás mellett. Születőben van a Főnix Rendje, Albus Dumbledore vezetésével, melynek egyetlen célja Voldemort Nagyúr és követői megállítása. Csatlakozz hozzánk és írd át a varázsvilág történetét!
Szívélyes üdvözlettel:
A Staff tagjai

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
Multi váltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:

Jelszó:

Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Nyertesek
Díjazott karakterek
Népszámláló
Az oldal tagjai!
mágiahasználók:
főnix rendje:
griffendél:
mardekár:
hugrabug:
hollóhát:
halálfalók:
professzorok:
varázslények:
varázstalanok:
elhalálozottak:
egy játékos karik:
inaktív:
ÖSSZESEN:
93
20
10
20
10
11
27
16
2
7
5
5
27
253
Kiemelt társak
Legjobb barátaink!

Roxfort RPG

New Orleans

FRPG.hu toplista
Friss posztok
pergamentekercseink

Aktivitás ellenőrzés
Today at 20:32
• • • • • • • • • • • • • •
Takeo Nakahara
There's no escape - Takeo & Koujaku
Today at 20:29
Takeo Nakahara
Mistakes are the portals of discovery
Today at 16:35
Fabian Prewett
Deranged Delicacies
Today at 4:11
Merel Everfen
Hiányoztam? - Ruru & Sho
Today at 3:04
Fujisaki Hikaru
Hírek
Yesterday at 0:08
Robert Blynberch
Házpontok
Kedd 19 Jún. - 22:44
Robert Blynberch
Sweet Brotherhood
Kedd 19 Jún. - 21:17
Alec Silverlake
szemeit urára kérdve függesztette
Kedd 19 Jún. - 20:47
Frank Longbottom
Elf on shelf
Kedd 19 Jún. - 14:24
Joseph Bradley
Erre kószálók
ki kóborol a folyosókon?

Jelenleg 23 felhasználó van itt :: 7 regisztrált, 0 rejtett és 16 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (52 fő) Kedd 17 Május - 22:36-kor volt itt.

Share|

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

i'm up to no good

the devil's in the details

Professzor
Ki mindenre megtanít
▽ Hozzászólások :
10
▽ Reagok :
4
▽ Kor :
98
▽ Avatar :
Richard Harris/Michael Gambon

»
» Szer. 22 Márc. - 16:03
Üdv, nyájas olvasó!

Az alábbi sablon a rendtagok számára készült. Kérlek titeket, körmöljétek le válaszaitokat ide, hogy teljesebb képet kapjunk az 1970 óta működő TITKOS társaság belső életéről, küldetéseitekről, szerepetekről!

A Rendről kizárólak felnőttek tudhatnak, akiket Dumbledore megbízásából értesítettek, tehát az iskola diákjai csak indokolt esetben léphetnek be!

mikor csatlakozott a rendhez? 1970 óta, az eltelt nyolc évben csatlakozhatott.
milyen személyes okból csatlakozott? egy családi trauma hajtotta a rendhez, vagy mindig is vágyott arra, hogy a jó oldalon harcoljon?
a rend titokgazdája?  tehát járt már a jelenlegi főhadiszálláson, Godric's Hollowban?
milyen feladatot lát el?   kém, kettős ügynök, alibi-gyártó, szállító, informátor vagy konyhatündér a rend főhadiszállásán?
milyen a kapcsolata a rend többi tagjával? ismeri őket, esetleg vannak olyanok, akikkel különösen szeret együtt dolgozni? vagy teljesen elhatárolódik a csapattól, és inkább egyedül indul kiküldetésre, ha teheti?
mi volt az utolsó küldetés, amin részt vett? nyolc év elegendő idő bármilyen hosszabb, rövidebb projektre.
civilként milyen területen dolgozik? roxforti tanár, bankár, cukrász, etc.
bármi említésre méltó? megjegyzés, amit még le szeretnél írni, esetleg az, hogy milyen akcióban vennél részt szívesen, etc.

Kód:
[color=#ffffff]mikor csatlakozott a rendhez? [/color] 1970 óta, az eltelt nyolc évben csatlakozhatott.
[color=#ffffff]milyen személyes okból csatlakozott? [/color] egy családi trauma hajtotta a rendhez, vagy mindig is vágyott arra, hogy a jó oldalon harcoljon?
[color=#ffffff]a rend titokgazdája?  [/color]tehát járt már a jelenlegi főhadiszálláson, Godric's Hollowban?
[color=#ffffff]milyen feladatot lát el?  [/color] kém, kettős ügynök, alibi-gyártó, szállító, informátor vagy konyhatündér a rend főhadiszállásán?
[color=#ffffff]milyen a kapcsolata a rend többi tagjával? [/color] ismeri őket, esetleg vannak olyanok, akikkel különösen szeret együtt dolgozni? vagy teljesen elhatárolódik a csapattól, és inkább egyedül indul kiküldetésre, ha teheti?
[color=#ffffff]mi volt az utolsó küldetés, amin részt vett? [/color] nyolc év elegendő idő bármilyen hosszabb, rövidebb projektre.
[color=#ffffff]civilként milyen területen dolgozik? [/color] roxforti tanár, bankár, cukrász, etc.
[color=#ffffff]bármi említésre méltó? [/color] megjegyzés, amit még le szeretnél írni, esetleg az, hogy milyen akcióban vennél részt szívesen, etc.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

i'm up to no good

Fõnix Rendje
A varázsvilág védelméért
▽ Hozzászólások :
35
▽ Reagok :
21
▽ Kor :
20
▽ Avatar :
Nadia Esra

»
» Csüt. 23 Márc. - 17:25
mikor csatlakozott a rendhez? Hatodévesen, miután betöltötte a 17-et, 76'-ban, de már valamennyivel előtte is készült rá.
milyen személyes okból csatlakozott? Apja auror volt, gyerekkora óta álma volt a gonosz elleni harc, majd az egyre növekvő igazságtalanságok, támadások voltak az utolsó csepp, mikor eldöntötte, tenni fog ellene. Később a családját ért támadások csak megerősítették ebben.
a rend titokgazdája?  Igen.
milyen feladatot lát el?  Harcos, általában nyílt csataterekre vagy rajtaütésekre, esetleg erősítésként hívják, eddig kisebb mértékben végzett nyomozásokat (itt jön képbe a metamorfmágiára hajlamosság hasznossága), illetve a Roxfortban feladata az esetleges friss halálfalók közelébe férkőzni.
milyen a kapcsolata a rend többi tagjával? Dumbledore-ral kifejezetten jó, a különóráknak köszönhetően. (*szerkesztés alatt*)
mi volt az utolsó küldetés, amin részt vett? Halálfalók rajtaütöttek egy rendtagon, otthon, oda hívták erősítésnek.
civilként milyen területen dolgozik? tanuló
bármi említésre méltó? bármikor tettre- és harcrakész

i'm up to no good

Fõnix Rendje
A varázsvilág védelméért
▽ Hozzászólások :
28
▽ Reagok :
20
▽ Kor :
20

»
» Csüt. 23 Márc. - 18:00
mikor csatlakozott a rendhez? 1977-ben.
milyen személyes okból csatlakozott? Mugliszületésűként különösen érzékeny az igazságtalanságokra, és minden erejével a jót szeretné szolgálni.
a rend titokgazdája? Igen.
milyen feladatot lát el? Informátor
milyen a kapcsolata a rend többi tagjával? Néhányakat ismer, és senkivel sincs baja.
mi volt az utolsó küldetés, amin részt vett? Még nem vett részt egy küldetésen sem.
civilként milyen területen dolgozik? Árufeltöltő és eladó a Czikornyai és Patzában.
bármi említésre méltó? -

i'm up to no good

Professzor
Ki mindenre megtanít
▽ Hozzászólások :
78
▽ Reagok :
43
▽ Kor :
31
▽ Avatar :
» Anne Hathaway «

