Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Doris & Shane EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Doris & Shane EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Doris & Shane EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Doris & Shane EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Doris & Shane EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Doris & Shane EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Doris & Shane EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Doris & Shane EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Doris & Shane EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 28 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 28 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Shane Zabini

Shane Zabini

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Chris Wood

»
» Pént. 24 Márc. - 9:21
Shane && Doris

A könyvtár ajtajával szemben, az egyik ablak mellett támasztom a falat. Táskám a földre dobva, láthatóan van benne valami, hiszen még így is rendesen kipúposodik és igazából áll mint a cövek. Egyszer a földet bámulok, egyszer a kint szórakozó embereket, akik láthatóan nagyon is örülnek a napsütésnek és a kis melegnek, amit a tavasz érzete ad nekik. Összefonom karjaimat, felhorkantok és körülnézek a folyosón.
Nincs ínyemre, hogy a bájitaltan házit pont Doris Edwardsszal kell megírnom, - nem is értem mi a lényege ezeknek a közös házidogáknak - főképp most, hogy nem vagyunk valami túlzottan jó viszonyban, ismét. Hamar itt lesznek a vizsgák és mind tudjuk, hogy jövőre már végeznünk kell, én pedig nem szeretnék megbukni, úgyhogy többször is próbáltam már elérni a lányt, hogy végre csináljuk meg ezt a nyamvadt házit, mert tudom, Lump nem fogja díjazni azt sem, ha egyedül állok oda és nyújtom be a dogát. Elfintorodtam a gondolaton, mostanság nem ápoltam túl jó kapcsolatot a drága házvezetőmmel, de bájitaltanból annál jobb voltam. Vagyis csak bizonyos dolgokban.
A merengésből az ütött ki, amikor Doris jó gyorsan, mint a szélvész úgy viharzott el mellettem a könyvtárba menet. Gyorsan próbáltam reagálni, a táskámmal együtt futásnak eredtem és jó szokásomhoz híven, megragadtam a karját, mert hát így mindig megállt, szerencsére.
- Most akkor mi van, meg akarsz bukni bájitaltanból? Mert rohadtul meg kellene írnunk azt a dogát és nem húzhatod tovább... - Ja, mondjuk mert két nap múlva már lejár a határidő a beadáshoz. Hangom nem kedves, egyáltalán nem olyan mint az a Shane, aki még a múltkor "könyörgött", hogy beszéljék meg ezt a dolgot kettejük között. Vicces, mennyit változik az ember bizonyos dolgok miatt, és milyen gyorsan... nemde?




Music |  durci | Clothes




Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Doris P. Edwards

Doris P. Edwards

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
↑ Sasha Pieterse ↓

»
» Pént. 24 Márc. - 10:11
Nagyon nem akartam ma itt lenni vele, sőt inkább megbukik de én nem fogok vele semmit sem csinálni. Mióta szakítottunk, azóta biztosan visszatért a régi életéhez, csak én vagyok olyan hülye, hogy hiányzik és még mindig szeretem.. Sosem hittem volna, hogy valaha is szerelmes leszek és főleg nem belé, de megtörtént és minden más lett. Mindenkiben őt keresem, de senki sem olyan, mint ő, így nem is randiztam mással csak azzal a sráccal az elején, két vajsörig tartott a dolog. Róla azért terjengenek pletykák és én vagyok a hugrás ribanc, akit meghúzott és elhagyott, pedig nem így volt. Leszarom mások véleményét, de azért valahol mégis bánt a dolog.. Bárcsak máshogy alakultak volna a dolgok, de már a lagzinak és mindennek vége, nem kellett szégyellnie és megszabadult tőlem.. Boldog lehet, nem kell velem bajlódnia többet.
Igyekeztem a könyvtárba, megcsinálni azt a szart egyedül. Talán nem lesz a legjobb dolgozat, de még sem kap karót, de rohadtul nem lesz elég két nap.. Márcsak annyi van vissza. Megcsinálhattam volna előbb is ezt vagyis gondolhattam volna erre előbb is, de nem így alakultak a dolgok. Nem fogok már szomorú lenni, visszatért az életvidám Doris, aki eddig is voltam. Az a Doris is fogok maradni, Shane meg megfulladhat, nem fog érdekelni - hazugság, érdekelne, vele halna egy részem. Igaz, amit aznap mondtam neki.. Ő az első szerelmem és sosem fogom elfelejteni Shanet, még ha akarnám, akkor sem tudnám.
Amint beérek céltudatosan haladok előre, nem is nézelődöm, nem érdekelnek mások, most a doga a lényeg. De egyszer csak arra leszek figyelmes, hogy valaki megragadja a karomat és visszaránt. Shane volt az, az a Shane, aki egész eddig volt, remek.. - Talán igen. - mondom neki halkan, majd kirántom a kezem a szorításából. Nem kell fogdoznia, megállok előtte és a szemébe nézek, megtettem mindent.. Könyörgtem a profnak, hogy tegyen mással párban, de nem tette, mintha direkt ki akarna velem cseszni. - Nem akarok veled dolgozni és nem feltétlen azért mert utállak... Csak jobb így. - fordulok meg és haladokrovább, de ismerem annyira, hogy nem fog hagyni elmenni innen.. Remek lesz ez a nap, minek kell neki itt lennie?!
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Shane Zabini

Shane Zabini

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Chris Wood

»
» Pént. 24 Márc. - 10:36
Shane && Doris

Mindennek végén, a múltkori beszélgetésünk alkalmával egyáltalán nem szorult már össze a szívem azon, amit mondott nekem. Első szerelem, blablabla, de mind nagyon jól tudjuk, hogy ha az ember szerelmes, az nem ilyen. Vagy legalábbis gondolom, hogy nem ilyennek kell lennie. És legfőképpen nem ennyire könnyen elhanyagolhatónak. Úgyhogy őszintén, kicsit berágtam a lányra, és próbáltam minden tőlem telhetőt megtenni azért, hogy ne is gondoljak rá többet; ez pedig abban nyilvánult meg, hogy a srácokkal szórakoztam és titkon a tanulásba fojtottam minden "bánatomat". Azért nem vetettem el túlságosan a sulykot, például csajozni nem csajoztam. Annyira még nem voltam képes... a sok lett volna, de igazából nem is hiányzik. Jó nekem így is, egyedül.
Amikor meglátom az elviharzó lányt, és sikerül valamelyest megállítanom, tekintetem a régi, jeges formájában vésődik az övébe. Egyáltalán nem lep meg, hogy olyan helyeslően válaszol a kérdésemre, amennyire csak lehet, de viszont én pedig nagyon is jól tudom, hogy fontos neki a suli és hát a bájitaltan elengedhetetlen a szakmához, amit választani akar. Elmosolyodom halványan, pimaszul, de mégis érzéstelenül.
- Örülök neki, hogy így érzel, de nem csinálhatod meg egyedül a feladatot, mert nem fogja elfogadni. Mert megkérdeztem. És egyébként is, tudom jól, hogy ez csak álca, mert kell ez a pont neked a végsőhöz a jövőd miatt. Úgyhogy jobb lesz, ha nem hagysz most faképnél, Edwards. - Mintha csak minden a régi lenne. Táskámat az egyik vállamra dobom, majd elindulok én is a lánnyal együtt, és nem fogok tágítani mellőle. - Rossz felé mész. A Felix Felicisről pontosan a másik irányban vannak a könyvek. Csak úgy mondom... - Felvont szemöldökkel torpanok meg az egyik sornál és fejemmel annak a vége felé bökök, de nem tudom, ez érdekli e egyáltalán a lányt majd.



Music |  durci | Clothes




Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Doris P. Edwards

Doris P. Edwards

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
↑ Sasha Pieterse ↓

»
» Pént. 24 Márc. - 13:32
Oh hát ez az egész helyzet, egy hatalmas szar volt, de tényleg, mert nem gondoltam volna, hogy ő itt lesz és pont belé fogok futni. Nem akartam vele egyáltalán találkozni, sőt beszélni sem akartam vele, mert nincs miért beszélgetni vele, pedig lenne mit mondanom.. Hiányzik, tényleg baromira hiányzik, sosem aludtam még olyan nyugodtan, mint aznap éjjel vele, amikor álomba beszélgettem magam vele és átöleltem, másnap reggel pedig egy csókkal ébresztett. Végre tovább léptünk a kapcsolatban, elkezdtünk járni és minden annyira más lett, de hamar véget ért, mert a valóság zord és rideg, tényleg csak egy álom volt és azt sem felejthetem el sosem, hogy hogyan bánt aznap velem az édesapja. Sosem hagyta volna, hogy boldog lehessek a fiával, nem fogadott el volna sosem és ő ezt tudja, nagyon mélyen tudnia kell, hogy minden ellenünk volt. De ő könnyen túllépett, hamar elfelejtett mindent, ami köztünk volt, bár mit képzeltem..? Lehet, hogy tényleg az egész csak álca volt, amit megmutatott nekem, az az oldal nem is volt igazi, csak átvert, kezdem így érezni és a szavaiból is csak ez jön le nekem, nem baj hogy vége van a dolognak.. talán jobb is így, neki például mindenképpen.
Mi az, hogy ez megkérdezte és direkt kicseszett velem? Miért kell neki ekkora pöcsnek lennie megint? Ezt akarja? Azt akarja, hogy minden legyen a régi, amikor húztuk egymás agyát, amikor nem tudta elviselni a puszta jelenlétét sem, hát megkaphatja.. Legyen! Szemem összeszűkül, elég csúnyán nézek rá, ahogyan régebben is szoktam, nem kell nekünk jófejkednünk egymással, tudok én neki fájdalmat okozni, tudom mivel lehet neki.. nem, nem fogom felhasználni ellene a bizalmát, nem vagyok ekkora szívtelen dög. - Megnyugodhatsz, lemondtam az álmomról, nem leszek auror, nem vennének fel. - mondom neki őszintén, majd egy vállvonás közepette haladok tovább, de csak nem hagyja, hogy egyedül legyek. Ránézek, megint csak megvonom a vállamat a mondatára. örülök, hogy ilyen hamar elfelejtette a keresztnevem, vajon melyik kurva baszta ki belőle?.. - Akkor menj arra, szia Zabini. - intek neki, lekapok egy könyvet a polcról, majd elindulok az asztalok felé és leülök, előveszem a jegyzeteimet és olvasgatni kezdek.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Shane Zabini

Shane Zabini

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Chris Wood

»
» Szer. 29 Márc. - 10:41
Shane && Doris

Értetlen tekintettel pillantok a lányra, miközben mellette haladok. Attól, hogy bánt amit tett velem, amit gondol rólam, még ugyan úgy érzek mint azelőtt, csupán csak rájöttem, hogy nem éri meg gürcölnöm ez az egész dolog miatt. Pontosan ezért viselkedem így, ahogy. Összehúzom a szemöldökömet, ahogyan könnyedén és egyszerűen vágja rá a dolgokat és végül csak felsóhajtok, amolyan csalódott sóhajjal, hiszen hová lett az a Doris Edwards, aki az én barátnőm volt?
- Csak úgy feladtad, ennyi? Komolyan? Hát, nem küzdöttél érte valami túl sokáig, így tényleg nem fognak felvenni. Nem értem, miért kell feladni ha ezt szeretnéd... - Mielőtt még túlságosan beleélném magam a magyarázkodásba, egyszerűen csak elvágom szavaim végét és az ellenkező irányba tekintek. Engem még mindig a házi érdekel, de őt láthatóan nem igazán izgatja továbbra sem. Persze, nem fogom elindulni a jó irányba, inkább őt követem, hátha felhúzom ezzel kicsit.
- Nem megyek. Meg kell írnunk és kész. Nincs apelláta. Aztán foghatod magad, a feladásoddal együtt és azt csinálsz tovább amit akarsz, nem kell velem dolgoznod többet. - Még mielőtt túlzottan belemerülne annak a könyvnek az olvasásába, egyszerűen csak becsukom azt, és ráteszem a kezemet biztosítékként hogy ne tudja kinyitni újra. - Elhiheted, nekem sincs ehhez kedvem.



Music |  durci | Clothes




Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Doris P. Edwards

Doris P. Edwards

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
↑ Sasha Pieterse ↓

»
» Szer. 29 Márc. - 12:33
Nincs ennek semmi értelme, nem is kéne neki itt lennie, nem is kéne hozzászólnia, nem akarok vele egyszerűen még csak találkozni sem. Kerülöm, baromira kerülöm, mert nem akarok egy légtérben lenni vele és ez most nem azért, mert rühellem és nem tudom elviselni, hanem mert.. ez túl bonyolult, nem lehet elmagyarázni, egyszerűen nem tudom elmondani értelmesen, hogy milyen érzés vele dolgozni. Nem volt jó ötlet a proftól, hogy miket egy csapatba osztott be minket. Miért nem engedte, hogy cseréljek partner? Már le is beszéltem az egyik párossal mindent, az egyik fél úgyis ribanc volt és szívesen lett volna ezzel a gyerekkel.. De nem, nem lehet, mert vele kell lennem és még a proffal is beszélt, mintha tényleg kiakarna csinálni, miért nem engedte meg, hogy egyedül csináljam? Nem értek ezekhez a szarokhoz, egyáltalán nem értek, azonban csak összehoztam volna valamit, azért bízhatott volna bennem.. De most szóba kerül a jövőm, amit nem vele szeretnék megtárgyalni.
Nem tudom, hogy miért érdekli ez a dolog, nem kel velem foglalkoznia, neki is megvannak a maga gondjai az apjával és még ő sem tudja, hogy mi legyen.. az én álmom meg csak álom marad, nem vagyok arurornak való és ezt mindenki tudja, most már én is belátom, eddig csak vakon hittem ebben a dologban, végre felnyílt a szemem. - Ez legyen mindegy.. már nincs beleszólásod ezekbe a dolgokba és nem is kell hinned bennem, én sem hiszek magamban. - vonom meg a vállamat és letudom ennyivel a dolgot, tényleg nem kell ezen törnie a fejét, majd lesz valami velem. Talán csak alkalmas leszek valamire, lesz olyan munka ami nekem való és amivel tudok valamit kezdeni is az életben, mert nem fognak örökké eltartani a szüleim.  Talán jobb lenne, ha a muglik világában próbálkoznék, ha valamilyen mugli munkát csinálnék.
Csak nézem, hogy mit csinál.. sóhajtok. - De van apelláta.. nem akarom ezt csinálni, fogd fel! - most már erőteljesebb a hangom, nem fogom vissza, kezd felbosszantani engem és nem szeretek ideges lenni. Eleget veszekedtünk és már megint nem akarok ide visszamenni, nem akarom, hogy minden olyan legyen, mint régen.. - Nem akarok veled dolgozni, mert így is hiányzol.. - mondom neki komolyan, majd megrázom a fejemet és felkapom a táskámat a könyvet pedig nem fogom tovább, ha nem kap utána, akkor leesik. - Felejtsd el.. itt sem vagyok. - indulok el a kijárat felé, kellett nekem ilyeneket mondanom, idióta vagyok!
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Shane Zabini

Shane Zabini

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Chris Wood

»
» Csüt. 6 Ápr. - 21:18
Shane && Doris

Felvont szemöldökkel figyelem végig a mondandóját. Nem tudom megérteni amit hadovál, egyszerűen csak nem ilyennek ismertem meg és sosem gondoltam volna róla -legalábbis azóta amióta ez van közöttünk - hogy így feladja majd a dolgot. De végül is mit tehetnék én? Egyszerűen csak megvonom a vállam.
- Eddig sem szóltam bele. - Ez nagyon is igaz, én csupán esetleg csak terelgettem őt és segítettem ha szüksége volt rá, de hogy beleszóljak az életébe, az már túlzás. Én sem szeretem ha nekem meg akarják mondani mit tegyek, mi legyek, hová menjek, úgyhogy én sem teszem ezt.
Mégis következő mondandója annyira ellentmond az eddigieknek, hogy szinte csak értetlenül és bambán állok ott pillanatokig, úgyhogy a könyvek le is esnek mellettem, nem érdekelve futok Doris után, és próbálok elé kerülni.
- Akkor meg miért ellenkezel ennyire? Nem lenne egyszerűbb felhagyni a jégkirálynő szerepével? - Ha nem is akarnánk egymástól mást, komolyabbat - bár ezek után már ez nehéz lenne, de azért miért is ne lehetne? - akkor is megoldható volna, hogy legalább normálisan viszonyuljunk a másikhoz. Persze ez nem rajtam múlik, mint azt nagyon jól tudjuk mindketten, én voltam az aki hetekig kuncsorgott utána, mindhiába. - Nem én akartam, hogy ez így legyen... - Próbálom megállítani őt és komolyan a szemébe nézni, hogy lássa, mennyire szívesen megbeszélném ezt, vagy legalább ha nem akar beszélgetni, egy kis időt együtt tölteni amolyan békefélében. De viszont tudom jól, végül is nálunk olyan sosem lesz igazán. Valami mindig belénk fog szúrni... de csak rajtunk múlik, hogyan kezeljük ezt. Abban pedig nagyon is biztos vagyok, hogy kettőnk közül, ő az aki kevésbé tudja megemészteni ezeket a dolgokat.



Music |  durci | Clothes




Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Doris P. Edwards

Doris P. Edwards

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
↑ Sasha Pieterse ↓

»
» Kedd 11 Ápr. - 0:22
Igazából teljesen értelmetlennek látom, hogy beszélgessünk, nincs ennek semmi értelme, már külön utakon járunk és nem is vagyunk egy pár. Ő élvezheti a szingli férfiak éltét, lefeküdhet másokkal is, nem szabok meg neki.. Nem is értem miért érdekli őt a jövőm, mert igazából neki már semmi köze ehhez, meg nem is érdeklem őt és soha nem is fogom már.. na jó, nem ezt mondta, azonban ez a lényeg. - Shane.. hagyjuk inkább. - nem is lényerges már semmi sem, nem kell nekünk itt ez a bájcsevej és nem is kell beszélnie velem.. Elakarok már menni innen, nem akarom ezt a munkát, nem akarom ezt a beszélgetést, nem akarom őt sem. Nincs is semmi értelme ennek az egésznek és már nem is tudom, hogy mi ellen tiltakozzak, de az egy más dolog, hogy mit mond az eszem és mit súg a szívem, mert szívem szerint már nem is lennék fasírtban.
Kérdésére nem is tudom, hogy mi lenne a megfelelő válasz, így inkább elgondolkodom rajta.. nem is vagyok jégkirálynő és nem is értem, hogy most is miért jött utánam, nem kéne itt lennie, engednie kellett volna, hogy elmenjek innen. Amúgy sem illünk össze, neki egy cicababa kell, nem én, nem én akivel annyi probléma van. Csak a gondja volt velem és.. de.. milyen olyan szép volt akkor, amikor együtt voltunk. Szerettem őt, szerettem vele lenni és minden egyes pillanatot kiélveztem ameddig tartott. - Nem.. nem lenne egyszerűbb, biztosan találtál már egy szebb lányt.. egy okosabbat.. egy vérben hozzád illőt. - vonom meg a vállamat, mintha nem lenne nagy ügy, pedig az.. baromira nagy ügy ez nekem, mert ezért szakítottunk, ezért voltak azok a veszekedések is. Pedig ha nem lett volna az a lagzi, ha minden máshogy alakult volna, akkor talán még egy pár lennénk, de az élet nem ilyen.
Tudom, hogy nem ő akarta, hogy így alakuljanak a dolgok.. - Szeretlek, még mindig. - mondom neki röviden, de mielőtt valamit is mondhatna, felemelem a kezemet és ezzel belé fojtom a szót, legalábbis remélem. - De nem hiszem, hogy folytatnunk kéne.. - mondom szomorúan, ezt is meg fogom neki magyarázni hamarosan, vagyis ebben a szent pillanatban. - Csak a gond van velem.. Jobbat érdemelsz nálam, olyat érdemelsz, mint Cheya. - mondom neki őszintén miközben a szemeibe nézek.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Shane Zabini

Shane Zabini

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Chris Wood

»
» Szomb. 22 Ápr. - 13:10
Shane && Doris

Az őrületbe kerget ez a nő. Gyerekek... ugyan még csak a 17. életévemben járok, de máris a falra mászok ezektől a szerelmi drámáktól. Miért kellett nekem ebbe belekeverednem? Miért kellett beleszeretnem? Egyszerűen nem tudok megálljt parancsolni magamnak, sem a szívemnek, sem másnak...és most itt állok, bénán bámulva rá és fogalmam sincs, mivel kellene még érvelnem, hogy megértse, miről is van jelenleg szó.
Felvont szemöldökkel tekintek rá és most már összefonom magam előtt a karjaimat, jelezve ezzel, hogy még mindig úgy vélem, teljesen értelmetlenségeket dumál. Hiszen ezt már egyszer vagy többször is megbeszéltük - vagy 100x - és nem hiszem el, hogy még mindig ugyan ezen a ponton vagyunk megragadva. Minden olyan jónak tűnt nemrégiben, minden olyan más volt és mintha már kezdtük volna elfogadni a helyzetet, megérteni a súlyát és az érdekességét...de talán tévedtem.
- De miért nem érted meg, hogy nem érdekelnek? - Egyszerűen válaszolok a kijelentésre, és részemről most hirtelen szakad a cérna. Hiszen a szemembe közli, hogy még mindig szeret. Ezek után... mit tehetnék? Már teljesen belezavarodtam. Kezemmel támasztom homlokomat.
- Ne kínozz már! Szeretsz? Akkor miért csinálod ezt? Nem értem, miért kell ennyire túlbonyolítani, esküszöm, Doris... te játszadozol velem? - Morranok rá mondandója végeztével, és Cheya említésére csak megforgatom szemeimet. - Hagyjuk már! Miért becsülöd ennyire alá magadat? Kit érdekel?Nekem nem ezek a dolgok számítanak. De neked úgy tűnik, sokkal fontosabb mint nekem... - Fintorodom el és kicsit oldalra sandítok. Tekintetem elveszem róla, a folyosót figyelem. Már nem is érdekel a házi. Nem is érdekel most semmi azt hiszem...



Music |  durci | Clothes




Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Doris P. Edwards

Doris P. Edwards

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
↑ Sasha Pieterse ↓

»
» Szomb. 22 Ápr. - 13:50
Eltudom képzelni, hogy jelenleg mennyire mehetek az agyára, minden az arcára van írva és már megismertem őt ennyire, sikerült lebontanom a falakat és nem tudta felépíteni őket. Na nem mintha nekem sikerült volna, ő jelentette a számomra a mindent és ezt borzalmas belátni, mert én voltam az, aki rühellte, ha valaki egy pasi után sír és lám.. most én lettem olyan. Shane annyira.. más volt, mint az összes többi fiú, szerettem vele lenni és most is szeretek vele lenni, csak nem olyan könnyű vele lenni most, mint hittem volna, nem álltam még készen erre a találkozóra, de tényleg nem. Mindent elrontott az a lagzi, bárcsak sosem ismertem meg volna se őt és se a legjobb barátját, aki történetesen nekem is a legjobb barátom volt, minden annyira könnyebb lenne, minden olyannyira más lenne, talán még most is egy pár lennénk, de nem vagyunk és nem is leszünk egy hamar..Valami nem engedi és talán a mostani helyzet, ha az apja halálfalóvá teszi, ha csak egy picit is enged az apjának, akkor könnyen kialakulhat olyan helyzet, hogy engem kell majd megölnie, mert ne vagyok aranyvérű, mert az anyám mugliszármazású.
Mondaára csak elmosolyodom és nem is tudom, hogy mit mondjak neki, de tudom, hogy mit kéne neki mondanom.. az igazat. - Talán téged nem érdekel, de mindenki mást igen, köztük a családodat nagyon is. - mondom neki komolyan és nem mondhatja, hogy nem igaz, egyáltalán nem mondhatja ezt és még mielőtt megszólalhatna. - Emlékszel a karácsonyra? - mondom halkan, bár nekem arról a napról nem az a borzalmas vacsora jut eszembe, hanem az az este a tetőn és az együtt alvás, amit nem is terveztünk. Olyan jó volt vele aludni, olyan megnyugtató volt és még csak nem is voltak rémálmaim, mellette minden annyival szebb volt és én itt adom a hülye elérhetetlen picsát, már saját magam agyára is megyek, bárcsak letudnám küzdeni ezt az egész hülyeséget, de nem megy olyan könnyen.
- Sosem játszadoztam veled! - csattanok fel a kelleténél sokkal hangosabban, de már leszarom.. nem kéne ezt feltételeznie rólam, én sosem szoktam senkivel sem játszadozni, vele ellentétben nekem nem volt sosem senkim, egyszer randiztam, miután hivatalosan szakítottunk és azt is megbántam. Olyan mérges vagyok, de tudom, hogy neki van igaza, ezért lépek hozzá közelebb és rakom a mellkasára a kezét, majd csak a szemébe nézek és szép lassan lábujjhegyre állok, de nem csókolom. - Ha szeretsz még, akkor tudod mit kell tenned. - ha most ellök, ha most nem csókol meg, akkor tudom, hogy ennyi és nincs értelme semmit sem tennem, most vagyok a legsebezhetőbb és legkiszolgáltatottabb, de bízok benne.. el is pirulok, felesleges lenne tagadni, meg van köztünk a kémia.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Shane Zabini

Shane Zabini

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Chris Wood

»
» Hétf. 8 Május - 11:22
Shane && Doris

Tekintetem megpuhul amikor a karácsonyt említi. Hogy is ne emlékeznék arra a napra? Belül mosolygok egyet, de kívül most még nem tudom ezt mutatni, túlságosan nyugtalan vagyok a jelenlegi helyzetünk miatt és így, hogy őszintén fogalmam sincs, mit kellene most tennem vagy épp neki... nem jutunk egyről a kettőre. Mert ezek vagyunk mi. Doris és Shane. Őszintén megfordul a fejemben már, hogy ugyan mi lesz belőlünk a későbbiekben, hogyan lenne a kettőnk kapcsolata ha esetleg komolyan összekerülnénk egy idő után újra. Talán be kellene látnom, hogy veszélynek tenném ki őt. A családomtól, ettől a társadalomtól... Elszomorodom és lehajtom a fejem. Nem nézek rá, lábammal a padlón lévő papírfecnit lökdösöm odébb.
- Mindenre emlékszem. Minden jóra és rosszra ami a kettőnk kapcsolatát erősítette. De ez most nem lényeg... csak az, hogy mennyire becsüljük meg. - Felnézek. El szeretném neki mondani, hogy engem nem érdekel mi történt a családom és közte. Hogy én mindentől megvédeném, jobban védelmezném őt mint saját magam, mert nekem ő a legfontosabb. De nem tehetem. Nem mondhatom el mert félek, semmibe venné ezt a mondandómat is. Mégis, valamiféle reményszikra pattan fel bennem amikor közelebb lép és keze a mellkasomra kerül. Szemébe nézek, mélyen és hosszasan, kijelentése kis rejtély számomra, de mégis érzem mit kell tennem. Szemem először ajkára esik, majd vissza íriszeibe és miután egyik kezem az övére kerül, a másikkal arcához nyúlok, gyengéden végigsimítok rajta, amitől olyan libabőr jár át, amilyen az első igazi csókunknál. Még közelebb húzódom és nem érdekelve a véleménye, az sem ha most meg fog pofozni, egyszerűen csak gyengéden hajtom le a fejem és csókolom meg oly hosszan, és oly érzelmekkel teli mint még sosem. Ezt a pillanatot nem akarom elhagyni. Itt és most az időben meg akarok rekedni. De tudom, ennek is vége lesz egyszer, és nem tudom ez után mire számítsak.



Music |  durci | Clothes




Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

Doris & Shane

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-