Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Marie & Helena EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Marie & Helena EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Marie & Helena EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Marie & Helena EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Marie & Helena EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Marie & Helena EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Marie & Helena EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Marie & Helena EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Marie & Helena EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 24 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 24 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Helene Kama

Helene Kama

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
2
▽ Avatar :
Kat Graham

»
» Hétf. 19 Feb. - 19:23
Marie & Helena

Ami volt, elmúlt, ami jön, még maradhat.

Az elmúlt időszakban úgy gondoltam, ismét megnövesztem a hajamat. Mindig is bolondnak tituláltak, hogy levágattam azt a szép hosszú hajamat, de akkor, 2 éve annyira fájdalmas volt a tény, hogy Shane mást választott, újítani akartam. Azt képzeltem, hogy ha megválok azoktól a hosszú, hullámos tincsektől, akkor velük együtt majd az érzéseim isalább hagynak, de túl hamar rádöbbentem, hogy nem. Egy percig sem volt semmi értelme, és amikor a múltkor szóba jött egy régi emlék, még kiskorunkból, egyszerűen túl nosztalgikus volt. Viszont, így két évnyi állandó rövid haj után eléggé furcsa és kezelhetetlen a hosszú haj. Minduntalan a fülem mögé kell tűrnöm, mert az arcomba lóg, egy apró szellő máris szénaboglyává varázsolja az egészet... Az egyetlen szerencsém, hogy órák után először a hálótermembe, majd ide jöttem. Nem mentem ki, nem fogok felesleges köröket futni, csak a pergamenekre volt szükségem, minden mást megtalálunk majd a könyvtárban. Akármennyire nincs hozzá kedvem, muszáj lesz megcsinálni. Erősen remélem, hogy legalább a kijelölt társam jó belőle, mert számomra mindig is rejtély volt, hogy mi olyan rettentően érdekes bennük... Valószínűleg örök rejtély is marad, hiszen ha végre elvégeztem az iskolát, már biztosan nem fogok velük foglalkozni.
- Szia! Marie, ugye? Helena vagyok, mehetünk? -  a könyvtárhoz érve, meglátva a rózsaszín hajú lányt, rögtön felismerem, azt hiszem eltévesztehetetlen. Azután pedig a felesleges körök, áldozat az udvariasság oltárán. A hangom cseppet sem siettető, a hangulatom egész kellemes, így még egy mosolyt is megeresztek, nem foglalkozva vele, hogy ki is ő. Bár erősen furcsának találom, hogy mostanában mindig Hugrabugosokkal kell házit írnom, de mit tehetnék ellene? Azt hiszem, amíg nem provokálnak, képes vagyok én is békésen közeledni. Remélhetőleg pedig egy házi feladat alatt, főleg Legendás Lények Ismeretéből, nem akad majd olyan melléklet, amin fennakadhatnék.

jó reggelt Razz   Öltözék Kredit

Vissza az elejére Go down

Marie & Helena

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Marie & Alex // what is so important right now?
» Shane & Helena
» Doris & Helena
» Raymond & Helena
» Mr. Avery && Marie

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-