»
» Szomb. 1 Ápr. - 18:08
mikor csatlakozott a rendhez? 1976. Dumbledore teljes titokban kereste fel őt még a Mungóban.
milyen személyes okból csatlakozott? Apja nyomán elindulva mindig is a jóért küzdött, noha ez nem mindig volt sikeres harc. Aurori pálya, a borzalmak amik történtek vele mind a Rend felé sodorták. Nem bír tétlenül ülni, tudja, hogy cselekednie kell.
a rend titokgazdája? Nem.
milyen feladatot lát el? Kém, halálfalónak állt, de valójában a Rend elhivatott tagja
milyen a kapcsolata a rend többi tagjával? Senkit nem ismer, őt sem ismeri senki, egyedül Dumbledore tudja róla, hogy tag. A többiek biztonsága érdekében ez nem is fog változni.
mi volt az utolsó küldetés, amin részt vett? Rendszeres információszerzés a halálfalóktól, néhány kisebb halálfaló-terv feltűnésmentes szabotálása, mugli születésűek menekítése.
civilként milyen területen dolgozik? Tanár a Roxfortban.
bármi említésre méltó? Tulajdonképpen nem is hivatalos Rend-tag, hiszen csakis Dumbledore-ral áll kapcsolatban, mégis szereti azt mondani magáról magának, hogy a Főnix Rendjének tagja, még akkor is, ha ezt senki nem tudhatja meg.

i'm up to no good

Fõnix Rendje
A varázsvilág védelméért
▽ Hozzászólások :
130
▽ Reagok :
102

»
» Szer. 7 Jún. - 21:55
mikor csatlakozott a rendhez? Az első belépő tagok közé tartozott.
milyen személyes okból csatlakozott? Dumbledore tisztelete és a közös célok megléte miatt.
a rend titokgazdája?   Igen.
milyen feladatot lát el?   Kém, részt vesz a fizikai atrocitásokban és kiképzőként is működik.
milyen a kapcsolata a rend többi tagjával? Ha az első frontos bizalmatlanságán átesett társairól van szó, velük barátságos, jó hangulatú kapcsolatot ápol, bármelyikük előmenetelében segít, és egyébként is gyér szociális életének nagy részét itt éli.
mi volt az utolsó küldetés, amin részt vett? Egy megfigyelési projekt & némi beszervezés a munkahelyén.
civilként milyen területen dolgozik? A Minisztérium aurorja.

i'm up to no good

Professzor
Ki mindenre megtanít
▽ Hozzászólások :
68
▽ Reagok :
49
▽ Kor :
32
▽ Avatar :
Michiel Huisman

»
» Hétf. 12 Jún. - 8:56
mikor csatlakozott a rendhez? 1977 februárjában
milyen személyes okból csatlakozott? Csak kényszerből lett anno halálfaló, ezért mikor Dumbledore beavatta, rögtön jelentkezett is, hogy szívesen segít, ahol csak tud.
milyen feladatot lát el?  Egy évig volt informátor, de így, hogy már nem halálfaló többé, inkább csak a diákokat védi esetleges iskolai támadásokon, illetve rúnikus mágiával segíti a Rendet.
milyen a kapcsolata a rend többi tagjával? Nem ismer sokakat, de akiket mégis, azokkal sem felhőtlenül jó a viszonya.
mi volt az utolsó küldetés, amin részt vett? Európába menekített egy varázslócsaládot, hogy a halálfalók ne lelhessenek rájuk.
civilként milyen területen dolgozik? Roxforti tanár
bármi említésre méltó? A tagok nagy része valószínűleg nem kedveli, ha nem ismeri a halálfaló mivoltának okait és körülményeit.

i'm up to no good

Fõnix Rendje
A varázsvilág védelméért
▽ Hozzászólások :
20
▽ Reagok :
6
▽ Kor :
28
▽ Avatar :
Gustaf Skarsgard

