Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Ide a varázsvesszővel! EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Ide a varázsvesszővel! EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Ide a varázsvesszővel! EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Ide a varázsvesszővel! EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Ide a varázsvesszővel! EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Ide a varázsvesszővel! EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Ide a varázsvesszővel! EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Ide a varázsvesszővel! EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Ide a varázsvesszővel! EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 29 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 29 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Ide a varázsvesszővel!



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Evan Rosier

Evan Rosier

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Luke Worrall

»
» Kedd 3 Ápr. - 21:00
Remus& Evan

Légy realista! Követelj lehetetlent!


Sok kis olcsó kavics csikorog gumitalpú cipőm alján, ami olyan mugli cucc megint, nekem mégis marhára bejön. Görgetem őket, képes lennék kövekkel elszarozni út közben, de rohadtul oda kell érnem, mert hozzák a varázsvesszőt! Mármint nem a seprűt, ami különben jobb kezemben feszít, az ispe majd biztos megcsodálja a csúcsminőségű Ezüst nyilam, én meg a vesszőjét, közösen nyáladzunk egymásra.
Kavicstengeren kell átzörögnöm a túloldalra, hogy a sarki fickó megmutassa. Ezt egyszerűen nem bírom ki, perverz örömet érzek, ahogy görögnek, leguggolok és egy szempillantás alatt markolok belőle, csak az érzés kedvéért, olyan jó fogdosni. Így vagyok a szemcsés dolgokkal általában, mint a homok, vagy a lencse. Néhányat meg is tartok, jó lesz kacsázni, vagy beledobom valamelyik prof teájába a Minisztériumban.
Tompa esőszagot érzek, még csak közeledik, de jóval az üzlet lebonyolítása utánra datálom, még csak előszele fújdogál.
Nem bánom, hogy én jöttem, kell a Nagy úrnak, titkos forrásokból arról értesült, létezik egy igen ritka mágikus tárgy, tulajdonképpen alkimista cucc, bár pontos felhasználását még nem vizsgálták. Nem bölcsek köve, varázsvessző a neve, tulajdonképpen egy pálca, ami ostorban végződik. Hármat kell rácsapni a tárgyra, amit arannyá szeretnénk változtatni, vagyis a kavicsok a zsebemben sárgállani fognak, ahogy még néhány tárgy otthon, csinálok a családnak előszülinapot. Kell hozzá valami titkos nyelven írt alkimista ige, de sima liba, megtanulom, csak mondja el a manusz. Aztán mindenki jól tudja, kiszedem én belőle, még ha fejre is kell állítanom.
Megszaporázom hát lépteim, ahogy túloldalon észreveszek egy magányos alakot. Tök átlagos kinézet, ez lesz az, nem merték volna feltűnő figurára bízni. Különben én sem vagyok az, ezértis vettem fel gumitalpú muglicipőt.
Elészambázom a sötét ellenére napszemüvegben, szőke, tüskés hajjal éppen, úgy kell visszafognom magam, hogy ne ordítsak, de hát azok a redves muglik ugye…
- Haver, azért jöttem, tudod. Szóval vedd elő a vesszőt. Próbáltad már?
Súgom oda, ha én lennék az átadó már rég nem ebben az országban vásárolnék kacsalábon forgó palotát.


✖️ note ✖️ music ✖️ words

✖ K.P ✖
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Remus Lupin

Remus Lupin

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
12
▽ Avatar :
Matthew Hitt

»
» Hétf. 16 Júl. - 15:47

I've been on a long road

Sirius szerint, ha egy magamfajta habkönnyű srác betéved a Zsepiszok közbe, az egyértelmű jelzés, hogy csak a testét árulja, és hat galleont tett rá, hogy sosem jutnék ki onnét ártatlanul. Persze így egyszerű fogadásokat kötni a fejem felett, ha egyszer még a házból sem volt hajlandó napokig kiengedni. Lábamra kötött zoknit húzott – pedig már elmúltak azok a hideg téli napok, amik északon vicsorogtak – és ott ült az ágyam szélén, húzogatva egyik lábamtól a nyakaimig a takarót, de az valahogy sosem takart minden összességében, mindig valahol kilógott a lóláb, vagy nevezzük inkább szőrös farkaslábnak, mígnem megelégelte és tegnap beállított egy hatalmas dunyhával, amolyan léleknyomóval, amitől csak még inkább eszembe jutott, hogy valakinek bezzeg most nem jut ki a takaróból, se a kedves szavakból és nem, nem azért mentem a hajléktalan tanyára, az első adandó alkalommal, amikor  Rend ügyei elszólították az ágyamtól, hogy jótékonykodjak. És pláne nem azért öntöttem a nekem szánt altatóitalt a petúniákra, amikor nem figyelt oda.
Inkább reménykedtem, hogy a hajléktalanok között olyan nyomokat találhatok, amiket ő a Renden keresztül nem talált, sem pedig James a mugli rendőrségnél szimatolva. Lily Evans, ha eltűnt, akkor azt nem tehette nyom nélkül. Azonban a csövesek viszonylag hamar rájöttek, hogy milyen kétségbeesett vagyok egy-egy elejtett információmorzsáért, szóval mire rájöttem, hogy valójában semmit sem tudnak Lily Evansről, már ott álltam cipő és sál nélkül, abban az egy pár zokniban, amit Sirius kötött nekem, s olyan szívesen elláttam volna egy vízhatlanító bűbájjal, ha nem kobozza el a pálcámat is biztonsági okokból.
Ezt leszámítva, meg hogy minden bizonnyal eltévedtem a Zsebpiszok-közben sötétedés után, tényleg teljesen átlagosan festek. Mégsem tudom elkerülni, hogy pár tolakodó, de roppant segítőkész alak megkörnyékezzen. Akiket rendkívüli udvariassággal küldök el, de közben remegek, mint a nyárfalevél.
A sápadt fiú azonban a szőke, égnek álló hajjal valahogy bizalomgerjesztőbbnek tűnik. Talán mert a sötét talár alatt is látszik, hogymilyen ápolt, és hogy valójában ő is csak egy betérő látogató itt, mint én. Még egy szelíd mosollyal is megjutalmazom, ahogy közelebb ér, de aztán hamar megbánom a könnyelműségem, amikor rádöbbenek, hogy ő is akar tőlem valamit. Talán Siriusnak igaza volt, szépen meggazdagodhatnék itt, ha áruba bocsátanám a testem. De hát mégis hogy lennék erre képes, ha még az ilyen arcátlan beszólogatástól is fülig pirulok és félősen húzom be a nyakamat?
- ÖÖ..szerintem itt valami félreértés...én..nem...nem
Hevesen rázom a fejemet, de a nyelvem hamar cserben hagy és botladozni kezd.
- Hát persze,hogy ...próbáltam...mármint...tudod. Én nem...Az én vesszőm nem eladó. Biztosan félreértettél valamit.
Védekezően húzom össze magamon a kabátot, és az első pillanatnyi megilletődésből felocsúdva vetek rá egy megsemmisítő pillantást, elvégre túléltem egy csapat vérfarkassal a vadonban,egy szexuális zaklatóval is elbánok, ha kell. Vagy talán mégsem?  
With the devil right beside me
Vissza az elejére Go down

Ide a varázsvesszővel!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-