Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Ne haragudj, nem tartalak fel! EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Ne haragudj, nem tartalak fel! EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Ne haragudj, nem tartalak fel! EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Ne haragudj, nem tartalak fel! EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Ne haragudj, nem tartalak fel! EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Ne haragudj, nem tartalak fel! EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Ne haragudj, nem tartalak fel! EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Ne haragudj, nem tartalak fel! EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Ne haragudj, nem tartalak fel! EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 42 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 42 vendég
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Ne haragudj, nem tartalak fel!



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Flora C. McGonagall

Flora C. McGonagall

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Amybeth McNulty

»
» Kedd 27 Nov. - 11:10

Sylvester & Flora

Nincs is annál jobb, mint egy nagyszerű baráti társasághoz tartozni. És nincs annál rosszabb, mint ha valaki kívülállónak érzi magát.

Ez annyira igazságtalan! Hogy fogom megmondani Apának hogy nem is én voltam? Bár talán tudja... meg ugyan kivel levelezgetnék én órán! Slughorn professzort olyan könnyű megtéveszteni, hát sejthetné hogy nem én voltam aki azokat firkálta a pergamenre, én sosem rajzolnék olyan gonosz dolgokat a tanár úrról... mondjuk elég jól sikerült karikatúra lett, hogy mint egy sárkány trónol mindenféle összetevőn de persze akkor is gonosz dolog volt! Főleg hogy úgy állították be mintha én lettem volna az elkövető... a professzor persze büntetőmunkára ítélt, pontot vont le a háztól, de mégsem szóltak, mert azt mondta a tanár úr, ha ügyesen ledolgozom a büntetést visszaadja az öt pontot. Így alakult, hogy most remegő lábakkal baktatok vissza így órák után, késő délután az alagsorba és keresem a hóhérom. Sylvester Rookwood! Micsoda kegyetlenség! A professzor nem ér rá még arra sem hogy megbüntessen, de cserébe segíthetek rendszerezni a meglévő bájital összetevőket, felcímkézni és... amire még Sylvester utasít.
Csak lopva néztem azt a fiút, aki annyi elismerést, díjat zsebelt már be rövid idő alatt. Olvastam hogy feltalált egy főzetet, ami kimutatja a családfát. Igazából még érdekelne is, noha Apuék miatt valószínű sosem merném használni, lehet megbántanám vele őket. De így... többet megtudnék talán anyuról, kik a felmenőim, de apu felmenői is érdekelnének. Elvégre Apától ezeket sosem mertem megkérdezni. De hogy én össze legyek zárva egy ilyen okos és tehetséges fiúval mint Sylvester... Mit fogok én mondani neki?! Talán meg sem kell nyikkannom csak csendben nézhetem szigorú vonásait, elmerengő homlokráncolását.
Erőtlen kopogok, vérszegény visszhangja van, lehet meg sem hallja, de benyitok. Alig merek ránézni, félek csúnyán viszonozná.
-Szia... akarom mondani jó estét. Slughorn professzor...küldött. Hogy segítsek Neked... Önnek. Flora Clover vagyok. - Mint egy kisegérnek olyan vékonyka hangom van az elfojtott feszültségtől és félelemtől, ahogy becsukom magam mögött az ajtót, zavartan simítom fülem mögé a hajam, a pír már ott játszik az orcámon, mert egy röpke pillanatra belenéztem átható tekintetébe, talán ezért is kezdtem a teljes nevem töredelmesen bevallani, de a vezetéknevem mégis lehagytam, még időben. Nem szeretem ha tudják, mindig remélem valaki mégsem emlékszik. Fogalmam sincs, hogy mivel már segéd magáznom kell-e vagy még tegezhetném azért. Elvégre... két évvel idősebb, de nem akarom azt higgye nem adom meg neki a tiszteletet, mi sem állna messzebb tőlem.
-Mit... mit kell csinálnom? - Kérdezem tanácstalan és zavartan, legszívesebben beleolvadnék a sarokban lévő árnyékba, de sajnos az lehetetlen, főleg mert átkos vörös fürtjeim világítanának így is. Bezzeg neki milyen szép sötétbarna haja van! Mint Apáéknak...



Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Sylvester Rookwood

Sylvester Rookwood

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Ezra Miller

»
» Szer. 26 Dec. - 13:56

Flora&Sili


Igenis rohadt kaotikusan csinálja, persze negédes stílusunkkal szinte felnyársaljuk egymást, bár folyton emlékeztetem magam, Slughorn sosem féltékeny, csak hasznot akar.
Nem-e fifikusabb, mint gondolnám és a babramunkát azért bízza rám, mert én úgyis jobban tudom?
Persze mi más dolga lehet még egy segédnek ezen kívül, ha briliáns elme, mint például én, hogy kutasson és a címkézést megcsináltassa a diákokkal.
Ja, nem, túlbecsültem a kövér pókot. Küldött rabszolgált, felfogta végre, hogy pallérozott elmém nem címkéken kell élesíteni. Nagyszerű!
Célzatosan le is rakom az üvegcsét és belépő kislányra nézek, szerencsére ránézésre túl van már az elsőn, nem kell majd pelenkázni.
Nem regisztráltam a rám törő kopogást, a jelenlétére figyelek el, némi elégedetlen orrángás szól annak, hogy Griffendéles.
Be kellene szüntetni azt a házat, nagyobb bolondokkal még nem terelt össze a szerencsétlenség mostanában, mint az a szánalombanda! Esküszöm a Hugrabugban értékelhetőbb személyiségek vannak, példul Meadowes, de ezek bazdmeg…
Semmitmondó ez a lány, habár az átlagostól kicsit csúnyább. Clover… biztos valami szerencsétlen mugliivadék.
- Pont jókor küldött, semmi kedvem pakolászni. Megmondom mit, hogyan címkézz és megcsinálod
Közlöm, futó pillantást vetek rá, úgy áll ott, mint egy rakás szerencsétlenség. Bántalmazott lúzerféle lenne?
- Gyere ide mellém, onnan nem fogod látni
Biccentek felé állal, elképzelésem sincs mivel húzta ki a gyufát bárkinél, túl hangosan sírt?
- Mit csináltál?
Igen, nem kellene, sőt aligha érdekel, mégis…valamennyi kíváncsiság mégis rejtőzik még bennem az emberi hülyeség iránt. Mondjuk mi az ördögöt művelt és miért csinál úgy, mint egy japán rabszolgalány. Vagy házimanó felmenői vannak? Kissé vizslatva nézem, ahogy próbálok keresni közös vonásokat.




Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Flora C. McGonagall

Flora C. McGonagall

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Amybeth McNulty

»
» Szer. 26 Dec. - 14:58

Sylvester & Flora

Nincs is annál jobb, mint egy nagyszerű baráti társasághoz tartozni. És nincs annál rosszabb, mint ha valaki kívülállónak érzi magát.

Annyira szigorúak a vonásai, egy enyhe fintort is elkapok a szemem sarkából. Gondolom valami jobbat várt, olyan lányt aki csinosabb és jobban ért a főzetekhez. Sosem voltam jobb elfogadhatónál belőle valamiért, pedig szeretek sütni-főzni, de... a mugli módja jobban megy, maradjunk annyiban. Gyorsan bólintok pár aprót, de aztán rájövök lehet nem látja ebben a homályos helyiségben.
-I-igen... persze. - Mondom, de alig merek közelebb menni, nagyon óvatosan nyúlok a padhoz is, pedig az én érintésem alatt egy tollpihe sem sérülhetne meg, nem hogy egy tömör tölgyfaasztal. Aztán közli menjek mellé. Mellé. Közel... jó azt nem mondta, de a mellette közel van! Visszafojtott lélegzettel teszek pár apró lépést, mintha reszketeg szellő volnék úgy leszek egyszer csak az oldalán, lopva fel-fel pillantva szép vonásaira, határozott kiállására. Persze rögtön lesütöm a szemem mikor látom jobban megnéz. Remélem nem jön rá kiknek a lánya vagyok, tudom hogy a semmi közös nincs bennem se küllemre se határozottságra, tudásra Apuékhoz mérten. Persze én tudom sokat tanultam tőlük és jobban is hasonlítok mint az emberek hiszik, de... a kérdését hallva jobban elvörösödöm, ha még lehetséges. Hiába mondanám semmit, senki sem hinné el Apáékon kívül. Inkább felvállalom, könnyebben szabadulok.
-Én... illetlen rajzot... készítettem és adtam körbe a... professzorról. - Apa ezért nagyon csalódott lesz, jobb lenne ha gyorsan letudnám ezt a büntető munkát és nem jutna a fülébe!
-Csak... csak címkéznem kell? - Nézek fel rá óvatosan, azt talán nem fogom elszúrni, bár annyira zavarba ejtő, hogy vele kell lennem kettesben! Valahol ez nem is büntetés, beszélgethetek egy ilyen menő sráccal, bár... én nem tudok beszélgetni. De egy légtérben lehetek vele! Úgy sem lesz ilyen többször. De ha elszúrom tényleg bajban leszek, próbálom összeszorítani a kezem, hogy ne remegjen a jelenléte súlya alatt.
-Öhm... én öhm... tegezhetlek? - Érezni nem baj ha nem, csak jó lenne tudnom hogy akarja, nem javított ki az előbb sem, de nem tudom azért mert nem is figyelt vagy mindegy neki, de akkor könnyebb lenne tegezni, azt hiszem. Persze nem merném Sylvesternek hívni csak úgy, de legalább nem is tudom. Ajh, össze vagyok zavarodva a jelenlétében!



Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Sylvester Rookwood

Sylvester Rookwood

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Ezra Miller

»
» Vas. 20 Jan. - 20:18

Flora&Sili


Az ilyet sosem értettem, sőt igazából az egész Griffendél homály számomra. Adott egy lúzer, aki besorolhatatlan és nem véletlenül ócsárolják a Hugrabugot vádolva „maradékkal” Akkor a reszkető kislány mi a francot keres a bátrak házában?
Vagy ennyire elterjedt már a jó hírem és alapból rettegést keltek a nyomorultakban? Kb. az összes fiatalabb tanulót elkönyvelem annak, a ritka kivételek névsorával már nem foglalkozom.
A maradék tökéletes ilyesmire, majd ő is megtanulja mennyire nem éri meg bénáskodni, ha pedig büntetőfeladatokról van szó, ugyan, én kifejezetten élveztem mindet.
Oldalvást pillantok rá, szemöldököm magasba ível, és tessék, kiszökik. Kacaj, egész tűrhetően emberi.
Sőt, mosoly állandósul képemen.
- Slughornról? Látnom kell! Mi lett vele, elkobozta?
A dolgokat lehet fokozni, ahogy kifejezetten vidáman kérdezem és már-már összeesküvés elméleteket gyártok, mert én, mint kompetens a témában, megszerzem!
- Nem olyan egyszerű az, helyesen billoggal látni el egy-egy fiolát. De még meglátjuk. Segíteni vagy itt, ne hidd, hogy könnyen elszabadulsz. Csak mosdóba mehetsz ki és ha éhes vagy, varázsolok neked kaját
Túl jó fej vagyok baszki, de tény, hogy van a kiscsajnak nálam egy jó pontja. Slugiról ocsmány rajzot készíteni…
Felé fordulok megint, túl messze van még.
- Felőlem
Nem basz földhöz, ha nem magáz, vagy nyalja ki a seggem. A legtöbb alsós biztosan azt gondolja, másra sem vágyom fölkapott zseniként.
- Az a hír járja kislányokat eszem vacsorára? Merthogy még mindig nem jöttél elég közel a címlistához
Márpedig én nem mászkálok utána, hogy üntyülüpüntyülü, nem mer közelebb jönni a vakarcska, hát megmutatom neki én, magyarázok is, pontról pontra. Megkapja azt a nyavalyás listát, néhány dirigáló szót és kalap kabát.





Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Flora C. McGonagall

Flora C. McGonagall

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Amybeth McNulty

»
» Vas. 20 Jan. - 22:25

Sylvester & Flora

Nincs is annál jobb, mint egy nagyszerű baráti társasághoz tartozni. És nincs annál rosszabb, mint ha valaki kívülállónak érzi magát.

Igazán zavarba ejtő, hogy Sylvesterrel kell eltöltenem a büntető munkám, hát még mikor közli menjek közelebb! De eddig volt rózsás a helyzet, mert csak megérdeklődi ugyan mi a búbánatos bólintérért kerültem én ide. Hiába is mondanám besaraztak, nem lenne hasznom belőle, inkább felvállalom, de arra igazán lerökönyödöm és merek meglepődve pillogni fel rá, hogy... nevet. Én megnevetettem Őt! Zavartan belőlem is kisajtolódik némi nevetés, hihetetlen hogy én nevetettem meg, akkor is ha rajtam nevet, az sem zavar, milyen aranyos mosolya van!
-E--el... Nem tudom megtartotta-e... lehet kidobja, ha itt végeztem. - Pislogok rá, elveszve kicsit a mosolyában. Lehet így kéne bevágódni a fiúknál? De nem tudok szépen rajzolni, nem lenne nagy sikerem. De biztos ha gyakorolnám javulna. Aztán mégis elvetem, hiába csábít a gondolat, mert nekem sem szokott jól esni ha csúnya dolgokat rajzolnak rólam, én sem akarom hogy miattam szomorkodjanak, akkor sem ha még egy olyan fiút is meg tudnék vele mosolyogtatni mint Sylvester Rookwood. Inkább beletemetkeznék a címkézésbe, de erre közli el lehet rontani. Nem akarom elrontani! Sem a mosolyát sem a címkézést! Ez egy lehetetlen küldetés... De arra hogy varázsol nekem kaját csak pislogok.
-Azt hittem megkéred a manókat hozzanak... nem, nem megyek ki, jól vagyok köszönöm, segítek. - Nem is büntetés ez, komolyan, életem egyik legszebb napja! Némi túlzással persze mert félek Apa megszid de azt mondom megérte, lehet be is vállalom, hogy mondjam Sylvesterrel lehettem. Jaj az sem jó, mi lesz ha csalódik nem egy lány miatt akartam maradni? Lopva az ajkam kezdem rágcsálni, hogy sehogy sem jövök ki ebben jól, de most mégis megengedem magamnak hogy lopva élvezzem ezzel a fiúval eltöltött perceket. Nem is olyan goromba mint mondják, szerintem nagyon is kedves és okos is. Meg helyes. Még szerencse hogy nem tudom csak a rajz miatt kedves amit nem is én rajzoltam, hajj...
-Köszi. - Felelem pironkodva hogy tegezhetem, na jó, lehet mégis majd merem Sylvesternek hívni. Szép neve van, tetszik, de azért a füzetembe nem merem majd beleirkálni, nem egy gyakori név, mint mondjuk Apué.
-Oh.... én csak... hát nem akartalak zavarni. - Nyögöm ki megint teljesen zavarba jöve, mert... igazából hallottam ilyen pletykákat, ha nem is szó szerint értve de na. Minden esetre odamegyek mellé, de nagyon sőt roppant nehéz koncentrálni arra amit magyaráz és nem arra hogy teszi, ahogy mozog a szája, vagy épp az illatára, esetleg a keze finom vonalaira. Vajon milyen lehet megfogni azt a kezet? Vajon hideg vagy meleg? Olyan puhának tűnik... Ó igen a... a lista.. ühm, aha... khm, lehet kimaradt pár dolog, de nem merek visszakérdezni. Úgy meghallgatnám pedig ahogy elmondja, bár igazából a futóférgek nyáladzásáról is beszélhetne, akkor sem zavartatnám magam, Azaz jesszus! nem figyeltem! Azt veszem észre odanyom nekem mindent és... nincs több szépen megformált szó vagy instrukció, csak a nagy hideg valóság, ahol alkotnom kéne. Vajon a büntetőmunka alatt szabhatnak ki büntetőmunkát? Jajjjjj ne máááár, jó jó, Flora nyugi. Mély levegő - érzem még az illatát... ajh... - ahm szóval első pont. Oké, eddig jó, még a második is megy. Kezdenék megnyugodni, mikor valami nem jó, valamit kihagyhattam mert kicsúszik a kezemből az üveg, nem is értem hogy és a földön köt ki legalább húsz apró darabban, úszva a puszta padlón az a... valami. Rá se merek nézni Sylvesterre, nem akartam elrontani annyira nem akartam!! Késő ,késő ide érzem, a tenyerembe veszem ezt a kis csúszós gusztustalanságot és felszívom pálcával a folyadékot, az üveget pedig megjavítom reparoval, de folyadékból kéne új ugye... azt nem tudom visszacsinálni, megsemmisültem guggolok ott, megfordulni sem merek.
-Bo-bocsánat, nem tudom hogy történt, pedig annyira igyekeztem! Én... én... - Nézek felé kétségbeesve hogy azt sem tudom mi van a kezemben, de Ő biztos megmondja. Remélem nem valami ritkaság, olyat csak nem bíznának rám! Apa kitekeri a nyakam! Minden esetre a kis gusztustalanságot úgy dédelgetem mintha valami szárnyaszegett fióka lenne, a trutyi sem zavar a kezemen, csak mondja azt nem ment tönkre ez a valami!



Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Sylvester Rookwood

Sylvester Rookwood

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Ezra Miller

»
» Csüt. 24 Jan. - 20:22

Flora&Sili


Ugyan a Griffendél továbbra is szitokszóként szerepel privát szótáramban, tagadhatatlanul jó pontot szerzett ez a Clover gyerek, kevés dolog tud megnevettetni, Slughorn parodizálása éppen kivétel.
- Megnézem. Invito karkatúra ala Slughorn!
Mosolyogok rá, igazából akaratlanul, de mintha vidámabb lenne tőle, szóval ha megjelenne a rajza gondoskodom a kivágódó ajtóról, amin át kényelmesen beszállhat, ide szakértői tekintetem elé. Majd akkor kielemezzük mit tud a kislány, ha elég jó, plusz pontot ajándékozok neki. Egy olyan háznak mint a Griffendél…meg kell fontolni!
Azt hiszem rástresszel arra, el lehet rontani, mintha még sosem találkozott volna Murphyvel. Valami rémlik is az ilyesmiről, amikor még hatással volt rám a fenyegetés, ami mára tény lett, ami el tud romlani, egyszerűen elromlik, s a hibádnak következményei lesznek. Én  yilván nem baszok le neki egy óriási taslit, vagy átkozom szarrá, Brysen tett bizonyos dolgokat, ha számításaimba akár csak a legapróbb hiba került. Voldemortnak kellett lennem és ő nem téved, bizonyára hatalmas műgonddal szórja az Avadáit.
- Nem szeretem csicsáztatni őket. Mindenesetre szólj, ha bármi problémád van.
Amilyen kis nyámnyila még képes elájulni, szomjan halni, vagy összepiszkítani magát, csak mert nem mer szólni élete felteszem első büntetőmunkáján.
Nyilván beijesztették, égnek emelem tekintetem, de nem hibáztatom, hogy elhitt minden rosszat, igazak a pletykák.
Magyarázok, aprólékosan, mintha elmerengne, egy dolgot megismétlek többször, prezentálok, mint egy fogyatékosnak. Miután már kínosan hülyére veszem engedem magától működni és nem telik bele sok idő, ismét égnek emelem tekintetem.
Gondolom nem hülye belenyúlni, egy két pálcamozdulat és helyrehozom!
- Baszki, teszed le!
Rohanok oda, mert van olyan hülye belenyúlni, előbb csinálja, aztán kérdez, illetve szabadkozik, klasszikus Griffendél mentalitás, ennyi erővel lehetnének zombik!
A trutyi ugyanis egyfajta kísérleti stádiumban lévő kotyvalékom a humunculusra, szigorúan tiltott főzet, a kiscsaj kézfejéből pedig nő még egy kisebb, csonka kar és még egy, legalább három szerteágazó, morbid babakar, úgy tíz centisek. A dolog velejárója, hogy csontot is növeszt, húst, véráramot, mindezt Florából szívva el, mielőtt én egy gyors, de annál hatékonyabb ellenvarázzsal megállítom a további növekedést, nehogy például belehaljon.
- Nyugi, nyugi, megállt. Még picik a karok, úgyhogy némi vérveszteséget érezhetsz, kalciumhiányt, a húst….nos belőled vonta el, szóval a karod egyelőre használhatatlan. De helyrehozom! Csak idő kell, gyere
Érek hozzá, mert valószínűleg sokkot kap, ahogy kisebb szívrohamot én is, legalábbis kénytelen vagyok interakcióba lépni vele és letámogatni a földre úgy, hogy magam is meg vagyok ijedve.
Jó, vissza tudom csinálni, nyugalom, így elsőre durva, ijesztő látvány, de nekem menni fog.




Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Flora C. McGonagall

Flora C. McGonagall

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Amybeth McNulty

»
» Csüt. 24 Jan. - 21:57

Sylvester & Flora

Nincs is annál jobb, mint egy nagyszerű baráti társasághoz tartozni. És nincs annál rosszabb, mint ha valaki kívülállónak érzi magát.

Beszívom az ajkaim míg mosolygok adja az ég nehogy ide tudja vonzani azt a rajzot, mert akkor még a végén rájön nem is én voltam! Szóval izgulok, lopva lesem az ajtót és buzgón imádkozom a professzor legyen olyan hiú és elégette már a firkálmányt. Nem akarom bevallani nem én voltam! Ez milyen lehetetlen helyzet már! Csak neki akarnám azt mondani én voltam, mindenki másnak meg magyarázhatom a mardekárosok voltak! Ahh... jaj Apu, Te mit tennél? Én csak mosolygok, mert a mosolya amúgy olyan szép, lehetetlen nem viszonozni.
-Milyen kedves vagy... én szeretek hozzájuk járni a konyhára, de csak néha, nem akarom őket zavarni csak Ők is kedvesek. - Ámuldozom mosolyogva hogy mennyire rendes ez a Sylvester, nem is értem az Őt ért vádakat, teljesen alaptalanok! Meg is nyugszom hogy szólhatok bátran, nem tettem volna de így már merek. Lehet megérezte a csendben szenvedő fajtába tartozom.
Aztán közelebb kerülök hozzá, mert mondja, sőt követeli, ó! Nem csoda ha elkalandozom, fel sem tűnik hogy úgy magyaráz mint egy hülyének, neki leszek az is, olyan szép a szeme! Van egy aranyos kis forgó a hajában, úgy megigazítanám azt a fekete tincset! Na ilyenek miatt tartok ott ahol, hogy nem figyeltem és hibázom és próbálom helyrehozni de csak meglepetten pislogok rá, hogy mi a baj? Miért baj hogy felvettem, hát jobb mintha a földön lenne nem? Mire lenézek a mostanra elzsibbadt karomra látom hogy valami növekedni kezd a kezemben, elég groteszk de inkább érdeklődve nézem mint ijedve. Olyan mint valami kis embrió, de érdekes! Ám mire észbe kapnék az egész karom lezsibbad, Ő meg ideszalad, rávarázsol valamit a kis micsodára és magyaráz dolgokat. Most képes vagyok figyelni, nem is értem hogy, de mivel inkább aggódik - értem! De édes! - így csak pislogok.
-Ne haragudj, valahogy kiesett nem szabad hozzáérni. Megmarad? Nem akarom miattam haljon meg, sajnálom hogy ilyen sovány vagyok úgy fest rajtam nem tudna megerősödni... - Biggyed le az ajkam és aggódva pillogok a kis izé felé, érezhetően teljesen biztonságban érzem magam Sylvester mellett, a karom zsibbad, fáj is ahol összeolvad a kis lénnyel, de engedelmesen leülök a földre és nézem Sylvester szép szemeit. Vajon tudja mennyire meleg pillantása van? Ahogy csillog a szeme!
-Semmi baj Sylvester, én rontottam el, de tudom, hogy Veled nem lehet bajom. Hm... lehet el kéne mennem a gyengélkedőre, elég.. nem szép. Apu nem láthat meg így, szívrohamot kap. - Mondom fáradtan, hogy már megint valami ilyesmi, törtem már el karom hogy lelöktek a seprűről, kaptam már be csigahányós átkot is, sőt, egyszer elrontottak rajtam egy átkot, amitől nem csak szúró érzésem volt, hanem tüskés is lett a bőröm, teljesen felsebzett, mindenütt véreztem, na akkor sem mertem Apuval beszélni.
-Hogy működik az a főzet? Nagyon fura. Hmm... Ne haragudj... eléggé szúr a tenyerem, szerintem nincs benne vér... A büntetőmunkáért jár büntetőmunka?
- Kérdezem szomorúan, mert az hogy mégsem tudok vele maradni mert elrontottam jobban letaglóz mint a karom lüktetése. Fáj, szúr és éget, de el tudom még viselni némi könnyes szemmel, ám azt nehezebben hogy elégedetlen lesz velem Ő is. A karom tudom helyrehozzák, ki kell bírni ezt a kicsit és jól leszek, de az újabb csalódás magamban, na azt nem hozza helyre semmilyen főzet. De ha Ő akar valamit tenni a karommal hagyom neki, elvégre tudom hogy ügyes meg professzor segéd is, tehát tudja mit csinál, ha én nem is. De a legrosszabb hogy így látott, eddig se hiszem hogy szépnek gondolt, de így... én leszek a furcsa karú csaj a büntetőmunkáról. Ez szörnyű!



Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Sylvester Rookwood

Sylvester Rookwood

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Ezra Miller

»
» Szomb. 9 Feb. - 21:07

Flora&Sili


Be is röppen kisvártatva egy bizonyos papiros a nyitott ajtón, feltételezzük, hogy mostanában más karikatúra nem született Slughornról.
Jobbom felemelem, hogy az majd elegánsan beleszálljon, ha jól csinálja az ember az Invitot, egyszerűen kezébe reppennek a tárgyak.
Lepillantván a lányra egyik szemöldököm megemelem, tényleg kedvesnek nevezett? Összehasonlított a házimanókkal?
A Griffendélesek fejében kollektíve meghibásodhatott valami.
- Sosem gondoltam volna, hogy bennem és a manókban van valami közös. Egyébként ez el fog múlni, hogy kedvesnek tartasz. Ezt a világon egyedül csak te gondolod így.
Angus válogatott sértésekkel adja tudtomra mekkora tahó, elmebeteg bunkó és satöbbi vagyok, Griffendéles fogaskerekek, valami beakadhatott náluk. Bár, emlékszem legutóbb még Vance is elismert ritka állat fajtának.
Kicsit lassú a lány, de nincs ezzel egyedül saját korosztályában, ezért is magyarázok el mindent lassú nyomatékkal.

Hiába. Egyetlen percre nem figyelek oda, mint a babáknál, kiesik az a bizonyos másodperc, állítólag a macskákra is jellemző és elrontanak valamit.
A legveszélyesebb kísérletem, egy egészen beteg ötletből fakadó csodát, de a tudomány másodlagos most, mint a mizantrópiám.
Az élete másodperceken múlt, az én gyorsaságomon, de illogikusan reagál, talán a Griffendélesek agyi kémiáját kellene tanulmányoznom és feltalálnám a demencia ellenszerét.
Olyan döbbenettel meredek rá, hogy a karjából előbújó tucatnyi babakéznek járó ahhoz képest semmi.
- Nem, nem marad meg. Megoldom, ahogy kifejlesztek egy szert, elkészítem az ellenszerét is, csak fel kell gyorsítanom néhány vegyi folyamatot. Addig próbálj nem elájulni.
Vetek rá bizonytalan fintort, elhessegetve a gondolatot, hogy esetleg tetszene neki. Rohanok ugyanis az ellenszerért, el is eresztem fülem mellett az apját, hogy jön ide egyáltalán?
- Elég bonyolult, megtennéd, hogy ezt nem említed másnak? Mindjárt ott vagyok, tarts ki és nem büntetlek meg.
Ajkamba harapva csúszok le menné, ha félrekavartam valamit, eggyel több cseppet tettem bele, vagy nem vártam pontosan öt tizedmásodpercet, csúnya vége is lehet.
Hozzá kell érnem ráadásul, ha elájul beveri a fejét, egyszerű óvintézkedés, ha már a fekete mágia magasiskolájába kontárkodtam.
Épphogy megúsztam az Azkabant… Mögé kerülök, hogy ha ájul, vagy esik, nekem ütődjön, míg a karját érintve óvatosan rácsöppentem az ellenszeres oldatot. Ha minden igaz a kinövés visszahúzódik, karjáról eltűnik a másik lénykezdemény.
- Dőlj nekem nyugodtan. Mit érzel? Mondj el mindent
Ennyit el kell viselnem, mostanság úgyis hajlamosak kérdés nélkül hozzám érni. Majd behunyom a szemem egy pillanatra, visszafojtom a lélegzetem. Nekem nem fájhat annyira, mint ez neki, az előbb láttam, könnyes volt a szeme.




Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Flora C. McGonagall

Flora C. McGonagall

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Amybeth McNulty

»
» Vas. 10 Feb. - 23:11

Sylvester & Flora

Nincs is annál jobb, mint egy nagyszerű baráti társasághoz tartozni. És nincs annál rosszabb, mint ha valaki kívülállónak érzi magát.

Egy világ, sőt... mit egy, kismillió világ dől össze bennem, ahogy lesápadva figyelem beröppen a papiros a firkálmánnyal. Ezen a dolgon az sem javít, hogy realizálom a manókhoz hasonlítottam bármiben is, de hát... kedvesek. Persze tudom ez sértés, Apa egyszer kiskoromban elmagyarázta, de néha hajlamos vagyok ilyen dolgokra nem teljesen odafigyelni így lassan hullaként pillogok rá, hogy mostantól akkor nem beszél velem, de csak sűrűn pislogni kezdek, hogy inkább azzal jön ÉN nem fogom kedvesnek tartani. Főleg mert valamiben baromi egyedinek nevez, épp abban csak én találom kedvesnek.
-Tudod az emberek mindenféléről pletykálnak és elfelejtik ezek valóságalapja igen csekély. Megszoktam hogy nem azt gondolom mint mások, tudod a... szüleimről is szoktak csúnyákat mondani néha mikor én nem hallom, néha a testvéremről is, de nem érdekelnek. Bizonyosan nem csak én gondolom így, hogy kedves vagy, csak... kevesen mondják Neked ezek szerint. Majd mondom helyettük is. - Préselgetem a szám, a papírt meg próbálom kizárni a gondolataimból, hiszen füllentettem neki és joggal gondolná ebben is teszem ha rájön, pedig nem. Ahh... annyira buta voltam hogy nem mentegetőztem de hát... ajh, én mindig mindent elrontok. Próbálnám elsunnyogni ezt, hátha sikerül.

Ha azt sikerült is a címkézést akkor is elbaltázom, szóval kijelenthetjük: reménytelen eset vagyok. Ha nem lenne ennyire helyes és okos akkor tudtam volna figyelni, de hát ezt csak nem vághatom a fejéhez?! Ajh, Apucikám, most mondd meg, mi a jó szöszt csináljak? Elrontom és ez a kis izé is miattam hal el korán, mert satnya és béna vagyok. Még arra sem vagyok jó hogy valami kis fura sokkezű lényecske erőre kapjon, mert belehalnék. Nos, nem dob fel a tudat hogy kollektívan mindent buktam, Sylvester kedvességét is gondolom, hiszen senki sem szereti a bénázó és gyenge embereket.
-Hát persze hogy nem marad meg nélkülem már... - Sóhajtom bűnbánóan, most öltem meg valamit. Én minden állatot is sajnálok, még a kis férgeket és pókokat is, de mivel mondja ne ájuljak el, jobb híján a szemeire koncentrálok, az más fajta zsibbadást okoz bennem, mint a karom, legalább legálisan bámulhatom, bár kell pislognom párat hogy a hirtelen fájdalom könnyei kicseppenjenek szemeimből és ne homályos fátylon át lássam Őt. Ki tudja, lehet ilyen közel sosem látom többet. De kár!
-Ha csak ennyi az ára... - Már a nem büntetésnek, bár nem igen értem a dolgot, de gondolom arra céloz a saját bénaságom rajta csattanna, hogy miért nem figyelt rám jobban. No igen, nem akarnám hátráltatni a tanárrá válásban, végtére is szerintem amúgy nagyon jó tanár! És nem csak azért mert jól néz ki és kedves, hát tudom hogy okos is! Épp emiatt eléggé felgyorsul a légzésem hogy mögém kerül, közel, hiheti azt, hogy amiatt ami következik ó pedig nem, megtanultam tűrni ha tudom mindjárt vége, azért pár percig szerintem mindenki bírja tartani magát ha fáj is, de arról nem volt szó ilyen közel jön! Aztán... aztán... dőljek neki??!?! A mennyország kapui nyílnának ki, egy helyes és uh... szóval egy ilyen fiú mellkasának dőlni, ahogy félig átkarol és ápol (hagyjuk ki miért és mivel, nah, az most nem illik ebbe a csodálatos félig valóság fantazmagóriába). Reszketek, lelkem bizsereg a tudatba fogja a karom, hogy lehetek ennyire szerencsétlenül sérült hogy emiatt nem érzem?! Jaj istenkém, olyan ez mint a leprikón arany, délibáb, ott van de mégse ahhh.... kegyetlen a sors. Főleg mert tényleg fáj és kellemetlen, de az semmi ahhoz képest hogy itt van mögöttem és... érzem megint a csodás illatát, hallom közel a selymes hangját, hát ez a kis égő-málló-húzódó-kaparó-viszkető-zsibbasztó fájdalom semmi. Ugyan be nem vállalnám megint de most annyira Sylvesterre koncentrálok, hogy bármit igyekszem elviselni. Hogy... hogy mi? Mit kérdez? Hogy mit érzek?! Ööööööööööööö...
-Ahm... muszáj? Annyira kínos... nem szeretném... - Makogom elnyűtten, mert rohadtul nem a kínokra fókuszálok mikor az aurája égeti a hátam valami rettentően kellemes módon. Hogy az illata valami isteni... hogy a hangja olyan dögös és ellazító hogy... ugye nem akarja komolyan ezt magyarázzam?! Főleg ahogy elfordítom a fejem szinte érzem valahol ott van az övé is, inkább nézem a karom, mi történik vele, amúgy is érdekes, nem taszít, javarészt lezsibbadtam úgy is. De ez a srác teljesen kikészít, ajh, vajon ha mégis nekidőlnék az... az nem önzőség? Nem merek! Ki tudja, lehet érezném a szívverését, vajon Ő is szaporán dobogtatja saját kis szervét? Bár gondolom Ő inkább fél, nem... izgul. De akkor is! Vajon milyen érzés lenne?



Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Sylvester Rookwood

Sylvester Rookwood

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Ezra Miller

»
» Csüt. 7 Márc. - 6:56

Flora&Sili


Gyűlölöm ezt gondolni, de a lány aranyos. Sőt, röhejes, hogy a jelző egyáltalán megfogalmazódik bennem hovatovább ráhúzódik egy személyre.
Fokozom, nincs is annál ironikusabb, amikor még mosoly is görbíti ajkam szerencsétlenkedése láttán, elég csak megszólalnia, minden szava édesen bugyuta.
Édes... be kell vennem valamit!
Elkapom felém reppenő rajzát, egyre jobban vigyorgom és kedvem lenne öt plusz ponttal jutalmazni, de a katasztrófát elkerülendő, inkább némán, de beszédesen kacsintok rá, hozzátéve:
- Még egy ilyen súlyos ballépés Clover és megjutalmazom a Griffendélt.
Nem, nevetni azért nem fogok, legyenek határaim bizonyos élettapasztalatok után.
Megemelem szemöldököm, máris érettebb mondjuk egy fokkal (nem sok, de jelentős) hogy birkamód nem követi a csürhét. Ezért persze nem dícsérem.
- Ne törődj vele, az én apám is mugli. Ezt mondjuk kevesen tudják a Brysen és Rookwood miatt, én se régóta, de a tényeken nem váétoztat. A mostani felfogás beteges, mely mindent a tiszta vér megőrzésének alapjaira helyez, nem riadva vissza a belterjesség gondolatától, nyugodtan vágj vissza keményen, ha emiatt csúfolnak, a te anyád legalább nem feküdt össze az öccsével. Érezzék nyugodtan, ők a selejtek.
Logikusan azt hiszem erről van szó. Bizony nálunk is előfordul, anyám törte meg kb. de ha belegondolunk a Rookwood tisztavérű generáció, selejtek és megvan a háttérben húzódó mágusbűnözések oka, saját vérszomjam és elcseszettségem, miközben a legjobb fél és sárvérnek lenni, az ép elme szempontjából, aminek igazán számítania kellene.

A nagy fennforgásban és Clover élete érdekében nincs időm azon töprengni, őrült, vagy a mugliivadékokon is elgondolkodni, mert Valentine is stiklis.
Először például túléljen, másodszor meg ne említse akárkinek mivel kísérletezem, harmadsorban átkozom magam, hiába a tudomány tart életben, motivál, mozgat, mégis hajszál híján lecsuktak örökre, gyilkos vagyok, nincs kifogásom mégis milyen magasról szarok itt minden megkötésre, minden normálisra.
Ha már agyi kérdések, nekem sincs négy, ép kerekem és talán nem csak egy életnyi kínzás után.

- Ugye nem azt sajnálod, hogy nem fejlődött ki belőled egy másik humanoid? Vagy ilyen különös módon mutatod ki a haragodat?
Inkább ez utóbbi felé hajlok, hasonló helyzetben öt percben belül az igazgatónál kötne ki a történet, ha nem én átkozom le az illető heréjét.

Persze nem akar hozzám érni és mintha én repesnék, nem lenne totál kellemetlen, ciccentek hátul, miközben azon agyalok hogy az ördögbe állítsam teljesen helyre, így nem engedhetem el.
- Tudom, hogy nem én vagyok álmaid netovábbja, de akármennyire undorodsz, légy szíves. Ha elájulnál bevernéd a fejed és akadnak végzetes pozitúrák.
Na mindegy, innen már elkapom és nekem is kényelmesebb, ha távol marad, inkább csak pálcám lengetem a levegőben igéket suttogva, mire megjelenik egy tiszta, nedves, enyhe ecetszagú rongy és egy pohár, lebegő víz.
Egész összetett invito-kombináció, de nehéznek túlzás lenne nevezni. A vizet persze rátukmálom, a ronggyal meg majd utána művészkedem, ha megitta.
Elvileg nem nehéz valaki homlokát megtörölni, elvileg, gyakorlatilag előre remeg a kezem. Sokfélét eltöröltem már, mind edény volt, vagy fiola.




Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Flora C. McGonagall

Flora C. McGonagall

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Amybeth McNulty

»
» Szomb. 27 Ápr. - 20:13

Sylvester & Flora

Nincs is annál jobb, mint egy nagyszerű baráti társasághoz tartozni. És nincs annál rosszabb, mint ha valaki kívülállónak érzi magát.


Alig merek ránézni, levegőt venni... egyik füllentésből a másikba, jaj istenkém... Clover? Egy pillanatra csak pislogok rá, főleg mert... rámkacsintott? Rám? Van más is a teremben? Egy szellem? Valaki? Én kaptam? Bugyuta kis mosoly buggyan ki belőlem, mert mih? Jutalmaz minket? Ahahha... ah... nem én voltam tanár úr kérem... de nem merem megvallani. Ha nem vállalom magamra az a baj, ha vállalom az! Ah, valaki mondja már meg hogy kell okosnak lenni!!! De elsunnyogom, muszáj, mert rám kacsintott! Lehet ettől zavarja meg a fejem annyira ne bírjak koncentrálni és benyögök olyan dolgokat hogy kedves, meg majd én mondogatom kedves... már neki. Személyesen. Flora hol hagytad az eszed?!
-Nem... nem a vér szerintire gondoltam. Ahm... a nevelőimre. Szerintem senki sem selejt... csak meg nem értett... - Piszmogok zavartan és félrenézek, mert az igazi szüleimről én sem szoktam beszélni, említeni sem, bár az feltűnik nekem elmondja a sajátját. Igaz, engem az sem érdekelne ha mugliszármazású lenne vagy épp igazi Rookwood aranyvérrel. De kicsit akarva akaratlan közelebb érzem azért, mert félvér Ő is. Nevetséges...

Az is hogy ennyire béna vagyok. Elejtem az üveget, elindítok egy életet hogy neki el kelljen venni miattam azt... annyira igyekeztem, én annyira, de van ami nem változik. Cseppet sem. Picit sem... én nem. Pedig próbálkozom, de rezignáltan viselem inkább a megaláztatottság és a tenyerem égő lüktető érzéseit.
-Hát... ha egyszer teherbe esem és lesz gyerekem ugyan ez lesz. Csak nem ennyire gyorsan, hogy ne bírja a testem követni a dolgokat... túl gyors a főzeted, nincs idő regenerálódni. Szegényke... - Mindig az anyát mentik, nem a gyereket, bár itt értem miért rám esik a választás, ki tudja micsoda kis torz lényke lenne mert én kis csoffadt és vékonyka vagyok. Felszisszenek, hogy belém nyilall valami fájdalom de mindent eltöröl bennem az, hogy Sylvester... hogy mögöttem és mindenütt ott van, hogy dőljek neki és fogja a kezem... uhm Apucikáim, most komolyan, nem bírnék lányt keresni magamnak, annyira varázslatos ez a fiú!
-Te miről beszélsz? - Képedek el a szavaira, mert... mert miről beszél? itt haldoklom, mert közel lehet hozzá erre azt hiszi undorodom?! Ez annyira lesokkol, hogy simán felé fordulok, szinte bele az arcába, mert közel van és elönt a fehérrel vegyes pír, hiszen egyszerre sápadok és jövök zavarba, és... pozitúrák? Miféle pozitúrák? Alig nézek oda, hogy valami szúrós szagú dolgot teremt, vizet, csak így, hopp, olyan okos, nehéz felfogni mit akar, igyak, Jah... igyak... aha... iszom pár nagy kortyot, de látom remeg a keze, annyira... megfognám! De nem merem, ellenben kétszer is megkért dőljek neki, hát... kicsit reszketegen - én egész testemben - de megteszem, éppenhogy, sok apró forrót lélegezve szaporán, ráharapva ajkamra, de nem a fájdalom hanem mert lángra kapott a hátam.
-Nem vagyok... nehéz..? - A világ leghülyébb kérdése, én tudom, hiszen nem egy piszkafa, mégis izgulok, mi van ha teher vagyok neki, hogy tart, hogy nem akarja csak udvarias? Ellenben már a vállamig terjed a zsibbadás és muszáj néznem hol van a kezem mert semmit sem érzek, mozgatni sem bírom.
-Nagyon elzsibbadtam... ne haragudj, már nem bírom mozgatni. Meg rémesen szúr... - Szakad ki belőlem egy megviseltebb nevetésfoszlány, hogy mennyire hasznavehetetlen vagyok. De ha nem vigyáz tényleg neki fogok teljesen dőlni, mert ez mennyire jó, mennyire fantasztikus... Mintha a világ minden félelme kinn rekedne Sylvester karjain túl, amivel átölel, annyira romantikus is lehetne ez az egész ha nem mászkálna millió hangya a karomban szólni hogy amúgy ne éljem bele magam, nem azért vagyunk most itt a földön ücsörögve sajnos... jaj annyira lopva próbálkozom a feje felé fordulni, ami inkább a nyaka most, kicsit csikiz a haja is, uhh... csak le ne bukjak hogy szó szerint elaláltam a karjaiba!



Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Sylvester Rookwood

Sylvester Rookwood

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Ezra Miller

»
» Szomb. 18 Május - 21:12

Flora&Sili


Most kérdezzem meg ettől a szerencsétlentől, miért az igazi szüleid belterjes mellékterméke vagy? Hogy kicsit én is, mert Rookwoodék kiemelt rohadékok? Tényleg semmi affinitásom ártatlanokat csesztetni.
Nem hiszem, hogy őt erőszakolnák és vernék a nevelői, nem az én dolgom istápolni, csak vitatkozni vele, is, elvből, megszokásból és meggyőződésekből. Talán nem tudok másképpen beszélni az emberekkel.
- Baromság. A selejteknek királya is van, akit szinte senki se überel.
Mondom kurva büszkén, mintha érdem volna a világ legelcseszettebbjének lenni. De a cím kétségtelenül az enyém, noha magamnak köszönhetően nem a hagyományos béna értelmében.
Azért ő sem panaszkodhat, mégis az én hibám ez az egész és elég egy elejtett megjegyzés valahol, hogy repüljek, dupla szárnyakon, egészen bizonyos nagy urak színe elé, ha nem sokkal rosszabb helyre.
Á, nem, tényleg nem bírnám ki az Azkabant, azt hiszem első és utolsó pillanat lenne szembenézni egy dementorral, én aki számtalan életformát tudnék létrehozni és elpusztítani. Mindenkinek van Archillese.
Ő pedig őrült, elszörnyedve nézek magam elé a „terhesség” hasonlata kapcsán, szerencse, hogy az egész visszafordítható és ki tudja, talán tanulok az esetből, álljak kicsit le a sötét mágiás kísérletekkel, ha ennyire különbözni óhajtok Voldemorttól.
- Ezt verd ki a fejedből. Én voltam gyökér és ez még kísérleti fázisban van. Persze az elmélet nem rossz, mert minden gyerek parazita, de a helyzet mégis más.
Adom az oktatót. Most komolyan adom az oktatót?
Ő az, aki nem tudja miről beszél és miről kérdez. Nyilván undorodik tőlem, hiszen tettem érte, hogy mindenkit viszolygással töltsön el a puszta létezésem ebben az intézményben.
Például fáj, hogy hozzám ér, becsukom forró szemeim, de mintha égne a testem. Valahogy azért menni fog ez a nem túl komplex varázslat és mivel visszafordítottam lassan helyre kellene jönnie, mind a borogatás, mind a víz segíti ebben.
Nehezebben lélegzem, de talán csak annyit vesz észre, szabálytalan. Aztán ha már jobban van, elhúzódhatok, nem vagyok jó mazohista és már kisebb zihálások is kisiklanak ajkamon.
- Nem…dehogy vagy.
Veszek nagy levegőt, azt hiszem nincs jól és esze ágában sincs arrébb húzódni, a francba!
- Nem javult? Rosszabb? A fenébe!
Hozzá kell érnem megvizsgálni, talán érdemes lenne a gyengélkedőn próbálkozni, igen ám, de megkérdezik milyen főzet és nekem szó szerint befellegzik.
Megérintem, érzéketlen-e, közben egyre inkább remegek, azt hiszem fészkelődik is, mintha kemencében sülnék, szisszenek, ahogy végig simítok karján.
- Ennek hatnia kéne, de azt mondod zsibbad? Szúr?
Gyengélkedő lesz a vége, elbocsátás, hiszen nem tehetem kockára. A büdös kurva francba is!
- Oké… oké, akkor Gyengélkedő és engem kirúgnak.
Zihálom magam elé, de valószínűleg csak azért pánikban, mert nekem dőlt, közben agyalok a végsőkön mi a frászt hazudhatnék, mibe tenyerelt véletlenül, ha egyáltalán opció a félrevezetés, hiszen a mérleg másik felében ott a karja. Működnie kellene, a fájdalomnak pedig elmúlnia lassan, de nálam is egyre rosszabb.




Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Flora C. McGonagall

Flora C. McGonagall

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Amybeth McNulty

»
» Kedd 18 Jún. - 14:00

Sylvester & Flora

Nincs is annál jobb, mint egy nagyszerű baráti társasághoz tartozni. És nincs annál rosszabb, mint ha valaki kívülállónak érzi magát.


-Mégis kire gondolsz? - Nézek értetlen rá, mert szerintem továbbra sem selejt senki és végképp nincs királyuk, de hát most nem is ez a lényeg, hanem hogy vajon kiről beszél, mert én lemaradtam. Azt se tudom hova tenni hogy így kihúzza magát, elvégre nekem Sylvester minden csak selejt nem, maradjunk annyiban. Nála menőbbet keveset ismerek, nem mondom nem akadnak, mert akadnak és Apa is eléggé menő azért, de na, a korosztályából példának okáért!

Azt hiszem a terhességes hasonlatommal nem lopom be magam a szívébe, pedig az ember azt hinné az ilyen biológiai meglátások nyerőek egy okos embernél, de... szokás szerint fogalmam sincs hogyan tegyem vonzóbbá és kevésbé szerencsétlenné magam.
-Már miért lennének paraziták? A terhesség szimbiózis. Valamit félreértettél az órákon. Minden élet fontos Sylvester, Te is tudod. Apu sokkal szebben tudja ezeket elmagyarázni mint én, de hát Ő tanár én meg nem, szóval... - Talán mentség miért nem tudom olyan ékesen kifejezni magam, bár ennek a srácnak a közelében nő legyen a talpán aki képes összefüggő, kerek, szép mondatokban diskurálni vele. Tuti azok a nők az esetei, de hát én nem az vagyok, én csak csendben szenvedve olvadozom a karjaiban. A szomorú az hogy nekem már ez is felejthetetlen élmény és ennek köze sincs ahhoz hogy valami majdnem kinőtt belőlem. Egészen eltörpülő apróság, tekintve mennyire helyes srác ápol. Azaz próbál, de észreveszem Ő is nehezebben lélegzik mint én, csak míg én az elalélástól iránta addig Ő a kimerüléstől. Gondolom, egy csomót varázsol, koncentrál, szerintem észre sem veszi hogy itt vagyok és összeérünk, biztos normális körülmények között sok lány omlik a karjaiba. Hah... nem akarok irigykedni! Főleg mert nekik nem szakad le a fél kezük a zsibbadásban... uhm.
-Jó... - Piszmogom, nem vagyok nehéz legalább, de lehet megint csak udvariaskodik. Sosem bírom eldönteni, mert hát Apu nagyon mondja nem halt még ki a lovagiasság a világból és én hinni akarok ebben, Sylvester mellett amúgy picit sem nehéz.
-Hát... - Nem akartam megijeszteni, tudom mondta a gyengélkedőre nem mehetünk, hm... talán Apa tudna segíteni, ki tudja. Bár az talán rosszabb lenne mint a gyengélkedő, még a végén nyakon vágná Sylvestert, az nagyon kínos lenne, inkább megtartom magamnak az ötletet, nem akarok beégni előtte. Ahogy lenézek mit csinál, látom hozzám ér, de nem érzek semmit. Ez olyan tipikus, végre kedvesen hozzám ér egy rendes fiú és még csak nem is érzékelem.
-Hah... nem érezlek... - Mély bánat szűrődik ki a hangomból, majd belepirulok (megint) hogy nem nyomtam el eléggé, de remélem valami egész másnak tudja be a csalódottságom.
-Azt hiszem nem ment tovább, de még nem érzem hozzámérnél, csak látom. Pedig megsimogattál... - Mondom kissé hitetlenkedve, mert tényleg megsimogatott? Miért ilyen igazságtalan az élet?! Kezdem feladni hogy nekem valaha szerencsém lenne egy fiúval.
-Várjunk kicsit, nem rúgnak ki Téged, szerintem okosabb vagy mint a többség, csak nem vagyok a pik-pak felépülős stílus... - Próbálom vigasztalni némi rezignáltsággal a hangomban, mert bármennyire jó nekidőlni össze kéne szednem magam, nem kéne ráijesztenem jobban, de így, ennyire közel nem fog menni. Ahhoz túl csábító a közelsége, mintha nyakon öntötte volna magát Amortentiával... Ép kezemmel megpróbálom feltornázni magam, hogy térdeljek és szembe legyek vele. Sóhajtok egyet, mert kellemetlen a zsibbadás, de próbálom finoman átmasszírozni a karom, hogy hamarabb kimenjen a zsibbadás. Lassan de mintha javulna.
-Azt hiszem egy kis időt kérnék még aztán tudok segíteni megint... - Talán ha összeszedem magam akkor nem leszek irritáló a szemében, aki még vigyázni sem tud magára, bár kicsordul a könnyem, hogy lezajlik bennem a stressz és a fájdalom visszhangja, a zsibbadás amúgy sem kellemes ha nyomkodom de ha ez az ára, hogy gyorsabban rendbe jöjjek és megnyugodjon csekélyke ár, nem?
-Látod? Nem lesz bajom... - Azt nem mondom neki, hogy utána valószínű azért benézek a gyengélkedőre egy kis kalciumért vagy valami, nem akarom Dixon mellett Apuéknak miattam is aggódni kelljen. Ja meg így elég hálátlannak is tűnök talán, juj azt nem kéne, zavaromban hirtelen megsimogatom a vállát meg a karját ép kezemmel.
-Köszi amúgy! - Próbálok mosolyogni is, az fontos, bár elég sok érzelem kavarog bennem, így nem tudom mennyire sikerül de én próbálkozom, szegény elég zaklatott lett a kísérlete miatt. Csúnya dolog, de még kicsit kiélvezném hogy ilyen közel van és nézhetem az arcát, egészen szép barna szemei vannak!



Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Sylvester Rookwood

Sylvester Rookwood

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Ezra Miller

»
» Szomb. 22 Jún. - 21:09

Flora&Sili


- Magamra
Közlöm egyszerűen, fel kell adnom saját, ostoba elvárásaim, hogy az emberek képesek a sorok közt olvasni. Nem, egyik sem érti az átvitt értelmet és a személyi hasonlatokon alapuló metaforát.
Sóhajtok, reszketős nevetéssel, ahogy konstatálom, megpróbál vitatkozni velem. Álljunk meg egy pillanatra röhögni. A levegővétel is jó lesz, hiszen éppen okot adott rá, hogy lassan őrjöngésbe csapjon át ez a bohém kis büntetőmunka, hiszen belőle sarjad egy mesterséges létforma!
Miután a levegő megvan, még a szóformálásra is rákényszerítem magam hiába hasonlatos ez a falnak magyarázok egy szomorú helyzetkomikumához.
- A saját véleményem egyetlen ostoba tanóra sem befolyásolta soha. Ugyanazt csinálja veled ez a kis kinövés biológiailag, mint egy gyerek, te vagy a táptalaja. Most például rengeteg kalciumot kell majd pótolnunk a szervezetedben, úgyhogy ne vádolj azzal, hogy nem értem ennek tudományos hátterét. Apádért őszinte részvétem.
Tanárgyerek, gyönyörű, úgy ki leszek rúgva, hogy lábam sem éri a Roxfort küszöbét. De kit érdekelne, ha nem üldözne a kedvenc pojácánk? Kilépek innen, elVoldemortozom magam megszokásból és a következő pillanatban majd látom testem végső búcsút venni a fejemtől.
Azt hiszem mégis el kell ezt engednem, nagy levegő, ahogy szinte ég a bőröm, ha ő ilyen jól viseli ezt nem én leszek, aki elkezd ilyen tulajdonképpen fantomfájdalmokon picsázni. Ahhoz képest stram kiscsaj, de csak fél szemmel és gondolatban megy neki elismerés.
Mély levegőt veszek, összehúzott szemmel koncentrálok, ne legyek rosszul, ugyanakkor felfogjam minden reakcióját.
- Az baj.
Gyengélkedő, ha nem Mungo és akkor még szerencsés vagyok, ha nem hal meg. Egyre fogy a tétovázásra félretett időkeret.
- Mindenképpen el kell vigyelek a gyengélkedőre.
Igazából tény, amit mondok, félreteszem most az esetleges következményeket, mert ha meghal bomba fog robbanni és nem csak az én lelki világomban.
- Szerintem nem érted. Ez most illegális volt. A részemről.
Tagolom, hátha így befogadja, de gondolom a fájdalom is közrejátszik, hogy képtelen koncentrálni, sír, elég is lesz, lejárt minden időm.
Egyetlen másodperc, amíg áltat bennünket, amíg lehunyom szemem, érzem a fájdalmat villámként végigcikázni karomon, egészen a vállamtól, ahol hozzám ér és teljesen közelről megszemlélem a csillagokat is.
- Megyünk és ne ellenkezz kérlek, mert attól csak nekem lesz nehezebb vinni téged.
Igen, ott belül mugli miatyánk helyett tömegesen nyomom a cifra bazdmeget, de azért odáig eljutok, hogy felemeljem, bár őszintén, ha abszolút nem bír a saját lábán jönni, fogalmam sincs hogy leszek képes cipelni odáig úgy, hogy közben ordítanom kell.
Össze akarom sikoltani magam, nagyjából olyan erővel, mint amikor már a hólyagod nem bírja tartani. Ennyit az én agyonkínzott kis fájdalom „küszöbömről” úgy elmeszesedett, hogy elég ennyi a teljes megsemmisítésemhez.
Végülis ennek fényében azt hiszem marha erőtlen ellenfél lennék. Mindenesetre megpróbálom felnyalábolni, sőt elindulni vele mit sem törődve a kibaszott tejútrendszerrel a szemem előtt, faltól falig valahogyan eltámolygom, segítene ha jönne valamennyire, de elvárni nem fogok semmit.
Aztán kb. véresre harapom az ajkam, kedvem lenne bőgni mire odaérünk, úgy reszketek, hogy állni nem bírok, amint őt lerakom egy ágyra.
A javasasszony már előténfereg és én…nem is tudom mit mondjak neki.
- Kalcium és…nem értem, nem használt az ellenszer.
Nyögöm megsemmisülten, miközben Clover jó kezekbe kerül, azt hiszem, én pedig hessegetem a nőt, amikor a hogylétem kerül szóba. Csak akkor hallgatok, amikor a miért is felmerül és követi a hogy történt. Minden, amit most mondok felhasználható ellenem a Wizengamot előtt.




Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Flora C. McGonagall

Flora C. McGonagall

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Amybeth McNulty

»
» Hétf. 24 Jún. - 11:09

Sylvester & Flora

Nincs is annál jobb, mint egy nagyszerű baráti társasághoz tartozni. És nincs annál rosszabb, mint ha valaki kívülállónak érzi magát.