»
» Csüt. 29 Jún. - 22:57
mikor csatlakozott a rendhez? 1976-ban csatlakoztam, tehát eléggé friss hús vagyok.
milyen személyes okból csatlakozott? A kezdő löketet a feleségem halála adta. Később pedig kapóra jött Dumbledore-nak a Halálfalókkal szembeni utálatom.
a rend titokgazdája? Még nem jártam.
milyen feladatot lát el? Amolyan felderítő, vagy vadász vagyok. Esetleg még hírszerzőnek is lehetne mondani, bár az eszközeimmel nem igazán értenek egyet a többiek.
milyen a kapcsolata a rend többi tagjával? Futó kapcsolatban vagyok a többiekkel. Nem igazán kerülöm őket, de a társaságukat sem keresem túlságosan.
mi volt az utolsó küldetés, amin részt vett? A Halálfalók felkutatása továbbra is folyamatban van. Mellette néhány áldozatom vallatása.
civilként milyen területen dolgozik? Varázspálca készítés és eladás.
bármi említésre méltó? Bármilyen akció jöhet, főleg ha Halálfalókat kell eltenni láb alól, vagy meg kell kínozni.

i'm up to no good

Fõnix Rendje
A varázsvilág védelméért
▽ Hozzászólások :
126
▽ Reagok :
95
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Cole Mohr

»
» Kedd 29 Aug. - 10:08
mikor csatlakozott a rendhez? 1978 tavaszán
milyen személyes okból csatlakozott? Ez elég egyszerű. Egyszer elvállalt egy melót, aztán még egyet. Mire aztán egy sor bénázás közepedte a megbízó kinyögte, hogy milyen jól bepaliztak és most már a rendnek dolgzik. Ha tetszik, ha nem.
Nem feltétlenül az ügyért, és még pocsékul is fizetnek, de legalább a Fefével ellentétes táborban van és ez különös önbizalommal tölti el.
a rend titokgazdája?   Egyszer annak is eljön az ideje, talán. De biztos nem önszántából lesz majd titokgazda
milyen feladatot lát el?   Embert csempész Marius Flint komájával, vérárulókat, mugliivadékokat vegyesen. Segít felszívódni, új életet kezdeni. Még színes-szagos portfóliókat és pamfletteket is gyárt.
Ugyanitt fájdalomcsillapítók, serkentők, ajzószerek széles kínálata is megtalálható nála vagy az a partidrog amitől leesik az illető szerszáma - gondolom ezt más italába javallott belekeverni - és mint már rengetegszer kihangsúlyozta, rendtagoknak nem jár külön kedvezmény, és nem, nem győzi meg a vérfarkas "haverjait", sőt senkit sem, hogy csatlakozzanak a rendhez.
milyen a kapcsolata a rend többi tagjával? Elég sokan ismerik, de szerintem senki nem gondolja komolyan, hogy tényleg Rend Tag lenne, a beszerző ügyletei viszont nyílt titoknak számítanak, de senki sem tudja, hogy tulajdonképpen mit csinál, ha csinál egyáltalán valamit
mi volt az utolsó küldetés, amin részt vett? Egy mugliszármazású, magas beosztású minisztériumi alkalmazottat tüntetett el a fold színéről az egész családjával együtt.
civilként milyen területen dolgozik? Díler, gyermekcsősz, freelancer
bármi említésre méltó? Határozottan tiltakozik, hogy ennél jobban belekeverjék

i'm up to no good

Fõnix Rendje
A varázsvilág védelméért
▽ Hozzászólások :
71
▽ Reagok :
58
▽ Kor :
19
▽ Avatar :
。 Lily Collins 。

