Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

A pisáló égbolt horizontján EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

A pisáló égbolt horizontján EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

A pisáló égbolt horizontján EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

A pisáló égbolt horizontján EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

A pisáló égbolt horizontján EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

A pisáló égbolt horizontján EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

A pisáló égbolt horizontján EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

A pisáló égbolt horizontján EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

A pisáló égbolt horizontján EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 22 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 22 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

A pisáló égbolt horizontján



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Evan Rosier

Evan Rosier

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Luke Worrall

»
» Pént. 16 Márc. - 17:28

Araminta & Evan

Édes fiam, olyan szorgalmasan nyalsz talpat. Bő nyállal, harapdálva kicsit a gombás lábukat és még meg is simogatod közben. Hát hogy állnánk meg, hogy ne toljuk a segged alá a legújabb seprűmodellt?
Én az amúgy középszerű és jellegtelen seprűlovas, terelő voltam leginkább, ha méltóztattam játszani. Csereként kezeltek, mert ha esett például ki se keltem az ágyból. A Rosier voltam, megtehettem nagyjából mindent. Elég volt annyit röffentenem: 'mer
Az ég ma hangulatosan borongós. Kicsit olyan, mintha nagyon hugyoznia kéne, de még visszatartaná. Szeretem elhinni, hogy minden nekem engedelmeskedik és kitartó lesz, mert tart tőle, hogy behúzok neki egyet.
Kétszer belenyúltam a nadrágomba öltözködés közben Araminta Circe Scabior miatt, akinek hatszor leírtam a nevét, hogy megjegyezzem. Már készítem az 50 pontos beceneveket, mint a Minta, Circi cici, Aranka, vagy ha túlteszem magam a csöcsein és hajlandó leszek figyelni a személyiségére feltalálok  még valamit. Két nadrág oda, de legalább sokáig fogom bírni. Most már nem figyelek rá, de kamaszként kézzel mosattam a manókkal, volt egy nőnemű szerűség, vagy eunuch férfi, akivel időnként megszagoltattam. Egy idő után fárasztani kezdett, hogy a manók folyton bőgnek, ha vicces dolgokra kényszerítem őket, úgyhogy ma már nem csinálom. A két teli gatyát csak félrerugdosom és nem is tudom törődjek-e az alsóval. Minek? A saját képmásom is elgondolkodtat kivágjam-e a gyíkot, mint első ember a világon (vagy az én világomban) aki saját magára maszturbál. Idő híján a válasz itt most egy mégsem, hanem a lábam közé inkább a seprűmet kapom. Idő kérdése, hogy más is ott legyen.
Az ablakot úgy tárom ki, mint egy mugli szappanopera kapatós négere és már a párkányban állok, amikor arcon vág a keleti szellő. Merlin tudja keleti-e, leszarom az égtájakat, de a keleti boszorkák nagy fanja vagyok, úgyhogy legyen ez. Bizserget hűvös érintése a visszatartott húgy szag, amit jobb helyeken esőnek becéznek. De még kitart a nyomorult és ajánlom is neki, ezzel a fekete hajjal szédítő vagyok és nem mindig sikerülnek jól a száradó bűbájaim.
Ellököm magam, teli szájjal falom a levegőt, lenyelem. Rák egye a nyomorult muglik büdös járműveit, főleg, hogy egy porsche hmmm magára is vonja a figyelmem odalenn. Ara mintája dühös lesz, ha elkésem, elvégre ebbe a buliba én hívtam meg. Rákapcsolok és láss csodát világ, még a számat is becsukom, a gyorsaság ugyanis nem egyenesen arányos a szélcsenddel.
A lemenő nap fényében szállok le Mintáék háza elé, mint valami nyálas vámpírtörténetben. Agyő végtelen horizont, szeles látkép, kínlódó égbolt!
Seprűm nyelével kopogok az ajtón és arra az esetre, ha nem ő nyitna ajtót, hanem valamelyik felmenője, felöltöm a megbízható mintahalálfaló hamismosolyom.


