Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Haus Abendrot EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Haus Abendrot EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Haus Abendrot EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Haus Abendrot EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Haus Abendrot EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Haus Abendrot EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Haus Abendrot EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Haus Abendrot EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Haus Abendrot EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 33 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 33 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Sólveig Rowle

Sólveig Rowle

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0

»
» Kedd 27 Jún. - 18:04

Lorem Ipsum Knotley



Csoport:

Még nekem is meglepetés

Kor:

22-26

Származás:

Színarany

Lojalitás:

Elsősorban mindig magadhoz

Play by:

Deborah Ann Woll? Simone Simons? Rose Leslie?

Ők várják:

Én - és ha megérkeznek, egyéb családtagjaink





"Idősebb húgom fel-feltűnik közös képeinken, de szinte soha nincs jelen -valahol jár mindig, útját sáros, trágyás csizmák, kibomlott kontyok, elhagyott fertőtlenítős-üvegcsék kísérik, szétdobált könyvek, grimaszok. Az éjszaka, amikor rányitottam, és rájöttem, miben mesterkedik, aztán a hajnal, amikor mégis hagytam elmenni. Ő akkor ismert meg igazán.. Már nem szürcsöli a teát a fülembe, nem énekel hamisan anyánk utánozva, és nem ken össze sárkánytrágyával semmit."

Alapvetően szabad léleknek képzeltem, akinek szűkös volt a család zártsága,
dogmatikussága, amikor szabálykövetésről volt szó - ő ennél bohémebb, de nem hiányzik belőle a Knotleyk elszánt makacssága. Hogy merre vezetett az útja, miután elhagyta a családi otthont, nem tudom, de biztos vagyok benne,
hogy a karakterek összetalálkoznak még - minden mást rád bízok.







Dolor Sit Amet Knotley



Csoport:

Kései diák/mágiahasználó

Kor:

17-25

Származás:

Színarany

Lojalitás:

Semleges/Dumbledore

Play by:

Sophie Turner? Alina Kovalenko? Maggie Geha?

Ők várják:

Én - és ha megérkeznek, egyéb családtagjaink




Fiatlabb húgom minden képeskönyv lapjain felbukkan, minden népdalban, pirospozsgás arcokban rejtetten - még emlékszem, ahogy az ujjaim a vastag copfját bogozzák, ő hősiesen tűri, hogy fésülöm, talán könnyes a szeme apánk szidása miatt, anyánk gyenge lelkéért, talán egészen más jár a fejében, sosem tudtam igazán. Ha szalagot kötnék a hajamba, ha rámosolyognék valakire ok nélkül, ha egy régi altatót dúdolnék - az mind az ő lenyomata.

Hármunk közül a legszelídebb - vagy a jellemét legjobban titkoló. Küszöbön állhat nagyjából az eljegyzése, és úgy tudom, hogy ez ellen kifogása sincs -talán még szerelmesek közti házasságról is beszélhetünk. Velünk ellentétben sosem érezte szükségesnek, hogy vitatkozzon, vagy hogy ilyen-olyan módon lázadjon az otthoni rendszer ellen, de elképzelhető, hogy csak én voltam túl elfoglalt...?
Pár hónapja a kapcsolataimat felhasználva segítettem elhelyezkedni neked valamilyen, gyógynövényekkel foglalkozó állásban, de te vágytál erre, te kerestél a lehetőség után - és állítólag azóta még csendesebb vagy. Vajon a két dolognak van egymáshoz köze..?
Ahogy középső testvérünk korát és nevét sem határoztam meg, úgy ez itt is szabadon variálható, ahogy sok minden más is igény szerint.






A hozzászólást Adelaide A. Knotley összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 26 Júl. - 1:29-kor.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Sólveig Rowle

Sólveig Rowle

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0

»
» Szer. 28 Jún. - 4:07

Karl Stiglitz?




Csoport:

Halálfalók/mágiahasználók

Kor:

40-50

Származás:

Nem tudom igazán

Lojalitás:

Magadhoz.. és az elveinkhez

Play by:

Jeremy Irons? David Morrisey? Daniel Craig?

