Ünnepélyesen esküszöm
hogy rosszban sántikálok

Üdvözlünk itt
üdvözlünk az oldalon!
Kedves Látogató!
Örömmel értesítjük, hogy felvételt nyert a Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolába.
• • • • • • • • • • • •
1979. Sötét van. És egyre többször tűnik fel még azoknak az embereknek is, hogy nincsen minden rendben, akik nem érzékelik a mágusvilág történéseit. Az emberek eltűnnek, a házak fölött pedig vagy a Sötét Jegy lebeg, vagy nincsenek már házak. Nem bízhatsz senkiben. De ma boldog is lehetsz. Ma harcolhatsz is. Talán maradt még remény. Talán mélyre kell ásni érte, talán olyan emberekben találod meg, akikben azt hitted, hogy kihunyt a remény minden szikrája. Új szövetségeket köthetsz, új Rend születhet. Nincs még vége. Nem ma jött el az utolsó napfelkelte. Mert az öröm segít azokon, akik megérdemlik, még akkor is, ha teljes a sötétség; mert a sötétséget elűzi a fény. Az új Rend. Az iskola, ahonnan kikerülhetnek azok az ifjak, akik megváltoztathatják a történéseket így, vagy úgy.
Szívélyes üdvözlettel:
A Staff tagjai

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
Multi váltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:

Jelszó:

Merengõ
legfrissebb történések

» A Mágiaügyi Miniszter, Harold Minchum elesett! Köszöntsétek új miniszterünket Barty Crouch Sr. -t!
• • • • • • • • • • • •

» A Szent Mungó halálfalói fennhatóság alatt áll! Ez kihatással van a továbbképzésen tanulókra, az ottani betegekre! Gondold meg kétszer, belépsz e az ajtaján!
• • • • • • • • • • • •

» Szörnyű támadás az Abszol úton! Hogyan kezdjék békességben így a tanévet a diákok, ha már bevásárolni sem tudtak?
• • • • • • • • • • • •

» Tovább olvasok

Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Random tréfák
Today at 9:29
• • • • • • • • • • • • • •
Alec Silverlake
Cukoralma
Today at 1:43
Victor Lannstark
Coriolis
Today at 1:01
Poppy Pomfrey
1979, Július, New Orleans - Destiny & Aiden
Yesterday at 21:45
Aiden Wright
Perzselő augusztus
Yesterday at 19:20
Clive Staples McGonagall
Sűrű erdő rejtekén
Yesterday at 18:25
Alec Silverlake
Flora × Jim
Yesterday at 15:54
Flora C. Avery-Lestrange
Naplemente Coruscanton
Yesterday at 15:19
Barty Crouch Sr.
Reggeli Próféta
Yesterday at 14:57
Barty Crouch Sr.
"A Tündérkirály hív, suttog, csalogat..."
Yesterday at 14:24
Rhea Avery
A hónap írói
a hónap posztolói
Népszámláló
Az oldal tagjai!
mágiahasználók:
főnix rendje:
griffendél:
mardekár:
hugrabug:
hollóhát:
törvényen kívüliek:
professzorok:
varázslények:
varázstalanok:
elhalálozottak:
egy játékos karik:
ÖSSZESEN:
51
15
4
6
6
5
25
16
1
3
5
6
143
Erre kószálók
ki kóborol a folyosókon?

Jelenleg 13 felhasználó van itt :: 5 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (53 fő) Vas. 25 Nov. - 15:49-kor volt itt.

Share|

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

i'm up to no good

the devil's in the details

Törvényen kívüli
Megyünk illegalitásba
▽ Hozzászólások :
420
Értékelés :
12
▽ Avatar :
luca hollestelle

