Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

She's an extraordinary girl EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

She's an extraordinary girl EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

She's an extraordinary girl EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

She's an extraordinary girl EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

She's an extraordinary girl EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

She's an extraordinary girl EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

She's an extraordinary girl EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

She's an extraordinary girl EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

She's an extraordinary girl EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 36 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 36 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

She's an extraordinary girl



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Myron Wagtail

Myron Wagtail

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Deryck Whibley

»
» Szomb. 18 Nov. - 23:43

... Wagtail



Csoport:

Varázstalan

Kor:

26 évtől

Származás:

Mugliszármazású

Lojalitás:

-

Play by:

Rád bízom (a képen Natalie Dormer van)

Ők várják:

én nagyon várom nevetés






She's a rebel
She's a saint
She's the salt of the earth
And she's dangerous

"Az én nővérem a legjobb a világon és ezt nem csak azért mondom, mert miután elköltözött, nekem adta az egész lemezgyűjteményét vagy mert a születésnapomon elvitt Sex Pistols koncerte. Ő enélkül is a legcsodálatosabb nővér, ő az, aki nem kapott levelet a Roxfortból, de mégis a legvarázslatosabb ember, akit ismerek. Elsős koromban hugrabugos sálat kötött nekem, pedig fogalma sem volt róla mi az a Hugrabug és igazából kötni sem tudott. Életem első randija előtt ötoldalas levélben fejtette ki, hogy mit csináljak és egy még hosszabban vigasztalt, mikor kiderült, hogy a lány csak megszívatott. Ha tudnék normális patrónust idézni, biztosan az ő alakját venné fel." (részlet Myron karakterlapjából)

Tehát kerestetik a világ legjobb, legvagányabb és leggondoskodóbb nővére, aki a világ végére is követné a kisöccsét és aki Voldemortnak is beverné az orrát, már ha lenne neki.
A karakter nevét a megalkotóra bíznám, ha házas, akkor igazából a csodaszép Wagtail vezetéknév is változtatható. Valami menő munkát is el tudok képzelni a legidősebb Wagtail testvérnek, felőlem lehet a sejtbiológustól kezdve a gyógypedagóguson át, a titkosügynökig bármi. A jellemet is a leendő gazdájára bízom, csak legyen egy határozott csaj, aki nem hajlandó beállni a sorba és beolvadni a tömegbe. Nagyon várom őt, írj, ha megérkeztél vele^^!







... Wagtail



Csoport:

valamelyik roxforti ház

Kor:

16-17 év

Származás:

mugliszármazású

Lojalitás:

a bátyja Főnix Rendje tag, de lehet bármi

Play by:

Bárki (a képen Katherine Langford van)

Ők várják:

én biztosan






And you're just the girl all the boys want to dance with

"Az én kicsi húgomnak két különleges képessége van: az egyik az, hogy csukott szemmel is olyat fest, amit senki más. A másik szuperképessége, hogy bárkinél tovább kibírja evés nélkül. Mindenki szereti, mert kedves, vicces és olvas mások legkisebb rezdüléseiből is. A lányok kiöntik neki a szívüket, a fiúk pedig az utolsó galleonjaikat is ráköltenék Roxmortsban. Bárcsak valamelyikük észrevenné, mikor csak turkálja az ételt a nagyteremben vagy amikor a héten már harmadszor is a gyengélkedőn köt ki…" (részlet Myron karakterlapjából)

Semmit nem szeretnék megszabni a karakterrel kapcsolatban. A család adott, de minden más eszerint szabadon alakítható. A fentebb leírtak is szerintem elég tágan értelmezhetőek, annyi biztos, hogy a legkisebb Wagtail lány nagyon nem érzi jól magát a bőrében. Hogy ez az érdektelen szülők, a kortársak elvárásai vagy pontosan mi miatt van így, az képlékeny.
Play by, roxforti ház, minden egyéb a megalkotó fantáziája szerint választható. Nagyon várom a karaktert, írj, ha megérkeztél vele és mindent megbeszélünk majd nevetés!



Vissza az elejére Go down

She's an extraordinary girl

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Archivált keresettek-