Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Egy kapcsolat és egy "kapcsolat" EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Egy kapcsolat és egy "kapcsolat" EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Egy kapcsolat és egy "kapcsolat" EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Egy kapcsolat és egy "kapcsolat" EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Egy kapcsolat és egy "kapcsolat" EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Egy kapcsolat és egy "kapcsolat" EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Egy kapcsolat és egy "kapcsolat" EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Egy kapcsolat és egy "kapcsolat" EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Egy kapcsolat és egy "kapcsolat" EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 32 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 32 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Egy kapcsolat és egy "kapcsolat"



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Agatha E. Rayne

Agatha E. Rayne

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Adelaide Kane

»
» Vas. 18 Feb. - 17:26

Kenton Bulstrode

(változtatható)



Csoport:

Mágiahasználó/Halálfaló
/Professzor

Státusz:

SZABAD

Kor:

18 felett

Származás:

Aranyvér

Lojalitás:

Voldemort

Play by:

Toby Regbo (ha nem akarsz közös gifeket, akkor kereshetünk valakit majd közösen)

Ők várják:

Én Wink





A szüleim nagy nehezen megtalálták a számomra a tökéletes jegyest, még hozzá benned és a családodban. Elvontabbak vagytok, csendesen a háttérben munkálkodtok és a nagyobb nevű családokkal ellentétben, mint Black-ék, vagy Malfoy-ék, ti kerülitek a feltűnősködést, viszont ugyanolyan mélyen benne vagytok a mocsokban, mint ők maguk, ha nem még annál mélyebben is... Talán pont ezért választottak titeket a szüleim, abban reménykednek, hogy majd ti megzabolázhattok. De nagyon tévednek, se tőled, se a családodtól nem félek. Házasságról pedig elhiheted édes, szó sem lesz majd a végén. Azt még nem tudom, hogy melyikünk megy majd hamarabb a másik agyára, de az első alkalom nem volt az utolsó. Amikor átjöttetek egy kedves kis tea délutánra, hogy közöljétek ezt a szent frigyet, az illendőnél hamarabb távoztam, téged utánam küldtek, én meg téged a Szent Mungóba. Semmi komoly, csak egy törött láb és pár zúzódás. A szüleid pedig már ahogy megkötötték, bontották is volna az eljegyzést, de te valamiért ragaszkodtál hozzám. Talán mazochista vagy? Vagy éppen csak szeretnéd viszonozni a jövőben a kedvességemet pár jól irányzott átokkal? Nem tudom, de abban biztos vagyok, hogy te nem vagy százas és amint lehetőségem lesz rá, eltűnök a világ színe elől, szóval élvezd ki ezt a pár hónapot, én azt tanácsolom.

No, nem egy egyszerű karaktert keresek. Kissé elborult agyú, mélyen Voldemort hű, enyhén szadista hajlamokkal rendelkező egyént keresek, aki imádja a kihívásokat. Eddig az összes jegyesét elijesztette a hobbi szinten űzött kínzásokkal és durva szavaival, bánásmóddal. Aztán jöttem én, aki az első nagyképű megszólalása után a Mungóba juttattam. Nem tudom, hogy éppen elbűvölt-e az akaraterőm és bátorságom, vagy éppen eléggé felidegesített, hogy valaki beletaposott a büszkeségedbe most pedig viszonoznád ezt... Vagy éppen mindkettő egyszerre? Nem tudom, nem közösködöm veled, hála az égnek, azóta sem volt dolgom veled, én tökéletesen jól érzem magam távol az otthonomtól, az iskola falai között, ahová te nem juthatsz be. Ugye?

Nagyon örülnék ha valaki behozná, bár se szerelmet, se házasságot nem ígérhetek, csak kihívást és szenvedést, ne adj isten pár párbajt, ugyanis van már egy szerencsétlen srác, akit Agatha eléggé kedvel, bár fogalmam sincs, hogy abból mi lesz még. Szóóóval, erősen nyitott szál, de remélem senkit nem ijeszt el ez a gondolat. nevetés











Gomer ______

(változtatható)



Csoport:

Főnix Rendje

Státusz:

ELKELT

Kor:

20 felett

Származás:

Mugliszármazású vagy félvér

Lojalitás:

Dumbledore

Play by:

Torrance Coombs (ha nem akarsz közös gifeket, akkor kereshetünk valakit majd közösen)

Ők várják:

Én Wink





Te vagy az, aki beszervezett a Rendhez, aki felfigyelt rám és a mély utálatomra az aranyvérűek és Voldemort irányába. Beajánlottál, de mivel még tanulok, csak a kísérettel vehetek részt és csak kisebb bevetéseken. Én pedig hűségesen követlek, felnézek rád, tanulok tőled. Élharcos vagy, remek párbajozó és egy rendkívül lelkiismeretes ember.

Nem igazán akarok sokat megszabni, elvégre egy rendtag az rendtag, általában jó fiúkból áll. nevetés Várlak téged is sok szeretettel!  boldogsag  


Vissza az elejére Go down

Egy kapcsolat és egy "kapcsolat"

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Kapcsolat kereső
» Kapcsolat kereső

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Archivált keresettek-