Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

with only daylight between us EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

with only daylight between us EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

with only daylight between us EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

with only daylight between us EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

with only daylight between us EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

with only daylight between us EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

with only daylight between us EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

with only daylight between us EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

with only daylight between us EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 38 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 38 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

with only daylight between us



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Andromeda D. Black

Andromeda D. Black

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
52
▽ Avatar :
Luma Grothe

»
» Vas. 15 Ápr. - 15:55


Mindenem fáj. Mintha egy sárkány falt volna fel, de nem teljesen, csak darabokban kezdett volna elcsócsálgatni – ilyen érzés az, amikor az álom világából a valóság felé evickélve, félig még nem teljesen éberen érzékeled, mennyire fáj mindened. Főképp a nyakad, a karjaid zsibbadnak a derekad valami abszolút nem kényelmesen keménynek nyomódik, meg még valaki félig-meddig fekszik is rajtad, csak hogy tökéletes legyen az idill.
Az én idillem egészen pontosan három percig és negyvennégy másodpercig tart – ennyi idő kell ahhoz, hogy felébredjek, ezzel együtt pedig ráébredjek, hogy nem is a kényelmetlenség, vagy az elgémberedett fájdalom a legrosszabb ebben az egészben, még csak nem is az, hogy Dung Fletcherrel gabalyodtak egymásba a lábaim, hogy ne tudjak innen felkelni, amíg nem akar felkelni ő is. A legrosszabb az, hogy kimaradtam az éjszakára. Eme kellemetlen felismerés ahhoz vezet, hogy cseppnyi kifinomultságról se legyek képes tanúbizonyságot tenni, és amint kipattannak a szemeim, amint rájövök, hogy még mindig a boltban vagyok, amint rájövök, hogy időközben reggel lett, noha eszembe jut a tegnap este, Dung, a patkányok, az az ótvar alkohol, amiből alig ittam, a jelek szerint mégis megártott… nos, amint visszatérek ebbe az ocsmány valóságba, csakis a következő nem hölgyekhez  illő dolog hagyhatja el a számat: - A kurva életbe, Dung!!
Sokkal kevésbé vagyok egyébként indulatos, mint amennyi indulatot a helyzet megkívánna. Csak hát… igazából én nem Dungra haragszom. Én magamra haragszom. A butaságomra haragszom. És szégyellem is magam Dung miatt, például azért, mert ilyesmi még sosem fordult elő velem, de ha már előfordult, akkor igazán nem Dung miatt kellett volna előfordulnia. Még Teddel sem maradtam ki soha egész éjszaka. Még soha nem maradtam éjszakára sehol, ahol egyébként semmi keresnivalóm sem lenne. Mindig hazaérek, mindig időben, hogy a gyanúnak árnyéka se vetülhessen rám, erre itt vagyok, reggel, valahol, ahol nem szabadna lennem, valakivel, aki nem igazán segít a helyzetemen. Mégsem állok neki idegesen lerugdalni magamról, még csak meg sem moccanok igazán, mert míg tegnap este a meghökkenésem (sok ízben) felülírt mindent, addig most ráébredek arra, hogy ez mégis csak arcpirító, így, ebben a formában, szóval engedelmesen elpirulok, és csak némán pánikolok, és csak annyira, amennyire kell.
Ez mondjuk ordas nagy hazugság.

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Dung Fletcher

Dung Fletcher

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Cole Mohr

»
» Kedd 9 Ápr. - 20:23
Come a little closer, then you'll see
Come on, come on, come on
Things aren't always what they seem to be

Ki gondolta volna, hogy pár elvesztett rágcsáló, egy üveg whisky és néhány tervezési-szervezi probléma orvoslása ilyen jó hatással lesz Black kedélyeire? Mármint kajakra egy szórakoztató személlyé vált egycsapásra, úgyhogy amikor az asztalon kezdett el táncolni és mikrofonnak használta a seprűnyelet, úgy döntöttem, hogy meghosszabbítom ezt az édes mámort mindkettőnk érdekében és sunyiban mindig után töltöttem az üveget, aminek persze már nem volt semmi köze az öreg Greenwell háziszeszéhez, sokkal inkább hívnák ezt gebulának a jóérzésú emberek, de valljuk be, a kicsike még csak egyszer sem panaszkdott (ez mondjuk nem teljesen igaz), és hát a következmények.. nos, mégis hol a faszban lenne az ember lánya nagyobb biztonságban, mint Mundungus Fletcher óvó szárnyai alatt?
Egészen addig tartott a mámor, míg aztán Blackből kifogyott a szusz és kidőlt a kanapén, és folyton csak dumált én meg már elvesztettem a fonalat, mert a lelkizés, na az kurvára nem az én asztalom, szóval gyorsan elkezdtem tetetni, hogy alszom, míg végül olyan pompásan sikerült a színjáték, hogy én is bealudtam mellette, hogy aztán tíz perc múlva már minden tagommal össze gabalyodjak a csajjal, s ha ezt a jelenetet most egy szívbajosabb rokon végignézte volna, nos, akkor talán már nem lennének golyóim, hiába próbálnám magyarázkodni, hogy én aztán bottal se nyúlnék… mert nyilván az ő szavuk az enyém ellen…
Legyen annyi elég, hogy Meda becsülete meg lett védve, a patkányok a helyükön és az öreg már rég a tengerentúlon, és Meda aláírás hamisításban is elég jól remekelt. Remélem, hogy ugyanez pia nélkül is fog menni neki. Arról nem is beszélve, hogy megtanulta minden The Cure dalszöveget, amire csak szüksége lehet az életben maradáshoz. És még csak rá sem jött, hogy ezek a tagok muglik. Hogy egyszerűben fogalmazzak: rohadtul megkapta a teljes körű Fletcher szolgáltatást! És minderre hogyan reagál?? Kurvaéletezik nekem itt hajnalban, éppen bele a fülembe és normális körülmények között ettől kurvára ki kéne akadnom, de most csak valami idült vigyor telepszik az arcomra, de az is lehet, hogy csak azért, mert gecire lusta vagyok innen megmozdulni. Mert olyan meleg és mert úgy elgémberedtek a tagjaim, hogy meg sem tudnám mozdítani őket, akkor sem, ha feltétlenül akarnám.
- Ez az, bébi, mond még egyszer, hogy  akurva életbe, Dung! Imádom. Egyszerűen nem lehet betelni vele – idétlen arcot vágok, felakadt szemekkel, mint aki mindjárt elmegy és gurgulázva röhögök, mert tulajdonképpen elég vicces a helyzet és valószínűleg attól menne a falnak, ha így reagálnék. Tehát pontosan így reagálok.
Aztán csak a szemem sarkából végignézek az arcán. Bárgyún, majdnem elcseppen a nyálam, és kénytelen vagyok megérinteni a bőrét, mert nem hiszem el, hogy lehet valami ilyen puha.
- Basszus, Black, hogy létezik, hogy valaki ilyen puha és üde legyen hajnalban? Bazdmeg, mind egy csokor kibaszott bazsarózsa.
Továbbra is tapogatom az arcát hitetlenkedve, mert hát azért mégis csak Mari mellett ébredek majdnem minden délután és azt hittem, hogy azt nem lehet überelni.  
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Andromeda D. Black

Andromeda D. Black

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
52
▽ Avatar :
Luma Grothe

»
» Kedd 9 Ápr. - 22:52


Nagyon kellemetlen villanásokban szivárog vissza az éjszaka a tudatomba. A munka még rendben van. A beszélgetés még oké. A patkányok már bizarrak, de meg kell tenni, amit meg kell tenni, és nincs mit szégyellni az alkoholban sem, ittam én már életemben. De ennyit azért mégsem. Azt hinnétek, az éneklés volt a legrosszabb része az egésznek, de egyáltalán nem olyan rossz a hangom, Fletcherhez képest meg operaénekesi babérokra törhetnék, és az a sok butaság, jaj, az a sok-sok-sok butaság, az is elég rossz, de még mindig nem a legrosszabb. A legrosszabb az a kis sötét folt, ahol a villanások csak szivárványszínbe robbannak, elérik a jelenkori fejfájásom sajgó pontját, és semmivé lesznek.
Vajon miről beszéltem én olyan nagyon lelkesen, hogy egészen belesajdul a torkom még most is, és attól félek, igen pont attól, hogy mondjuk Ted neve akadt meg a torkomon, mielőtt kidőltem volna, mert hát már csak az kéne, hogy éljek együtt egy olyan Dung Fletcherrel, akinek részletekbe menően ecsetelem, milyen katasztrofális butaságokba fulladt bele életem első szerelme, és milyen nyamvadt érzés nekem lenni, mintha legalábbis az önsajnálat nem olyasmi lenne, amit egy Black lány vér és veríték erejével tart távol magától. Nyilvánosan legalábbis mindenképp.
Egy kicsit szeretnék sírni, ha másért nem, hát azért, mert biztosan a másnaposság az a szó, ami kellőképp leírja az állapotomat, meg amúgy is fáj mindenem, félig Dunghoz, félig a kanapé nem épp bőséges helyéhez szorulva. Ám még ez sem fáj annyira, mint az, amit kapni fogok, ha nem húzok el innen mihamarabb és nem találok ki valami nagyon jó alibit. Vagy nem jutok vissza a saját szobámba és a saját ágyamba, mielőtt valaki benyitna hozzám odahaza, hogy miért nem keltem még fel. Napsugárnyi, vékony napsugárnyi a reménység ebben a gondolatban, de aztán Dung hangja beférkőzik a fejembe és ripityára tör odabenn minden szép reményt.
- Hülye - szisszenem gyűrödten és nyűgösen, minél éberebb vagyok és minél inkább rájövök, hogy az alkohol mindenféle jótékony hatása elmúlt, már nem fogok ilyen szabados indulatossággal beszélni vele, még akkor is, ha az ember azt hinné, hogy egy Dung Fletcher nevű dörzsölt figurának több esze van, semhogy elfelejt szólni nekem, hogy húzzak már el innen, vagy dolgok történhetnek itt is, melyeket szeretnénk elkerülni.
Azt már talán mondani sem kell, hogy sem puhának, sem üdének, egy csokor kibaszott bazsarózsának meg végképp nem érzem most magam - Dung, ne csináld már - nyögöm nagyjából tehetetlenül, mert bár megpróbálom elhessegetni a kezét az arcom közvetlen közeléből (mondjuk lehet inkább a teljes Dung Fletchert kéne megpróbálnom elhessentenem az én teljes testem közeléből), sokkal lassabb vagyok nála, ami nem valami jó. Egy idő után csak feladom, épp csak annyira van nyitva a szemem, hogy kicsit hunyorogjak rá, és inkább megvárom, amíg magától is abbahagyja a gyötrésemet.
- Nincsenek inkább jó tippjeid arra, hogyan jussak vissza a szobámba, mintha végig ott lettem volna? És hány óra van egyáltalán? - és akkor még mindig nagyon erősen próbálok nem tudomást venni a nem túl szalonképes helyzetünkről.

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Dung Fletcher

Dung Fletcher

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Cole Mohr

»
» Szer. 24 Ápr. - 13:28
Come a little closer, then you'll see
Come on, come on, come on
Things aren't always what they seem to be

