Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

A Rend nevében - Cedar & Alistair (Megérint a sötétség) EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

A Rend nevében - Cedar & Alistair (Megérint a sötétség) EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

A Rend nevében - Cedar & Alistair (Megérint a sötétség) EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

A Rend nevében - Cedar & Alistair (Megérint a sötétség) EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

A Rend nevében - Cedar & Alistair (Megérint a sötétség) EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

A Rend nevében - Cedar & Alistair (Megérint a sötétség) EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

A Rend nevében - Cedar & Alistair (Megérint a sötétség) EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

A Rend nevében - Cedar & Alistair (Megérint a sötétség) EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

A Rend nevében - Cedar & Alistair (Megérint a sötétség) EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 25 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 25 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

A Rend nevében - Cedar & Alistair (Megérint a sötétség)



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Alistair Crannach

Alistair Crannach

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Gustaf Skarsgard

»
» Pént. 11 Aug. - 22:20
A Rend nevében - Cedar & Alistair (Megérint a sötétség) 200_s

Egyre aggasztóbb a helyzet. A varázsvilág történései kezdenek kihatással lenni a mugli világra is, ami a lelepleződéssel fenyeget. Számos szörnyű dolog történt már így is, de most talán minden rosszabbra fordult.
Az utóbbi időkben elfogtam néhány meglehetősen sötét fickót, de egyikből sem tudtam kiszedni, hogy mit terveznek a Halálfalók. Sajnos az igazi baj csak ezután történt, amikor elszabadultak a dementorok, ráadásul rabok is megszöktek. Így hát félre kellett tennem a vallatásokat és a Rend tagjaként egy újfajta munkát kaptam.
Éppen ezért vagyok itt, London külterületén, ahol különös dolgok történnek. Egy elhagyatott játszótéren várakozom, állítólag a segítőmet is ide rendelték. Miközben egy padon ücsörgök, a kapott információkat olvasgatom. Szokatlan köd telepedett a környékre, amiben fura zajokat hallani. Ráadásul több ember is eltűnt, de már egy halottat is találtak.
Ahogy körbenézek, nem kell sokáig meresztenem a szemem, hisz a köd teljesen körbe vesz. A látótáv pusztán néhány méter. Fura zajt viszont nem hallok, úgy tűnik most még elkerült az a valami.
Nem tudták megmondani, hogy mire készüljek, ráadásul a társam neve sem mond sokat, éppen ezért harcra készen jelentem meg. A ruhám egyszerű, nem libeg rajtam, ha megmozdulok nem keltek vele zajt. Kopaszodó hajam néhol az égnek áll, ráadásul most még a szakállam is elég hosszú így az állam alatt össze van fogva egy kisebb varkocsba. A szememet egy speciális anyaggal festettem ki, ami leginkább arra szolgál, hogy megvédjen akkor, ha megpróbálnak elvakítani.
- Hol van már Cedar? - dünnyögöm magam elé, miközben idegesen topogni kezdek.
Vissza az elejére Go down

A Rend nevében - Cedar & Alistair (Megérint a sötétség)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-