Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Three Graces EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Three Graces EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Three Graces EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Three Graces EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Three Graces EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Three Graces EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Three Graces EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Three Graces EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Three Graces EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 35 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 35 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Antonin Prior Dolohov

Antonin Prior Dolohov

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
10
▽ Avatar :
Ash Stymest

»
» Szer. 14 Jún. - 9:30

Az ablaknál állok, kibámulok a rózsakertre. Az ötödik cigarettámat szívom egyhuzamban, s míg szám a füstöt eregeti, ujjaim vadul dobolnak a párkányon, olyan zajt keltve, ami megtöri a nyugtalanító csendet. Mert csend van. Egy árva morranás nem hallatszik a kúria ódon falai között, csak az általam vert zaj és a falióra hangos kattogása.
A lábaim is ideges ritmusra vernek zajt a padlószőnyegen. Nyughatatlan vagyok, megnyugvást keresnék a kert pompája között, de tudatomba újra és újra nem várt képzetek kúsznak. Cellákról, dementorokról és Crouch Junior beképzelten feszengő arcáról.
A rózsabokrokat nézem átszellemült pillantással. Ha úgy hozza kedvem, ha ez az egész kibaszott beszélgetés úgy hozza, én esküszöm, hogy kinyitom ezt a szájbakúrt ablakot és levetem magam innen, bele a rózsabokrok tengerébe, hátha szétszaggatják úgy a bőrömet, hogy elfolyjon a vérem. Kedvem lenne felkacagni, nevetni az idióta öngyilkossági kísérleten. Ezer meg egy ilyet és ehhez hasonlót tudnék kitalálni, ami mérhetetlen fájdalommal, kínnal járna, de esélyem sem lenne, hogy belepusztuljak.
Türelmetlenül fordulok az ajtó felé utána akarnék indulni, bizonytalan lépésekkel közelítek, de megtorpanok.
Még sem akarom látni, ahogy a nejem a seggfejjel enyeleg. Mert Panda itt volt velem, csendben ült, de aztán az is lehet, hogy mondott valamit, csak én merengtem el. Ujjait összefonta, és egészen nyugton volt. Szokatlanul nyugton, csak hagyta, hogy a sötét felleg a fejem fölött belebegje az egész szobát, rávetve árnyékát. Hagyta, hogy néma küzdelmet vívjak magammal, hagyta, hogy ujjaim ideges ritmusban zajt verjenek, majd a lábam kopogjon. És akkor halk pukkanással bejelentkezett a manó. Én úgy megrémültem, hogy a cigarettaszálat a padlószőnyegre ejtettem, de csak Crouch hoppanált a birtok egyik szegletébe.
Nem mertem Pandára nézni, nem akartam látni, hogy milyen érzésekkel fogadja. Csak kicsusszant a szobából, maga mögött hagyva a tehetetlenséget és a sötét fellegeket, na meg engem.
Én pedig emésztődöm, lassan de biztosan. Ha nem a dementorok cincálják szét megfeslett lelkemet, akkor majd a következő pillanatok fogják.
A rövid másodpercek, hosszú percekké folynak, egyre hangosabban jár a lábam, a cigarettám egyre fényesebben ég, a füst pedig egyre elviselhetetlenebb idebent.
Mert hát hol vannak ezek? Mi tart ennyire sokáig nekik?
Arcom gúnyosan torzul el ahogy ketten belépnek. Szemem immáron nem a rózsabokrokon időzik, hanem feléjük villan. Felmérem a köztük lévő helyzetet, jelet keresek, bármilyen jelet, hogy a nejem és a kiskedvence között akármi történhetett.
Olyanok vagyunk, mint két kivert kutya, akik egy földből kikapart csonton marakodnak.
- Hát ezt jól elbasztad.. -
Nem üdvözlöm, egy árva lépést sem teszek felé, csak méregetem, szavaimat egyenesen robosztus, kihúzott alakjának intézem, majd szemem rögtön a nőre siklik. A Nőre. A Nőre aki miatt mint oroszlán és a prédára  váró hiéna kerengünk.
-Te meg mit álldogálsz hozzá olyan közel? Inkább kínáld meg valamivel..
-

Pandára mordulok, szemem villanása testének vonalát követi, minden egyes mozdulatát, mintha attól félnék bármelyik pillanatban Crouch vetheti rá magát.
Szokatlan a gorombaságom. Régen elhagytuk már ezt. Két érzelmileg megszegényedett ember voltunk, akik jobb napjaikon elbájcsevegtek, a rosszabbikon, meg egymáshoz sem szóltak.
És most hárman vagyunk itt. Életünk talán legrosszabb napján. Bájcsevegés nélkül. Teli gyűlölettel.


Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Barty Crouch Jr.

Barty Crouch Jr.

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
2
▽ Avatar :
Dominic Sherwood

»
» Szer. 14 Jún. - 13:39
Nehéz lenne felsorolni olyan helyeket a világon, beleértve bármely kultúrkör fiktív poklát, ahol most kevésbé szívesen lenne, mint itt. De ezt már otthon lerendezte magában, úgy tűnik, ennek az átkozott feladatnak Dolohovval soha az életben nem lesz már vége, és kénytelen idejönni, kénytelen megint egy légtérben tartózkodni vele és megmaradni civilizáltnak, mikor örömmel átharapná a torkát szó szerint is, nem csak átvitt értelemben.
Csak legalább Selwyn ne legyen itt. Csak legalább azt ne kelljen végignéznie, ahogy ezek ketten házasok. Csak Dolohov legalább ne Selwynnel akarja gyötörni.
De miután erőltetetten nyugodt, méltóságteljesen sietős léptekkel átvág a birtokon, és belép a kúriába, persze, hogy Selwyn az, akivel szemközt találja magát. Nyel egyet, és egy hosszú másodpercig megengedi magának azt a luxust, hogy kiszáradt szájjal csak nézze. Három lépés távolságból. Vagy inkább háromszázból. Aztán inkább elfordítja róla a pillantását. Tényleg nem tud ránézni. Nem is akar.
- Szia – mondja végül, amikor már nagyjából biztosnak tűnik, hogy ennél jobban már nem fog szétesni a jelenlététől. De hát mi mást mondhatna neki ezen kívül? Mi a francot mondhatna neki, amikor úgy állnak itt, mint akiket rontásálló üveg választ el egymástól, és különben is égeti a szemét a látványa, még így, a látása perifériájáról is, gyakorlatilag rá sem bír nézni, annyira összekeveredett a személye a megalázottsággal, a pánikkal, a Dolohov iránti gyűlölettel, a saját mocskosságával és a Moodynak való mentális behódolással. A vágyhoz annyira hozzáragadt az önundor, hogy szinte már felismerhetetlenek az impulzusok.
Talán akkor sem tudná már megérinteni, ha lehetne.
A teste persze ezt most is megalázó intenzitással gondolja homlokegyenest másképp.
- Menjünk.

Odabent aztán nem néz már Pandorára, a pillantása megállapodik Dolohov gúnyos vigyorán, vagy azon a torz valamin, amit az arcán visel. Szinte tapintható a feszültség a levegőben, úgy néz rá, mintha legalábbis feltételezné, hogy az alatt a pár perc alatt, amíg kettesben voltak odakint, akármit is tett volna Pandorával. Nem mintha ne akarna, legalább fizikai értelemben. Nem mintha ne akarna már önmagában csak azért is, hogy Dolohovot dühítse vele.
De ennek az egésznek a végén ő elmegy, Pandora viszont itt marad. Ő már itt marad.
Úgyhogy nem, még csak rá se néz. Tiszteletben tartja a kibaszott territóriumhatárokat.
- Én basztam el? – kérdez vissza, de higgadt marad. Vagy legalábbis addig higgadt marad, amíg Dolohov rá nem néz Pandorára. Mintha a puszta pillantás is provokálna. – Ja, tényleg. Mivel gyakorlatilag mindent én csináltam, te meg kényelmesen elfelejtetted az egészet, kizárásos alapon valóban minden az én felelősségem. De várjunk csak, mintha rémlene valami… jaaa, hogy az egészet a te idétlen tervedre alapoztuk?
Dolohov pillantását figyeli, ahogy az végigsiklik Pandorán, de nem követi, csak a másik tekintetében látja visszatükröződni a teste körvonalait. Nem mintha ennek a rohadéknak ne lenne meg minden joga hozzá, hogy így nézzen Pandorára. Meg ennél sokkal többre is. Éppen azért. Belefeszül az állkapcsa, ökölbe szorul a keze, és nagyon hiányzik a tenyeréből a pálcája, amit már csak azért sem vett elő, mert akkor nagyon nehéz lenne ellenállni a kényszernek, hogy használja is – és most nincsenek tanúk, nem nyilvános helyen vannak, és nincsenek itt Dolohov kibaszott barátai sem.
- Nem kérek semmit, kösz – válaszolja a ki sem mondott kérdésre azonnal, az eddigi nyerseségtől elütően színtelen, óvatos hang nyilván Pandorának szól, de eközben se veszi le a pillantását Dolohovról.
- A feleségeddel beszélsz, te fasz – sistereg. – Azért hívtál ide, hogy megmutasd, mekkora tahó vagy, vagy azért, hogy megoldjuk a dolgot? – mordul rá, és a legjobb szándéka ellenére is belekarcol a hangjába az ingerültség.
De legalább csak ingerültség, és nem ez az őrjítő indulat és gyűlölet, amit érez, amitől legszívesebben itt helyben nekiesne, és addig nyúzná, ütné, átkozná, amíg bocsánatot nem kér minden kibaszott bűnéért.
Aztán kifordítaná a beleit, és Pandora elé borítaná az egészet, mint egy marék igazgyöngyöt. Mint Mulciber kirúgatását, kábé.
Csak épp mi a francon változtatna ez?
Semmin. Mégis az az érzése, hogy ha ez így folytatódik, akkor előbb-utóbb teljesen értelmetlenül is megteszi, úgyhogy inkább elhatározásalapon megpróbálja otthon érezni magát (milyen groteszk itt ennek még a puszta gondolata is), előveszi a talárja belső zsebéből az ezüstös fodrozódással teli fiolát, amelyben az aurorakták elrablásának emlékét tárolja, leteszi egy mindannyiuk számára jól látható felületre (koppan a visszafojtott dühtől), hátha esetleg Dolohov szeretné, hogy legalább átmenetileg visszatérjenek az emlékei – bár leginkább azért, hogy bizonyítéka is legyen arra, hogy kettejük közül melyik vállát terheli az egyértelmű felelősség, ha bármi félrement ebben az átkozott aktalopásban –, és helyet foglal valahol, noha nem kínálták vele. Ülve valahogy alacsonyabbak a tesztoszteronszintek. De azért úgy választ helyet, hogy kényelmesen szemmel tarthassa Dolohov minden rezdülését.
- Mondd el, mi történt, és meglátjuk, mit tudunk tenni – sürgeti türelmetlenül, de valamivel összeszedettebben és hűvösebben; egy másodperccel se akar itt több időt tölteni a feltétlenül szükségesnél, még percek óta sincs itt, de máris a tűréshatárát feszegeti összezárva lenni velük.
De sajnos nem sokat érne vele, ha hagyná, hogy lecsukják ezt a faszt. Egyrészt Dolohov valószínűleg hamarabb rágná le a saját ujjait, mint hogy hagyja, hogy ő megússza, másrészt még akkor se járna semmi kielégüléssel a tudat, hogy Dolohov az Azkabanban rohad, ha ő történetesen nem jutna ugyanerre a sorsra. Egyáltalán mi lehet Dolohov legrosszabb emléke, egy alkalmi dugás, amikor nem állt fel neki?
Úgyse szenvedne. Kizárt, hogy van lelke.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Pandora Selwyn

Pandora Selwyn

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
2
▽ Avatar :
Ella Purnell

»
» Hétf. 28 Aug. - 13:00

Bury me alive




Sokkal egyszerűbb volt a választás, mint ahogyan azt elképzeltem volna. Aközött, hogy bámuljam még tétlenül a szerencsétlen Antonint, aki Amycus Carrowt megszégyenítő, világfájdalmas arccal bámul ki az ablakon, anélkül, hogy egyáltalán meghallaná, ha hozzá szólok, és aközött, hogyszétszórt üvegcserepeken végigsétálva, a kígyó vermén keresztül, ezernyi tüskebokron átvagdalva magam végül az ajtó elé toppanjak. Mi több, valami különös izgalom lett urrá rajtam, alig bírtam parancsolni a testemnek, hogy ne futva tegyem meg az utolsó pár lépést. Ellenálhatatlan vágyat éreztem, hogy tíz karommal nekiessek Barty Crouchnak. Én szánalmas hülye még aggódtam is érte, hogy Mulciber szétátkozta. Mert valljuk be, testközelből tapasztaltam a de Rais változatos repertoárját olyan kínokról, amiket azelőtt el sem tudtam képzelni. És a hat napon át tartó lábadozás, és a magán kívüli nyáladzás minden formáját elviseltem, nem azért, mert bűntudatom volt, magam sem tudom, hogy mi hajtott minden átkozott nap, hogy a látogatási tilalom ellenére is találjak egy egérutat. Szánalmas idiótának érzem már magam, és ezt már olyan rég a szemébe akartam mondani. És habár nem emiatt jött ide, abban reménykedtem, hogy ez az egyetlen alkalom, amikor úgy tehetem szóvá, Mulciber kirugatásának alaposan megtervezett és el nem tudom képzelni, miféle ostoba ötlettől vezérelt menetét. De nem akartam Antonin előtt. Nem csupán azért, mert ezeknek úgy néz ki, még valami igazán fajsúlyos dolguk van egymással, és hiába visszhangzik a fejemben a ritmikus, ideges dobolása Antoninnak, hiába esett szét az utóbbi órákban, mint már réges rég, még frigyunk hajnalán, csak akkor jut el az elmém egy egészen tudatos szegletéig, hogy tényleg nagy a baj, amikor Barty Jr. vértelen ábrázatát meglátom.
Bámul, a bőrt is leégeti rólam, bennem akad a szó, és hirtelen olyan kényelmetlenül érzem magam Hiányzik az iskolai egyenruha és a régi ruháim, amiket megmentettem Dolohovné tébolya elől. Ezek a ruhák, amiket kénytelen vagyok viselni itthon, túlságosan kirivóak, az ember arcába dörgölik, hogy itt valami nő áll előttük, nem is akármilyen családból való. Idegen érzés, a csipkétől viszketek és a selyem valósággal égeti a bőrömet. Éppen az ellenkezője, mint amiről Madam Malkin meg az francia talárszabász hablatyolt.
Feljebb húzom a vállamon a pántot, mintha nem csúszna le pár pillanat múlva, amikor felmegyek a lépcsőn.
De talán mindez csak kifogás volt, és valójában arra vágytam, hogy valaki végre emberszámba vegyen. Éppen ezért olyan elviselhetetlen az, ahogy már többé nem néz rám, szándékosan bámulja a falat, és a félszeg köszönést még csak viszonozni is elfelejtem.
- Remélem a Nagyúr boldog, hogy sikerült maga köré gyűjtenie Nagy Britannia leggyerekesebb varázslóit. Mégis minek kellett ez? Csináld vissza! Valahogy – parancsoló a hangom, éles, de közelről sem olyan határozott, mint ahogy azt elképzeltem. Meg aztán mintha Mulcibert annyira érdekelné, mintha nem lenne boldog attól, hogy végre kicsapták. És mégis, még én is visszamentem abba a tetves iskolába, pedig aztán nekem nem sokat oszt vagy szoroz, hogy mi lesz velem később. És mégis valahogy érdekel a sorsa annak az idiótának. De csak ennyit vagyok képes kinyögni, nem forszírozom tovább, már így is gyanúsan sok időt elpazaroltunk azzal, hogy ő kerüli a tekintetemet, én meg szinte megerőszakolom, ahogy a pillantásomat belé fúrom, és kényszeríteni próbálom, hogy végre rámnézzen, olyannyira, hogy egészen belefáradok.

A szobába belépve a puskaporos hangulatnak meg sem kellene lepnie, számítottam rá, hogy ez lesz.
- Antonin, itt van Crouch Jr – szólalok meg olyan határozatlanul, ahogy a helyzet megkívánja, de semmi szükség rá, hogy felhívjam rá a figyelmét, már ott áll előttünk, a korábbi elcsigázottság helyétt átvette a nyers indulat, és úgy néznek egymásra, olyan szenvedéllyel, mint ahogy rám soha. A tesztoszterontól terhes levegőtől szinte megfulladok, de képtelen vagyok megmozdulni, kihátrálni.
Az apám gyenge ember, azért kiabált mindig, hogy valamiképpen a felsőbbrendűségét bizonyítsa, valahányszor megbukott, nem csak apaként, hanem emberként is. Talán ők is azért méregetik a farkukat, mert leplezni akarnak vele valami egészen elemeiben mélyen nyugvó problémát? Mintha érdekelne bármelyikük problémája is. Mintha lenne választásom. Mintha nem rántanának magukkal a szutykos nyomorukba. Mintha akarnám, hogy másképp legyen. Mintha nagyon tiltakoznék.
Először azt hiszem, hozzám szól Antonin. De miért is tenné? Miért is szólna bárki hozzám, miért kell egyáltalán itt lennem, mikor Barty Crouch megérkezik? Miért kell nekem végighallgatnom, hogy verbálisan szétcincálják egymást? Meglepő figyelemmel követem végig, tekintetem Crouch Jr arcáról Antoninéra, aztán vissza. Nyakamon az ér megfeszül, mintha bármikor közbe avatkozhatnék, ha ezek ketten egymásnak esnek. De ismerem magam annyira, hogy tudjam, nem fogok, majd behúzódom a sarokba, onnan nézem végig. Pedig milyen romantikusan hangzik, játszadozni a képpel, ahogy kettőjük közé ugrom. És amikor tényleg hozzám szólnak, már annyira elmerülök a saját képzelgéseimben, hogy elsőre nem is fogom fel annak a jelentőségét, hogy Antonin úgy beszél velem, mint egy nyomorult házimanóval.
Elszoktam tőle, de egyetlen odavetett, lekezelő mondat, olyan elemi erővel tölt el. Végigjárja a testemet, mint egy elektromos löket, és olyan jóleső érzéssel tölt el, mintha megint a boldog békeidőkben lennénk. Semmi szükség Barty Jr intő felcsattanására. Egészen feldühít, úgy villantom rá  a tekintetemet, hogy érezze, semmi köze hozzá, hogy beszél velem Dolohov. Mintha tudná, mi az, hogy feleség, és hogy mit kell kezdeni vele. Ugyanakkor nem várt megnyugvás tölt el. Ezek szerint még nincsen kilátásba helyezve Crouchéknál a házasság téma.
- Muszáj ezt nekem végighallgatni? Nem valami titkos-bizalmas megbeszélés kéne ez legyen? – meg sem próbálom megütni az ő hangerősségüket,   nyugalmat erőltetek magamra. Pedig annyira dühít, hogy falnak néznek. Minden egyes alkalommal, dühít, hogy a saját figyelmetlenségük miatt már így is kínosan többet tudok, mint amit valaha szeretnék. De ott csillog az emlék, megbabonázva figyelem a fiolát, és valahol megkönnyebbülök, hogy végre eltereli valami a figyelmüket. A rengeteg figyelem, amit kapok, olyan erővel súlytott le, hogy örülök, ha megállok a lábamon, nemhogy tegyek róla, hogy ne álljak olyan közel. Mintha foglalkozna valaha is Dolohov velem, mintha rám nézne egyáltalán amikor nincs itt Barty Junior.
Visszafolytott lélegzettel nézem a kavargó, ködszerű halmazt, és azért rimánkodok, hogy ne kelljen nekik egy átkozott tanú.

