Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

McGonagallok büszke atyja EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

McGonagallok büszke atyja EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

McGonagallok büszke atyja EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

McGonagallok büszke atyja EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

McGonagallok büszke atyja EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

McGonagallok büszke atyja EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

McGonagallok büszke atyja EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

McGonagallok büszke atyja EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

McGonagallok büszke atyja EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 39 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 39 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

McGonagallok büszke atyja



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Rachel McGonagall

Rachel McGonagall

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Nicole Kidman

»
» Pént. 2 Nov. - 20:17

Mr. Malcolm McGonagall


Csoport:

Mágiahasználó/Főnix rendje/Törvényen kívüli

Kor:

48

Származás:

Félvér

Lojalitás:

Voldemort/Dumbledore/semleges

Play by:

Hugh Jackman van a képen, de igény szerint változtatható

Ők várják:

Az összes McGonagall és még sokan mások *-*





Drága férjem!

Őszintén remélem, hogy apád jobban van és hamarosan hazajössz hozzám. Mert csak a betegsége az oka annak, hogy itt hagytál egyedül ebben a nagy házban, ugye? Mondd hogy ez az egyetlen és nincs köze ahhoz, amit mondtam és tettem! Nincsen annyi őszi falevél és gyertyaláng a világon, hogy elmondhatnám mennyire sajnálom... Tudom, nincs mentség a tettemre, de értsd meg, nem volt választásom! Fiatal voltam, tudatlan és halálra rémült… Nem állt szándékomban megbántani téged sem akkor, sem most!

Szükségem van rád, szükségem van a férjemre! Willel nincs minden rendben, elérte az, amitől tartottunk, s amin csak te tudsz enyhíteni, mert csak te értheted meg. Moira pedig, bár nem vallja be, az ellen kűzd, ami egykor minket is megállásra késztetett, én pedig nem tudok egyedül segíteni rajta. Yves szellemként jár-kel, mostanság méginkább, mint eddig, már látni is alig lehet azt a gyereket, úgy lefogyott, még Yevat is kerüli. Félek, ha nem lépünk közbe elveszítjük! Jackie is megváltozott, mióta hazatért, bohóbb lett, mint valaha volt, Rose pedig... Áh, Malcolm! A legrosszabb, hogy egyikük sem akarja megbeszélni velem a problémáikat, itt hagynak kétségek és aggályok közt... én ezt nem bírom tovább egyedül! Clive talán tudna segíteni egy s másba, az a drága gyermek, de Merlin szerelmére, mennyit várunk még el tőle?  

Jónéhány napja leveled érkezett a Wizengamottól, de nem bagollyal, személyesen kézbesítve, akarom mondani csak majdnem kézbesítve, mert már akkor sem voltál itthon. Mr. Riley azt mondta nem adtál engedélyt arra, hogy a továbbiakban átvehessem a leveleidet, így elirányítottam apádhoz, hozzád. Azóta egyetlen levél sem jött, még a szokásos elszámolások sem... Értem én, hogy bűntetsz és meg is érdemlem, de tudnom kell, hogy hányadán állunk és hogy a gyermekeid számíthatnak-e rád még! Arra kényszerítettél, hogy két ízben is elmenjek a Minisztériumba, de ott mindig rámförmedtek, hogy házon kívül vagy, ne keresselek. Az én pálcám azonban érezte a tiéd jelenlétét, tudom, hogy ott voltál... Mi lett velünk és miért nem akarsz legalább egyszer beszélni róla? Azt hiszem ennyi év után kijárna nekem ennyi. Vissza akarom kapni a férjemet, különben összeroskadok a terhek alatt, ami kettőnk vállára teremtetett. Kérlek, mihamarabb gyere haza!

Szűntelenül szerető feleséged! - R.[/strike]
[strike]



//Mivel minden McGonagall közül ez a karakter íródott meg leghamarabb, s az ő kérésére, hozzá alkalmazkodva érkeztünk mi, a család, sajnos kénytelenek vagyunk kisebb korlátok közé szorítani téged is, vállalkozó szellemű megalkotó. Természetesen mi is kompromisszumokra hajlamosak vagyunk, szinte bármilyen elképzeléshez tudunk alkalmazkodni, ezek a korlátok inkább a történeted színezésére alkalmasak, mintsem szigorú behatároló tényezők. Az, hogy mikhez ragaszkodunk és mit nem visel már el a karakterhűségünk, legyen inkább egy újabb (privát) levél tartalma, csak mert a baglyoknak is vannak határaik! Várunk már nagyon! *-* //





Vissza az elejére Go down

McGonagallok büszke atyja

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Elkelt keresettek-