Tulajdonképpen pontosan tudom, hogy mi baja van Medának.
Volt alkalmam kimaradni éjszakára egy-két féltve őrzött aranyvérű palántával, csak hát mégis mind fiúk voltak, és aztán valahogy mindig elrendeződtek a dolgok a maguk módján.
Gillel alapból pofon egyszerű volt a dolog, mert elsős korom óta ismert az örege, mindig ott dekkoltam náluk, éppen ezért mindent kinézett belőlem és ez adta a bizalom alapját.
Amikor Crouch nem is egyszer maradt ki miattam, nos az idősebbik Crouch azt hiszem magasról leszarta az egészet.
Carrowt azt hiszem nem  is ismertem igazán, míg a farmra nem citáltam egy kikúrtúl elcseszett éjszaka után, hogy aztán azóta se tudjam lerázni. Sosem kellett dühös szülők armadájával szembetalálnom magam. Fasz ki van az egésszel, szerintem Carrownak nincsenek is szülei csak úgy kitalálta az egészet, és valójában szűz vélalánnyokkal kereskedik, abból fizeti a farm kb teljes költségét.
De mindközül Ciprivel volt a legkínosabb az egész. Úgy őrizte Mari nem létező szüzességét, mint a legnagyobb kinset a világon, és titkon kiéheztette a vadászkutyáit, hogy ha arra járna Merlin csapása Fltcher, akkor készek legyenek kiharapni a seggemből.  Azt hiszem mindenkinek csak haszna vált belőle, hogy otthagyta őket és mindannyian Mrs. Daltonnál lakunk. Valahogy ott még a halott exekkel és nyálukat verő apákkal is könnyebb megbirkózni. Valahol távol, párhuzamosan a valósággal.
De Meda valósága nem is annyira párhuzamos, de semmiképp sem távoli. És ha neki jelenése van otthon minden este takarodókor, vagy legkésőbb a hajnali órákban, akkor ez a kibaszott helyzet árthat az üzletnek.
- Jaj, ne basztass, Black. Nem vagy te egy kicsit.. öhm… nagykorú már ehhez a rinyához? Egyébként is, mért nem vagy te házas?
Eddig tegnap nem jutottunk a lelkizésben, pedig ez pont az a része, még kicsit izgalmas is. Még a végén kiderül, hogy valami selejtes árut kaptunk. Valakit, aki még a pedigrés aranyvérű körökben sem kel el. Pedig, így ránézésre, Black nem tűnik defektesnek. Pedig láttam már egy-két defektes aranyvérű példányt. Azt hiszem a fentiekben már említést is tettem róluk. Aztán meg hall is mindenféle faszságokat az ember dongalábú, zombiképű, totál életképtelene utódokról, amikor az aranyvérűeknek már annyira az agyukra megy  belterjesség, hogy a saját unokatestvéreikkel vagy testvéreikkel kefélnek, vagy még rosszabb.
De látszólag Blacckel minden rendben van. Talán éppen ez a gyanús. Nem sok időt töltöttem aranyvérű luvnyákkal. Nem tartoznak igazán a klientúrámba. Legalábbis a Roxfort óta biztos nem. Nem tudom, hogy működnek.
- Nyugod meg egy kicsit. Még csak fél nyolc van.
Ez ismeretlen terep számomra. Fogalmam sincs, hogy ez későnek vagy koránnak minősül. Nálam még egészen biztos, hogy hajnalnak számít.
De hogy lássa, milyen áldozatkész vagyok, félkómásan kikászálódok a fotelből és némi pofozgatással próbálom felébreszteni magam.
- Először is azt mond meg, hogy mi történik akkor, ha megtudják, hogy kimaradtál éjszaka? Mármint a legrosszabb szcenáriót és a legjobbat add elő most. A többi szinte lényegtelen.
Ezzel is inkább csak időt akarok spórolni, meg talán megtalálni az első kibúvó lehetőségét. Azt persze nem mondhatja, hogy a boltban volt, de megannyi lehetőség fennáll még.
Az egyetlen dolog, ami ziher, hogy ezzel a faszsággal nem akarok foglalkozni, és tessék, mit csinálok? Máris ezzel a faszsággal foglalkozok.
Leülök a vele szemben lévő fotelbe és egy pálcámat előkavirnyászva intek egyet a kávéfőző felé, hogy a hatalmas presszószerkezet működésbe lendüljön, és a szobát megtöltse a frissen darálódó majd fövő kávé illata, aztán újabb intéssel tálca és csészék indulnak felénk és egy kis asztalka is helyet kap kettőnk között. Aztán mikor már minden kész, a zsebemben újra kutatni kezdek és egy kis rézdobozkából egy ekit pottyantok a saját kávémba, majd szórakozottan Meda felé nyújtom. Nem fogom ráerőltetni vagy valami, de mint mondtam, teljes körű Fletcher ellátást kínálok.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Andromeda D. Black

Andromeda D. Black

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
52
▽ Avatar :
Luma Grothe

»
» Csüt. 25 Ápr. - 10:13


- Miért nem vagy te házas? - kérdezek vissza úgy, mitha egészen jogtalan dolog lenne tőlem ilyesmit kérdezni, vagy úgy, mintha ugyanolyan okokból kifolyólag megkaphatná ezt a kérdést Dung is, ha már hozzám hozzám vágja. A napnál is világosabb pedig, miért kérdeznek ilyeneket mások az olyan lányoktól, mint én, és miért nem kérdeznek ilyeneket mások az olyan fiúktól, mint Dung. Ez a különbség teszi rémessé ezt a reggelt, meg úgy egyébként ez a különbség tehetné éppenséggel viccessé is, csak nekem mégsincs kedvem röhögni, amikor ennek az egésznek tényleg lehet nagyon rossz vége is. Attól még, hogy Dung Fletcher nem izgatja magát ezen túlságosan, ez ugyanúgy igaz marad.
Megválaszolhatnám azért a kérdést, elmagyarázhatnám neki, hogy ez nem így működik, attól még, hogy elvégeztem az iskolát nem kell rögtön férjhez mennem (bár persze, bizonyos vélemények szerint, aki nincs még eljegyezve tizenhat éves korára, azzal valami baj van, Dung Fletcher meg pont tudhatná, velem mi a baj, hiszen itt fetrengek egy felettébb kényelmetlen fotelban egy illegális tevékenységeket üző boltban, szóval önmagában nem is értem a kérdést), azelőtt meg pláne nem kell férjhez mennem, hogy a nővéremet férjhez adnák valakihez. Akihez tudják. Addig mérsékelt békében ellehetek, főleg, ha látszólag nem zavarok sok vizet. Ha kimaradok éjszakára és esetleg keresnének, az mondjuk pont nem a "nem zavarok sok vizet"-kategória. Főleg nem tőlem, aki rendszerint még annyit sem vét odahaza, hogy egy fél szót is rosszul választ meg. Nálunk Belláé a lázadó lány szerepköre, Narcissa meg én még egy fejfájást sem érünk meg többnyire.
Dungnak viszont bizonyára feltűnik, hogy én bizony nem fogom megválaszolni ezt a kérdést, csak nagyon örülök, amikor végül lekászálódik mellőlem (rólam), úgyhogy fel tudom tornászni magam valami ülés-féleségbe én is, habár a térdeimet inkább felhúzom a mellkasomhoz, kapaszkodó gyanánt, hátha akkor hamarabb rá tudom venni magam, hogy megpróbáljak felállni és elindulni is. De azért ezt nem ártana még végiggondolnom... és vész esetére kitalálnom, hogy hol voltam, ha nem itt, mert nyilvánvaló, hogy itt nem lehettem.
A fél nyolc kétes ítéletnek tűnik, kétesélyesen arra vonatkozólag, hogy keresett-e már engem valaki odahaza, na meg keresett-e vajon engem valaki odahaz tegnap este? Szédületes belegondolni a rosszabbnál rosszabb eshetőségekbe, erősen megdörgölöm az arcom, próbálom rendbe tenni picit a hajam - Legjobb esetben senkinek sem tűnt fel a távollétem sem tegnap, sem ma, de ennek nem sok esélyét látom. Legrosszabb esetben már tegnap óta keresnek, találtak valakit, aki látott engem erre kódorogni és bármelyik percben ránk törhetik az ajtót - hát, Dung akarta a legrosszabbat hallani és mind közül ez a legrosszabb és véletlenül sem azért, mert a magam jó hírét féltem, inkább azért, mert ha valaki ide besétál, meglát és megtalál egy csomó mindent, akkor ennek a boltnak meglehet, hogy lőttek, úgy ahogy van.
Eme elgondolástól minimum csipkednie kellene magát mindkettőnknek, nekem különösen, de azt hiszem, túlságosan szükségem van erre a kávéra, természetesen a cukron kívül semmilyen más kiegészítővel, amit egy kissé lesújtó pillantással el is utasítok. Két apró korty után szólalok meg újra: - Szerinted el tudjuk érni Rabastant ilyen hajnalok hajnalán?

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Dung Fletcher

Dung Fletcher

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Cole Mohr

»
» Kedd 21 Május - 20:00
Come a little closer, then you'll see
Come on, come on, come on
Things aren't always what they seem to be

Küldök Meda felé egy lesújtó pillantást, de valójában még csak annyira nem is zavar a megjegyzése. Különben is, Marival kurvára házasok vagyunk már, csak éppen édes brit anyaföldünk egyetlen szegletében sem lehet ezt legalizálni, de ők a seggfejek, nem velünk van gáz.
Szóval végül csak vonok egyet a vállamon, és álmosan pislogok egyet kettőt, aztán meg csak úgy pislogás nélkül tovább figyelem a középső Black lányt, akit igencsak felizgatott a megjegyzésem. Pedig hát most tényleg, mi a fenéért, azt nem értem. Végül is, még csak alig lett nagykorú, nem maradt le rohadtul semmiről. Az egész inkább csak azért érdekelt, hogy tudjam, kell-e számítanom valami féltékeny aranyifjúra, Nimbusz 1979-essel a seggében, valami Crouch félére mondjuk, aki aztán még szart is kiátkozza belőlem birtokháborításért. Pedig hát ha rajtam múlik, Medát egész életében ilyen hamvas szűzleány marad, már bocsánat.
Aztán mégis úgy döntök, hogy megszólalok, de valami baromi idegesítő, affektáló hangon, és még egy olyanformán legyintek is felé.
- Medácska, picinyem, szállj le a földre! 70-es évek, zord és esős Angliája. A buzigyűlölet fénykorában, nem hiszem, hogy valaha ez egy elfogadott dolog lenne, de ha mégis, vedd úgy, hogy koszorúslány leszel. Gondolom, tőled nem számíthatok ilyesféle figyelmességre. Pedig.. gecijó legény és lánybúcsúkat szerveztem már életemben.
Valamennyit, igaz, kéretlenül, de a végén aztán senki sem panaszkodott, szóval biztos Black sem tenné. Csak.. talán egy kis puhításra szorul, de az előző éjszaka után már nem is kell túl sok a cél eléréséhez. Csak hát Black most éppen mással van elfoglalva, és tény, hogy ha miatta, ilyen faszság miatt bukna le éppen az egész bolt, nos az kicsit felborzolná a kedélyeket, plusz egy nem igazán belekalkulált veszélyfaktort jelentene.  De azért meglepő türelemmel hallgatom végig az általa felvázolt szcenáriókat, de végül csak egy szapora, energikus fejcsóválásra telik tőlem.
- Bárki is jön be azon az ajtón, van kibaszott pálcám, meg egy csomó hülye bűbáj is védi a helyet, úgyhogy nem kell befosni.
Tulajdonképpen fogalmam sincs, hogy mennyire kell befosni. Bizonyos bűbájok tőlem származnak, némelyikről még én sem tudok. Amikor elutasítja az ekit, újabb vállvonással reagálok, aztán már küldöm is lefele, és nem foglalkozva, hogy milyen kurvára forró, a kávé felét is utána küldöm. Persze ez a reggeli rituálé nem egy szar dolog, csak hát kell egy kis idő, amíg az agytekervényeim beindulnak. Úgyhogy addig is próbálok nagyon együttműködő és készséges lenni. Kávéscsészémbe kapaszkodva pillantok újra rá, mint aki nagyon töri a fejét, de valójában még nincs egy épeszű gondolatom sem.
- Gondolom. - nézek rá eltűnődve. - Minek kell neked pont Lastrange? Én nem vagyok elég?  
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Andromeda D. Black

Andromeda D. Black

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
52
▽ Avatar :
Luma Grothe

»
» Hétf. 27 Május - 22:35


Pont ugyanolyan lesújtóan nézek Dung Fletcherre, mint ő rám. Remélem, ha évekkel később visszenézek erre a pillanatra - és ez a gondolat abbéli remények parázsát táplálgatja, hogy megélek még pár évet és ezekben az években lesznek még önálló gondolataim és nem csak keserűséggel fogok gondolni azokra a napokra, amikor ez a bolt adott nekem egy darabka szabadságot az egyébként kis híján rabigában töltött életemben -, azt fogom gondolni, hogy minden kellemetlensége ellenére csak megérte néha együtt lógni Dung Fletcherrel. Kétségtelenül vastagabb lett mellette a bőr az arcomon és szerintem még a pókerarcom is fejlődött.
- Hogyne, mert olyan világban élünk, ahol az emberek csak szerelemből házasodnak, azzal, akivel akarnak. Neked is jó reggelt - dobom vissza neki a labdát majdnemhogy afféle szemrehányással, hogy te nyomorult, neked legalább sikerült férfinak születned, egy olyan családba ahol nem várják el tőled, hogy előnyös, de rideg házasságot köss - És nem kellene így beszélned magadról - teszem aztán hozzá, olyan nyugalommal kevergetve a kávémat, hogy talán ezt is Fletchertől tanultam el, de ezt egyébként lehet, hogy inkább anyámtól, a "kellemetlen dolgok meg sem történnek" nagymesterétől - De amint lehetőségem támad olyan vérlázító frigyre lépni, hogy kitagadjanak, feltétlenül rád bízom a násznagy szerepét - legyünk őszinték? Nem vagyok benne biztos, hogy bármikor lesz erre lehetőségem. Nagyjából pont annyira, mint Dungnak férjül menni valakihez. Vitatkozhatunk, kinek a rosszabb, de valójában nem hiszem, hogy kettőnk esete összemérhető lenne.
Felhörpintem a kávé maradékát, ezzel a lendülettel kétségtelenül fel is kellene állnom és mennem utamra, de inkább idegesen babrálok a csészébe lógó kiskanállal és próbálom kitalálni, hogyan lehetne ezt a továbbiakban a legokosabban intézni. Ám a szokásosnál lassabban tekeregnek a fejemben a hasznos gondolatok, leginkább egyet sem tudok nyakon csípni. Behunyom egy pillanatra a szemem és ez különösen rossz ötletnek bizonyul - egy szemvillanás alatt vissza tudnék aludni, úgyhogy egy nem kimondottan boldog sóhajjal inkább tényleg felállok. Nyújtózkodom egy kicsit - Hiszed vagy sem, egy Lestrange nevű meleg férfi még mindig hasznosabb, mint egy Fletcher - igen, pusztán azért, mert ez előbbi Lestrange, sőt, még azért is, mert bár senki sem mondja ki, de azért mindenki tudja, vagyis ha nem egy Fletcherrel, hanem ezzel a bizonyos Lestrange-dzsel kódorogtam én kitudjahol, az még mindig kevesebb aggodalomra ad okot, mintha bárki mással.
- Patrónust küldeni hozzá lenne a leggyorsabb, de Merlinre... - inkább nem fejezem be a mondatot. Csak olyasmivel lehetne, hogy "egy Invitót sem tudnék kivitelezni most", "egy boldog gondolatom sincs", és hasonló roppant derűs, piszkos raktárokhoz és borongós angol reggelekhez, meg másnapokhoz illő gondolatok.

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

with only daylight between us

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-