»
» Szer. 24 Okt. - 21:29
Foltok. Fehérség,  csend és szúrós melegség, úgy fon át, mint egy takaró, és nem tudom, hány órán, hány napon át fekszem megcsavarodva, csöpögő nyállal, mire rájövök, hogy ez tényleg takaró, és a fehérség, az fény. Meleg van, melegebb, mint eddig bármikor, újszülött vagyok, remegő szájú, remegő, rojtos idegzetű újszülött, minden neszre megrezzenek, de valaki úgy takart be, hogy hatalmas palacsintának érzem magam - olyan ez a szó, mint megannyi elfelejtett íz a nyelvemen, anya mindig reszelt citromhéjat a túrókrémbe, de a mogyorókrémes fogyott el először, Tuney keze és álla is olyan volt, és hangosan nevettünk egymáson, lányoook, úgy néztek ki, mint a disznók - meleg van, újra meleg van, talán már magam alá is hugyoztam, attól...?
Hangorkánként markol belém egy hang, valami furcsa kongás, levegő után kapkodva rezzenek fel - felülni viszont nem tudok, a palacsintatésztakaró úgy fon körül, mintha legurulhatnék az ágyról és megüthetném magam. A nyitott ajtón túli folyosón, ismerős, barátságtalan helyen, kong valami. Egy régi falióra.
A valóság - egy szempillantás, és zihálva legyűröm a takarót a mellkasomra, ez Sev otthona, ez az ő ágya, az ő szobája, ez itt valami őbelőle, vagy éppen minden, amije van, én pedig szabad vagyok? Szabad? - Sev? - Rekedt, öregembereket idéző hang, jeges félelem fagy a torkomra, eddig nem is jutott eszembe, hogy ez a hang az enyém, hogy a két csirkecsont csukló az enyém, hogy én még mindig én vagyok. Ki vagyok én? Ki ez? - Hahó?
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

i'm up to no good

Halálfaló
Voldemort hû híve
▽ Hozzászólások :
19
Értékelés :
8

»
» Szer. 24 Okt. - 21:46
Még sosem volt itt senki - realizáltam, mikor Evansból burritót készítettem az összes fellelhető takaró segítségével, legszívesebben addig passzíroztam volna, míg elmúlik a fel-feltámadó kínos érzés a garatomban, hogy ő az első, és főleg így az első. Egyetlen nőt sem engedtem be, mindig házhoz mentem, és most ott kísértett minden, amit valaha megtettem velük, óhatatlanul feszegetve a lehetőséget velük kapcsolatban. Mikor elaludt, lenyomtam a torkomon az ujjamat, nem tudtam volna elaludni azzal az érzéssel a garatomban.
Kisült aztán, hogy sok forgolódás ellenére amúgy sem megy, bámultam bele az utcán pislogó lámpa fényébe, aztán félig álmos, félig nyúzott állapotomban főztem kávét, készítettem pirítóst - hiába tudok főzni, magamra sosem gondoltam úgy, mint ennek a kedvezményezettje, így aztán néhány árva kenyérszeleten kívül sok nem volt a lakásban - és még az is megfordult a fejemben, hogy erőt veszek magamon, és benézek a benzinkút eddig mélyen megvetett polcai közé, de nem mertem Evanst egy másodpercre sem egyedül hagyni. Külön szórakoztató volt a naplóm még üres oldalai fölött az állam a tenyerembe támasztani, arra gondolni, hogy hányszor kívántam, csak aludjon egyszer így a közelemben, és anyám hangját hallom a kifakult otthonkája mélyéről, úgy szűrődik el hozzám, mint valami rossz álom: vigyázz, mit kívánsz, mert teljesülhet. Ha okosabb lettem volna, talán nem felejtem el a különböző, engem nyilván nagyon kedvelő égi hatalmaknak még azt is kikötni, ha lehet, ez ne úgy történjen, hogy Evans előtte ki tudja meddig szenved, de majd legközelebb ugye, Severus, legközelebb okosabbak leszünk.
A hangjára riadok fel, illetve még annyit észreveszek, hogy az arcomon valami ragadós - a tinta, és a francba, az utolsó üvegnyi - és úgy általában még mindig minden olyan, amilyen hirtelen ébredések után nem szokott lenni, főként: meseszerű. Kihámozom magam az ügyetlenül összeszerelt, tömegbútornak csúfolt, egyébként mindenki által egyértelműen magam tákolta asztal mögül, és benézek a hálószobába, a körülmények ellenére a legrosszabbtól tartva.
- Itt vagyok, nem mentem el. - megijedek a hangomtól, vagy a lehetőségtől, hogy ő fog, és óvatosan közelítem meg, letérdelek az ágy mellé, és biztos távolságból figyelem, mint aki valami különös vadat szelidít, hát ehhez aztán annyira értek, hogy a szemed előtt szúrt többször is arcon egy bólintér, ott lett elegem mindennemű élő varázslényből, a halottakat jobban kedvelem. Csuklom egyet, és valószínűleg nagyon megindult vagyok, annak érzem magam. - Talán szerencsés lenne, ha.. meginnád azt a főzetet. Szeretném, ha csak egy kicsit.. jobban lennél, mielőtt hazaviszlek, rendben?

