Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Evan & Olivia EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Evan & Olivia EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Evan & Olivia EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Evan & Olivia EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Evan & Olivia EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Evan & Olivia EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Evan & Olivia EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Evan & Olivia EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Evan & Olivia EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 36 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 36 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Vas. 9 Ápr. - 20:24
Nem is tudom, hogy minek kell nekem másokban megbíznom, nem is érdemlik meg, hogy foglalkozzak másokkal. Aiden felültetett a picsába én meg voltam olyan idióta liba, hogy elhittem, hogy el fog hívni engem inni. Pedig van a táskában két üveg lángnyelv whisky, mire nem jó a tágítóbűbáj, nem igaz? Faszom.. na jó, azon nincs, de a nem létező faszom is kivan azzal a tepsiképű kis csicskával, menjen aztán nyaldosson ki valami ribancot.. De csúnya a szám.. Zavar? Nem, rohadtul leszarom, csak ne találjam megbosszulni ezt az egészet, mert rossz emberrel kezdett ki a nyomorultja, megölném, ha most velem szembe jönne az utcán. Holnap egész nap csigákat fog hányni, és ezt olyan sokszor elfogom vele játszani, amennyiszer csak kell, hogy felfogja mekkora egy csúszó-mászó féreg is valójában. Nem akarok vele találkozni többet, remélem nem eszi ide a fene, de egy klubhelyiségben élünk, nagyon-nagyon kifogok vele baszni, de most már fázok és nincs kedvem itt maradni tovább. Elindulok a suli felé, ennyit arról, hogy kezeljük békésen a dolgokat.
Nem sokkal később már elérem az épületet, a nem sok az egy órát jelent.. Nem akarok én senkivel sem beszélgetni jelenleg, csak kell egy srác, akivel lehet inni egy kicsit, mert most erre van szükségem. De itt csak a sok kis beképzelt csicska van, akiket már nem egyszer koppintottam, az a gyerek ott pl az egyik sörözésünk alkalmával maszturbált az asztal alatt.. Nem én vettem észre, hanem egy másik srác, aztán jött a dulakodás része, én meg jót röhögtem, aztán ott hagytam a két szánalmat és mentem aludni. De most.. hát nem akarok semmit sem, csak megyek tovább, de csak nem találkozok senki olyannal, akivel szerettem volna. Haladtam tovább a klubhelyiség felé és végül ott az egyik kanapén ott ült ő.. Nem, nem Aiden, ha ő ült volna ott, akkor már rég egy szép kis átkot küldtem volna felé, de most Evan c. Rosier-ről beszélek. Mindig is akartam volna vele inni egy kör piát, azonban nem volt eddig lehetősége, most azonban van, így megindulok felé.
Valami kis piti pipivel beszélget, nem fog ő sokáig beszélgetni azzal a lánnyal, mikor odaérek keresztezem mellem előtt a kezem és dobolok a lábammal. - Könnyítsük meg a dolgot, menj el. - mutatok a szobája felé, majd mikor sóhajtva feláll és elindul a szobájába, akkor elégedetten huppanok le mellé és mosolygok rá. Majd előveszem a táskámból az egyik üveg piát. - Mielőtt bármit mondanál.. lenne kedved inni? - teszem fel a kérdést aranyosan mosolyogva és megrázom picit az üveget.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Kedd 18 Ápr. - 16:01
to Olivia
Micsoda kilátások. Kék denevér, piros halak és sárga keselyűk táncolnak egymással, valami szédítő mélységben és magasságban egyszerre és én puhán szállok közöttük, ahogy nézem őket és mindegyikhez csatlakoznék, mégsem tudok dönteni. Csak lebegek egy légüres térben és boldog mosollyal arcomon élvezem ezt az előadást testközelből mondhatni.
Hogy ebből mennyi a valóság? Fekszem egy kanapén a klubhelyiségben és már cifrákat álmodok a legújabb hallucinogén anyagtól, amit szereztem, és nagyon is tetszik ez a könnyű állapot. Csak heverészek a klubhelyiségben és rohadtul nem érdekel a körülöttem zajló világ mozgása, ahogy az alsóbb évesen jönnek-mennek, és ahogy a barátaim intenek és köszönnek. Nekik visszaintek de ők nem láthatják ezt a színes kompániát, amin én remekül szórakozok, és egy idő után itt is hagynak.
Pár órával később már múlik a hatás, és némi életet verek magamba és csicskáztatom az egyik alsóbb évest hogy menjen ki a konyháig és hozzon nekem kávét. Varázsolhatnék is, de egyszerűbb és meg kell őriznem a sznobizmusom, és hogy méltó helyen van a halálfaló ivadékok között, hiszen ha innen kilépünk, nem kérdéses hová fogunk állni. Az egyik lánnyal beszélgetek az évfolyamomból, megvolt már ami azt illeti, de most csak dumálunk, mikor valaki nem várt jelenik meg. Olivia. Szőke boszorkány, szó szerint. Azt hiszem Shafiq-al jár, de nem biztos, mivel én senkivel, néha nehezen tartom észben a párokat. Elvigyorodom ahogy a csaj kitér Liv elől, és ő huppan a helyére de még meg sem szólalok, máris alkohol kerül a képbe.
- Oh, akkor nem kérdezek semmit - mosolyodom el ahogy hátradőlök, és úgy válaszolok.
- Mikor nincs nekem kedvem ilyesmihez? Na de téged még nem láttalak egyszerre ennyi piával - teszem hozzá és az üveg után nyúlok, és gyakorlottan tekerem le a tetejét, de az első kortyot neki kínálom fel, csak voltam olyan úriember hogy kibontottam.
- Mire igyunk?

Not gonna die || lesz ez jobb is
Vissza az elejére Go down

Evan & Olivia

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-