Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

híres könyvei drága régieknek EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

híres könyvei drága régieknek EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

híres könyvei drága régieknek EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

híres könyvei drága régieknek EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

híres könyvei drága régieknek EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

híres könyvei drága régieknek EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

híres könyvei drága régieknek EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

híres könyvei drága régieknek EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

híres könyvei drága régieknek EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 36 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 36 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

híres könyvei drága régieknek



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Vas. 25 Jún. - 23:21
Mindketten tudjuk, hogy ennek semmi értelme. Mármint Binns, meg én, meg valószínűleg mindenki rajtam kívül, aki megkapta a tanév utolsó beadandójának követelménylistáját. A mágiatörténet egyébként is inkább valami olyasmi, amit az ember passzióból űz, én pedig nem vagyok kifejezetten lelkes, csak jó a memóriám, a fejem akár a szivacs, és - na igen, nagyjából ennyi az őseink történetének szentelt órák védelme, az én szemszögemből. Jobb ott ülni, mint visszatérni bájitaltanra az öreg Slukihoz, akinek amúgy nem tartott sokáig, míg rájött, hogy igazából csak névleg vagyok Rosier, sokban nem hasonlítok Evan bátyámra - ráadásul nincs köztünk izmos korkülönbség, pár hónapot sikerült csupán rám vernie. Szóval, nem volt okom a gőzök-gázok fölött rimánkodva megerőltetni magam. Márpedig egy jó kis mágiatöri sose rossz, gondoltam akkor nagyon elmésen.

Bezzeg most, miközben végignyúlok az asztallapon, a könyvtár 662. és 663. szekrénysora közti folyosón, kicsit arra vágyom, hogy gyilkoljon meg valaki. Cailin Flint szerencsés választás volt, már ami a pármunkát illeti, de én barom, egészen ma reggelig reméltem, hogy ő majd megoldja a feladatot egyedül, nekem pedig nem lesz más dolgom, mint odakanyarítani a nevem a másfél méteres pergamen tetejére.
Egyébként olyan, mint egy igásló. Mármint az a kecses, előkelő fajta. Miközben én a köztünk halmozódó könyvkupacra nézve csak nyögdécselni tudok, ő még mindig makacsul követi a végeérhetetlen sorokat, az első finn és manysi boszorkányokról.
- Lehet, hogy inkább az írországi koboldírtásos témát kellett volna választanunk - jegyzem meg tompán. Nem vagyok túl támogató, szégyellem is magam, de Cailin Flint, A Cailin Flint mellett mire rendezkedjen be az ember? Ő mágiaügyi miniszter lesz, én pedig, ha minden jól megy, hajléktalan. Ennyit a perspektívákról.

Vissza az elejére Go down

híres könyvei drága régieknek

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-