i'm up to no good

Törvényen kívüli
Megyünk illegalitásba
▽ Hozzászólások :
420
Értékelés :
12
▽ Avatar :
luca hollestelle

»
» Csüt. 25 Okt. - 13:56
Most mintha a sulis énjeink karikatúrái lennénk, besüpped az ágy, ahogyan feltornázom magam, olyan, mintha minden csontom fájna, vagy inkább belül fájnék, fogalmam sincs, igazán nem is hallom, amit mond, csak a haza szó, az mintha megtapadna a torkomban, először nem is igazán tudom hova tenni. - Haza? - Borzalmas gondolatok kezdenek sorjázni a fejemben, emlékek, amikben mi éppen a Luciushoz fűződő beteges barátsága miatt vitáztunk, és nem tudom, őszintén nem tudom, hova vezethet mindez. Összefonom a karjaimat magam előtt, hogy védekezni vagy támadni készülök-e valójában, arról fogalmam sincs, de kizárt, hogy Severus bántana engem, hogy visszavinne oda, igaz? Képtelenség! Baromság! - Lucius... ő... nem jöhet be ide, ugye? - Tekintetem egyik ajtóról a másikra ugrik, a szívverésem egy pillanat alatt felgyorsul, ahogy elképzelem, szinte már látom is, miként rontana be, és vinne magával, újra, örökre.

i'm up to no good

Halálfaló
Voldemort hû híve
▽ Hozzászólások :
19
Értékelés :
8

»
» Csüt. 25 Okt. - 14:14
Nem vagyok empatikus: anyámon lett volna mit sajnálni, de hosszú évek erőfeszítése gondoskodott róla, hogy eszembe se jusson az átizzadt otthonka mögé tekinteni, látni az emberi nyomorúságot, minden gyengédségem és gyengeségem benned összpontosult, soha nem jutott másnak. Magamnak sem, jövök rá ideges arcodra nézve, pedig te megérdemelted volna még ezt is.
- A szüleidhez. Bárhol is vannak most. - talán elköltöztek, mióta én is, talán valaki megvédte őket az olyanoktól, mint én és a drága barátom. Evans családja mindig volt és lesz, nem akarom elképzelni a többi lehetőségét. -  Nem.
Nem tudja, hol lakom, sosem kérdezte. Egyedül vagyunk, senki nem tehet veled semmit, amit te nem engedsz. Vigyázok rád addig, amíg úgy érzed, szükséged van rám.

i'm up to no good

Törvényen kívüli
Megyünk illegalitásba
▽ Hozzászólások :
420
Értékelés :
12
▽ Avatar :
luca hollestelle

»
» Csüt. 25 Okt. - 15:01
Megannyi lehetőség, ismerős és ismeretlen valóságok peregnek a szemem előtt, ahogyan rád nézek, az arcod valahonnan régről származik, olyan időből, amikor még egész voltam, és nem fájt ennyire a légzés, és nem féltem ennyire egy csukott ajtó látványától, a rácsok puszta gondolatától, egy olyan időből, amikor a vizelet szaga még nem vált megszokottá. Lenézek, a körmöm alatt vastag a koszréteg, halkan, prüszkölve felnyögök, bele sem merek gondolni, ki nézne rám vissza a tükörből. Szerencsére itt egyet sem látok. - Szükségem van rád. - Bólintok, a hangom túlságosan halk és reszelős, azt se tudom, hallod-e. Mindegy is, a kezeimet visszadugom a takaró alá, legszívesebben az egészet a fejemre húznám, ha ettől elfelejthetném, ami történt. - Te nem félsz tőle? Nem félsz, hogy megöl? - Élet és halál ura volt fölöttem, ki tudja, meddig, talán az elejétől kezdve, és hihetetlennek tűnik, hogy te mégis szembe mertél szállni vele. 

i'm up to no good

Halálfaló
Voldemort hû híve
▽ Hozzászólások :
19
Értékelés :
8

»
» Vas. 28 Okt. - 15:58
Vajon egy tízes skálán mennyire számítok alávaló gecinek mindenki szerint, ha minden csontom beleremeg, mikor azt mondod, szükséged van rám...? Luciust látom, mikor először rágyújt, én a pattanásos állam vakarom, péntek vagyunk a Roxfortban, és mennyire undorító ahogy megidézzük a muglik viselkedését, nekem hányingerem van, de az arcára pillantva valami melegséget is érzek, Malfoy, a deviáns, az izgalom keveredik azzal, amit utálok.
- Nem. Attól jobban, hogy ha megpróbálja, én fogom őt. Még a legnagyobb faszfej megölése is gyilkosság. - nem mondjuk ki, de nem a morális aggályok tartanak vissza, hanem a tény,  hogy még legutóbb is reális veszélynek láttam, hogy esetleg felkér leendő gyermekei keresztapjának, mert lássuk be, azért nem lesz tolongás a pozícióért.. nos, ez az ember mintegy unalma elűzésére tönkretette a legfontosabbat.
- Előkészítem neked a fürdőt. - már úgyis lényegtelen lenne eldugni azt a flakon sampont, amit kislányként használhattál, és amit úgy kerestem illat után egy drogériában, mint valami perverz. Bontatlan: hogy minek vettem meg, alapos pszichoterápia alapja lehetne..- Van itthon egy..gumikacsa. Selerino..utódja, ha még emlékszel. Én készítek addig egy kávét, a disznóólt már úgyis láttad..

i'm up to no good

Törvényen kívüli
Megyünk illegalitásba
▽ Hozzászólások :
420
Értékelés :
12
▽ Avatar :
luca hollestelle

»
» Hétf. 29 Okt. - 6:58
Gyilkosság. Döbbenten nézek Sevre, és ezúttal úgy érzem magam, mint akkor régen, amikor ártatlan csoporttársaink megkínzásáról és csesztetéséről beszéltünk, meg a halálfaló haverjairól - akkor attól féltem, túl vagyunk már mindenen, ami emberileg lehetséges falat emelhet közénk és a jövő bűnei közé, és most szinte vallásos meghatottságot érzek, mert ez mégsem így van. Valahol ez is gyilkosság volt, nem? Mármint az, amit Lucius velem tett. Vér nem folyt, vagy ha mégis, akkor az nem azért... csak azért, mert engedetlen voltam vele, mert azt hittem, erősebb vagyok nála.
Váratlanul érnek a szavaid, felkapom a fejem, most elmész?, és ennél rémisztőbb nem létezik számomra. Ha te nem leszel itt, nem lesz itt a biztonság érzése sem, amibe, akkor is, ha esetleg hamis, kapaszkodni akarok. - Ne! Ne menj el! - Még annyit mindent tennék hozzá, és ahogy utánad kapok, a kezem a ruhád előterében hullakéznek látszik, csuklós, rémült nyögéssel húzom vissza, ez nem lehetek én, nem, és nem, nem. - Vagyis...itt tudnál maradni? Csak egy kicsit. - Talán ide kéne röptetni a gumikacsát, még el is mosolyodom a gondolatra, ez is valami közös, amibe jólesik visszatérni, a pálcámmal meg is tehetném, hacsak... hacsak. - Elvette a pálcámat. Még az elején. - Visszagondolok az utolsó estémre a szüleim házában, hallom a fa recsegését. - Eltörte. - És üresnek érzem magam, mintha egy régi barátot gyászolnék.  

i'm up to no good

Halálfaló
Voldemort hû híve
▽ Hozzászólások :
19
Értékelés :
8

»
» Szer. 14 Nov. - 17:46
Azt akarom mondani, hogy tudom, én is azt tettem volna - azzal kezdtem volna, hogy eltöröm a pálcát, minden személyiségünk nevetséges alapját, pedig csak egy darab fa, benne valami mag, és mégis mi vagyunk nélküle. Már majdnem ki is mondom hangosan, de elszorul a torkom: hát persze, én csak akkora geci vagyok, mint drága barátom, egyetlen dolog különböztet meg tőle, vagy egyetlen dologról akarom hinni, hogy megkülönböztet: ez a nyomor, ami körbevesz. Ez, gyerekkorom kinyúlt ruhái, olajszagú konyhája és hámló tapétája, ez ment meg attól, hogy unalmamban aljasodjak el a megváltás reménye nélkül, engem meg lehet menteni még, ha akarom, ezzel nyugtatom magam, ezért nem ragadlak meg és szorítalak, mint az utolsó mentsváram, csak nézlek. Hogy is érinthetnélek meg téged, a józanságom kelyhét? Hogy is gondolhatnék rád úgy, mint velem egyenlő, mint puszta emberi lény.
- Nem megyek el, ne félj. Ha akarod, bemegyek veled a fürdőbe, és majd háttal ülök a kádnak. - görcsösen hiszem, hogy jobban leszel a fürdéstől, jobban kell lenned, ezt diktálja valami norma, a tisztasághoz jó dolgok kötődnek a fejemben, az emberiség ügyei és árnyalatai, könnyebben visszatalálnál vele önmagadhoz. - Vagy.. azt csináljuk, amit csak szeretnél. Veszünk neked egy új pálcát.. nem a régi lesz, de már te sem vagy az. Semmi sem az. De.. valami más még lehetünk.

i'm up to no good

Törvényen kívüli
Megyünk illegalitásba
▽ Hozzászólások :
420
Értékelés :
12
▽ Avatar :
luca hollestelle

»
» Csüt. 29 Nov. - 18:52
Egyszerűen lehetetlennek tűnik, mégis érzem, ahogyan az arcomon elömlik valami mosoly-féle, mikor Sev arról beszél, hogy halált megvető bátorsággal még a fürdőszobába is követne, persze, elfordulva, mert így illik. Vajon mindig ilyen volt? Bizonyos időszakokból már alig emlékszem rá. Oké, amikor az SVK RBF után a parkban elgyep... szóval, amikor az történt, ami történt, mostanra képtelen lennék ezt ismét felidézni, mert valahogy nem haragudhatok Jamesre és Siriusra. Ez, mondjuk, nem változtat azon, amit Sev mondott nekem akkor. De rá hogyan haragudhatnék? Hiszen az életét kockáztatta értem, valami olyat kísérelt meg, amit előtte soha, senki. Az adósa vagyok.
- Jól hangzik - nézek rá, néhány előrebukó, rémesen retkes tincset gyorsan elsöprök az arcomból. - De csak akkor, ha... ha nem rossz neked, meg ilyesmik. Én csak - tudod - szóval - nem akarok egyedül lenni. Újra. - Ez több, mint amennyit eddig terveztem mondani, és tessék, úgy csúszik ki belőlem, mintha minden gát átszakadt volna. Talán már nincsenek is gátak bennem. Nem tudom. Lerúgom magamról a takarót, mintha palacsintából próbálnék kijutni, elég bénán, és meg is izzadok az erőlködéstől, mire kikecmergek, hogy felálljak. - Még gondolni se tudok a pálcára - megborzongok az ötlettől is, hogy el kelljen mennem az Abszol-útra. Csak feküdni akarok idebent, nem gondolni semmire, és rongyosra hallgatni a Queen-albumokat - amiket mind otthon hagytam, még mindenek előtt. Istenem, ne. - Tudsz valamit a szüleimről? Vagy Petuniáról? - Bele sem merek gondolni, hogy talán áldozatul estek az Ő dühének.

i'm up to no good

Halálfaló
Voldemort hû híve
▽ Hozzászólások :
19
Értékelés :
8

»
» Kedd 11 Dec. - 15:11
Mosolyogni akarok ezen - Evans, amit ismét bemerészkedik a perverzióm mezsgyéjére, és azért aggódik, vajon kényelmetlen lenne-e a hátam mögött levetkőznie, keresetlen ártatlansággal félti a szörnyeteget, aki ettől csak még nagyobb kínban van, fogalom vagy számomra, nem test vagy tudat, hozzád kötődik minden, amiért élni érdemes, hogy ne szorítanálak magamhoz, hogy ne figyelném közben minden lélegzeted, a bőröd összes pórusát: és hogy ne gyűlölném magam még jobban, ha csak egy valódi gondolattal megérintenélek. Nem, ez nem rossz nekem, téged szenvedni látni - az okozza majd az idézőjeles, nagybetűs végemet, minden indulat nélkül meggyilkolnám drága barátomat, ha nem lennél itt.
- Egy percre sem hagylak egyedül, ha ezt szeretnéd. - és valóban, az sem érdekelne, ha a kezemet fogva akarnál ettől kezdve üríteni, az életünk emberi oldala annyival lényegtelenebb, mint az, amin átmentél, mintha nem is lenne. Biztosítani akarlak erről, de ügyetlen lenne kimondva, morgok valami egyetértőnek vehetőt, szociális nyomorultságom nem áll egyenes arányban az érzéseimmel. - A szüleidről semmit, de ez inkább jót jelent. Ami a nővéred illeti.. többször látták a Foltozott Üstben, de aztán eltűnt. Nem.. nem hiszem, hogy úgy, ahogy te. A többiek nem is hallottak róla.
Félreállok a fürdőszobába vezető útról, még mindig ragaszkodom hozzá, hogy megfürödj, görcsösen ragaszkodom a normálishoz, ha közben megint kiteszlek is ennek a bizonytalanságnak. Hogy kerestem Petuniát, lényegtelen, mivel fogalmam sincs, hol van, jó eséllyel valami borzalmas helyen, ha valóban odáig ment, hogy varázstalan létére beleártsa magát a mágusok dolgába. Tom utolsó szavai megint felidéződnek bennem, de ezeket nem merem megosztani veled... és mégis meg fogom, mert egy szar alak vagyok, akinek mindennél fontosabb, hogy megadjon neked mindent, legjobb meggyőződése ellenére.
- Tomot Luciusról kérdezte az utolsó ottléte alkalmával. De meg nem kereste, Malfoy biztosan.. beszámolt volna róla, minden... ilyesmiről be szoktunk.. Neki.

