Ünnepélyesen esküszöm
hogy rosszban sántikálok

Üdvözlünk itt
üdvözlünk az oldalon!
Kedves Látogató!
Örömmel értesítjük, hogy felvételt nyert a Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolába.
• • • • • • • • • • • •
1979. Sötét van. És egyre többször tűnik fel még azoknak az embereknek is, hogy nincsen minden rendben, akik nem érzékelik a mágusvilág történéseit. Az emberek eltűnnek, a házak fölött pedig vagy a Sötét Jegy lebeg, vagy nincsenek már házak. Nem bízhatsz senkiben. De ma boldog is lehetsz. Ma harcolhatsz is. Talán maradt még remény. Talán mélyre kell ásni érte, talán olyan emberekben találod meg, akikben azt hitted, hogy kihunyt a remény minden szikrája. Új szövetségeket köthetsz, új Rend születhet. Nincs még vége. Nem ma jött el az utolsó napfelkelte. Mert az öröm segít azokon, akik megérdemlik, még akkor is, ha teljes a sötétség; mert a sötétséget elűzi a fény. Az új Rend. Az iskola, ahonnan kikerülhetnek azok az ifjak, akik megváltoztathatják a történéseket így, vagy úgy.
Szívélyes üdvözlettel:
A Staff tagjai

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
Multi váltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:

Jelszó:

Merengõ
legfrissebb történések

» A Mágiaügyi Miniszter, Harold Minchum elesett! Köszöntsétek új miniszterünket Barty Crouch Sr. -t!
• • • • • • • • • • • •

» A Szent Mungó halálfalói fennhatóság alatt áll! Ez kihatással van a továbbképzésen tanulókra, az ottani betegekre! Gondold meg kétszer, belépsz e az ajtaján!
• • • • • • • • • • • •

» Szörnyű támadás az Abszol úton! Hogyan kezdjék békességben így a tanévet a diákok, ha már bevásárolni sem tudtak?
• • • • • • • • • • • •

» Tovább olvasok

Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Lángnyelv ' n Acpirító
Today at 19:27
• • • • • • • • • • • • • •
Frank Longbottom
Apa & Fia
Today at 19:18
Shane Zabini
Septimus Blynberch
Today at 18:46
Robert Blynberch
Shane & Doris
Today at 18:23
Shane Zabini
Antigone Macnair
Today at 16:48
Antigone Macnair
Avan x Arther
Today at 16:03
Avantika Macmillan
Egy hervadó rózsa kiálltása
Today at 15:43
Darlene Trelawney
Through Passion I Gain Strength
Today at 10:51
Rhea Avery
Csavard fel a szőnyeget még ma éjjel
Yesterday at 21:23
Maura I. Pince
Under the creepy moon
Yesterday at 19:32
Rigel S. Avery
A hónap írói
a hónap posztolói
Népszámláló
Az oldal tagjai!
mágiahasználók:
főnix rendje:
griffendél:
mardekár:
hugrabug:
hollóhát:
törvényen kívüliek:
professzorok:
varázslények:
varázstalanok:
elhalálozottak:
egy játékos karik:
ÖSSZESEN:
51
15
4
6
6
5
25
16
1
3
5
6
143
Erre kószálók
ki kóborol a folyosókon?

Jelenleg 15 felhasználó van itt :: 5 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (52 fő) Kedd 17 Május - 22:36-kor volt itt.

Share|

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Vendég
i'm up to no good

the devil's in the details

Vendég

»
» Csüt. 26 Ápr. - 7:01

Arcturus Nicolas Higgs

A tudatlanság gyávákká, félénkekké teszi az embereket, sötét éjszakát térit el körültök.

Becenév:

Archy, Nicky

Kor:

18

Származás:

Aranyvér

Lojalitás:

Semleges

Képesség:

Pálca nélküli varázslás

Csoport:

Hugrabug

Play by:

Dylan O'Brien

Karakter típus:

Keresett

"Higgs", talán rémlik még a név - leginkább kviddics-fanatikusok körében - egy frenetikus meccsről, még 1920 környékén. Kiváló hajtó volt, rettenetesen gyors, erős és trükkös. A nagyapám - Merlinnel biztosan jót mulatnak odafent, vagy lent, vagy hol a fenében - pár éve húnyt el, de még az utolsó évében készült róla egy cikk ami a Dimbournei-i Darazsak talán alapításuk óta legsikeresebb évadjáról szólt. Már csak két tagjuk élt, Florean Arcturus Higgs és Beedle Nicolas Burbage, történetesen a két legjobb barát. A nagyapám utána adta a második nevemet, ehhez méltóan pedig a mai napig látogatom otthonában, bár csak nyaranként. Szintén az ő hatásukra kezdtem bele jómagam is kviddics pályafutásomba. Apám, Uric Rubeus Higgs már kevésbé gyakorolt rám ekkora hatást, ő állandóan dolgozott, még hozzá a Minisztériumban, a világ egyik legunalmasabb helyén... És csak a tanulást és a tanulás szajkózta, ha vacsorára éppen haza ért. Anyám, Dilys Higgs - azt hiszem még neki van a legértelmesebb neve a családban - egy tündéri nő, de talán kissé túl naiv. Hűséges, szerető asszony, aki könnyedén szemet huny az ingen hagyott idegen rúzsfoltok felett. Nem tudom, talán kölcsönösen fogadnak-e mindketten mást a szívükbe, de otthon sohasem volt vita ilyesmi miatt. Mindenki békésen, csendben megvan, meghallgatjuk egymást, tanácsot adunk, pont mint egy normális család. Még Voldemort szele se különösebben érte még csak a tarkónkat sem, nemigen vagyunk számontartva a nagy nevek között, sohasem törekedtünk felfelé. A középszerűség tökéletes mintapéldányai vagyunk, leszámítva a neveket... Ja és nem sokára, Mr Murr-murr, a macskám is apa lesz, szóval én meg nagyapa, már nagyon  kíváncsian várom a kicsiket!
Hát te bolond vagy, Higgs!, bár nem, nem vagyok. Csak életvidám. Meg Hugrabuggos. Szóval nem hiszem, hogy túl sokat kellene ezen magyarázkodni. Mi gyógynövényeket termesztünk, a Griffisek meg a Mardisok kinyírják egymást, a varjak, akarom mondanni a Hollósok meg elbújtak a könyvespolc aljában. Személy szerint, én magunkat tartom a suliban a legnormálisabbnak. Bár a Süveg felajánlotta, hogy berak az éltanulók közé, de én ezt innét is megoldottam. A Lump-klubban megvan a saját székem, bár ezt csak apám kedvéért. Sem a dicsvágy, sem a proff egója nem mozgat meg. Esetleg a vacsi, az mindig oltári finom.
Elkísérjünk a javasasszonyhoz? Nem! Csak megcsúsztam, és a bűbájt már tanultuk amúgy is, és igen, fel tudok állni egyedül is, köszönöm! Amúgy meg nem vagyok se süket, se kétballábas, szóval a hátam helyett inkább a másik folyosó mögött vitassátok ezt meg. És igen, én is tudok dühös lenni! Még ha általában rajtam nevet mindenki. Förtelmesen frenetikus humorom van, de-de álljatok csak meg, az az én táskám! És igen, tudom, mert a suliban kb csak nekem van Weird Sisters kitűzőm, szóval ne feleselj. Add csak ide, add! Látod? Most, ebben a szent pillanatban essen le a helyéről Dumbledore professzor szakálla, ha ez a te kézírásod. Kézírás! Hilogrifák, nem, hieligrifák... A fenébe is: HIELOGRIFÁK! Minek kellett a mugliknak ilyen nyelvtörőket kitalálni?!

A legmeghatározóbb emlékemet körülbelül 5 évesen szereztem, amikor véletlenül rátaláltam a nagyapám kviddics mezére. Emlékszem, ahelyett, hogy lecseszett volna, amiért magamra húztam és az udvaron rohangászva föl-alá szinte teljesen összekoszoltam, büszkén tapsolt. Akkor megígérte nekem, hogy ha felnövök és sikeres kviddics játékos leszek, akkor majd az ő mezét hordhatom, de akkor már nem csak játékból. Kisujjesküt tettünk, ami apámnak felettéb nem tetszett. Ő vasszigorral akart nevelni, de sohasem tudott ellentmondani a saját apjának, csak zsörtölődni valamelyik sarokban. Így vált hát szabaddá az út számomra a kviddics felé. Gyerekként rengeteg meccset néztünk együtt a nagyapámmal, elemeztük őket,  néha még jegyzeteltem is. Ezek a jegyzetfüzetek pedig mindig nálam vannak, kabalaként. A meccsek előtt mindig ezeket olvasgatom, néha órán is, ha éppen nem valami más tereli el a figyelmemet. Ebből persze nem szokott bajom lenni, a büntetőmunka nem is olyan vészes. Azt mondtam már, hogy kiváló tanuló vagyok? Minden megfelelési kényszert félretéve, apám csak akkor támogatja a kviddics karrieremet, ha mellé jól tanulok. Fer ajánlat, hála az égnek a memóriám kikezdhetetlen, jobb vagyok mint egy elefánt.

Vissza az elejére Go down

Arcturus Higgs

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal