Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Szárnya tört Szarka EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Szárnya tört Szarka EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Szárnya tört Szarka EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Szárnya tört Szarka EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Szárnya tört Szarka EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Szárnya tört Szarka EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Szárnya tört Szarka EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Szárnya tört Szarka EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Szárnya tört Szarka EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 47 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 47 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Pént. 10 Nov. - 23:35

Samuel Greer Holmes

Az élet kegyetlen, de ha ebben élsz próbáld meg élvezni.


Becenév:

Edző, Sam,
Soha, de soha ne szólíts Greenek.

Kor:

negyven túl. (1935. december 4.)

Származás:

Mugliszármazású.

Lojalitás:

Oly mindegy, hogy kinyer, mert én túl élem.

Képesség:

Ha lehetséges, akkor lebegés (repülés) művészete. Bejegyzetlen Animágus (szarka).

Csoport:

Mágiahasználó

Play by:

Harrison Ford

Karakter típus:

Keresett és saját





Anyám ötéves korom előtt elhalálozott. Apámmal éltem mindig is, aki talán, ha mondhatom azt addig foglalkozott velem, amíg önállóan el tudtam látni magam, szóval addig a pillanatig, mikor eltudtam készíteni a reggeli vajas kenyeremet, utána magasról leszart.
Gyorsan kellett felnőnöm, mint másoknak és ha ez most nem is látszik meg, életemen, de egykor felelősségteljes gyerek voltam.
Mi rontott el? Azt hiszem, a bentlakásos suli, ahova tizenegy évesen bekerültem.
Ennyi elég, Szivi, a családomról és minden másról is.

Jellemzés
Tagadás
Megadás
Erőre kapás
Feltámadás


Pillanatok az életemből.
-Samuel Greer Holmes.- Szólít ki engem a professzor. Nehéz léptekkel elindulok, majd nem orra esek mikor kiérek a furcsa és beszélő kalaphoz. Rá mosolygok a professzora, aki bátorítóan vissza kacsint rám. Fel ülök a székre a nagy süveg pedig teljesen rám csúszik a kobakomra.
- Hmm... -Morfondírozik magában a süveg.- Hova, hova egy ilyen felnőttes gyereket? Hollóhát? Aaajjjjajjj, de nehéz esett vagy, Greer, de
GRIFFENDÉÉL. - hangzik az utolsó szó fel hangosan a termet betöltő harsogással.
Hatalmas tapsviharral, lekerül a fejemről az beszélő fejfedő és elindulok az ujjongok tábor felé. Most érzem úgy évek óta először magam, hogy tényleg örülnek nekem a vadidegen és mégis barátságos, új és tőlem idősebb fiatalok.

-Gree újabb passzot ad Nervának. Egy gurkó halad Gree felé, de kikerüli. Még mindig Griffendélnél a labda visszapassz Greenek. Mi csoda dobás Nervától micsoda csel Greetől. Eszméletlen gyorsasággal hajtották végre. Újabb tíz pont az Oroszlánoknak. Griffendél sztárjátékosai a pályán csak úgy sziporkáznak. Mi történt a Mardekárral? Már csak egy cikesszel nyerhetik meg a mecset a zöldek.

- Greenél a labda viharzik és kihasználja a helyzeti előnyét. Merlinre!!!
Nervát, kiütik a seprűjéről. Holmes elejti.

Nem emlékszem már mit mondott a bemondó, mert egyedül a csapattársam a társkapitányom volt a cél hogy elkapjam. Még mielőtt nagyobb baja esik.
Barom Mardekárosok, megint valami rosszal próbálkoztak. Felsikoltott emberek hangját rég nem hallom. Másodpercek telnek el. Nem zúghat le és törheti össze magát. Ő Minerva McGonagall a legokosabb játékos.
Nem vagyok elég gyors nem vagyok elég jó hogy meg mentsem, a csizmám szárából előhúztam a pálcám. Csak most ne hagyjon cserben és próbáltam lelassítani a seprűt, egy erősebb lebegtető bűbájjal. Láttom, ahogy végig gurul a földön tehetetlenül, a gravitáció törvényeinek megfelelően.
Megtorpanok még a levegőben vagyok néhány centiméter választja el a talpamat a föld felszínéről. A mecset lefújják, talán Nerva miatt vagy azért , mert ez alatt a közjáték alatt megszerezzük a aranygolyóbist.
Lewis elkapta cikeszt a Griffendél nyert. Reméljük hamar felépül Nerva és újra a hajtók sorában lesz.
Leteszem lábaimat a földre és kitrappolok sietősen az arénából. Míg mindenki más a tanárok és a csapattársak sérült köré igyekeznek.

- Gree, neked is elkellene gondolkodnod valami máson a kviddics karrieren kívül.- mondta felelősség teljesen nekem, a tőlem csak pár hónappal idősebb csaj.
Én megrázom a fejemet nemlegesen, hisz nem értettem egyet, a társkapitánnyommal. Nem hittem el a szavait, hogy nem térhet vissza a pályára, nem hittem el, hogy a legtehetségesebb barátom, nem akar többé játszani.
- Neked is a Montrose-i Szakáknál kell játszanod, ahogy elterveztük.
Az ő arcát látva éreztem, tényleg sosem játszhat többé. Nem akartam elhinni azt amit hallottam.



Vissza az elejére Go down

Szárnya tört Szarka

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Egy szarka eredményjelzője

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Inaktív, és törölt karakterek-