»
» Kedd 5 Szept. - 20:53
mikor csatlakozott a rendhez? 1978, nyár eleje
milyen személyes okból csatlakozott? Bizonyítani akar, és harcolni, mindent megtenni azért, hogy egy jobb világot biztosítson a jövő generációinak.
a rend titokgazdája? Ugyan még nem sokszor, de már volt szerencsére pár (2-3) alkalommal a főhadiszálláson járni.
milyen feladatot lát el? kém és informátor, aurornak tanul, igyekszik minél több dologban hasznosnak bizonyulni.
milyen a kapcsolata a rend többi tagjával? Sokakat nem ismer még, hiszen újonc és kevesekkel találkozott. De mindenképp csapatban szeret dolgozni, és olyankor oda is teszi magát rendesen. Természetesen nyitott az új ismeretségekre.
mi volt az utolsó küldetés, amin részt vett? Pók-alipszis, ez az első igazi küldetése.
civilként milyen területen dolgozik? Aurorképzésen tanul a Minisztériumban és ezután ott is szeretne elhelyezkedni.
bármi említésre méltó? Mindenkit szeretne megismerni, mindenben benne akar lenni.

i'm up to no good

Fõnix Rendje
A varázsvilág védelméért
▽ Hozzászólások :
20
▽ Reagok :
17
▽ Kor :
20
▽ Avatar :
Iain De Caestecker

»
» Csüt. 12 Okt. - 18:53
mikor csatlakozott a rendhez? 1975 november-decembere környékén
milyen személyes okból csatlakozott? A szüleim halála ugyan nem sodort közvetlenül a rendhez, de később, mikor éppen hogy nem tudtam megállítani a barátnőmnek a halálát, amit szintén egy Halálfaló okozott, akkor döntöttem a csatlakozás mellett. A személyes tragédiák rám gyakorolt hatása volt a fő ok, és hogy nem akartam, másoknak is át kelljen hasonlókat élnie.
a rend titokgazdája? Igen
milyen feladatot lát el? Nyomozás, felderítés, és elkapás, illetve harcokban is ki szoktam venni a részemet, ha arra kerülne sor
milyen a kapcsolata a rend többi tagjával? Senkivel nem ápolok rossz viszonyt, ha mégis van ilyen, csak én nem tudok róla, akkor meg egyszerűen csak nem érdekel. Semleges viszonyom van a legtöbbjükkel, néhányukkal pedig egész jó.
mi volt az utolsó küldetés, amin részt vett? Egy (részemről) félresikerült Halálfaló elkapása egy másik auror társammal. Szerencsétlenségemre ez a célpont volt, aki a halálos átkot kimondta a barátnőmre, a dühöm és a haragom pedig majdnem a vesztemet okozta. Elvesztettem a fejemet, és egy rövidebb harc után elvesztettem a pálcámat, a Halálfaló pedig hosszú percekig kínzott a Cruciatus-átokkal. Nem tudta, hogy van egy másik auror is velem, így egyedül neki köszönhetem az életemet, és hogy a küldetés végső soron sikeres volt.
civilként milyen területen dolgozik? Auror

i'm up to no good

Fõnix Rendje
A varázsvilág védelméért
▽ Hozzászólások :
11
▽ Reagok :
5
▽ Kor :
30
▽ Avatar :
Matsumoto Takanori (Ruki)

»
» Csüt. 26 Okt. - 16:05
mikor csatlakozott a rendhez? 1972 őszén kerestem meg az egyik tagot, hogy én csatlakozni akarok, de most.
milyen személyes okból csatlakozott? Egyszerűen így könnyebb volt számomra. Sok információhoz hozzájutok egymagam is, de a több szem többet lát alapon így gyorsabb volt kinyomozni, amire szükségem volt. Aztán csak úgy maradtam.
a rend titokgazdája?  Igen, de nem járok ott túl sűrűn, nincs nekem ott különösebb dolgom, csak jelenteni járok be, ha nagyon muszáj.
milyen feladatot lát el?   Informátor, megosztom a tudásomat azért cserébe, amire nekem van szükségem. Éles harcban is részt veszek, ha kell.
milyen a kapcsolata a rend többi tagjával? Nem hiszem, hogy bárki tudná nevemet, de az biztos, hogy sokan megjegyezték a kinézetemet vagy a furcsa viselkedésemet. Mindenkinek az arcára emlékszem, akit ott láttam, de direkt minél kevesebb nevet igyekszem megjegyezni, hogy ne legyen túl sok kapcsolatom a rendtagokkal.
mi volt az utolsó küldetés, amin részt vett? Azt a bizonyos szőke halálfalót fogtam el, de elmenekült előlem
civilként milyen területen dolgozik? Aurór
bármi említésre méltó? Ha hirtelen kell ütőerő, vagy valami információ, esetleg én is feltétlenül kellek egy megbeszéléshez, akkor nyugodtan lehet hívni, de amúgy nem vagyok elérhető
Online Felhasználó profiljának megtekintése