Ők várják:

A Knotley-klán





"Karl Stiglitz, apám barátja, valóságos német himnusz a múltból, cigaretta férfias füstje, erőszakos akcentus, éjfélkor küldött udvariatlan üzenetek szerzője. A munkatársam, a hatályos törvények alapján a bűntársam, talán néhány, nem büntetőjogi értelemben vett ügyben is osztozom vele.. Megragadja a figyelmem, ahogy a szeme körüli ráncok kirajzolják az otthona domborzatát, ahogy mereven elutasítja, hogy ízesítse az italait, hogy elismerje, ha igazam van. Pedig nekem mindig igazam van - talán őt kivéve..?"

Sosem fogysz ki a kérdésekből, a megjegyzésekből, és minden válaszomra szülsz újabbakat - néha azt hiszem, csak azért, mert élvezed, hogy nincs vége a körnek. Apánk közeli barátja vagy, aztán az én társam lettél, velem hallgatsz a közös eszméinkről - lehet, hogy beképzelt vagy, simulékony, nagy játékos, de megbízom benned, te pedig megbízol a képességeimben és az elhivatottságomban. Csak ne hívnál folyton Lieblingnek..!
Valószínűnek tartom, hogy a karakterek között kimondatlan feszültség vibrál, amely lehet szexuális, pusztán hatalomra épülő, irigység, vagy ezek keveréke, ennek kijátszására szeretnék módot találni, de egyébként minden másban szabad kezet kap az alkotó.




Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Sólveig Rowle

Sólveig Rowle

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0

»
» Szer. 28 Jún. - 21:56

Lorem Ipsum



Csoport:

Halálfalók/mágiahasználók

Kor:

20-25

Származás:

NEM aranyvérű

Lojalitás:

Voldemort felé hajló

Play by:

Janis Ancens? Ben Allen? Dane Dehaan?

Ők várják:

A Knotley-klán





Korán leszögeztük - te a pénzért csinálod, talán a kihívásért, talán élvezed a vadászatot? Nem az én dolgom, ahogy a tiéd sem mindaz, amit az általad kerített alanyokkal kezdek. Te vagy minden dallamos kopogtatás, minden mósusz-árnyalatú férfiparfüm, minden lusta, elnyújtott magánhangzó,
mintha nem vennéd komolyan az életet, mintha semmi nem számítana már igazán az anyagiakon kívül.
Az aranyban mérhető megbecsülés körül szaglászó suhancból nőhetted ki magad, biztos vagyok benne, hogy rengeteget tudnál mesélni: már ha vennéd a fáradtságot, hogy még foglalkozz a világgal, ami érzésem szerint csúnyán elárulhatott.

A karakterek között a formálisnál lazább hangvétel van, de nem nevezhető barátinak - a hátteret, a módszereket, a motivációt sem határozom meg,
csak az anyagiak feltétlen szeretetét és a munkakört.









Dolor Sit Amet



Csoport:

Halálfalók?/mágiahasználók

Kor:

20-26

Származás:

Valószínűleg nem aranyvérű

Lojalitás:

Még én sem tudom

Play by:

Clémence Poésy? Mélanie Laurent? Natalie Dormer?

Ők várják:

A Knotley-klán





Mind ismerjük a történeted az osztályon: a kiváló elme, a laborbaleset, a menthetetlen kézfejek, amelyek tönkretehetnek egy karriert. Évekre eltűntél, nem csak a tudományos színtérről, de mindenki elől, és mikor visszatértél, nagy hibaszázalékkal, de újra képes voltál tárgyakat megfogni, írni, a céljaid elérni.
Az asszisztensem és elvtársam vagy minden értelemben, pár év, és a kollégám: hallom a tikkelő motozásod, ismerem a sejtelmes mosolyod, tudom, hogy feketén iszod a kávéd. De hogy voltál képes ezt az eredményt elérni...?

Azért választottalak, mert hasonló a személyiségünk: mindketten mindent megtennénk a célunk érdekében. A szakterületed alapján szintén a mágiát kutatod, de annak a testre gyakorolt hatását, ezáltal pedig az ezzel elérhető újabb eredményeket - de én tudom, hogy megvannak a magad titkai, magyarázatai. Valamiféle bajtársiasság kezd kialakulni kettőnk között, de egyikünk sem az a típus, aki könnyen barátkozna..










A pálcakészítő



Csoport:

mágiahasználók

Kor:

25-30

Származás:

Megvetett félvér vagy sárvér

Lojalitás:

Hozzánk

Play by:

Eddie Redmayne? Domhnall Gleeson? Daniel Brühl?

Ők várják:

A Knotley-klán





Minden vagy, ami alapján az érkezésed pillanatában elkönyvelhettem, hogy az életed nem lesz hosszú köztünk: elrévedő vagy, igazi művész, szelíd irodalom-rajongó, könyvekből idéző, vastag kötött sálban leveleket kergető pálcakészítő, aki most anyám helyett remegő kézzel zárja az ablakokat, ha vihar közeledik, aki vonakodva, de megteszi, amit kérünk tőle. Stiglitz jóakaród, mindig támogatott anyagilag, de valaminek tönkre kellett mennie, hogy a házamba hozzon, és felajánljon alanyként - rád sem kellett parancsolnom, hogy nem léphetsz ki az ajtón, magadtól sem teszed.
Biztosan jó okod van rá, hogy inkább a késem alá feküdj.

Szükségem van a testedre, testnedveidre, neked pedig a menedékre, és ezen felül mindketten hallgatunk. Mostanában jöttem rá, hogy nem irritál úgy a mozdulat, amellyel a negyedik cukrot szórod a kávédba reggelenként, az idézeteid és hogy mindent teljesen máshogy látsz, ahogy mi - a jelenlegi helyzeteden kívül szabadon megalkotható az összes részlet.




Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Sólveig Rowle

Sólveig Rowle

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0

»
» Pént. 30 Jún. - 1:12

CRI 01



Csoport:

mágiahasználók

Kor:

25-30?

Származás:

Velem nem osztotta meg

Lojalitás:

A családjához

Play by:

Cillian Murphy? Iwan Rheon? Pierre Niney?

Ők várják:

A Knotley-klán





A Crochan Intézet egyik nem is oly régi ápolója - villámlóan éles tekintet, bőrcsizma, csendes hozzáértés és egy zseb mindig tele karamellel. Szeretsz viccelődni, szeretsz nevetni is, hallom néha az irodámból, látlak beszélgetni mindenkivel, de közel senki sem mehet, azt megtartod magadnak. Miért választja egy fiatal, életerős férfi ezt az izolált életet? Nem vagy gyógyító, különösebben hozzáértő sem, de valami itt tart és motivál - véletlen lenne, hogy épp ugyanaz a vezetékneved, mint annak a nőnek az egyik szinte mindig lezárt szobában?

Beszéltünk olykor, figyelmeztettél, hogy maradjak távol, és én is figyelmeztettelek: amire készülsz, az drága mulatság, és valószínűleg nem sikerülhet. Te csak a testvéred akarod megóvni és kiszabadítani innen, és tudod, hogy rájöttem a kötelékre, ezért további tagadás és ellenségeskedés helyett a segítségem kérted, hajlok is rá, hogy megadjam, amennyiben én is megkapom őt, mint alanyt. Mégis csak jobb és szabadabb, mint egy ágyhoz kötözve élni, nem igaz?
Közös történetetek rajtatok múlik, ahogy a későbbiek is mind.










CRI 02



Csoport:

mágiahasználók

Kor:

25-30?

Származás:

Mint a testvéredé

Lojalitás:

Önmagához

Play by:

Sigrid Agren? Juno Temple? Lily-Rose Depp?

Ők várják:

A Knotley-klán





Súlyos depresszió, szuicid hajlam, együttműködésre való teljes alkalmatlanság - áll a kórlapodon, amelynek köszönhetően a Crochan Intézet kiemelten elzárt részében töltötted az utóbbi hónapokat, nyilván komoly anyagi támogatás hatására. Amit azonban nem sejthetnek, csak az erre kiválasztottak: üvöltöttél, amikor behoztak, és egy nevet ismételgettél, még akkor is, amikor kattant a zár az ajtón, és a világ kilökött magából. A megszületett és elhunyt gyermekedét, aki talán útban volt a családodnak, talán természetes tragédia áldozata, talán az óvatlanság vette el tőled - bármi is történt, a gyermekekre jellemző mágiakitörések azóta állandósultak körülötted, közveszélyes lettél. Nincs pálcád és nem vagy képes uralkodni magadon, de a spontán fellobbanó lángok idáig juttattak...

A testvéred miattad vállalt itt állást, de egyelőre nem találja a kiutat - együtt figyeljük az életed és a pszichéd alakulását, és ha úgy ítélem meg, hogy stabil vagy, megoldjuk a kérdést: az én alanyom leszel, ami mégis méltóbb módja a létezésnek, mint egy cellában tengődni.
Hogy milyen mértékű a károsodás, mi történt a baba körül, milyen állapotban vagy, honnan érkeztetek - mind rád bízom, azzal a kikötéssel, hogy egyelőre nincs a kezedben pálca.








CRI 03



Csoport:

mágiahasználók

Kor:

40-55?

Származás:

Nem kérdeztem soha

Lojalitás:

Az intézményhez

Play by:

Cate Blanchett? Tilda Swinton? Yasmina Rossi?

Ők várják:

A Knotley-klán





Kiváló sakkpartner, kifogyhatatlan szóviccek ismerője és az a kollégám, aki bármikor képes a nap folyamán időt szakítani az ép esze megőrzésére - ez nem kis teljesítmény, miután ilyen fiatalon örökölte az intézmény főgyógyítójának címét és az ezzel járó nehézségeket. Nem ismer lehetetlent, irányítása alatt a Crochan Intézet semmi nem vesztett régi fényéből és patinájából, és még inkább a béke szigete lett a személyének, türelmének és kitartásának köszönhetően. Mégis, azt beszélik, mostanában talán túl messzire ment az intézmény függetlenségének megőrzése érdekében, és a családneve túl sokszor merült annak idején Grindelwald oldalán is..

A szakmai elismerésen túl bőven munkál köztünk zsigeri kíváncsiság a másik viselt dolgai iránt - biztos vagyok benne, hogy rég megérezted, mi is a valódi célom, ahogy én is megismertem a szeretődet, akit olyan ügyesen rejtegetsz a rád bízott komplexumban. Nem bízunk meg egymásban maradéktalanul, és bőven lennének kérdéseink egymás felé, de ez az egyensúly egyelőre tartja magát: és biztonságban mindkettőnket.
Hogy a pletykák igazak-e a sötét mágusos szálat illetően, vagy hogy esetleg nem teljesen tiszta a pozícióra való kineveztetése: ez mind a megalkotóján áll, ahogy a pedzegetett kapcsolat mibenléte is.









CRI 04



Csoport:

mágiahasználók/halálfalók

Kor:

Kortalannak tűnő

Származás:

Félvér

Lojalitás:

Bármilyen sötét erőhöz/magához

Play by:

Kacey Rohl? Charlotte Le Bon? Natalie Portman?

Ők várják:

A Knotley-klán





A Crochan Intézet megmagyarázhatatlanságai közül az egyik: a tündérszép, akinek bejárása van bárhová, akinek a mosolyától a piros gyümölcsök elszégyellik magukat, és aki szinte mindig meztelen talppal tűnik fel előttünk? Hivatalos minőségében tolmácsként  van jelen, beszél megmagyarázhatatlanul sok nyelven, mindenkivel jóban van, és mégsem tudja senki, mit keres, hol jár, mikor nem látjuk..?

Az igazgatónő szeretője, aki korán megtalálta a módját annak, hogy befészkelje magát erre a kényelmes helyre - a felmenői között vagy vélák, vagy egyéb éginek tűnő teremtmények lehettek, és ő ezt nem is fél felhasználni bárki ellen, ha az érdekei úgy kívánják: márpedig nagyon is megkívánják, mert különben rég elillant volna.
Tudod, hogy az én lapjaim sem tiszták, talán eljött az idő, hogy leüljünk kártyázni: nagyon valószínű, hogy egy oldalon állunk, de tőled bármi kitelhet:  kezdve az ittléted okától az érzéseid valódiságáig minden megkérdőjelezhető, szabadon elképzelhető és megalkotható.




Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

Haus Abendrot

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Dort bei dem Haus Abendrot
» Abendrot

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Archivált keresettek-