Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Bhirodalmi thörekvések EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Bhirodalmi thörekvések EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Bhirodalmi thörekvések EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Bhirodalmi thörekvések EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Bhirodalmi thörekvések EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Bhirodalmi thörekvések EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Bhirodalmi thörekvések EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Bhirodalmi thörekvések EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Bhirodalmi thörekvések EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 45 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 45 vendég
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Bhirodalmi thörekvések



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Bellatrix Black

Bellatrix Black

C’est la vie
Átoktörõ
Hivatásos aranyásó
▽ Reagok :
48

»
» Szer. 25 Júl. - 15:05

Rodolphus Anyámkínja Lestrange


Csoport:

Halálfalók i guess

Kor:

???

Származás:

Remekül kamatozna a vérminősége

Lojalitás:

Szerintem a kifejezést sem tudja értelmezni

Play by:

Someone like you

Ők várják:

Drága Bellája & szerető öccse





Mindenekelőtt unalomig ismételt: aranyvérű, netalán beképzelt, és ó, ki nem találnád, hogy a Birodalomhoz Nagyúrhoz hűséges entitás ő, a teremtés ama koronája, akihez balsorsa kevésbé kegyesen engem tervezett eredetileg. Aztán történt valami előre nem tisztázott aspektus, névleg hogy dezertáltam Dumbledore irányába, és az amúgy sem feltétlenül felhőtlen viszonyunk végképp ezeréves fájdalomnak tűnik a maga nagyszerűségében. Vagy nem, mert:
a.) Rodolphus maga a megtestesült kellem és báj, szigorú talárok mélyén tenyéző birodalmi nagyúri magatartás, hagyománytisztelő főleg, az asszonyt pedig ezzel a lelkülettel igyekszik megszokni, ha már így adódott, mert a válás ugye nem is létező fogalom nálunk. Ő tehát a megszoksz változatot választotta, félig-meddig maga is önös érdekei címszavával átcsúszva a kummantás arany ösvényére, mert mégis jobb életben maradni, mint holmi börtönökben rontani a pedigrét, és hát a vérvonal, a családi vagyon, meg hát fényesebb a láncál a kard, tudjuk, jobban ékesíti a kart.
b.) Rodolphus természetszerűleg kevésbé úriember, annál inkább valamiféle nem kiteljesedett elmeháborodott - elnézzük neki ennyi év vérfertőzés után - és a legkevésbé sem igyekszik úgy tenni, mint aki nem álmodozik mindneféle sárvérűek és muglik fa testápolóval való kezeléséről. Nem kell nagy konspiratőrnek lenni, hogy tudjuk, ő bizony szembe fog helyezkedni az asszonnyal, ha kell, némi tenyér élével történő vita keretein belül, az pedig, hogy hasonló válasz érkezik, csak annál otthonosabbá teheti a légkört.
c.) Valójában maga is a józan ész nektárját kóstolgatja, és nemhogy nem semleges vagy ellenséges, de egyenesen drága asszonya előtt menekül a helyzetből - valószínűleg a halálfalókhoz is valami kellemes filantróp érdeklődés fűzte, végül is nagy tudorai a tiltott ereklyéknek, sötétmágiának és hasonló, teához illő témáknak - minden kreativitásával és kitartásával.
Ezek tetszőleges mértékegysége és formátuma lehetséges, akár valami egészen más is - ha már ilyen látványosan elhajoltam a SW plagizálás irányába - a hithűn rettegő tinédzerlelkületből kitekintő vadállattól a megfásult, egykori elveit lotyókkal elmulató földesúrig. Akármi, tényleg.
Csak jer.

Jó, ez itt a képen General Hugs, de találjatok ti olyan képet Malavairól, amit nem nyomna össze az oldal - nem mintha eszembe jutott volna a személyisége.
Dehogyis.






Vissza az elejére Go down

Bhirodalmi thörekvések

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Elkelt keresettek-