©️
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Eris Scabior

Eris Scabior

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
15
▽ Avatar :
Phoebe Tonkin ♚

»
» Csüt. 29 Márc. - 22:47

Fehér és korall színű ruhám igazán alkalomhoz illő, elég rövid egy kellemes estéhez, de még éppen az illem határait súrolva felel meg minden elvárásnak. Nem mintha egy cseppet is mozgatná a fantáziámat bármilyen szabály is. Leírhatatlan kényelemmel dobom fel a lábaimat a párkányra, miután helyet foglaltam a székben, tökéletes rálátást biztosítva majdnem pont combtőig a lábamra, amikor anyám kimérten bevezeti kedves vendégünket. Éppen csonkítottam a virág készletünket, utálom a rózsákat, pláne ezeket a ronda rózsaszínűeket. De a vendég...! El ne felejtsem majd megkínozni a manókat ezért. Nem mondtam, de magamban csak nevettem rajtuk. Evan biztosan nem a virágokat fogja nézni, erről én magam fogok gondoskodni. Ha már házhoz jött, biztos lehet benne, hogy a lehető legjobb vendégszeretetben fogom részesíteni...
-Na végre! Azt hittem sohasem érsz ide... - felpattanok, és mintha csak puskából lőttek volna ki, máris Evan karjához simulok. Szőke tincseim lágyan omlanak így már az ő vállára is, de kivételesen nem égett hús és vér szaga van, sokkalta inkább kamélea és valami borzongató. Fogalmam sincs, mi lehet benne, a családi bájitalkeverő készítette nekem. Egyedi, én aztán nem fogok hasonlítani semmiben és senkire! Egyedi és felülmúlhatatlan... Majdhogynem biztos vagyok benne, hogy még egy ilyen nő nem létezik a világon, mint én, nem vagyok hajlandó még csak egy illaton osztozni sem senkivel. Ezért is merek teljes magabiztossággal simulni Evan-höz, miközben a társalgó felé vezetem. -Mondjuk, olyan lassú nem voltál. Azok a dögök még nem végeztek...  - megforgatom a szemeimet, miközben kénytelen elszakad tőle, de az ujjaim hegyével végigsimítók egészen az ujjai hegyéig, ahogy távolodom. -Igyunk addig valamit! Apám teljes készlete áll a rendelkezésünkre. - A tűz lángjai tükröződnek a szememben, amint ismét felé fordulok, de most már egy üveg bourbon whisky-vel az egyik kezemben, míg a másikban két pohárral. Természetesen senki sincs itt, anyám a testvéreimet pesztrálhatja, hogy értelmesen jelenjenek majd meg a vendégünk előtt, ha egyáltalán letolják ide a képüket... Apám küldetésen, anyám is csak illemből maradt itthon. Valamiért elég sok család gondolja úgy, hogy nem érdemes kihasználni a nőkben rejlő erőt. Undorító, engem aztán nem bírnának rávenni, hogy ilyesmit tegyek!



Evan & Araminta



Ugrisziv | Zene | ©️

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Evan Rosier

Evan Rosier

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Luke Worrall

»
» Szer. 4 Ápr. - 11:41
Araminta& Evan

Lehet, hogy a Mennyország szép hely, de a Pokolban több az ismerős.