i'm up to no good

Törvényen kívüli
Megyünk illegalitásba
▽ Hozzászólások :
420
Értékelés :
12
▽ Avatar :
luca hollestelle

»
» Csüt. 13 Dec. - 19:51
Fellököm magam a kanapéról, elég az önsajnálatból, elég - legalább egy teljes másodpercig tiszta minden gondolat a fejemben, és éles, akár az acél, mielőtt Petuniáról hallanék, és valami elpattan, megmagyarázhatatlanul, végérvényesen, ösztönös, megmerevedett döbbenettel kapok Sev után - vagy ő, vagy pedig elterülök a földön, összeroskadok a hír súlya alatt, hogy a nővérem talán már nem is él, hogy talán megkínozták, talán elrakták az útból, egy elegáns rúgással, mielőtt bármi gondot okozhatott volna. Luciusnak vagy Neki.
- Honnan veszed, hogy - hogy nem kereste meg? - Ebben a percben legszívesebben rád ordítanék, pedig nem érdemled meg, egyszerűen csak te vagy  a legközelebb, neked akarom szegezni ezeket a szavakat, amik az agyamat szétfeszítik, mert mi van, ha Lucius csendben akarta elintézni a dolgot, ha mikor Petunia megtalálta, egyszerűen csak fogta, kinyírta és elkaparta valahol a szélben nyöszörgő fügefák alatt, mint egy kutyát? - És, ha megtalálta, és Lucius csendben akarta elintézni, anélkül, hogy nyoma maradjon, akkor szerinted nem lehet, hogy...? - A karodba kapaszkodok, mint a józan ész egyetlen, utolsó szalmaszálába, kérlek, kérlek, még ha igazat is adsz nekem, most hazudnod kell, ha azt akarod, hogy ne őrüljek meg ebben a pillanatban, hogy lefürödjek, hogy magamra erőltessek egy normális ruhát, és megpróbáljak újra úgy élni, ahogyan az emberek. Ha ezt akarod, most hazudni fogsz, én pedig elhiszem majd neked. A kurva életbe is, neked mindent. - Sev?   

