Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

szakadéknyi lépések EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

szakadéknyi lépések EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

szakadéknyi lépések EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

szakadéknyi lépések EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

szakadéknyi lépések EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

szakadéknyi lépések EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

szakadéknyi lépések EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

szakadéknyi lépések EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

szakadéknyi lépések EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 32 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 32 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Rufus Scrimgeour

Rufus Scrimgeour

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0

»
» Pént. 2 Feb. - 22:33

Rufus Scrimgeour

„Emlékezz mindazokra az emberekre, akik egykor voltál.”


Becenév:

nem kötelező

Kor:

20 éves

Származás:

félvér

Lojalitás:

semleges

Képesség:

okklumencia

Csoport:

mágiahasználók

Play by:

Nathan Parsons

Karakter típus:

canon





Borzas haj, szerencsétlenül a szekrénybe hajtogatott pulóverek, a színpalettán összekeveredett festékek, számtalanszor javított szemüveg, alkalomadtán maszat nélküli arc és remegő kezek anyám dereka köré fonva. Takaros fonat, kertésznadrág, lankadatlan mosoly, gyűrődés nélkül megvetett ágy, a kutyának a csonton hagyott apró húsdarabok, pergamenre hintett gyöngybetűk és óvó tekintet, mely a legidősebb gyermek után pillant. Rohanás, vastag lakkréteg, elszántság, zeneszeretet, szétdobált ruhák a szoba padlóján, fodros, térdig alig érő szoknya, legtöbbször sebes kezek. Ezek kapaszkodnak görcsösen egy személy gondolatába, aki a megváltást hozhatja, mégsem látja senki, mégsem érintheti senki, mégsem szólhat hozzá senki. De talán csak mást vár mindenki...
Hosszú, rendben tartott haj a legalább ilyen hosszú karrier miatt, gondosan vágott arcszőrzet a rendezettség végett, gyakran kifejezéstelen arc és tekintet, hogy véka alatt maradjon az, aminek ott a helye. Kifogásolhatatlanul, középen lehajtott nyakkendő. Senki sem magasabb rangú másoknál, nincs értelme a fölényeskedésnek. Vasalt színes ing farmer dzsekivel, mert fő a sokszínűség és az egyéniség. Farmer nadrág a kényelem miatt és barna öv, jelképezve a megszilárdult elhatározásokat. Megtartja őket. Tornacipő a gyorsaság, talpraesettség jegyében, és természetesen nem hiányozhat a határozottság, kötelességtudat, vezetői képességek, melyeket egy zsebből húzhat elő emberi kéz. A legfontosabb mégis a cipőfűző. Összeköti a tulajdonságokat, és egy harmonikus személyt alkot belőlük, akinek legkisebb problémája, hogy tegnap elfelejtették levinni a kutyát sétálni.


Mosoly az arcokon, fagylalt a kanalakban. Körülöttem mindenki beszélget a mellette ülővel, én csendben ülök. Az olvadékony édességből alig maradt poharamban, az utolsó falatok egyikét emelném a számhoz, mikor kérdést szegeznek felém.
- Rufus, te hogyan képzeled a jövődet, fiam? - Lumpsluck szemeit rám szegezi. - Illene hozzád a politika. - már nem egyszer hallottam ezt tőle, ám nem gondolom, hogy érzékem volna a diplomáciához.
- Aurornak készülök, professzor úr. - a levegő megfagy, a fagylalt olvadva cseppen le néhány ember kanalából. Mindenki tudja, hogy ahhoz kell a bűbájtan. Nem az erősségem. Olyannyira nem, hogy tavaly éppen elkerültem a bukást.
- Majd meglátjuk… - hümmög és hasa lassú hullámzásba kezd, amint előrehajol a maradék desszertjéért. Én is kezembe veszem a kanalat, és amilyen sebesen tudom, bekebelezem a poharam tartalmát.
- Ha a professzor úr meg tetszik bocsátani, távoznék. - evőeszközeimet, tányérjaimat, poharaimat egy pálcaintéssel tisztává varázsolom, és az ajtó felé indulok. Érzem hátamon a megdöbbent tekinteteket, de nem szaporázom meg lépteimet. Emelt fővel fogok távozni.
- Fiam, holnap óra után szeretnék veled beszélni. - hangja bizonytalan. Visszafordulok, és egy bújtatott mosoly kíséretében bólintok, majd kilépek az ajtón. Megcsap a hűvös, téli
levegő. Tudatja, hogy szükségem van rá. Órámra nézek, amit nyáron kaptam a tizenhetedik születésnapomra. Nyolc óra van, még ráérek futni pár kört.
Taláromat olyan gyorsan rángatom le magamról, mintha fojtogatna, és amilyen hamar csak lehet, már magamra is húzom a melegítőmet és sportcipőmet. Sűrű levegővételek kíséretében viharzok ki a zöld-ezüst klubhelyiségből, és a folyosókon végigtrappolva menekülök a természetbe, a pályára. Talán nincs kint senki. Alig két órával takarodó előtt még nem túl aktívak a diákok.
A pálya üres. A szellemek is elkerülik, annyira jelentéktelen kis foltnak tűnik ilyenkor a kivilágított kastéllyal szemben. Biztonságban vagyok, hát futásnak eredek. Egy kör. Két kör. Három kör.
- Lehet jobb, ha holnap óra után inkább bűbájtant tanulsz. - megbotlok a saját lábamban Lumpsluck hangjára, de állva maradok. Sötét van, nem látom. Hangja valahonnan a pályán belülről érkezik, így arra fordulok.
- Ön szerint nem lennék jó auror... - levegőhöz csak nehezen jutok a futásból kifolyólag, ezért tartok egy kis szünetet. A levezetőfutások a legkeményebbek. Túl sok bennem ilyenkor a stressz elpárolgásával felszabadult hely. - Igazam van?
- Igazán az akarsz lenni? - közelebbről jön a hangja, kétségtelen, ám a fülem elég erőteljesen lüktet ahhoz, hogy ebben ne legyek biztos.
- Mindennél jobban. - térdemre támaszkodok, majd leülök a hóba. Nem érdekel, hogy ideg. Nem érdekel, hogy megfázok. Nem érdekel, hogy gyengének tűnök. Most nem!
- Akkor küzdj érte és az leszel. - távolodó léptek, egy elhaló jókívánság éjszakára, és rövidesen csend telepszik a pályára, a hóra, körém.
Auror leszek!




A hozzászólást Rufus Scrimgeour összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 27 Márc. - 23:06-kor.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Marlene McKinnon

Marlene McKinnon

C’est la vie
Griffendél
Ha vakmerõ vagy s hõsi lelkû
▽ Reagok :
47
▽ Avatar :
Josephine Langford

»
» Szomb. 3 Feb. - 12:15


Gratulálunk, elfogadva!

Üdvözlünk köreinkben, reméljük jól érzed majd magad nálunk.


Szia! nevetés
Kíváncsi voltam és alig vártam már, hogy olvashassalak. Tetszett az írásod, és az írásmódod is! Érdekelne, hogy így hogy már harmadéve jársz az auror szakra, mi a véleményed most róla, vajon igaza lesz Lumpnak? Wink
Nem tartalak fel, foglalózz aztán pedig irány a játéktér! ^^





Vissza az elejére Go down

szakadéknyi lépések

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» apró lépések

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Inaktív, és törölt karakterek-