i'm up to no good

Fõnix Rendje
A varázsvilág védelméért
▽ Hozzászólások :
38
▽ Reagok :
31
▽ Avatar :
Deryck Whibley

»
» Szomb. 18 Nov. - 19:31
mikor csatlakozott a rendhez? 1977 környékén
milyen személyes okból csatlakozott? Úgy érezte, hogy valamit muszáj tennie az egyre növekvő káoszban. Nem bírta ölbe tett kézzel nézni, ami körülötte történik. Csak szeretne hasznos lenni, bár első ránézésre biztosan nem tűnik annak.
a rend titokgazdája?   még nem
milyen feladatot lát el?   lelkes igehirdető
milyen a kapcsolata a rend többi tagjával? Nagyon tiszteli a többieket, kicsit szégyelli is magát, hogy nem olyan hasznos, mint egy képzett auror vagy bennfentes minisztériumi dolgozó. Még saját magát is meglepi vele, mennyire próbál jó benyomást tenni a többiekre, mikor általában nem érdekli mások véleménye.
mi volt az utolsó küldetés, amin részt vett? Konkrét, veszélyes küldetéseken nem igazán vesz részt, nem vennék hasznát. Mint egy közkedvelt zenekar tagja, inkább próbálja felnyitni az emberek szemét. De ha arról van szó, hajlandó lenne kútba is ugrani a Rendért.
civilként milyen területen dolgozik? zenész

i'm up to no good

Fõnix Rendje
A varázsvilág védelméért
▽ Hozzászólások :
8
▽ Reagok :
3
▽ Kor :
24
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Jesse Lee Soffer

»
» Hétf. 25 Dec. - 18:10
ok: Ekkor már a mugli nagykorúságot is elérte, ami számára sokkal nagyobb szó, mint a varázsló társadalom által elfogadott tizenhét éves kor. Ekkor érezte magát döntésképesnek, és mivel egész életében a vérmániával kapcsolatos témákat feszegették körülötte, nyíltan is állást foglalt a családjával ellentétes oldalon.
titokgazda: igen
feladatkör: sztratégosz
kapcsolatok: A legtöbb taghoz volt már szerencséje a feladatából kifolyólag kisebb-nagyobb egyeztetés közben. Alkalmazkodó, így senkivel sem ápol rossz viszonyt, de próbál nem kifejezetten ragaszkodni senkihez az esetleges... tragédiák miatt.
utolsó küldetés: Egy család védelmének megtervezésében vett részt, mint oszlopos tag.
foglalkozás: történelemtanár egy mugli gimnáziumban
megjegyzés: Bármikor számíthatnak rá a tagok. El tudják érni levélben vagy a főhadiszálláson is, hisz bagolyként éli életét.

i'm up to no good

Fõnix Rendje
A varázsvilág védelméért
▽ Hozzászólások :
10
▽ Reagok :
6
▽ Avatar :
Michelle Dockery

»
» Csüt. 8 Márc. - 6:10

mikor csatlakozott a rendhez? 1978.
milyen személyes okból csatlakozott? megismerkedve a szabadság eszméivel a világ számost pontján, úgy gondoltam, nem állhatom ezt a helyzetet, míg családtagjaimat is féltem, kik ezen vidéken élnek
a rend titokgazdája? még nem
milyen feladatot lát el? kém, stratéga, de bármikor bevethető harcos is
milyen a kapcsolata a rend többi tagjával? kevésbé ismerem a tagokat, lévén szó arról, hogy folyamatosan úton vagyok
mi volt az utolsó küldetés, amin részt vett? a csatlakozásom évében tartózkodtam hosszabb ideig Angliában, akkor sokszor segítettem beépülni az ellenség vonalai közé, kapcsolataimat kihasználva információkat csaltam ki a magasabb rendű varázslókból, hogy mely családok vesznek részt a szervezkedésben
civilként milyen területen dolgozik? átoktörő
bármi említésre méltó? jöhet bármi, csak baglyot előtte! nem biztos, hogy éppen Angliában leszek

i'm up to no good

Fõnix Rendje
A varázsvilág védelméért
▽ Hozzászólások :
7
▽ Reagok :
5
▽ Kor :
29
▽ Avatar :
Miguel Ángel Silvestre

»
» Kedd 27 Márc. - 19:46
mikor csatlakozott a rendhez? Alig több mint egy éve
milyen személyes okból csatlakozott? Úgy érezte, ha a hazájában nem is, itt legalább tehet valamit a jó cél érdekében.
a rend titokgazdája? Még várat magára, de nem sokáig.
milyen feladatot lát el? Elsősorban minisztériumi informátor, de bármire kapható.
milyen a kapcsolata a rend többi tagjával? Rövid tagsága alatt még nem volt ideje jobban megismerkedni a legtöbb emberrel, így nem is alakított ki szorosabb kapcsolatokat, azonban ha egy a cél, nagyon jó csapatjátékos tud lenni.
mi volt az utolsó küldetés, amin részt vett? Egyelőre még csak az információszivárogtatás a feladata, a küldetések csak most jönnek.
civilként milyen területen dolgozik? Politikus.
bármi említésre méltó? A közeljövőben szeretné aktívabban kivenni a részét a feladatokból és küldetésre vállalkozna.

i'm up to no good

Fõnix Rendje
A varázsvilág védelméért
▽ Hozzászólások :
28
▽ Reagok :
22
▽ Avatar :
Cameron Monaghan

»
» Szer. 11 Ápr. - 0:41
mikor csatlakozott a rendhez? 1978. őszén
milyen személyes okból csatlakozott? a Karkarov családfő halálfalósága a fő motiváció - ha ő elbukik, megoldódnak a személyes problémái
a rend titokgazdája? nem
milyen feladatot lát el? gyógyító a legjobbak közül / bájitalmesteri, alkímiai szaktudását ajánlotta fel
milyen a kapcsolata a rend többi tagjával? nem nagyon ismeri őket; jobbára csak leápolja a sérülteket, nem igazán van ilyenkor idő teázgatásra és elmélyült ismerkedésekre; nem kifejezetten barátságtalan senkivel
mi volt az utolsó küldetés, amin részt vett? levezetett egy szülést? / Mungo-s kaland
civilként milyen területen dolgozik? medimágus a Mungoban
bármi említésre méltó? bárkit összefércelek; prémium örök élet annak, aki kicsinálja nekem Karkarovot
Online Felhasználó profiljának megtekintése

i'm up to no good

Fõnix Rendje
A varázsvilág védelméért
▽ Hozzászólások :
3
▽ Reagok :
1
▽ Avatar :
Dianna Agron

»
» Hétf. 7 Május - 22:06
mikor csatlakozott a rendhez? 1977 végén
milyen személyes okból csatlakozott? A legjobb barátomat és családját két halálfaló ölte meg. Egész életemben elítéltem a pusztítást és a Voldemort által közvetített eszméket, de ez a tragédia döbbentett rá, hogy harcolni is akarok ellenük.
milyen feladatot lát el?   Informátor és alibi-gyártó.
milyen a kapcsolata a rend többi tagjával? Kevésbé ismerem őket, mert a legtöbb időmet a szerkesztőségben töltöm, de remélem, hogy egyszer mindenkivel megismerkedhetek.
mi volt az utolsó küldetés, amin részt vett? Még nem vettem részt küldetésen.
civilként milyen területen dolgozik? Újságíró a Reggeli Prófétánál.
bármi említésre méltó? -

Ajánlott tartalom
i'm up to no good

»
»

A rend listája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal