Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Archie Pyrites EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Archie Pyrites EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Archie Pyrites EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Archie Pyrites EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Archie Pyrites EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Archie Pyrites EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Archie Pyrites EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Archie Pyrites EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Archie Pyrites EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 49 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 49 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Csüt. 15 Jún. - 17:04

Archibald Nixon Pyrites

difficult roads often lead to beautiful destinations


Becenév:

Archie

Kor:

16 év

Származás:

félvér

Lojalitás:

Dumbledore

Képesség:

félvéla

Csoport:

griffendél

Play by:

Lucky Blue Smith

Karakter típus:

saját karakter





Brice Eduard Pyrites, 44 év, édesapa, félvér
Apám mindig is az iskola bohóca volt a maga korában és ezt a jó szokását még mindig megtartotta, hiszen nem áll távol tőle az állandó nevetgélés, viccek mesélése és előszeretettel szívat engem, édesanyámat és a húgomat egyaránt. Nem emlékszem, hogy valaha is lett volna vele egy komolyabb hangvételű beszélgetésem, de nem is baj. Igazi aranyszívű, sosem hagyná, hogy átpártoljak a rossz oldalra, amiért mindig is áldani fogom.
Margareta Monica Pyrites, 40 év, édesanya, aranyvérű, véla
A kapcsolatomat az édesanyámmal sokan megirigyelnék, hiszen bármikor fordulhatok hozzá segítségért és inkább barátként tekintek rá. Azon sem sértődik meg, ha anya helyett a keresztnevén szólítom, habár ez nem túl gyakori. Mindig is felnéztem rá, s a példaképemnek tekintettem. 16 év elteltével sem változott semmi ezzel kapcsolatban.
Camilla Elisabeth Pyrites, 12 év, kvibli
A világ legédesebb, legszerethetőbb emberét tudhatom magaménak a húgom személyében. Édesanyám és édesapám életében nagy törés volt, mikor kiderült, hogy nem tud varázsolni, s most a Roxfort helyett egy állami iskolába jár Brightonba. Az én szememben sosem tűnt emiatt kisebbnek vagy értéktelennek.
♠ Mindig is rajongója voltam a mugli képregényeknek és sorozatoknak. Alig 5 éves koromban az volt az életcélom, hogy megalkossak egy külön világot, ami az egyik kedvenc képregényemen alapult.
♠ Nem vagyok túl sértődékeny típus, mindent félvállról veszek és élvezem az életet. Nem szeretek komoly, tartós dolgokba bonyolódni bármiről is legyen szó. A leghosszabb szerelmi kapcsolatom mindössze két hónap volt, mert egyszerűen nem élvezem azt, ami a kötöttséggel jár együtt. Egyetlen biztos ember van az életemben, a családomat leszámítva. Axellel már kiskorunktól legjobb barátok vagyunk, és úgy érzem ez életünk végéig úgy is marad majd.
♠ Csodálom a muglikat és a találmányaikat, elképesztő dolognak tartom, hogy varázslat nélkül annyi mindent létre tudtak hozni. Ha feleannyi képzelőerőm lenne, mint nekik én lennék a világ legboldogabb embere.
♠ Elítélek minden olyan embert, aki hátráltat másokat és aljas, gonosz dolgokon tűri a fejét. Ezt apám nevelte belém, s áldom a sorsot, hogy mennyire jól tette. Most, hogy a varázsvilág lázong büszkén hirdetem, hogy kinek is a pártján állok.
♠ Végül, de nem utolsó sorban szeretném megjegyezni, hogy a hajam valóban ilyen színű és semmilyen mugli festék vagy varázslat nem segített a szín elérésében. S hogy ez miért olyan fontos? Igazából nem az, de vicces megjegyezni.


 1977. június 21.

- Archikens! – rohan felém a húgom hatalmas mosollyal, kitárt karokkal. Hirtelen ötlettől vezényelve felkapom és megpörgetem, majd egy apró puszit nyomok az arcára. Hihetetlenül hiányzott nekem, egyszerűen nem tudom szavakba önteni. – Mesélsz nekem a Roxfortról? – kérdezi csillogó szemekkel, mire a szomorúság elönti a szívem. Bárcsak Ő is mindig ott lehetne velem és mindennap láthatnám, mint régen még mikor itthon laktam!
- Mi újat tudnék neked mesélni, Cami? – teszem le a földre és kíváncsi tekintettel meredek rá. Rengeteg roxfortos diák suhan el mellettünk a családjával és hallom, ahogy összesúgnak a hátunk mögött. Anyám idén sem jött el értem. Mindössze apa és Camilla van itt. Tudom, hogy a nő, aki életet adott nekünk nem bírja elviselni az egyetlen leánya kvibliségét, s a sok pletykát, ami ezzel együtt jár a varázsvilágban. Talán ezért élnek ennyire elvonultan, muglik között Brighton szívében, hogy az én édes hugicámat ne érje semmiféle negatív támadás.
- Milyen varázsigéket ismersz? A sötét varázslatok kivédése idén is olyan izgalmas volt? A bájitaltan meg annyira unalmas? Idén ültettél olyan síró növényt, amiről tavaly meséltél?
A gyermeki kíváncsiság, a báj mindig is olyan dolog volt, amit mindenki megirigyelt tőlük, s ezzel én sem voltam, vagyok és nem is leszek soha másképp. Félek, hogy hamarosan eljön majd az idő, amikor nem szórakoztatják ezek a kérdések és a válaszaim sem. Rettegve tekintek a jövőre, s kiráz a hideg attól az egyszerű gondolattól, amikor már elég idős lesz ahhoz, hogy felfogja mi is folyik körülötte, hogy mennyiben másabb, mint én.
- Mit szoktam neked mondani, amikor ennyit kérdezel? – nézek rá mosolyogva, felhúzott szemöldökkel. Hirtelen lefagy a vigyor a szájáról és hatalmasat sóhajtva nyitja szólásra a száját.
- Aki kíváncsi, az hamar megöregszik.
- Így van – bólintok, mire összeborzolom a haját. Szomorúan néz rám az én pici húgom, aki már nem is olyan pici, mint újévkor volt, amikor utoljára láttam. Rengeteget nőtt alig félév leforgása alatt. – Szeretlek, Cami – mondom neki.
- Én is szeretlek, Archiken – válaszol halkan.


Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Csüt. 15 Jún. - 18:04


Gratulálunk, elfogadva!

Üdvözlünk köreinkben, reméljük jól érzed majd magad nálunk.


Kedves Archie!

Nagyon jó a neved. Igaz, hogy először kalóznak olvastam, de ezzel együtt nekem elnyerte a tetszésemet. Ugyanakkor nem csak a neved, de a képességed és az arcod is megfogott. Tökéletesen illik Lucky Blue Smith-hez a vélaság, még ha nem is tiszta a vére ilyen téren a karakterednek. Nagyon jó ötlet!
Igazán színes családot alkottál magadnak. A humoros apa, a véla anya és a kvibli húg egyaránt sok kaput nyit meg. Jól írtad le a kapcsolatodat a családod minden tagjával, és becsülendő, hogy ilyen jól kijössz mindenkivel.
A jellemed egy csodálatosan emberi fiút mutatott be nekem, és ezt köszönöm. Semmi tökéletesség, és ez így van rendjén. Gratulálok!
A történeted is nagyon tetszett, mert megmutatkozik benne a testvéri szeretet. (Valamint aranyos az a becenév, ahogyan a kislány hívja a bátyját.)
De nem akarlak feltartani. Látom, hogy már foglalóztál, szóval keress magadnak egy partnert, és kezdj el játszani ezzel a fantasztikus karakterrel. - Alex örülőőő


Foglalók Hírek Kapcsolatkereső Halálfaló lista A Főnix Rendje listája


Vissza az elejére Go down

Archie Pyrites

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» micike vs archie
» Archie & Polly

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Inaktív, és törölt karakterek-