I feel it in my bones enough to make my systems blow
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Antonin Prior Dolohov

Antonin Prior Dolohov

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
10
▽ Avatar :
Ash Stymest

»
» Pént. 1 Szept. - 21:26

Pandára nézek egy egész pillanatig megdöbbenve, aztán mintha én magam sem tudnám az egészet hova tenni aprót rázok a fejemen, és a belépőre pillantok. Mintha a saját szememmel nem látnám, hogy Crouch Juniror megérkezett. Mintha vak lennék. Inkább szó nélkül hagyom.
Lehunyom a szememet a magam nyugtatására, meg talán hogy ne lássam az odaképzelt kis szikrákat kettejük közé. Egészen dühít az ami közöttük van,vagy az amit én sikeresen odaképzelek. Valóság lenne, vagy csak ármány?
Azért én meg tartom tőlük a kellő távolságot, viszont a legszívesebben Pandát magam mellé rángatnám, idebilincselném, hogy Crouch Junior lássa, Panda az enyém. Az én tulajdonom, és semmi joga nincsen hozzá, hogy hozzászóljon vagy ránézzen.
- Te basztad el. Te csináltál mindent, mégsem sikerült semmit helyesen megtenned. Szóval gratulálok hozzá. Azt hittem, hogy sikerülhet kicsikarnom belőled valami egészen jót, csak érted az a gond, hogy én semmire sem emlékszem... és hánytorgathatod, hogy az én tervem, meg én így meg én úgy, de javíts ki ha tévednék, mert nem emlékszem, de úgy gondolom, hogy neked semmilyen terved sem lehetett .. -
Egészen nyugodtan sikerül beszélnem vele, de a hangomban ott érződik valami vádló él, valami egészen érdekes, talán panaszosan kíváncsi, hatalmaskodó él.
Pillantásom a nejemre siklik, mikor ő panaszosan felszólal, és egy egész pillanatig megsajnálom. nem tudnám megmondani, hogy pontosan miért, de megsajnálom. Talán azért, mert ezt most végig kell néznie.
- Ha úgy érzed, hogy téged nem érint az, hogy Crouch Junior és én bajban vagyunk, akkor nyugodtan elmehetsz. -
Farkasszemet nézek vele.
- Én viszont úgy érzem, hogy jogod van ahhoz, hogy tudj erről a dologról. Ha esetleg Crouch hibájából az Azkabanba jutnék, neked ezt tudnod kell és le kell lépned. -
Most pedig Croucht nézem, és azt, hogy mit reagál, hogy miért fölényeskedik velem a saját házamban.
- Akármi is vezérelt mikor meginvitáltalak, az kicsit sem motivált, hogy a saját lakásomban megkérdőjelezhesd a tetteim és a szavaimat. -
Még mindig méregetjük egymást, mint a rossz kutyák akik egy csonton veszekednek. Aztán felsóhajtok, megadva mindazt amit akar. Én magam lépek az italos szekrényhez, komótos, nyugodt mozdulatokkal veszek elő kettő poharat, töltöm meg hideg itallal, és a kezembe fogva sétálok vissza az ebédlőasztal Crouchtól távolabbi részéhez.
- Foglalj helyet akkor.. -
Pandára nézek.
- Te pedig gyere, ülj ide mellém.. -
Felé emelem a poharat, hiszen az egyiket neki töltöttem, de ha mindenképpen úgy dönt, hogy Ő nem kíván mellettem helyet foglalni, elé lököm a poharat.
- Miután csak úgy nem emlékeztem semmire, az auror főparancsnok megkeresett, teljesen szokványos dologgal. Gond van egy-két papírral, és ahogy elővettem a pálcámat - mert hát Ő szinte mindennap látja az enyémet - és nem azt vettem el amivel mindennap dolgozom, nemes egyszerűséggel elkérte. És tudod mit hazudtam bazd meg? Azt hogy az enyémet a feleségemnek adtam kölcsön, ezt pedig kaptam.. mert hát nem emlékeztem semmire.. -
Kényszeredetten elmosolyodom.
- Tippelj, hogy hittek e nekem.. mit gondolsz Panda hittek nekem?



Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Barty Crouch Jr.

Barty Crouch Jr.

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
2
▽ Avatar :
Dominic Sherwood

»
» Szer. 6 Szept. - 22:07
Hát van is mit nézni rajta.
Tulajdonképpen olyan jót tudna röhögni ezen a jelmezbe öltöztetett Selwynen, ha nem lenne magánkívül a puszta látványától is, akármi is van rajta éppen. Rohadtul röhejes tudna lenni Selwyn, a lelkes véráruló, hollóhátasokkal meg griffendélesekkel barátkozó Selwyn, amint épp nyilvánvalóan látszik rajta, hogy mégiscsak rendes aranyvérű boszorkányt és feleséget csináltak belőle, bármennyire is nem akarta, és bármennyire is tökéletlen és rosszul szabott rajta ez a szerep – nem úgy a ruha. Emlékszik rá, mennyire szinte jellegtelenül filigrán a most épp szépen felöltöztetett test, amelyen a szabásvonal elcsalja a vékonyságot, túlhangsúlyozottan nőiessé teszi, és ez obszcénül hat valahogy, mintha üvöltene a talárról, hogy valaki birtoktárgyát fedi, és alapvetően arra való, hogy valaki levegye róla. De a szabás varázslata működik, hiába obszcén, önkéntelenül és leplezetlenül tapintja végig a tekintetével a túl sok szabadon hagyott bőrt, a vállcsúcsot, a kulcscsont körüli árkokat, és annyira gyűlöli Dolohovot és annyira undorodik saját magától és annyira engesztelhetetlenül dühös Selwynre, hogy egy pár másodpercig úgy érzi, menten magukra kell döntenie ezt az istenverte házat, mint valami kibaszott bibliai Sámsonnak.
Mikor végre sikerül elfordítania róla a pillantását, azzal a feltett szándékkal teszi, hogy soha többé ebben a kurva életben nem fog ránézni.
Amikor viszont Pandora megszólal, annyira megrökönyödik, hogy egyből el is felejti ezt a szándékát.
- Mi? – kérdez vissza szinte zavartan, és eltart egy pár másodpercig, mire sikerül felfognia a szavak jelentését – Óh –, és képes kikényszeríteni magából egy rosszindulatú fintort, ami alig leplezi a mögötte lévő indulatot. – Dolohov már nem is elég neked, szükséged van egy ráadás Mulciberre is? Gyönyörű. – Nagy svunggal lép előre kettőt, hogy faképnél hagyja a saját kibaszott otthonában, de kénytelen megtorpanni és megvárni ennek a számonkérésnek (számonkérésnek, baszki) a végét, mert azt se tudja, merre induljon, hogy végre megölhesse azt a nyomorult Dolohovot. – Elnézést, tényleg. Rögtön írok a felügyelőbizottságnak, hogy tévedés történt, csak képzeltük azt az átkot kétszer is – folytatja a gúnyolódást, aztán elveszti a türelmét egy kissé, és szinte felcsattan: – Megszegte a házirendet és a törvényt, azért kellett. De nem kell megköszönnöd, hogy kihagytalak az egészből, hagyd csak.
Tüntetően nem néz rá többet.

Antonin.
Idegbetegen száguld körbe a tekintete a helyiségben, hogy megtalálja a legideálisabb pontot, ahova odaokádhat hirtelenjében.
De hát min is lepődik meg? Ha Pandora úgy néz ki, mintha a felesége lenne, miért ne viselkedne is úgy, mintha a felesége lenne? Elvégre a felesége, bassza meg.
Ritmusosan veszi a levegőt, ki és be.
Annál, hogy mindhárman tudják, mi zajlik le benne éppen, csak az lehetne megalázóbb, ha ki is mutatná. Úgyhogy előbb döglik meg, mint hogy kimutassa.
Higgadt irritáltsággal, felvont szemöldökkel hallgatja végig Dolohov szövegelését arról, hogy végül is minden az ő hibája, és még annak a késztetésnek is ellenáll, hogy jelezze, Dolohov nem igazán hagyott teret arra, hogy ketten terveljék ki a lopást, vagy pláne hogy ő vegye a kezébe az irányítást. Így történt, ezen már fölösleges rinyálni. Elbaszták, Selwyn meg Mrs. Dolohov lett, ez a múlt, foglalkozzanak már inkább a megoldással – utóbbira nincs, de az előbbire kell, hogy legyen.
- Nem, és jobb is lenne, ha nem hallgatná végig – válaszol Pandora kérdésére igazából Dolohovnak, mintha Pandora maga ott sem lenne. Ez viszont gyerekesen hangzik, pont úgy, mint mégiscsak megszólítani, de vérszomjas elszántsággal Dolohovra szegezett pillantással. – De ki is törölhetjük az emlékeidet. Kivéve, persze – ez már megint Dolohovnak szól, és nem tud egészen uralkodni az indulaton, amit ez a flegma, életcsászára attitűd kelt benne –, ha már az Azkabant emlegeted, ha tényleg szeretnéd belekeverni őt is. Végül is, mindannyiunknak kényelmes lenne, hogy őt is bevigyék kihallgatni, nem?
Állja a pillantását, percekig nem pislog, ha kell, ez már megy, és még azt is képes magában tartani, hogy egyébként ellene nincs bizonyíték, az alibije hibátlan, igazából Dolohov van szarban, ő meg csak puszta figyelmességből próbálja kirángatni belőle. Nem lenne teljesen igaz, de nem is lenne nagyobb csúsztatás Dolohovénál.
Rendben, üljenek akkor egymás mellé, fogják is egymás kezét, beszéljenek a születendő gyermekük második nevéről átvezetésként, baszki, folytassák csak, azért sem fogja tudomásul venni Selwyn jelenlétét, akárhányszor is dörgöli még az orra alá Dolohov.
A türelme viszont meghozza a gyümölcsét. Végre sikerül a lényegre térni. Fordul is vele egyet a világ.
- Bassza meg – nyögi halkan.
Ez rossz – nagyságrendekkel rosszabb, mint amire számított. Majdnem egy percig gondolkozik a halántékát dörzsölve, mielőtt újra megszólalna.
- Nos, mivel itt beszélgetünk, és nem a parancsnokságon, feltételezem, igen, hittek, legalább részben. Nem azzal a pálcával csináltuk a nagyrészét. Te nem emlékszel az egészre. El tudjuk simítani. – Továbbra is higgadtan beszél, bár nagyon úgy érzi, hogy részben magát győzködi. – Csak kell valaki, aki meggyőzi a parancsnokot, hogy ne firtassa, lefizetsz valakit, vagy tudja a faszom, van egy csomó ismerősöd a minisztériumban, apád barátai, vagy akárki, vagy ha történne valami, ami eltereli a parancsnokság figyelmét erről az egészről… de mi a kurva életnek kellett belekeverned őt is? – Nem csattan fel. Nem. Vagy de? – Komolyan ez volt az első reakciód, hogy a feleségeddel takarózz? Nem tudtál jobbat, baszd meg? Minden terhelő információt nem törölhetünk ki, azt a veszteséget egy elme se bírná ki épen. A kurva életbe!
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Pandora Selwyn

Pandora Selwyn

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
2
▽ Avatar :
Ella Purnell

»
» Csüt. 7 Szept. - 18:30

Bury me alive


Hihetetlen, hogy tényleg számon kérem. Itt a saját házam halljában állva, magyarázatot követelve tőle. De a reakciója méginkább ledöbbent. Úgy nézek rá, mint akit éppen pofon csaptak.
- Nevetséges, hogy  próbálod az egészet az átkozott házirendre fogni. Ha valóban erről szólt volna az egész, te is tudod, hogy már repülnöm kellett volna. Nem kell szivességeket tenned nekem. Mégis mit gondoltál? Hogy majd hálás leszek és a lábaid elé borulok?  - szavaimból árad a keserűség, de csupán azért, mert annyira piszkosul bánt a feltételezés, hogy azt hiszi, hogy bármi is lenne Mulciber és köztem. Versenyezhetünk azon, hogy ki nem szól a másikhoz, mert ezek után szentül megfogadom, hogy nem teszem meg újból. Ha van egy kis mázlim, Antonin kiküld a szobából, és nem kell többé elviselnem. Csakhogy úgy látszik, neki egészen más tervei vannak.

Elegem van abból, hogy ködös félmondatokból és utalgatásokból kell összeraknom, hogy vajon mégis mi történhetett, de megtanultam már, hogy ne kérdezzek – mert sajnos bármennyire is elkeserítő – mindkettőjük esetében érvényes a mottóm, hogy a tudatlanság boldogság. Csakhogy akkor legalább meg kiküldenének és egy tucat hangszigetelő bűbájjal látnák el a szobát, hogy még véletlenül se halljak meg semmit, amiből elhamarkodott következtetéseket vonnék le. Tüntetőleg nézek hol az egyikre, hol a másikra, mire végül Antonin szól hozzám. De úgy, hogy egy pillanatra bennemakad a szó, és érzem, ahogy az ajkam megremeg, ahelyett hogy szólni tudnék. Patthelyzet az biztos. Mert világosan a tudtukra akarom, vagy legalábbis akartam adni, hogy nem érdekel mi történik velük, és hogy akkor leszek a legboldogabb, ha már mindketten biztos távolban lesznek tőlem, mondjuk az Azkaban egy kibélelt cellájában, a lelkülkre szomjas dementorokkal – akkor biztos nem maradna energiájuk egymás vérét szívni. Csakhogy ez az Azkaban dolog sem halálbiztos most már, a bátyám óta tudjuk, hogy bármelyik elmebeteg őrült ki tud onnét szökni egy kis szerencsével. Szóval összepréselem az ajkam, míg egy egészen vékony vonal látszik csak belőle, miközben állom a tekintetét. A fenébe, máris jobb feleség matéria lett belőlem, mint ahogy azt valaha gondoltam volna. De nem, hiába is kerüli itt a forró kását, még azértért sem kérdezek rá, hogy ugyan, miért is kerülne az Azkabanba, és mégis honnan a fenéből gondolja több mint egy fél év házasság után, hogy valaha is lenne annyi életösztön bennem, hogy menekülni kezdjek bármi elől is.
Elegem van abból is, hogy úgy beszélnek, mintha itt sem lennék, mintha tényleg nem kellene tudomást venni rólam.
- Persze, csak nyugodtan, töröljétek ki az emlékeimet, vagy intézzetek el egy idézést az Azkabanba, mégis mit számít az? Nuygodtan csak beszéljetek úgy rólam, mintha egy útszéli kapca lennék. Ne is zavartassátok magatokat – a kirohanás után anélkül, hogy bármiféle reakciót várnék, csak figyelem, ahogy Antonin az italos pulthoz lép, aztán amikor az ital megállapodik előttem az asztalon, kérdően bámulok rá. Mintha nem tudná nagyon jól, hogy nem vagyok hajlandó alkoholt inni, nem is lenne sok értelme, Coruch Junior és Dolohov mellett egyből kijózanodnék, nem volna elég egy hordó whisky sem, ha tisztességesen le akarnám szedálni magamat, amit egyébként nem akarok. Nem vagyok az érzéstelenítés híve.  Egyébként meg megvagyok győződve, hogy Crouch sem italozgatni jött, úgyhogy anélkül, hogy hozzáérnék, mint egy dacos kisgyerek, akiről már úgyis mindenki tudja, hogy rég beadta a derekát, magam felé húzom a széket, úgy, hogy tűpontosan kettejük között helyezkedjen el, ki tudja, milyen meggondolásból, talán mert az van a legközelebb az ajtóhoz, és ha mégis meggondolnám magam, vagy ránkdőlne a plafon, akkor könnyen egérutat nyerhetek.
Hosszú-hosszú pillanatokig csak bámulom kifejezéstelen arccal Antonint, és nem is esik le, hogy tulajdonképpen mi baja van. Ha elfelejtették volna az egybegyültek, az utóbbi időkben a giccses fogadásokon, a kötésminták társaságában vagy vén matrónákkal teázgatva szocializálódtam, nem sikerült tökélyre fejlesztenem az ármánykodás és törvényszegés művészetét. Kivéve persze azt a pártucat esetet Mulciberrel az alagsorban, ja, és amikor eldöntöttem, hogy falazok a szökevény bátyámank...
Megrázom a fejem és ahelyett, hogy Antonin hülye kérdésére válaszolnék, segélykérően nézek Barty Crouchra, az egyetlenre, akitől ma este még normális válaszokat kaphatok. És elég szomorú, hogy ideáig jutottam.
- Mindegy, már megtörtént, nem igaz? Mégis mi bajom lehetne ebből? – csitítom le nyomatékosan. Nem mintha Antonin védelmére akarnék kelni egy hasonló helyzetben, de mégsem bírom annyiban hagyni, hogy Jr azt higgye, valami tulajdon vagyok, amit meg kell védeni minden áron, még úgy is, hogy másokat kirúgatunk vagy szétveretjük az arcunkat.
- Mi lenne, ha egyszer az életben összefognátok, és valamit megcsinálnátok rendesen, és akkor nem kéne utólag azon nyafogni, hogy vajon kit kell lefizetni vagy kinyírni, ahhoz, hogy mentsétek a saját seggeteket? – most rajtam a sor, hogy Barty Crouch féle felcsattanáshoz folyamodjak, pedig megfogadtam, hogy nem szólalok meg, még afelett is szemet húnyok, hogy Antonin tényleg velem takarózik.  
I feel it in my bones enough to make my systems blow
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Antonin Prior Dolohov

Antonin Prior Dolohov

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
10
▽ Avatar :
Ash Stymest

»
» Kedd 3 Okt. - 11:25

Úgy érzem magamat, mint egy kibaszott komédiában. Eddig csak lelkes nézőként vártam az események fordulatait, most viszont már főszereplővé avanzsálódtam, és nincs az a személy akinek elég ereje, ambíciója vagy tekintete lenne ahhoz, hogy engem innen sikeresen kirángasson. Pedig rángathatna, húzhatna, mert menekülnék, lelépnék, hagynám az egészet a picsába. Oldja csak meg Crouch, ha már a nejemet falja a szemével!
Félrenézek, végül is kijár neki ennyi élvezet, a szemét pedig úgysem kaparhatom ki. Inkább én is Pandára nézek, az egyetlen nőneműre, aki elég bátor nyúl volt ahhoz, hogy a farkasok közé merészkedjen, és még nem sikerült eldöntenie, hogy fusson vagy maradjon. És az egyik farkas igazából bárány, menekítené azt a nyulat, mert hát ő le nem nyeli egyben.
Lassan belefáradok ebbe az egészbe, de lehet előbb beleőrülök. ezek ketten valami istenverte mintapéldányok, akik nemhogy soha életükbe semmit nem basztak el, még inni sem képesek rendesen. Hát akkor csesszék meg! Bámulják egymást, kortyolják a levegőt, és próbálják ép ésszel túlélni ezt. Sok sikert hozzá.
- Csitítsam el én.. csitítsam el én.. mindig elfelejtem, hogy te még gyerek vagy Crouch.. -
Hergelni akarom? Nem tudom. Megállapítottam? Nem tudom. Csak eszembe jutott, hogy Crouch hozzám képest habár jóval robusztusabb, mégiscsak szinte gyerek. Felsóhajtok. Egyszerre rám dől minden. A saját haragom, Crouch haragja, a szánalom amit magam iránt érzek, na meg irántuk, a sötét fellegek, amik egyszerre csak fölém úsztak, és hogy itt veszekszem két emberrel akikkel soha az életembe egy szót sem kellett volna váltanom.
- Figyelj Crouch.. tudom, hogy te ezt nem fogod megérteni, tulajdonképpen nem is akarom, hogy megértsd. Leszarom, csak fogd föl. Ha egy egészen kicsit is megerőlteted az agysejtjeid, eszedbe fog jutni, hogy kibaszottul nem emlékeztem semmire. És nem tudom, hogy te hogy vagy vele, de ha nekem nekem támadnak olyasvalami miatt amiről gőzöm sincsen, hogy megtörtént-e, próbálom menteni a menthetőt. És igen,
ehhez a nejem a legjobb módszer. -

Már a hangomat sem emelem föl, és inkább rá sem nézek. Én komolyan kezdek belefáradni ebbe az egészbe.
- Kedves feleségem. Ehhez már túl késő. Ezt már nem tudjuk helyrehozni, hiába is hárít Crouch. Tehát, drágám.. -
Olyan erősen nyomom meg a szót, hogy igazán illetlen legyen a mondatban.
- Olyasmin törd a fejedet ami megment minket. És ha kérhetném szólj az udvarlódnak, hogy fogja vissza magát, mert igazán kezd elegem lenni a kurva nagy pofájából.. -
Pandára nézek. Pandának mondom, mintha JR ott sem lenne. És még el is mosolyodok. Elégedetten.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Barty Crouch Jr.

Barty Crouch Jr.

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
2
▽ Avatar :
Dominic Sherwood

»
» Szer. 4 Okt. - 22:33
Még akkor is azon gondolkozik, ugyan mi a szart kellett volna még odavetnie Selwyn rohadék szavaira, és egyáltalán miért nem mondott semmit – csak nézett rá kábé egy másodpercig leforrázottan és lefegyverezve (megalázva), idétlenül keresvén a szavakat, mint akit épp most pofoztak fel, pedig hát gondolta a kurva élet, hogy Selwyn bármiért is hálás lesz, miközben kibaszottul hálás kéne legyen –, amikor már rég Dolohovval kellene foglalkoznia, meg ezzel az egész szarsággal.
Azt kellett volna mondania, hogy gondolta a halál, Selwyn nyilvánvalóan csak azok lába elé hajlandó leborulni, akik ilyen kedvesen bánnak vele, mint Dolohov, meg Mulciber, és akkor arról a szent emberről, a vérszívó bátyjáról már ne is beszéljünk. Vagy valami ilyesmit. Csak mondania kellett volna valami ordénáré geciséget, hogy Selwyn lehetőleg helyben sírja is el magát tőle, de most így leginkább ő az, aki üvölteni akar.
Mennyivel elviselhetőbb lenne ez az egész, ha ezek ketten legalább nem tudnának a nevetséges sebezhetőségéről, akkor nem lenne ennyire röhejes úgy tenni, mintha az nem is létezne.
Nem mintha lenne más opció, mint hogy ennek ellenére is megpróbál úgy tenni, mintha nem létezne. Vagy mintha nem érdekelné, hogy ezek ketten tudják, és minden tagadás ellenére kurvára létezik az a gyengepont, és most például kikéri magának, hogy meg akarják védeni.
Elengedi a füle mellett Selwyn kirohanását, és még akkor se hajlandó viszonozni a pillantását, amikor az övé szinte égeti. Épp elég nehéz egyszerre egyikük faszságain nem felhúznia magát, mikor Dolohov is direkt a csupasz idegszálain táncol. Szándékosan provokálja, bassza meg, miközben kettejük közül neki van égetőbb szüksége arra, hogy képesek legyenek végre hatékonyan együttműködni, komolyan, agyhalál ez a faszfej. Elszámol tízig, mielőtt válaszolna.
- Ahhoz képest, hogy gyerek vagyok, eléggé nyugodt lélekkel rám basztad ennek az egésznek a felelősségét – közli fagyosan.
Tulajdonképpen itt a remek alkalom, hogy felhívja Dolohov figyelmét arra, hogy bármennyire is jól szerkesztettek a mondatai retorikailag, már amennyiben ennek a beszédnek a célja az, hogy őt felhergelje, de ennek ellenére azt érdemes lenne fontolóra vennie, hogy a megérteni és a felfogni rokon értelmű szavak, így tehát az imént elhangzott két-három mondat szemantikailag tökéletesen értelmetlen. Hozzátehetné azt is, hogy így néhány generációs bevándorlóként esetleg már a legnagyobb jóindulattal is elvárható lenne, hogy legalább olyan szinten elsajátítsa végre a civilizált angol nyelvet, hogy azáltal a mindennapi kommunikációra képes legyen – de nagylelkűen nem teszi. Felesleges időhúzás lenne, és minden egyes plusz másodperc, amit itt tölt, egy tragikusan korai agyvérzés és/vagy a szándékos emberölés kockázatával kecsegtet. (Azonkívül a beavatkozása aligha vezetne Dolohov nyelvi fejlődéséhez – ez nyilvánvalóan eleve reménytelen.)
Dolohovék persze nem sajnálják az ő idejét.
- Csak nyugodtan folytassátok a turbékolást, időm van bőven, megvárom – mordul mérsékelt ingerültséggel.
Újra elszámol tehát tízig, amíg ezek verbálisan házaséletet élnek, és lebeszéli magát arról, hogy a fogaival együtt kiverje Dolohov szájából a világtörténelem leggusztustalanabb drágám megszólítását, és valahogy sikerül lenyelnie azt is, hogy ezek után még Dolohovnak van elege az ő pofájából.
- Elnézést, hogy zavarok, a világért sem akarok alkalmatlankodni, nyugodtan megoldhatod ezt egyedül is – vonja fel a szemöldökét az elégedett mosolyra, de beleszisszen a hangjába a most már megint rosszul kontrollált indulat, mert attól, hogy Dolohov Selwyn udvarlójának titulálja, akármennyire bele akar szarni a provokációjába, elveszíti a kontrollt a vegetatív funkciói felett, és saját maga számára is jól érzékelhető az a forróság az arcán, ahogy a tehetetlen megalázottságtól elsápad, aztán foltokban röhejesen elvörösödik.
Dühödten mered erre a mosolygó, agyatlan seggfejre: mégis mi a fasztól ilyen önelégült, mikor épp az ő bőrére megy a játék? Nyilvánvaló, hogy attól, hogy most épp a másik talpa alatt ég momentán a talaj, ez attól még kettejük problémája marad – de bassza meg, Dolohov igazán nem teszi könnyűvé.
- Jól van – ereszti ki rekedten a tüdejébe rekedt levegőt, pedig itt aztán semmit a világon, még egy kibaszott kínai vázát se tudna mutatni ebben a rohadt helyiségben, ami legalább közel lenne ahhoz, hogy jól legyen. – Higgadj le. Ha a neved felmerült volna abban az ügyben, akkor nem beszélgetnénk itt. A minisztérium valószínűleg fel sem fedezte a hiányzó dokumentumokat. Egyelőre. – Igen, ez így kimondva logikus, racionális, megalapozott, megnyugtató. Még nem fogytak ki az időből. Még. – Ha még azelőtt megsemmisítjük azt a pálcát, vagy pláne kicseréljük Pandoráéra, mielőtt megvizsgálnák, mielőtt kiderülne vagy egyáltalán bárkiben felmerülne a gyanú… akkor nem is fogsz szóba kerülni.
Szusszanásnyit hallgat, nem vonja le a konzekvenciát hangosan, pedig ezt nyilvánvalóan neki kell megcsinálnia. De mégis hogyan, mi a faszért gondolja bárki, hogy neki bármilyen mozgástere van a minisztériumban vagy bárhol ebben a szájbakúrt világban? Voltak persze, akiktől kérhetett szívességeket, de az utóbbi fél évben egy egész életre való szívességlimitet kimerített már, vagy több életre valót. Mégis ki a faszhoz tudna odadörgölőzni, hogy észrevétlenül hozzáférjen valamihez, amit a kibaszott aurorparancsnok vett el Dolohovtól? Moodyhoz aligha – még ha nem is vágta el magát végleg a Selwyn-féle börtönlátogatással, azok után, hogy hónapok óta próbálja elkerülni, teljesen esélytelen. Aurora valamit hablatyolt McAleese-ről, hogy megbízhatatlan, de szívesen sütögeti a saját pecsenyéjét, nem nagyon ismeri, de talán ebből ki lehet indulni. Lehet, hogy mindössze némi diplomáciát igényel az egész.
De hát ez ugyebár nem Dolohov problémája. Dolohov nyilván már mindent megpróbált, ha képes volt hozzá fordulni, hogy ő oldja meg.
- Megcsinálom – vonja meg a vállát végül, mintha csak azt mondaná, oké, elhozza Dolohov ócska talárját a tisztítóból. Ezek mellett úgysem tud gondolkozni, jobb, ha minél hamarabb egyedül lehet. És végtére is, elloptak tucatnyi aktát a minisztérium egyik gondosan őrzött archívumából – egy rohadt pálcát csak el tud már intézni egyedül. Valahogyan. Muszáj.
- Még valami?
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Pandora Selwyn

Pandora Selwyn

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
2
▽ Avatar :
Ella Purnell

»
» Pént. 20 Okt. - 19:22

Bury me alive

Különösen nagy eredményként könyvelem el, hogy valamennyit azért mégis sikerül megértenem abból, amit ezek ketten, idegből egymás fejéhez vágnak. Ettől persze nem leszek nyugodtabb, egy szemernyit sem, pedig én aztán tényleg nem akarok velük foglalkozni. Nem mintha annyi halaszthatatlan dolgom lett volna ma, csak éppen szépen lassan azon kapom magamat, hogy felemészt ez az egész, és már megint valami olyasmibe keveredtem bele nyakig, amihez egyébként semmi közöm nem kéne legyen. Antonin emlékeinke kitörlése, hogy mindketten ujjal mutogatnak a másikra, ha együtt jártunk volna óvódába, valahogy így festett volna a kiscsoport. Kifejlesztettem a hallgatás művészetét, és valóban eltökélt vagyok, hogy ne szólaljak meg, csak akkor, ha egyenesen nekem intézik a szavukat, hátha akkor egy idő után elfelejtik, hogy egyáltalán ittvagyok.  Csakhogy erre a megszólításra nem számítottam, a hideg végigfut a hátamon, ahogy próbálom feldolgozni, hogy Antonin tényleg a drágájának hívott, de hát ki mást hívhatna itt így, mert hiába is néznek ki ezek ketten úgy, mintha titokban egymás farkát vernék, mégsem hiszem, hogy Crouch Junior valaha is elviselné, hogy valaki így szólítsa. De hát a fenébe is, én sem tűröm, és mégis mit teszek ez ellen? Megvonaglik egy izom az arcomon, még az is csak halványan. Aztán még azt is szó nélkül hagyom, ahogy Barty Jr-t egyenesen az undvarlómnak nevezi. Ha lenne egy falat a számban, már egész biztos a padlón fetrengve fuldokolnék, így csak tudatalattim dolgozik, ahogy résnyire nyílnak az ajkaim a csodálkozástól. Tényleg úgy fest szerinte, mintha Barty kibaszott Crouch undvarolna nekem? Pont ő?
Szívem szerint most gúnyosan felnevetnék, gátlástalanul, de mindannyian jól tudjuk, komoly statisztikai adatokra hivatkozva is, hogy én sohasem teszem azt, amit a szívem diktál. Néha még azt is kétségbe vonom, hogy egyáltalán dobog ott belül valami.
- Nem vagyok Barty Crouch gazdája, sem pedig a vendéglátója, az te vagy Antonin, mi lenne, ha inkább te mondanád meg neki, hogy mi nem tetszik? – gondterhelt sóhaj szakad fel belőlem a szavakkal együtt, de a megkönnyebbülésnek irmagját se látni. – Tegyük fel, hogy segíteni akarok, tudja a fene, hogy sikerült erre a következetésre jutnod, addig, amíg részletesen be nem avattok, vajmi keveset tudok mondani – előbb Antonin majd Barty Crouch felé küldök egy nekem aztán már úgy is mindegy pillantást, de hangom egyáltalán nem ingerült, még csak meg sem közelíti Antonin szűkölését, messze én vagyok a leghiggadtabb ebben az átkozott szobában, de gondolom, csak idő kérdése az egész.
Pontosan addig tart, amíg Crouch Junior olyannyira erőltetten elfojtani kívánt reakciói elevenembe találnak, és képtelen vagyok nézni azt a vergődést, de már Antonira sem bírnék ránézni, úgyhogy tekintetemet makacsul az ablak felé fordítom, a francba is, sikerült Antoninnak a piti, kétknútos provokálásaival célba érni.
Így valamiképp elvislehetőbb, ott van a menekülés lehetősége, és közben, hála Barty Crouchnak még valami használható információkat is begyűjthetek, amit hozzáadok a még mindig túlságosan sok hiányzó darabbal operáló kirakóshoz. Dokumentumlopás a minisztériumban, Antonin emlékeinek törlése, Barty Jr. felelősségvállalássa – hogy szakadna rá a plafon, ahol van, minek kell folyton ezt csinálnia? Mindent szart magára vállalni, ahogy most is ugyanezzel a leszarom mártír atittűddel kell reagálnia.
- Hát persze, hogy megcsinálod – kényszerítem magam, hogy ránézzek vádlóan, és egyszerre a mindent tudok rólad felsőbbrendű pillantással. -  És mi lesz azzal, hogy ebben ketten vagytok benne? – hogy nyomatékot adjak szavaimnak, most Antoninra pillantok, pedig Salazár a tanúm, az olcsó baszakodásai miatt, úgy érzem, egy kibelezett, döglött patkányt is szívesebben bámulnék most. – Nem fogod hagyni, hogy egyedül csinálja – már túljutottam azon, hogy engedelmesen kérek vagy kérdezek bármit is. Ez egy olyan eltökélt kijelentés, mint amennyire határozottan meg vagyok győződve arról, hogy ketten talán még esélyük is lenne, most, hogy tudják, hol baltázták el. A beálló csendben előveszem viharvert, ápolásra és kényeztetésre szoruló pálcámat és az asztalra teszem, mint ahogy a kártyajátákban szokás, mindent felteszek erre a párosra. Na jó, az túlzás, hogy mindent, a pálcám a legkevésbé sem érdekel ebben a történetben.
- Tessék, csináljatok vele, amit jónak láttok. Nem mintha értelmes dolgokra használnám amúgy is.
I feel it in my bones enough to make my systems blow
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Antonin Prior Dolohov

Antonin Prior Dolohov

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
10
▽ Avatar :
Ash Stymest

»
» Csüt. 2 Nov. - 20:44

- Tudod, az emberek a gyerekekre nem tudnak úgy haragudni, de ezt te nyilván még nem tapasztaltad meg..
Hiszen nincsen gyermeked, jobb esetben soha nem is lesz, rosszabb esetben majd kis Crouchok rohangálnak az én gyermekeim körül. Mindazonáltal a gyermeki csínytevéseket juttatja eszembe a beszólás, annak ellenére, hogy a basztad egészen nem gyermeki szóhasználat. Az ikrek jutnak az eszembe, akik Panda ruháit széttúrva próbálnak sokszor úgy tenni, mintha ötletünk sem lenne, hogy ki bújt bele a női magassarkúba, vagy ki ugrálta szét a szépen bevetett ágyat, és olyankor, mikor ők próbálják elhitetni velem, hogy nem tettek semmi rosszat, el is hiszem. Na nem mintha Crouch bármikor is hasonlítható lenne egy kétéves ártatlan gyermekhez, de azért egy gyenge próbálkozást megérne.
Pandára nézek olyan igazi ' most ez komoly?' nézéssel, de azért csak nem tudom szó nélkül hagyni a dolgot.
- Akkor mi is vagy te pontosan Barty Crouchnak? -
Érdeklődve pillantok előbb hol a nejem, hol Crouchra, majd inkább elkapva a tekintetemet a furcsa párosról, az asztallapra szegezem a tekintetemet türelmetlenül. Ez a beszélgetés cseppet sincsen az ínyemre, sőt, jobb szeretném már magam mögött hagyni az egész társalgást Panda céltalanságával és Crouch arrogáns nyugalmával egyetemben.
- Pandora, nem hinném, hogy drága barátod Crouch Junior szeretne még egyszer a minisztériumba keveredni velem, hogy ketten oldjuk meg az egész helyzetet. Különben is, mit adhatnék én ehhez? Nem emlékszem semmire.. -
Értetlenül rántom meg a vállamat, mert látszólag ezek ketten minduntalan elfelejtik, hogy é az ég világon semmire nem emlékszem abból az időből amit Crouch és én édes kettesben töltöttünk el a minisztériumban. Ha emlékeznék bármire is, valószínűleg nem csevegnék itt velük.  
Mindazonáltal Pandának igaza van. Nem hagyhatom, hogy egyedül csinálja, már csak azért sem mert az előbb közöltem vele, hogy még csak egy gyerek. És amúgy is, mit értene Crouch Junior ahhoz, hogy hogyan cseréljük ki a pálcát Panda pálcájára?
Felsóhajtok, drámaian, erősen, és az asszonyom pálcájáért nyúlok. A viharvert fadarabot az ujjaim közé fogom.
- Kicserélem én, te csak vond el valahogy az auror főparancsnok figyelmét. Menni fog? -
Ez legalább menni fog?
- Te pedig, ha minden jól megy vissza kapod majd a pálcád, ha pedig nem, akkor elmegyünk Ollivanderhez. -
Pandára nézek. Szinte kötelességemnek érzem, hogy megmutassam Crouchnak, én vagyok Pandora férje és én adok meg neki mindent.
- Aztán meg megtanítalak értelmes dolgokra használni.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Barty Crouch Jr.

Barty Crouch Jr.

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
2
▽ Avatar :
Dominic Sherwood

»
» Szomb. 4 Nov. - 19:59
Ha a felnőttséghez az kell, hogy az ember házasságot kössön, családot alapítson vagy minimum fattyakat nemzzen (Dolohov nyilván a téma avatott szakértője, tíz-tizenkét év múlva valószínűleg már a fél Roxfort ezt az agybaszóan bicskanyitogató vigyort fogja viselni), akkor ő soha nem lesz felnőtt ennek a fasznak a szemében. Elég csak körülnézni, hogy látsszon, mindenki, aki nemzésre adja a fejét, pontosan ugyanazt a poklot teremti újra, amelyben ő is felnőtt – ha másnak ez jó, egészségére, de ő inkább nem kér belőle.
Ha Selwyn nem lenne Dolohov felesége… akkor is, ugyan mi a kibaszott életnek akarna gyereket?
- Persze, csevegjünk csak – vágja rá Dolohov Selwynhez intézett kérdésére, a kurva életbe, csak ne válaszoljon rá, csak ne mondjon semmit, épp elég Dolohov cseszegetését hallgatnia, így is az a stratégiája, hogy ignorálja Selwynt, és így Dolohov vérszívó szövegeihez még marad elég idegrendszere. – Mikor szolgálják fel a teát?
Annyira idegesíti Selwyn jelenléte, hogy teljesen fegyvertelennek érzi magát minden további szócsatához. Csak beszéljék ezt meg, és hagyják már végre, hogy elmenjen, kitalálja, megcsinálja…
Ó, nem, Mrs. Dolohov hogy is tehetné ezt ilyen könnyűvé, nem, neki bele kell pofáznia, amihez köze sincs, amiről alig tud valamit, és annyit sem kellene, bele kell pofáznia, meg kell szólítania őt, hogy kénytelen legalább pár másodpercre ránézni az alapvető udvariasság értelmében, erőltetetten unott és elutasító tekintettel, de kénytelen ránézni, és Selwyn még akkor sem hagyja abba, az elutasító csöndje sem elég, és képes ráparancsolni Dolohovra, mintha tényleg a felesége lenne – minthogy tényleg az.
Dolohov meg, az a rohadt fasz, még hallgat is a hülyeségére.
Egy másodpercre mérlegeli azt a lehetőséget, hogy ez egy közösen kiagyalt és begyakorolt színjáték kettejük között, hogy őt őrjítsék meg vele, aztán egyszerre nyúlnak ki a pálcáért, de persze, Dolohov a gyorsabb. Túl sokat habozott – túlságosan bensőségesnek tűnt megérinteni a pálcáját. Nyilvánvalóan Dolohovnak nincsenek ilyesfajta gátlásai.
- Elragadó a váratlan együttműködési hajlandóságod, Dolohov – fintorodik el, és úgy nézi Selwyn pálcáját a kezében, mintha Dolohov magát a pálca gazdáját simogatná éppen –, de most próbáljatok meg racionálisan gondolkodni. Ha lebuksz, miközben megpróbálod kicserélni azt a pálcát, akkor mi lesz, abból hogyan fogod kimagyarázni magad? Nem: a továbbiakban jobb, ha semmi közöd nincs az egészhez. Ezzel különben sem segítenél valami sokat.
Kinyújtja a kezét a pálcáért, türelmetlenül, de a középső- és mutatóujja megrándul az undortól, miközben vár, és az arca is bele akar vonaglani Dolohov szavaiba, de uralkodik magán, isten tudja, hogyan, valahogy sikerül, miközben még halványan eszébe jut a hálókörletek folyosója, Selwyn keze a sebhelyein, az ígéret, hogy megmutatja neki, hogyan készültek – ehhez már akkor is késő volt, most már szinte röhejes csak gondolni is rá. Aztán Selwyn különben is Mulcibert választotta, hogy sötét átkokat tanuljon meg még sötétebbeket tapasztaljon meg a saját bőrén.
Most meg ennek a seggfejnek a férje, aki évekig gyötörte mindenki szeme láttára, most meg képes előadni, hogy a tenyerén hordozza.
Ebben a pillanatban nehéz lenne választani, hogy melyiküket gyűlöli jobban.
Talán Selwynt.
Talán.
- Ha Antonint rajtakapják a pálcáddal, akkor ki vesz másikat helyette, és ki fog megtanítani értelmes dolgokra használni? – fordul most felé, ártatlanul kifejezéstelen az arca, de a hangjában leplezetlen a gúny. – Gondolkozz, Pandora… ADD MÁR IDE azt a pálcát, a kurva élet basszon meg, és már itt sem vagyok – reccsen rá aztán minden átmenet nélkül, hirtelen türelmét vesztve Dolohovra.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Pandora Selwyn

Pandora Selwyn

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
2
▽ Avatar :
Ella Purnell

»
» Szer. 8 Nov. - 16:02

Bury me alive

Antonin olyan elszántan próbálkozik kitapogatni mindkettőnk gyenge pontjait. A próbálkozásai erőltetettek, már-már izzadságszagúak, undorítóak és alattomosak, de valahogy mégis annyira rohadtul jól megy neki. Nem engedhetem meg magamnak, hogy elpillantsak, mert azzal csak adnám alá a lovat. Barty Crouchra meg ugyanezen okból kifolyólag még csak gondolnom sem lenne szabad. De hát pont azért, mert ennyire ellenkezem, éppen azért tekeredik rá és már-már fojtogatja az agytekervényeimet. Mindent egyes emlékfoszlányban ő az átkozott főszreplő. A tükör mögött az alagútban, a Mardekár hálókörletben, az átkozott vonaton. Ahogy végül hátat fordít és egy szó nélkül kisétál. Hogyan is magyarázhatnám el ezt Antoninnak? Egyáltalán kell-e magyaráznom?
- Semmije sem vagyok Barty Crouchnak – szenvtelenül állom a tekintetét, de akaratlanul is elönti a pír az arcomat, mégis olyan határozottak, olyan feszesek a szavaim, hogy még engem is meglepetésként ér, miközben próbálom kizárni Barty Juniort a látókörömből, aki idegtépő zavarában már a teát kéri. Nem is volna olyan rossz ötlet, kérnénk hozzá kekszet is és megbeszélnénk Antoninnal viselt dolgainkat. Ő meg áldását adja erre a gyümölcsöző románcra, amiből minimum kibaszott szonetteket kéne írni. Hogy ne lássam Barty Jr. unott, elutasító tekintetét, ami valaméirt olyan kibaszottul fáj, hogy már érzem a szúrást a mellkasomban, fáradtan sóhajtok, az asztalra könyökölök és a arcomat a kezembe temetem.
Habár logikus Antonin magyarázata, számomra óhatatlanul csak egy olcsó kifogásnak tűnik, és nem áll szándékomban elfogadni, kénytelen vagyok újra felpillanatani annak reményében, hogy valamiképpen nyomást gyakoroljak, ha kell egy pillantással, ha kell zsarolással.
Szemöldököm a magasba ugrik, ahogy ezek ketten szinte egyszerre nyúlnak a pálcámért, mintha valami átkozott verseny lenne, ahol Dolohov a gyorsabb, miért is nem lepődök meg vajon? Tekintetemmel követem, ahogy a kézébe veszi, és csak némán megvonom a vállam. Nem igazán érdekel, hogy kapok-e egyáltalán új pálcát, de az utolsó szavaira alig hallhatóan felnyögök. Most Crouchra pillantok reménykedve, mintha csak arról próbálnék megbiznyosodni, hogy megtartja-e a titkomat. Mert őszintén, Mulciber kirúgatása óta már nem vagyok biztos semmiben sem. De ugyan mit mondhatna? Ó, a feleséged nagyon is tudja használni azt a pálcát, megannyi szívmelengető sötét varázslatot tud és előszeretettel támad rá a roxfortos iskolatársaira.  De ő már rég túl van ezen, Barty Junior előbb észérvekkel próbálja elnyerni a pálácát, aztán egyre feltoluló indulatokkal, végül szarkasztikus szavait már hozzám intézi, és én nagyon-nagyon szeretném, ha most beszakadna alatt a föld és elnyelné, mintha hirtelen átvette volna Antonin szerepét és így próbálna megnyomorítani. Gondolkozz, Pandora – a lehető legidegesítőbb mondat, a maga kioktató, megalázó módján, annyira Barty Crouch. És én mégis képes vagyok rajta felülkerekedni.
- Barty, alig tizenöt éves voltál, amikor kiérdemelted a bizalmát, dacára annak, hogy ki az apád, és nem számított, hogy voltak nálad sokkal idősebbek, akik a kegyeire áhítoztak – komolyan nézek rá, aztán Antoninra emelem a tekintetem. – És te, Antonin aki szintén gyerek voltál még, és azóta is állod a sarat, akkor is, ha minden a fejedre nőtt itthon - és most olyat csinálok, amit eddig még soha, hátrébb csusszanok a székkel, hogy látókörömbe mindketten beleférjenek. - Nem okoztatok csalódást, teljesítettétek az átkozott feadatokat. Kettőtöket küldött oda, és rendben van, egyszer elcsesztétek, ez nem azt jelenti, hogy másodszorra is meg kell történnie. Ahelyett, hogy egymást hibáztatjátok, próbáljátok újra. Ketten. Én bízom bennetek – azt hittem, hogy sokkal nagyobb erőfeszítést igényel majd kimondani, de szavak olyan magabiztosan ömlenek belőlem, olyan egyszerű az egész, mint Barty Crouchot a keresztnevén szólítani.
I feel it in my bones enough to make my systems blow
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Antonin Prior Dolohov

Antonin Prior Dolohov

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
10
▽ Avatar :
Ash Stymest

»
» Kedd 21 Nov. - 14:16

Úgy teszek, mintha a válasz cseppet sem izgatna, a fejemet lehajtom és egy egész pillanatig bámulom az asztal erezetét, egy egész pillanatig elgondolkozom rajta, hogy milyen lehet fafaragó munkásnak lenni, és egy egész pillanatra azt kívánom, hogy bárcsak fafaragó lehetnék, bárcsak elkerülhettem volna ezt az egész szarságot. De azért csak felpillantok Pandorára amikor megszólal, megemelem az egyik szemöldökömet úgy hallgatom végig azt a pár szót amit magyarázatnak mondott. Aztán ránézek Crouch Juniorra és megpróbálok közben semmilyen fejet sem vágni, csak mereven bámulni azt az idegesítően beképzelt arcot.
- Értem.. -
Nyilván nem értem, sőt! Sohasem leszek képes megérteni azt a kapcsolatot ami közöttük van, és ha Merlin nem gyűlöl annyira, mint azt eddig gondoltam, akkor sohasem kell ennél mélyebbre hatóan tanulmányoznom Crouch és a nejem viszonyát.
- Nagyon kipirultál kedves Semmije sem vagyok Barty Crouchnak. Csak nem érzékeny a téma? -
Elmosolyodom kényszeredetten, mintha minden feladatom az lenne, hogy lenyűgözzem őket. A tekintetem járatom kettejük között, de már nem tudom eldönteni, hogy őket vagy magamat szeretném jobban felhergelni, esetleg mindannyiunkat. Csettintek a nyelvemmel, és előrehajolva olyan fejet vágok, mint aki a világ legjobb ötletét hallotta Crouch Juniortól.
- A tea? Ez egy nagyon jó kérdés! Intézkedem, ahogy a drága vendég kívánja. -
Gúnyolódom vele, de ahelyett, hogy felpattannék és kint intézném el, csak csettintek - immáron az ujjaimmal - és a megérkező manótól teát rendelek.
Hát akkor legyen, tegyük még elviselhetetlenebbé ezt az egész helyzetet, húzzuk addig az időt amíg Crouch a nyakamnak nem ugrik, vagy ameddig én ki nem vájom a szemét.
Nem tudom, hogy Barty Crouch kirohanása, türelmetlen kioktatása és agressziója vagy Pandora lelkesítő beszéde, befejező mondata sokkol jobban. Elnyílik a szám, ráncba szalad a szemöldököm és hirtelenjében azt sem tudom, hogy melyikükre nézzek, csak bámulom hol az egyiket, hol a másikat és közben szorongatom azt az átokverte pálcát.
Komolyan nem tudom az egészet hova tenni, és ha nem jelenne meg a manó, nem rakná elénk a teáscsészéket, a tejet és a cukrot, akkor egészen biztosan lehidalnék, vagy legalábbis ténylegesen felpattannék és kiugranék az ablakon. Így viszont, türelmetlenül teszem magam elé a pálcát - persze eszem ágában sincsen Crouch követelésének eleget tenni -, ha akarja el tudja venni, és a saját csészémet leemelem az ezüstről, cukrot szórok bele és tejet csorgatok,. lassan kevergetem és nézem a folyadékot, egyre csak nézem, hátha eltűntet innen.
- Hűha.. ez.. durva volt. -
Inkább egyikőjükre sem nézek többé rá, hiszen el sem tudnám dönteni, hogy ezek után melyiküket bámuljam.
- Ez azért kurvára megér egy tapsot mindkettőtöknek! -
Hirtelen pillantok fel, kényszeredett vigyorral a kezeimet pedig ütemesen csapom össze párszor.
- Igazán összeillenétek. -
Ezt valahol kegyelemdöfésnek mondják nem?
- Tudod mit, Pandorának igaza van. Kurva sok minden nőtt a fejemre. Itt van a pálca, vigyed.. csak kérlek ne recskázz rá lefekvés előtt, nem hiszem, hogy Pandora olyan helyekre tettet volna ami megérné ezt az egészet.. -
A pálcát elé lököm, Pandára rámosolygom és kortyolok a teából. Basszátok meg, kibaszottul élvezem.

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Barty Crouch Jr.

Barty Crouch Jr.

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
2
▽ Avatar :
Dominic Sherwood

»
» Kedd 21 Nov. - 20:41
Nem néz Pandorára, de Dolohovra sem, egy képet néz a falon rezzenéstelenül unott arccal, még akkor is, amikor minden belső fohászkodása ellenére Pandora végül megszólal, hogy válaszoljon Dolohov kérdésére, és semmi másra nem vágyik, mint hogy most felpattanjon, és még az első szótag befejezése előtt itt hagyja ezt a kurva helyet ezzel a picsával meg ezzel a fasszal.
Tettetetten nyugalmas, gúnyos fintortól rándul meg a szájszéle, pedig Pandora keményen csattanó szavai hallatán hirtelen kihűlnek a tagjai, felfordul a gyomra és minden csepp vére az arcába tódul. Semmije. Persze, hogy semmije. Dolohové, minden, az egész, minden aspektusában és porcikájában – ugyan hányszor akarják még ezt lenyomni a torkán?
Csak Dolohov kontrázására kapja oda a pillantását, de akkor sem Pandorára, az állítólag elvörösödött Pandorára – hanem Dolohovra.
Átforrósodnak az imént még jéghidegnek érződött tagjai, ahogy pattanásig feszülnek bennük az izmok. Most nem egyszerűen megvetést vagy undort érez a kényszeres seggfejkedése miatt, most tényleg fellángol benne az a rég nem érzett, elfásult, elunt gyűlölet, ami a pálcáját irányította a kocsmában, ami Dolohov vérét akarta, ami képes lett volna elvenni az életét.
Egy idő után már képes volt úgy látni, hogy nem egyszerűen a kivitelezés volt elmebeteg módon meggondolatlan, hanem Dolohovot gyűlölni is gyerekes túlzás, értelmetlen, méltatlanul alantas dolog – hogy ez a középszerű féreg valójában nem ér annyit, hogy a halálát kívánja, de még annyit se, hogy a kézfejét koptassa az arcán.
Most megint úgy tűnik, nagyon is volt benne ráció.
- Jaj, fogd már be azt a kibaszott pofádat – sziszegi, eleresztve a füle mellett a teára vonatkozó megjegyzést.
Szeretné ugyanezt tenni Pandora monológjával is, pláne, hogy úgy kezdődik, Barty…, amitől minden szál haja az égnek áll, de az automatikus udvariasság megköveteli, hogy ránézzen, látszólagos unottság mögé rejtett feszültséggel, de nagyon is nyíltan elutasítóan. Komolyan megpróbálja megőrizni a maradék hidegvérét, pedig ez a motivációs beszéd a lehető legrosszabb ajtókon kopogtat. Dacára annak? Ezt komolyan elhiszi? Vagy azt hiszi, hogy ő ebbe a hitbe ringatta magát, komolyan ennyire hülyének és naivnak nézi?
- Lenyűgöző eszmefuttatás.
El akar mosolyodni, lekezelően és gúnnyal, de ehelyett inkább egy harapásra készülő vérebre emlékeztet a grimasza.
És persze te, Antonin, aki gyerek voltál még, de most te vagy a férjek gyöngye, az ITTHON hőse, és ez a picsa még mindig beszél, látja, hogy mozog az a pici sziromszája, de semmit nem fog fel az ostoba szavaiból, semmit sem, csak bámul rá mereven, és csak akkor rezzen meg, mikor az a fasz tapsolni kezd.
Tulajdonképpen neki kellene tapsolnia.
Felpattan ültéből.
Önkéntelenül is összerázkódik az undortól. Nem, nem illenének össze, az istenért, ő senkivel nem „illene össze” ezen az elbaszott kurva világon, soha nem akart ettől a lánytól semmit, amit mégis, arról igazán nem tehet, a legjobbakkal is előfordul, mégis meddig akarják még baszogatni miatta, mégis meddig fog még tartani, hogy sértik és megalázzák a szavaik, hogy összeillenének, a kurva életbe, Dolohov és Pandora, ők aztán összeillenek, ők.
Elvehette volna azt a pálcát, de mégis megvárta Dolohov kibaszott engedélyét, csak akkor kap érte, és teszi el egyből, és ahogy mondta, már itt sincs. Már itt sem lenne, ha Dolohov – képes – lenne – befogni – azt – a mocskos – kurva – pofáját.
Nem is gondolkozik, sőt igazából fel sem fogja, hogy cselekszik, csak akkor jut el a tudatáig, mikor már ott van Dolohov torkán mindkét keze, olyan lendülettel, hogy bele tudná verni azt a kibaszott teáscsészét az arcába, de egész a kisagyáig, és úgy ragadja meg, hogy képes lenne felrántani arról az istenverte székről. Aztán elereszti.
- Baszd meg magad, Dolohov – sziszegi, és öles léptekkel elindul kifelé, hogy végre itt hagyja őket. Vissza se néz.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Pandora Selwyn

Pandora Selwyn

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
2
▽ Avatar :
Ella Purnell

»
» Kedd 21 Nov. - 22:29

Bury me alive

Okosabb lett volna hallgatni, nyilván. Nem csak azért, mert saját kelletlen reakcióim valójában az egész mondatnak a hitelét veszik, hanem azért is, mert már semmiben sem vagyok biztos. És amiben nem vagy biztos, arról kurvára nem kellene pofáznod, főleg, mert további kérdéseket vet fel nyilván Antoninban, és mert belemenetem az ócska kis játékába és már ettől legszívesebben a szőnyegre hánynék. De helyette elfordítom a tekintetemet. Ki mast nézhetnék, mint Barty Juniort, aki viszont tűntetően bámulja azt az átkozott festményt, és ettől csak méginkább emészt az a keserűség, mert rohadtul nem érti. Nem is akarja megérteni, hogy miért mondtam azt, amit. Mert hát igaz, csak rá kell nézni, csak ránk kell nézni, és éppen ezért Antonin az egyetlen ebben a szobában, aki tisztában van az igazsággal. Mert ő mindkettőnkből olvas, meglepően egyszerűen, miközben mi meg folyton csak félreértjük a másikat, mert saját sértetlenségünk és büszkeségünk sokkal erősebb, mint bármi más. De ezen a ponton már tényleg nincs mit mondanom, és mintha Crouch megérezte volna a néma szugerálásomat,  beléfojtja Antoninba a szót. Tudom, persze, hogy ehhez semmi közöm.
Elhaló nyögéssel reagálok az előttem megjelenő teáskancsóra és csészékre. Vajon mi lehet benne a forró nedün kívül? Kénsav? Furunkulagenny? Veritaserum? Tulajdonképpen bármelyiket el tudnám képzelni. Az illatáról ítélve valami lassú kínhalált okozó lötty. Elhúzom a  számat, és próbálok tudomást sem venniróla. Ez nem is olyan nehéz, miközben az ember próbálkozik és kurvára kiteszi a lelkét is, hogy aztán falakba ütközzék. Ó, de még milyen falakba. Csodálatosan felépített, tüskebokorral benőtt, áthatolhatatlan falak ezek. Véres sebet vájnak belém, ahányszor csak próbálok hozzájuk érni. És már megint átkozhatnám a nagy számat, azt a pillanatnyi gyengeséget, ami hatalmába kerített, de nem teszem. Bármennyire is megalázó, nem fogom őket visszaszívni, még csak össze sem gubózok apró és jelentéktelen lény módjára, hanem kihúzom magam ültömben és rezzenéstelen arccal, amire továbbra is pír telepszik, de dacosan állom Antonin tekintetét, még csak össze sem rezzenek, amikor tapsolni kezd. Igaz, ehhez már minden erőfeszítésemet latba kell vetnem, ahogy ahhoz is, hogy ne pattanjak fel és fogjam be végre a száját. De erősen nagy a kísértés, hogy a pálcám után nyúljak, és elhallgattassam, legalábbis amíg mindenki le nem nyugszik. De ez túl nagy kérés, a pálca meg túl messze van, egyébként sem lenne esélyem kettejükkel szemben, mindketten túlságosan akarják, mintha bármit is jelentene… mintha….
- Hagyd már abba, bassza meg! Ezt most komolyan élvezed?– saját hisztérikusan felcsattanó hangom belevegyül a szék csikorgásába, ahogy Crouch Junior felpattan ültéből. Biztos vagyok benne, hogy fogja a pálcát és elmegy, de nem, ő két marokkal esik neki Antonin nyakának, és egy elenyésző pillanatra minden lehetséges szcenárió átfut az agyamon, s mire megtudnék mozdulni, hogy közbelépjek, és meglódulok feléjük, én is ugyanolyan robajt csapva, már az ajtó felé viharzik.
- Crouch, gyere vissza – nem igazán tudom, hogy miért akarom, hogy visszajöjjön, hiszen így a legjobb minannyiunknak. Antonin megússza élve, a tea szép csendben kigözölgi magát, Crouch Junior megoldja az átkozott hibát, amit ketten vétettek én meg visszamehetek a szobámba. Megsemmisülten és tehetetlenül állok, ha tátognék hozzá némán, csak akkor volna az igazi, de pár vívódással eltelt másodperc után végül Antoninhoz fordulok.
- Remélem, most kurvára elégedett vagy magaddal – megremeg az ajkam, alig észrevehetően, aztán már csak azt próbálom fejben kiszámolni, hogy milyen gyorsan kell szaladnom a lépcsőkön, hogy még azelőtt utolérjem Barty Crouchot, hogy kilépne a házból. De előtte, mindenféle véletlenséget megjátszó mozdulat nélkül lendül a kezem és borítom bele a lehetőleg még kurva forró teát, ami csodával határos módon megúszta a dulakodást, Antonin ölébe, aztán már csak lépteim dobogását lehet hallani, én meg csak a szívemét, ahogy tempózok lefelé, és fogalmam sincs, hogy mit teszek, ha utolérem, de arra sincs ötletem, hogy mi lesz, ha túl lassú vagyok.  
I feel it in my bones enough to make my systems blow
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Antonin Prior Dolohov

Antonin Prior Dolohov

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
10
▽ Avatar :
Ash Stymest

»
» Szer. 22 Nov. - 21:28
Trágár szavak és egy elég szemét mondat - tele trágár szavakkal - található a hozzászólásban.
bocsi Panda, bocsi Crouch. Szerintem csak az olvassa akinek belefér a világról alkotott képbe, hogy egy férfi oda nem illő módon beszéljen egy nővel, esetünkben a feleségére tegyen kéretlen megjegyzést.



A határokat feszegetem. Kíméletlenül, ügyesen játszva minden szóval, ügyesen játszva Crouch és Pandora idegszálain, akik habár magukat nem vallották poéngyárosnak, már egészen biztos vagyok benne, hogy nem tudják értékelni a jó vicceket. Mert hihetjük azt, hogy minden szurkálódásom csak egy jó pofa vicc amivel magamat és a környezetemben lévőket szeretném elszórakoztatni. Persze hihetjük azt is, hogy az összes kis odaszólásomnak külön célja van, mint például kikészíteni és leamortizálni Crouch Juniort olyannyira, hogy gondolkodni se legyen majd képes. De az egész tekinthető lenne egy játéknak is, s ennek a játéknak a fő célja az lenne, hogy kiderítse ki bírja a legtovább a kegyetlen huzavonát ami az idegszálain peng végig.
Na mármost ha mi mind ezt a játékot játsszuk és ugyan olyan esélyekkel indulunk mindannyian a győzelemért, akkor ki kell jelentenem, hogy mindketten kibaszott bénán játsszák a játékot, vagy eleve vesztesnek születtek.
És hogy ez honnan ilyen egyértelmű?
Nyilvánvalóan Crouch ujjaiból amik úgy tekerednek a nyakam köré, mint kígyó a faág köré. És én felnyögök ahogy szorít, és bámulok rá, a kezemben a teáscsésze pedig remeg, hiszen küzdök, küzdök az ellen, hogy most azonnal képen ne töröljem - de akkor én is veszítenék a játékban - és küzdök az ellen is, hogy a forró tea rám lötyögjön. Így hát kissé sípolva lélegezve, vicsorrá torzult vigyorral bámulok be Crouch Junior szemeibe, mintha csak azt üzenném neki, hogy : itt vagyok baszd meg, legyél már férfi egyszer az életben!
Mert Crouch csak kecsegtet a gondolatokkal, csontnak képzel magát pedig vérengző ebnek aki az egyik pillanatban ráveti magát az ingyen falatra, majd pillanatok múlva tudatosul benne, hogy ő egy igazán jól nevelt kutya, és kihátrál az egész helyzetből.
Csak felmutatom neki a hüvelykujjamat, de tulajdonképpen nem bámulok utána, inkább csak szippantok a Crouch mentes levegőből egy jó nagyot.
És hogy Panda miért vesztett? Azért mert Croucht választotta, mert a szeme úgy siklik utána, mintha élete lehetősége szaladt volna ki az ajtón, mert a szája megremeg, mert úgy bámul rám, mint a véres rongyra. De lehet, hogy Pandora helyett én veszítettem, mert a nejem Crouch után bámul vágyakozva, mert miatta remeg a szája, mert utána menne mintsem velem maradna, és basszátok meg, ez kibaszott szar érzés. Még akkor is ha nem mutatom, még akkor is ha a teába szegezem a tekintetemet, és lassan emelve kortyolom, mintha tea szakértő lennék.
Szinte észre sem veszem ahogy felém nyúl, már csak a forróságot érzem a maró, kegyetlen fájdalmat amit az ölembe öntött tea okoz, és felkiáltok, de már fölösleges, mert Panda rohan, Crouch rohan, csak én állok a szoba közepén, csak rám telepszik a kongó csend, és én nem tudok mást csak az ajtóhoz vágtatni, feltépni azt és kiüvölteni.
- Legalább keményen baszd meg ha már így lohol utánad! -
És bevágni az ajtót, hogy visszhangot verjen, aztán megzuhanni, néma bosszúsággal felborítani mindent. Mert zavar, hogy Crouch után szalad, hogy jobban érdekli, mint én magam, hogy őt védi.
Két kézzel borítom föl az asztalt, ami a hatalmas csattanással képes lehetne a padlót az ő szintjükre szakítani.
- Hát ez kurvára hihetetlen.. -
Kínomban felnevetek és a hajamba túrok. Minden romokban.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Antonin Prior Dolohov

Antonin Prior Dolohov

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
10
▽ Avatar :
Ash Stymest

»
» Kedd 6 Márc. - 13:59
Kösziköszi srácok, csodás volt, de akkor én ezt most sajnálkozva meg mindenhogy de elarchiváltatom! <333 Szóval mégegyszer köszi az élményt, csoda volt
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

Three Graces

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezett játékok-