Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Adhortatio EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Adhortatio EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Adhortatio EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Adhortatio EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Adhortatio EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Adhortatio EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Adhortatio EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Adhortatio EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Adhortatio EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 34 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 34 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Yves McGonagall

Yves McGonagall

C’est la vie
Mágiahasználó
Varázstársadalom tagja
▽ Reagok :
4
▽ Avatar :
∆ eddie redmayne

»
» Pént. 8 Dec. - 20:05
Kedves Abel,

Bizonyára meglep váratlan levelem, ám arra kérlek, hogy olvasd el, és írj rá választ. Édesanyádat ezzel talán meg lehet nyugtatni. De nem rohannék ennyire előre. Kezdjük is az elején.
Yves McGonagall vagyok, lelkész, mint édesanyád. Nagyjából fél éve ismerkedtünk meg, és mára annyira megbízik bennem, hogy rámruházott egy feladatot, ami nem más, mint a te „megtérítésed”. Nos, nem gondolom, hogy ez lehetséges lenne anélkül, hogy ezt te is akarnád. Mielőtt azonban döntesz arról, hogy olvasás után kidobod-e a levelet, szeretném, ha tudnád, én is olyan vagyok, mint te. Varázsló, és bár édesanyád azt hiszi, majd meg tudlak győzni a varázsvilág gonosz mivoltáról, téved. Nem akarlak. Azt szeretném megmutatni, hogy mindenkinek kell valami, amiben hisz. Legyen az a varázsvilág, vagy maga Isten.
Első - és merem remélni, hogy nem az utolsó - levelemben ennyit szerettem volna.

Várom válaszodat.
Yves M.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Abel Valentine

Abel Valentine

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
❝finn wolfhard❞

»
» Szomb. 23 Dec. - 22:43
Kedves Yves,

Igazán meglep a levele, s gondolom nem kell kielemeznem azt, hogy mennyire nem számítottam erre. Miért bérelné fel magát az anyám arra, hogy megtérítsen? Már régesrég lemondott rólam, amikor szembesült azzal, hogy a varázslat igenis valós dolgokon alapul és nem valami beképzelt hókuszpókusz.
Nagyon kedvesnek tartom, hogy próbál békét teremteni köztem és édesanyám között, de akármennyire is próbálom reálisan nézni a dolgokat, tudom, ez lehetetlen. Sajnos a mi kapcsolatunk sokkal mélyebben megtört annál, hogy egy idegen férfi – legalábbis számomra idegen – segíteni tudjon nekünk. Örülök, hogy segíteni akar, de nem szeretném lopni az Ön idejét. Számomra Isten nem létezik, ahogy anyám szemében sem létezem, mint varázsló. Lehet, hogy ez Önnek fáj, mint lelkész, hiszen könyörtelenül fogalmazon meg a mondandómat, amiért elnézését kérem.
Arra szeretném kérni, hogy közölje anyámmal, ne is próbálkozzon. Míg nem fogadja el, aki vagyok, addig én sem fogadom el az ő Istenét.

Minden jót,
Abel Valentine
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Yves McGonagall

Yves McGonagall

C’est la vie
Mágiahasználó
Varázstársadalom tagja
▽ Reagok :
4
▽ Avatar :
∆ eddie redmayne

»
» Vas. 21 Jan. - 0:11
Kedves Abel,

Tudom, hogy a kapcsolatod édesanyáddal nem túl szokványos illetve békés, de arra kérlek engedd hogy segítsek. Tudom, furcsa egy vadidegennel egy ilyen kényes témáról levelezni, de édesanyád szeretne változtatni kettőtöket illetően. Nem igazán ismeri a varázsvilágot, és bár te erről nem tudsz, tanulja, hogy mi hogy működik nálunk, mágusoknál. Édesanyád igyekszik. Gondold ezt át kérlek, és bízom benne, hogy kapok választ.

Yves M.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Abel Valentine

Abel Valentine

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
❝finn wolfhard❞

»
» Szer. 24 Jan. - 18:25
Kedves Yves,

Őszinte leszek magával. Mivel nem tudom, hogy kicsoda Ön ez egy hatalmas ugratás is lehet valamelyik diáktársam részéről. Szeretném, ha bizonyítaná a levél eredetiségét valamivel. Ha ez megtörtént teljesen magáé vagyok és nem fogok ellent mondani, mert feltett célom javítani a viszonyomon anyámmal és mint valami kósza álom úgy él bennem, hogy egyszer elfogadja a valódi énem.

Minden jót,
Abel Valentine
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Yves McGonagall

Yves McGonagall

C’est la vie
Mágiahasználó
Varázstársadalom tagja
▽ Reagok :
4
▽ Avatar :
∆ eddie redmayne

»
» Szomb. 27 Jan. - 16:22
Kedves Abel,

Köszönöm, hogy őszintén leírta ezt. Sokat jelent nekem. Természetesen érthető bizalmatlanságod. Nem is hibáztatlak érte. A levél mellett találhatsz egy képet is, amin a levelet fogom. Remélem, el tudod olvasni. Csak mugli fényképező géppel tudtam megoldani, így nem mozog. Remélem, ezt is megbocsájtod. Ha ez nem elég bizonyíték, nem igazán tudom, hogyan nyerhetném el bizalmadat.

Yves M.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Abel Valentine

Abel Valentine

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
❝finn wolfhard❞

»
» Vas. 4 Feb. - 22:30
Kedves Yves,

Semmi probléma, hogy csak mugli fényképezőgéppel sikerült ezt megoldania. A dolog eredetiségén nem hiszem, hogy ez változtatna. Hiszek magának.

Minden jót,
Abel Valentine
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Yves McGonagall

Yves McGonagall

C’est la vie
Mágiahasználó
Varázstársadalom tagja
▽ Reagok :
4
▽ Avatar :
∆ eddie redmayne

»
» Csüt. 22 Feb. - 8:44
Kedves Abel,

Igazán örülök, hogy sikerült elérnem a célomat, hogy bízz bennem. Most már csak az a kérdés, kezdhetjük-e a... "tréninget". Nevezzük most így, bár igazándiból semmi köze nincs hozzá.
Első kérésem az lenne, hogy írd le, mit is gondolsz édesanyádról? (Biztosíthatlak afelől, hogy ez nem jut az ő kezébe.) Mindent elmondhatsz, bár ha még fennáll a bizalmatlanság, ami persze teljes mértékben érthető, nem muszáj minden részletre kitérni. Ráérünk.

Yves M.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Abel Valentine

Abel Valentine

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
❝finn wolfhard❞

»
» Hétf. 26 Feb. - 13:30
Kedves Yves,

Kezdjük el a „tréninget”, ahogy maga nevezi.
Hát legyen. Édesanyám egy csodálatos nő, hiszen úgy hisz, ahogy senki más ez egész Földön. A hite a mindene, ami tényleg csodálatra méltó, de ez a bigott vallásosság ahelyett, hogy előre vinné az életben csak hátráltatja. Nem elég, hogy a világ fejlődik és egyre befogadóbb lesz még én is varázsló lettem. Jól tudom, hogy szeret engem, de nem kellene arra kényszerítenie, hogy tagadjam le a valódi énem és egy napon térjek vissza a muglik világába. Az már sosem fog megtörténni.

Minden jót,
Abel Valentine
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

Adhortatio

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-