Méltató félmosoly jár a seprűmnek is, nem csak nekem, ahogy  megemelem, hogy az anyuka jól lássa. Kicsit olyan, mintha máris kérőt látna bennem, de lehet csak behallucinálom, mert fosok minden ilyesmitől.
Minden félelmem elszáll és még a gondolataim se csapongnak berendezési tárgyaikon, amikor megpillantom, mint egy látomást. Micsoda tökéletes összkép ez, mintha a fejemből festették volna ezt a nőt, nem csak combjai, amit legszívesebben felfalnék akár itt a kedves mama előtt, vagy a ruha, ami kiemeli éppen úgy és azt a domborulatot, hogy nem kell sok már a kis bohócnak odalent a kacagáshoz. Minderre érkezik a rózsadobálás, amit én tévesen annak értek, az én lábaim elé szórja áldozva a tökéletesség oltárán. A gambám is úgy marad, leesve, hullnak a szirmok és minden más esetben megnézném merre, de most csak ő van, mintha megfagyasztott volna, vagy odabűvölné szemem a testére.
- Nem tudtam, hogy rózsaszirmokat is kapok
Vigyorodom el, de most nem széles-őrülten, hanem mérsékelt szexin, máris berezonálva attól, hogy hozzám ér. Az illata valami állati, lehet van is a parfümjében sok állati, utána szagolok, nagyjából követem fejemmel minden mozdulatát, mint egy elvarázsolt kiskutya.
- Hát ez…ez az illat
És én, éppen én kerülök olyan helyzetbe, hogy ki se tudom fejezni magam tőle rendesen.
- Lusta szarháziak, seggbe kell őket rugdosni. Annyi varázserő van bennük, nagyjából egy perc alatt össze kéne dobniuk bármit.
Csatlakozom a manó szapuláshoz, több mondatban is, lássa már nem csak nyögni tudok. Elakadó lélegzettel veszem, ahogy hozzám simulódik, fordulok az irányába, inni, naná!
- Remek és még ízlése is van
Kerekednek el szemeim a bourbon whisky láttán, elveszem a poharat, hogy rendesen ki tudja tölteni, közben nézem, mindig és állandóan, mert az összes mozdulata lebilincselő. Hogyan tartja a poharat, ahogyan megdönti, amiképp ajkai állnak miközben koncentrál, különösképp az ajkai, bár szemeim visszarévednek lábaira is, monitorzzák alulról fölfelé.
- Igyunk magunkra! Rád, mert lélegzetelállító vagy és rám, mondjuk nagyjából ugyanezért.
Ajtóstul rontani a házba, ilyesmit nem kéne, az is részletkérdés csupán hogy fogok én felülni a seprűre kapatosan, de ilyesmivel majd törődöm máskor, most arra koncentrálok mélyen a szemébe nézzek és másodperc alatt legyen belém szerelmes.





✖ K.P ✖
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Eris Scabior

Eris Scabior

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
15
▽ Avatar :
Phoebe Tonkin ♚

»
» Hétf. 9 Ápr. - 20:21

Türelmetlen vagyok, bőven az érkezése előtt elkészültem, bár nem figyeltem, de lehet, hogy órákat is töltöttem a tökéletes ruha kiválasztásával, valamint önmagam csodálásával a tükörben. Mi sem fontosabb, mint önmagamnak megfelelni első körben, hiszen csak akkor tud igazán vadító lenni egy nő, ha teljesen képes kihasználni a ruha adta lehetőségeket.
-Neked bármikor... - búgom édesen, de a hangomnál már csak a mosolyom lehet negédesebb. Ma este mindent bele fogok adni, ez az este csak az enyém, hogy bizonyíthassak Rosier számára. Nem mintha én bármi komolyat is akarnék, annál sokkal szabadabb lelkületű vagyok, de magam előtt felesleges tagadnom. Valami őrülten vonzó ez a pasi, egyikhez sem hasonlítható, akikkel eddig dolgom volt... -Vadító, nem igaz? A kedvencem, gondoltam, hogy neked is tetszeni fog - felkacagok. Képtelen vagyok visszafojtani azt az elégedettséget, amit most érzek. Látom a szemében, hogy kezdem megbabonázni, és még csak meg sem kellett eddig erőltetnem magam. -Ugye? Undorító a pimaszságuk, biztos lehetsz benne, hogy meg lesznek korbácsolva, ha végeztünk a vacsorával - ciccentek elégedetlenül, de valamicskét mégis csak lelkesen. Imponál, hogy ennyire egy rúgóra jár az agyunk, na nem mintha nem tűnt volna már fel, de üdítő végre egy igazán értelmes társaságra lelni. -Vagy szeretnéd te is megkorbácsolni őket? - felcsillanak a szemeim, tudom, ő is szereti kínozni ezeket a mihaszna dögöket, hát miért ne élvezhetnénk együtt? Vacsora, közös kínzás, majd egy vad éjszaka... Mi mást kívánhatna egy nő? Ismét felkacagok a kijelentésén, és örömmel hagyom, hogy átvegye a poharat, de elmulaszthatatlan egy teljesen véletlen összekoccanása ujjainknak. Ezerszer könnyebb lesz kiönteni, ha ő is segít.
-Igen, mindkettőnkre! - a poharához koccintom az enyémet. Az előbbi tűz még mindig ott lobog a tekintetemben, de már rég nem csak tükörképként. Elveszek a szempárban, ami szinte felfalt, már az első pár percben, mióta megérkezett, és ő is elveszhet az én kéken villogó tekintetemben, mert ez a kék olyan mély, olyan rideg, hogy többé el nem engedi. Az első korty után megnyalom a szám szélét, csak hogy élvezhesse a látványt, majd lassan ismét az ajkaimhoz tapasztom a pohár szélét és kacéran pillantok fel rá.



Evan & Araminta



Ugrisziv | Zene | ©️

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Evan Rosier

Evan Rosier

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Luke Worrall

»
» Vas. 15 Ápr. - 19:31
Araminta& Evan

Lehet, hogy a Mennyország szép hely, de a Pokolban több az ismerős.


Minden mozdulata perzselő, úgy követem kiéhezve, mint egy bongyor bodri, egy ilyen nő mellett, ha elutasító lenne talán még én is meginognék.
Beszívom ajkam alul, őrjítőn bódulok szemeibe, mert én kivételezett vagyok és ebben soha egy percig sem kellett volna kételkednem.
Illatától egy orgazmus-orgián érzem magam és még el sem kezdtünk semmit, itt áll felöltözve, de én már állnék mindenhogy, teperném bárhová, gén szinten visítanak a bennem úszkáló molekulák, fejhangon vinnyogva: akaromakaromúúúúaúúúakarom
- Tökéletes, minden mozdulatod remek! Biztos mondták már sokszor, sokat és tudom, hogy valami eredetibbet kell kitalálnom, de meg kell várni, míg idefent is beindul a keringés
Ütögetem a fejem óvatosan, agyalágyultabb nem szívesen lennék. Manó molesztálás minden mennyiségben, közös perverzió, lennének ötleteim miket tudnánk művelni velük mi ketten.
- Rendszeresen megkorbácsoltatjátok őket? Változatosan kell Araminta édes, könnyen hozzászoknak a jóhoz. Micsoda megtiszteltetés, de valami betegebb kell nekik, bízd csak rám, hagyj kibontakozni és ez lesz az egyik legkéjesebb estéd
Ígérem mélyen szemeibe nézve, nem csak a kínzás kapcsán és sejti és tudja, semmiféle forró kását nem kell kerülgetnem, ez a tökéletes ebben a kettősben, mellébeszélések nélküli. Ha már anyámék olyan nagyon házasságba akarnának kényszeríteni, egy ilyen nővel lenne reális. Egyelőre hideg futkározik rajtam ilyen elköteleződésektől, de mégis, Aracsinos és én lehetne ennél betegebb kombináció?
Csörrennek poharaink, eszem ágában sincs kiönteni, minden korty kívül pazarlás, de ujjaim akadnak össze az övével, megbillen kezem, cseppen a földre valamennyi, megmentem a nagyját.
- Kurvák vére előbb folyjon. Érezted? Szikra volt.
Az billentette meg kezem, az igéz most őrületesen, bámulok szemeibe, mint egy bolond és én az örök elkalandozó semmi másra nem bírok gondolni, csak Aranka fazonmintájára. Előrerohanok, mint általában, de tekintete, ajkai a poháron, mozdulata, illata, egészen más világban vagyok és ha fekete özvegy volna, boldogan vonaglanék halójában.
Gyors, öblös kortyokban lefetyelem az italt, ajkammal csettintek mennyire jól esett, kutató ujjaim közben felfedezni vágyják az övéit, fogdosódnak, érezni  bőrét rendesen, elveszni a simaság örvényeiben.



✖ K.P ✖
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

A pisáló égbolt horizontján

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-