i'm up to no good

Halálfaló
Voldemort hû híve
▽ Hozzászólások :
19
Értékelés :
8

»
» Pént. 14 Dec. - 19:48
Ez az egész ügy a nővéreddel - mit ügy, a létezése, de az nekem csak úgy ügy, mint Potter volt, múlandó idegrángás a közös képünkön, majd elmúlik, de legalábbis elhalványul, hol volt a barátságunk kezdetén a nővéred, vagy Potter - annyira mozgatott meg, hogy elképzeljem, hogyan reagálhatnál, ha valóban eltűnne. Mindig csak annyira érdekeltek ezek a körülmények, hogy lássam az arcod, miközben mérlegeled őket, döntést hozol, így vagy úgy, de közöm egyikhez sem volt, a véleményem meg teljesen lényegtelen.
Megragadlak, aztán rögtön undorodom is magamtól, pedig önként jelentkeztél rá, nem én törtem be a személyes teredbe, ha.. még érzékeled azt egyáltalán, ha ez a szó egyáltalán jelent bármit közted és köztem. Utáltam a nővéred, azt a fintorgást, amit sok más ember arcán is észrevettem, de az övén olyan eltéveszthetetlennek tűnt, hogy azóta sem felejtettem el - de gyerekes lenne azért utálnom most, ami akkor is igaz volt. És senkit sem utálhatnék annyira, mint Luciust - van valami irónia abban, hogy még saját magamat sem.
- Mert irreális. - és ezt komolyan is gondolom, nem szorul egyéb magyarázatra: egy mugli sosem jutna közel egy hozzá hasonlóhoz. Megrándul a gyomrom csak a sejtésre is, hogy mire vállalkozott az a hülye nő - már nő, az undorodó kislányból mostanra nő lett - milyen ostobán hihette, hogy bárkit is érdekel annyira, hogy egyetlen kérdésére is válaszoljanak. Tomra sem jellemző a jótékonykodás, de Malfoy két cigaretta között biztosan eldicsekedett volna a mugli kurvával, aki meg merte szólítani, én joviálisan bólogattam volna, és úgy általában úgy kezeljük az egészet, mintha nem az lenne a folytatása, hogy megölte, igyunk még egy kávét, meg a faszom. De ettől még nem bírta volna ki, hogy ne vesse oda foghegyről, drága talárjában direkt nem feszítve, görnyedve önnön nagyszerűségétől és a korszellemtől, ami nyilván ő maga, a fiatal, az ignoráns, a gazdag és örökké győzedelmes - ebbe nem fért volna bele, hogy ne röhögjünk egyet egy ember halálán. - Nem találkoztak, Lily. Tudom, hogy nem.
Fogalmam sincs, hazugság-e, de hát persze nem számít, ha arra kérnél, mennék és megölném drága barátomat, élnék már az utolsó menedékről is kirúgva, kóbor kutyaként alamizsnáért, mit számít belőlem bármi, komolyan, Evans, ez már nem is drámai, magától értetődik. Ha lenne bennem valami emberséges, most elmondanám ezt, elmondanám, hogy egy féreg vagyok, és ha valaki, te biztosan nem érdemled meg, hogy tovább üssön a sors, egyik köcsög után a következő, ideértve Pottert is, de mindkettőnk...szerencséjére? nem mondok semmit, óvatosan megölellek, tartalak, mint hívők szokták a szentségeiket.
- Meg fogjuk találni, megígérem.

i'm up to no good

Törvényen kívüli
Megyünk illegalitásba
▽ Hozzászólások :
420
Értékelés :
12
▽ Avatar :
luca hollestelle

»
» Vas. 16 Dec. - 10:59
Mert irreális, és nekem ennyi éppen elég, a válladra hajtom a fejem, és kiengedem az első megkönnyebbült sóhajt, amit a mai napon még sok hozzá hasonló fog követni, mert nekem nem kell több, csupán annyi, hogy te nem tartod lehetségesnek. Mostanra talán egyikünk se ismeri eléggé Petuniát ahhoz, hogy messzemenő következtetéseket tehessen a viselkedését vagy a motivációit illetően, de ebben a percben még ez a tény sem zavar; hiába szakadtam el tőle hamarabb, sokkal hamarabb, minthogy Lucius magához szorított volna. Hogy kihagytam azokat az éveket, amelyek a nővéremet makacs lányból rettenthetetlen nővé érlelték - van ilyen, nem igaz? Annyi mindent hagytam ki, amíg otthon voltam, a családommal, és erre csak akkor döbbentem rá két rezignált, könnytől maszatos csuklás között, amikor már semmi reményem nem volt arra, hogy valaha lesz még esélyem bármit is kihagyni.
- Annyira... - Ezer dolgot mondanék most nagyjából, felnézek rád, mit is akarok pontosan? Minden köszönöm fűrészporízű a nyelvemen, és azt akarom, hogy tudd, milyen sokat jelent nekem mindaz, amit értem tettél, de fogalmam sincs, hogyan mondjam, és borzalmas ötletként bevillan egy pillanatra az egyetlen út, amit Lucius felé bejárhattam, mikor kommunikálni akartam vele, mikor éreztetni akartam, hogy itt vagyok, megértelek. Vajon téged is olyan könnyen csókolnálak meg, mint akkor őt? Vajon ugyanazt a mardosó, kérges bűntudatot érezném utána? - Annyira köszönök. Mindent.

Ajánlott tartalom
i'm up to no good

»
»

in progress

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal