Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

John Wellesley EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

John Wellesley EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

John Wellesley EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

John Wellesley EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

John Wellesley EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

John Wellesley EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

John Wellesley EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

John Wellesley EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

John Wellesley EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 32 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 32 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

John Wellesley

John Wellesley

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0

»
» Szer. 12 Júl. - 14:09

John Wellesley

"We both know what memories can bring
They bring diamonds and rust"


Becenév:

Johnny

Kor:

17

Származás:

félvér

Lojalitás:

Semleges

Képesség:

A mágián kívül? Nincs

Csoport:

Griffendél

Play by:

Diego Boneta

Karakter típus:

Saját





Ha röviden össze akarnám foglalni családom krédóját: a túlélésre játszunk. Egyelőre az a fontos, hogy minél inkább épségben evickéljünk át a válságos időszakon, lehetőleg áldozatok nélkül. Ugyanakkor az is kétségtelen, hogy ha minden kötél szakad és kenyértörésre kerül a sor, akkor Voldemorttal szemben fogunk állást foglalni. Nem aranyvérű famíliaként ugyanis mindenképp alávetett szerep lenne a miénk, ennek elviselése pedig egész családom attitűdjétől elüt.
Alapvetően egy szabadságszerető ember vagyok, aki nem rajong azért, hogy nagyon megmondják neki, mit csináljon... mint ahogy a provokációkra is csak egyszer reagálok békésen, utána már képes vagyok hirtelen haragból cselekedni. Öntörvényűségem azonban nem jelenti azt, hogy minden játékszabályt felrúgnék, távolról sem... nekem is megvan a magam "becsületkódexe" aminek alapján cselekszem, többnyire másét én is tiszteletben tartom. Amíg nem rondítanak bele az enyémbe, akkor van rá esély, hogy elszabadul a pokol. Már azért is, mert nem könnyen mondok le semmiről, amit akarok, vagy amit birtoklok, harcolok, foggal-körömmel küzdök érte. Bizonyos szempontból tán nem is veszem annyira komolyan az életet, inkább látom társasjátéknak. Emellett alapvetően kedves vagyok és közvetlen. Ami viszont külön hatással van rám, az a gentil sesso, a gyengébbik nem. Mondhatjuk, hogy szoknyabolond vagyok, hiszen örömmel legeltetem szemeim bájos lánykákon s olykor nem habozok bókolni se nekik, a nők nagyobb hatalommal bírnak felettem, velük őszintébb, nyitottabb tudok lenni. A gáláns, lovagias viselkedés velük szemben szinte kötelező alap nálam.


- Futás, Jön McGalagony! - fordult be lihegve az üres terembe a folyosóról Patirck, mire a teremben komoly zűrzavar támadt: a kis társaság minden tagja, köztük én is, gyorsan pattant fel, majd kapta keze ügyébe a vajsörös üvegeket, vagy amit ért, én például gitárom, melyen eddig játszottam s már uzsgyi ki a folyosóra, hogy ahányan vagyunk, annyi irányba próbáljunk meg elszakadni és eltűnni. Nem a legjobb taktika, mert valakit biztos elkapnak, de az egy áldozata a többi menekülését jelentheti. Nyakunkba szedtük hát a folyosókat s én pár kiszámíthatatlannak szánt forduló után végül egy terjedelmesebb vadkan szobor mögött húztam meg magam összekuporodva, míg próbáltam beállítani a légzésem nyugodtra és kevésbé feltűnőre. Pedig jó ötletnek tűnt... lelépni a klubhelyiségbeli buliról, amivel a győztes kviddics meccset ünnepeltük és privát happeninget tartani egy üres teremben. Kockázatos, de bulis ötletnek, ami azt illeti. Egészen jól is ment, de úgy tűnik a kelleténél nagyobb ricsajt csaptunk s még szerencse, hogy váltva mindig kiküldtünk valakit figyelni, így még volt esélyünk menekülni. - Hiába gubbaszt ott Mr. Welesley, legfeljebb én változtathatom szoborrá. - hallottam meg a fagyosan csendülő hangot s felnéztem, hogy a tanérnő penge vékonnyá préselt ajkai által szigorúvá varázsolt arckifejezésével szembesüljek. Ó, a fenébe... - Értem tanárnő. - feleltem felegyenesedve, de lehajtott fejjel, vereségem teljes tudatában. Tehát én leszek a bűnbak, eldöntetett. - Ha elárulja, hogy kik voltak még ott magával Mr. Wellesley, akkor csak egy hét büntetést kap. - mondta a tanárnő, míg intett, hogy kövessem s megindultunk a Griffendél körlete felé. - Köszönöm tanárnő, de jó lesz nekem a két hét. - egy pillanatra megálltunk, míg a tanárnő felvont szemöldökkel nézett rám. - Ahogy akarja. - én bólintottam. Hiába, a betyár becsület kötelez és nem adnám fel a többieket a világért se. Ellenkező esetben ők se tennék és az összetartás fontos. Míg az üres folyosókon baktatunk, azon gondolkozom, hogy megérte ez? Egy részem bánja a büntetést, de a másik énem azt feleli, hogy igenis megérdemeltem a kihágást, miután lehoztuk a meccset, még ha Potter is a csapat sztárja mint fogó, terelőként bőven hozzájárultam, hogy az a borzas haja ne egy gurkó által legyen laposra fésülve... Akárhogy is, ez a kellemes este emlék marad, még a büntetés nehéz perceire is. Mert kétségtelen, hogy nehéz hét elébe nézek.


Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Szer. 12 Júl. - 23:04


Gratulálunk, elfogadva!

Üdvözlünk köreinkben, reméljük jól érzed majd magad nálunk.


Kedves John!
Nem írtál hosszú előtörténetet, de ez nem feltétlen baj. Nekem személy szerint ugyanis nagyon tetszett az írásod, és a karaktered jelleme is abszolút megfogott. A családleírásban nagyon szépen elmondtál mindent pár mondat segítségével, és a jellemedet, valamint a történetet sem ragoztad túl, ezért nem is szeretnélek sokáig feltartani. Sok jó játékot kívánok neked, ígéretes karakternek tűnsz, ezért szurkolok.Wink
(A Play by pedig egyszerűen… boldogsag Imádom, és nagyon rég láttam szerepjátékos oldalon újonnan megalkotva.)
Foglalózz, és siess játszani, bizonyára hamar találsz játszópartnert. - Alex Smile


Foglalók Hírek Kapcsolatkereső



Vissza az elejére Go down

John Wellesley

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Inaktív, és törölt karakterek-