-Nagyon furcsa fogalmaid vannak a selejt fogalmáról. Én boldog lennék, ha olyan selejt lennék, mint Te... - Nézek rá kivételesen egyértelmű nem vagy normális arccal, ha tetszik nekem ez a srác ha nem. Semmi köze a hülyékhez vagy a letagandó személyiségekhez, de hát mindenkinek vannak heppjei, lehet Sylvesternek pont ez.
Később már nemes egyszerűséggel ellent mondok neki, sőt, bátorkodom megjegyezni Ő, a tanársegéd félreértett valamit míg én, a kis ötödéves nem. Merész dolog, csak ilyenkor gondolok arra, hogy valamiért a griffendélbe kerültem, holott mindig is Hugrás akartam lenni...
-Ettől függetlenül nem látod ami az orrod előtt van. Életet adni csoda, fantasztikus dolog, nem pedig parazitizmus. Egy legalább is nem az, ha mondjuk valami féreg lenne, ami megesz belülről és a pusztulásodra törekszik az más, természetesen. Szóval ha ez egy gyerekként viselkedik akkor pláne szomorú, hogy nem fogja túlélni... - Azt hiszem vannak dolgok amikben makacs vagyok, igen kevés és a hangom is halk, de érezni én se fogok álláspontot váltani, csak mert egy helyes és amúgy oké, okos fiú mondja.
-Ahm... hát... Ő fogadott be, elvileg nem bánta meg. - Értem féle szokás szerint, mert eszembe nem jutna azért sajnál engem mert tanárok a szüleim, hanem hogy tanár létükre egy ilyen gyerek jutott, aki "az alapokat sem érti". Legalább is félek Sylvester valami ilyesmit gondol rólam, le is ütöm a fejem. Nem is tudom miért hittem van értelme véleményt mondani, végtére is sokkal okosabb nálam, hah.
Persze ahogy újra a karomra fókuszálok kicsit sem vagyok boldog, de volt már rosszabb. Ez még istenes, talán. No meg teljesen más a lelkiállapotom, mert nem gonosz és buta mardekárosokkal vagyok körülvéve, hanem egy okos volt hollóhátassal, aki vigyáz rám és figyel is, szóval kár lenne pánikba esni, csak az Ő segítségnyújtását nehezíteném.
-Nem, nem kell, jól leszek... tényleg. Nem akarok gondot okozni, vagy maximum elnézek egyedül. - Ijedek meg, mert nagyon nem akart oda elvinni, lévén bajba kerülhet, szóval össze kell szedjem magam jobban legyek, csak jaj, hogy is kéne?! Izé... erre arra ocsúdom fel hogy illegális dolgokat csinál. Komolyan?
-De hát azt nem szabad... abba kéne hagynod, még a végén bajod esik. - Pislogok rá teljes letaglózott meglepettségemben, elég naiv vagyok ahhoz, hogy egy tanársegédből ne nézzem ki rosszban sántikál. Azaz nem feltétlenül rosszban de hát szabályt szegni... be kéne tartania, tartatnia! Nem? Kipislogok még pár könnyet a szemeimből, közben egyértelművé válik ha nekem a gyengélkedőre kell mennem akkor komoly bajba kerül. És miért? Mert én elejtettem az üveget! Joggal utálna meg, pedig hosszú idő óta Ő az első aki tényleg kedves volt velem.
-Ne haragudj... - Bukik le a fejem hogy elszégyellem magam, majd apró sóhaj és esetlen apró nyögés kíséretében feltápászkodom ép karommal. A lábaimnak semmi baja, tudok menni, csak a karom hasznavehetetlen még. Tényleg nem terjed a mellkasom felé, de tudom ez már sovány vigasz. A segítségének viszont nem tudok ellenállni, ha segít közlekedni és mellettem marad, vinni ugyan nem kell persze. Ahogy haladunk viszont elég rosszul kezd lenni, lehet Ő is elkapott valamit, kicsit megállok az ajtónál, látom a száját is elharapta.
-Sylvester... nem nézel ki valami jól... - Közben elénk siet a nővér is, aggodalmas képpel nézek rá.
-Előbb Őt lássa el én csak zsibbadok, nem lesz bajom. Nem értem miért lett rosszul eddig jól volt... - Hadarom esetlen, érezhetően érte jobban aggódom mint magamért, de mikor faggatózni kezd mi történt a karommal és miért kell kalcium, akkor én is harapdálni kezdem a szám. Miattam fog bajba kerülni, azt nem akarom. Hazudni nem szép, de az egész kellemes beszélgetésünk hazugságra épült, elvégre nem én csináltam a karikatúrát... jaj istenkém.
-Izé... miattam van. Egy csomó reagenst levertem véletlen a bájitalteremben mikor címkéztem és furán kölcsönhatásba léptek. Sylvester gyorsan eltüntetett mindent, hogy ne legyen bajom, de a karom zsibbad, azt hiszem valamit eléggé elrontottam... Erre Apukám is tanú lehet bármikor, kétbalkezes vagyok... - Nézek félre, fogjuk fel apró füllentésnek mert van igazságtartalma. A nővér meg csak sóhajt és közli, hogy "tisztában vagyok a helyzetével Miss Avery-Lestrange, jobb lenne ha kevesebbet járna ide, az apja aggódik magáért. Mindkettő." Hevesen bólogatok, szinte lázasan, hogy tudom-tudom-tudom, hülyét fognak kapni.
-Lehetne nem szólunk nekik? Csak most az egyszer utoljára... A bátyám miatt rengeteg a dolguk, és hát... Sylvester vigyázott rám, Ő nem tudta hogy folyton elrontok mindent, kérem szépen Margaret... - Igen, már ennyire sokat voltam, hogy a keresztnevén hívom a fiatal nővért, ha igazán hízelegni próbálok. Mindig annyira kedves velem, tudja hogy szekálva vagyok általában, csak aggódik értem, tudom. Végül sóhajt és inkább a kezembe nyom egy kalciumos löttyöt amibe kevert ezt-azt és elkezdi inkább Sylvestert vizslatni, hogy na Ő neki mi lehet a baj, kérdezi neki hol fáj, mit érez, szédül-e, vele mi történt. Én történtem ugye, de hát erről fogalmam sincs, inkább csak borzalmasan szenvedve legyűröm a veszettül keserű löttyöt és nem épp grimaszmentesen próbálom szemlélni mi van a másikkal, jobban lesz-e.



Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Sylvester Rookwood

Sylvester Rookwood

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Ezra Miller

»
» Szer. 17 Júl. - 19:16

Flora&Sili


Nevetés, kicsit kutyaszerű és rekedt.
- Vigyázz mit kívánsz és ne feledd, hogy nem ismersz.
Hogy gyilkos akarna-e lenni, vagy olyan, akit 15 évig molesztált a nevelője, ha a kettő egy mérlegen billegne nehéz lenne a választás.
Más kérdés persze, hogy miből meríti ellenkezése forrását, hiszen valami olyasmi pletyka kering felőlem, érdemes rettegni tőlem, egy rakás megmagyarázhatatlan furcsaság övez és ez még csak a minimum.
- Nem viselkedik gyerekként, ez egy parazita, ami el akar pusztítani. Gondold így és legyél majd jó anya a jövően.
Vetem oda  hidegen, nem szándékozom érzelmeket ölni a dologba, akár gondolati szinten is belemászni egy ilyen témakörbe, vagy egy 15 éves kislánnyal vitatkozni róla. Griffendéles, tehát kattant  és a gyengébbeket általában nem méltatom harcra, jobb ha most is ehhez tartom magam, különben is momentán haldoklik.
- Befogadott? Önként? Az más, akkor feltételezem a legjobbat.
Igen létezik ilyesmi, még statisztikai adat is van rá, ő meg valamiért mintha elszontyolodna. Talán érdemes lenne belesni a fejébe egy pillanatra min sértődött meg, de jelen krízishelyzet felülírja a lelkizést és úgy tűnik nagyon rosszul van, nekem pedig nincs választásom.
A felfogása nehéz úgy látom, ki kell mondani mindent, hogy megértse, vetek rá egy ironikus mosolyt, nahát végre leesett? Úgy tűnik naivitásból gyúrták. Szóval nincs opcióm és a legrosszabb, hogy kirúgnak, hovatovább meghalok, ami, ha bizonyos perspektívából nézzük nem is olyan szörnyű kilátás.
Mi a reakció erre? Nem szabad… Orrom alatt elmosolyodom, miközben próbálom összeszedni magam és felkészülni a kínlódó futamra vele, akihez kénytelen vagyok hozzáérni. Végülis teljesen megérdemlem, ahogy mondta, a tiltott dolgoktól általában baja esik az embernek.
- Csak kísérlet, mindent a tudomány oltárán. Különben nem tiltott, csak erkölcsileg vitatható. Lényegtelen.
Egyetlen dolog számít most, őt leszállítani. Futólag rápislantok és megint kedvem lenne megnézni mit forgat odabent, amiért én haragudhatnék.
- Te ne haragudj.
Azért a bocsánat elég degradáló lenne, de így azt hiszem rendben van. Persze éreztem, hogy rossz lesz, de az imagináció sosem ér fel a valósággal, így mondhatni pokoli és pszichológiailag eljutottam már oda, stresszhelyzetben, márpedig hogy kishíján kinyírtam nevezhető annak, még rosszabb.
De odaérünk és teljesen lényegtelen tényező leszek, ha csak nem akar valaki szándékosan felelőst keresni.
- Tudom, nem először mondják.
Viccelem el a dolgot ott az ajtóban, remélem a javasasszony sürgősen kitalálja mi a Merlin van.
- Eszébe ne jusson engem ellátni, semmi bajom.
Ha jönne felé, mert nekem már úgyis mindegy, még arra is vállalkozom, hogy menetirányba állítsam. Rajtam aztán semmilyen tudomány nem segít különben.
- Így van, a kislány béna volt és lehet, hogy én is, mert elüntetés közben rosszul csináltam valamit. Szóval kinövése keletkezett, ami úgy tűnt az ő életenergiájából merít, ezt megállítottam, de aggasztó a zsibbadás és hogy nem tudtam eltüntetni.
A hazugság csak lazán, természetesen távozik, első körben talán megpróbálom nem kirúgatni magam. A második, hogy eltüntetek majd minden bizonyítékot és ezentúl a Szükség szobájában kísérletezek.
Aha…Clover.
- Picsába
Ahogy rájövök ki ő, széket fogok, vagy ágyat, szükségem van rá. Pont Richardék gyereke, hát ez csodás! A javasasszony persze rám szól, tanársegéd létemre milyen mocskos a pofám. De ő szájnak mondja, el van maradva a szlengekkel.
Jaj ne, közeledik, pedig előttem már kezdett minden összemosódni, hogy ő Avery-Lestrange (volt)
- Ne, ne, engem hagyjon békén, teljesen jól vagyok, de Clovert, ha ez az igazi neve egyáltalán, mert nekem nem Averyként mutatkozott be parancsolja ágyba.
Hátrálok, most, hogy nem ér már hozzám jobban vagyok, kivéve ha ő például elkezd matatni, mert akkor tutira elájulok.




Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Flora C. McGonagall

Flora C. McGonagall

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Amybeth McNulty

»
» Vas. 28 Júl. - 21:27

Sylvester & Flora

Nincs is annál jobb, mint egy nagyszerű baráti társasághoz tartozni. És nincs annál rosszabb, mint ha valaki kívülállónak érzi magát.


-Az lehet, de valahogy nem gondolnám olyan rossz lehet Sylvesternek lenni... - Pislogok rá ártatlan hogy kinevet, pedig okos is, helyes is, úgy tűnt jóban van pár emberrel... kell ennél több?
-Hm. De miért csinálnál valami olyasmit, ami el akarna pusztítani? Biztos csak azért mondod ne sajnáljam. - Jutok erre, mert Sylvesterről nem tudnék olyat feltételezni, ártana másoknak ilyesmi formán. Mert jól van, pár átok meg móresre tanítás, azt kinézem belőle, azért nem tűnik szentnek, de ettől csak még jobban tetszik. Apa is karakán jellem, megértem Aput miért szeretett bele!
-Hát... úgy tudom önként. Nem kérdeztem. - Jövök zavarba, mert erről sosem beszéltem velük. Nem mertem, főleg nem arról az éjszakáról, inkább csendben megvártuk míg elmúlik a vihar és a ködbe vész. Bár némileg elgondolkodom valóban önként volt-e a dolog, vagy sem. Áh, mindegy is, elvégre nem raktak ki, nem igaz? Sőt, Dixont is maguktól fogadták be! Mondjuk nem tudok sokáig örülni az élet apróságainak - még annak sem, Sylvester hozzám ért és hasonló lehetetlen, könyvbéli dolgok - mert teljesen lezsibbad a karom és nem is akar javulni valahogy. Ó, ráadásul kiderül olyat kísérletezik amit nem szabad, meg is mondom neki, de erre csak mosolyog. Ajh, sokkal szigorúbban kellett volna mondanom! De hát Apu nevelt... esélyem sincs.
-Nem mindent, ez nem jó hozzáállás Sylvester! Bajod eshet, vagy másnak, vagy valami szörnyűre bukkansz és... inkább valami barátságosabbal kísérletezz... - Ez alatt nem tudom mit is értek, mert nem tudok kísérletezni, semmi affinitásom hozzá, mindig is recept követő egyén voltam, de hát mondjuk egy új gyógyszer vagy valami... ilyesmi. Közben kitántorgunk a teremből és a gyengélkedő felé cammogunk, erre rosszul lesz! Miért? Mitől? Ráadásul bocsánatot kér, nem tudom hova tenni, tőlem bocsánatot?! Belepirulok, ha csak kicsit is, mert a sápadtság az úr az arcomon.
-De igenis van, teljesen lesápadtál és izzadsz! - Uhm... nem túl kedves ezt odavágni a srác képébe akitől olvadozol ugye? De hát ha egyszer így van! Remélem ellátják! Erre teljesen leforráz egyetlen szava: kislány. Megsemmisülten ülök le az ágyra és hagyom megnézzenek. Kislány. De hisz csak 2 évvel idősebb! Nem vagyok olyan kicsi! Érett nő akarok lenni neki! Vagy... hát... legalább nő. Vagy csak lány, kicsi nélkül! Inkább magyarázom a diplomám ami még nincs is, és kérlelem a nővért ne susogja el Apuéknak a kis balesetem. Itt már nem csak Sylvester miatt, magam miatt is, rá fognak jönni zűrös vagyok és akkor megszidnak hogy Dixonra kell most figyelni, szedjem össze magam, meg mutassak példát, ha már tanárok lánya vagyok! Ú, ez ijesztő, nem akarom! A káromkodása meglep, nem tudom mire vélni, Margaret le is szidja, csak beszívom az ajkaim, mindenért nem védhetem meg tényleg illetlenül beszélt. Aztán csak pislogok, ó... azt hitte a Clover a vezetéknevem? Nem akartam becsapni. A javasasszony meg bántani nem akarja, de csak hozzáér a homlokához, hogy megnézze lázas-e, erre ahogy küzd vele Sylvester elájul. Felsóhajt, hogy legalább nem mocorog már, aztán megvizsgálja, de közli kutya baja, csak megijedt, kialudja. Elrendezi az ágyon szegény ájultat és rám ripakodik, hogy utolsó alkalom volt, hogy falaz nekem, leszek szíves itt maradni, aludjak és ha bármi van kiáltsak. Olyan szaporán bólogatok, hogy félek beáll a nyakam, aztán gyorsan elfekszem az ágyon, megvárom hogy elviharozzon. Ha megtörtént, odalopakodom Sylvester ágyához, leülök a szélére és várok magához térjen, úgy sem tudok aludni. Nem is érzékelem az időt, csak elmerengek azon, miért szúrok el mindig mindent és csak akkor ocsúdom fel ha mocorog.
-Ne haragudj, nem akartalak megijeszteni. A nővér mondta azért ájultál el. De már majdnem teljesen elmúlt, nézd! - Ha nem is tökéletesen, de már mozgatom a kezem és az ujjaim.-Jaj és nem gondoltam azt hiszed a Clover a vezetéknevem... bocsánat. Csak nem szeretem mondani Apuékét, mert akkor valahogy... - Vállat rántok. Mit is mondhatnék? Mást várnak? Megijednek? Inkább taszítónak látják, mások meg furcsán összesúgnak. Kevés a semleges reakció, főleg félvérek és mugliszármazásúak hagynak békén, ezért is lenne jó Hugrásnak lenni. Bánatosan nézem a kezem, félek Sylvester is elhajt ezek után.



Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Sylvester Rookwood

Sylvester Rookwood

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Ezra Miller

»
» Szer. 14 Aug. - 6:37

Flora&Sili


Elnyomom legironikusabb fintorom, de a mosolyból, amit kap átszűrődik, hogy nem tud…semmit.
- Mert nem tudod milyen és egy első benyomás ritkán ad képet az emberről. Fogalmad sincs Clover…és akárki nagyon rosszul járna vele.
Erre mondják, hogy a látszat csal és még sok mindent mondanék, de őrizzük meg a lelki törékenységét annak, akinek érdemes. Talán csak a karikatúra miatt, vagy nem is tudom.
Kisóhajtok oldalra, fáradtan a magyarázatba, amit szakmai szinten csak úgy tudnék prezentálni, nem értené.
- Ez összetett jelenség, kísérleti fázis, ebben az állapotában szüksége van gazdatestre, amiből nyersanyagokat nyer. Ha készen lenne, nyilván nem.
Mert csak egyszerű tudomány, mesterséges létforma, megragadt egy kezdetleges fázisban, de nem terveztem leigázni vele a világot.
- Biztosan.
Clover úgymond aranyos kislány. Nem mintha értenék az aranyos kislányokhoz, de talán taplóság volt tőlem arra utalni, valami beteg kényszer vette őket rá a gyerekvállalásra.
Mindegy, őt alapból, úgyis túlszeretik, ha jól nevelik, nem kell, hogy kibimbózzon a kételkedés vadvirága.
Ajaj, jön a kislányos lebaszás, kicsit szigorúbbnak tervezett, mint az ejnye-bejnye
Próbálok nem világfájdalma fejet vágni, csak sóhajtok.
- Elvileg nem esett volna másnak baja, de már bocsánatot kértem...
Forgatok szemet, ha nem, ezzel megtörtént. Kezem karba teszem, elnézek oldalra és a többi ejnyét igyekszem figyelmen kívül hagyni, hogy aztán járjam önnön passióm és félájultan robbanjak egy azonnali életmentésre, már ami Clovert illeti, akiről még az is kiderül Avery-Lestrange.
- Bocs, ha zavar, zuhanyozhatsz, én igyekeztelek behozni, hogy te biztonságban legyél.
Ezek a kölykök mennyire szemtelenek, az ember izzad és lassan ájul is értük, akkor még kifogásolják. Én se terveztem a férfi szépségversenyt megnyerni, most már gondoljunk rá másképp - Avery Lestrange szemében.
Valami ilyesmivel heveredem el, hogy undorító vagyok másoknak, de mennyire leszarom.

Ehhez képest ő ébreszt és úgy fest elájultam, próbálok fókuszálni, mert először nem értem ki a fene beszél hozzám
- Nem ájultam el
Tiltakozom rögtön, mert ez nagyon rosszul hangzik a szájából. Mintha a világ legnyomorultabb idiótája lennék, elájulni.
- Nem a te hibád
Hessegetem el, felülök. Még kicsit kóválygom, de a hideg levegő majd rendbe hoz. Futó pillantást vetek a kezére, felsóhajtok és próbálom nem megkönnyebbültnek, csak egyszerű levegő-áramoltatásnak álcázni.
- Érthető, elég speciális helyzet. Nem kell mindenért bocsánatot kérned, nem haragszom.
Én se szívesen hangoztattam, mégis mindneki úgy hívott Brysen és most némi értetlenkedéssel Rookwoodoznak, mintha fájna a Sylvester.
Feltápászkodom, részemről elég volt egy ájulás és emiatt érzett szégyenérzet.
- Én most megyek, de te maradj és csak akkor menj el, ha a nővér megengedte.
A diákokra még vonatkoznak a szabályok, én elmúltam tizenhét. Remélem a búcsú is rövid lesz, nagyon kellene a friss levegő.
Az ajtóban megtorpanok, vállam felett hátranézek.
- Kösz, hogy falaztál nekem.
Speciális helyiszín kell a gonosz kísérleteknek.

//záró?//




Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

Ne haragudj, nem tartalak fel!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezett játékok-