Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

- itt vagyok az almafa alatt - mondta a hang. EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

- itt vagyok az almafa alatt - mondta a hang. EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

- itt vagyok az almafa alatt - mondta a hang. EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

- itt vagyok az almafa alatt - mondta a hang. EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

- itt vagyok az almafa alatt - mondta a hang. EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

- itt vagyok az almafa alatt - mondta a hang. EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

- itt vagyok az almafa alatt - mondta a hang. EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

- itt vagyok az almafa alatt - mondta a hang. EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

- itt vagyok az almafa alatt - mondta a hang. EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 35 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 35 vendég
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

- itt vagyok az almafa alatt - mondta a hang.



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Charlus Shafiq

Charlus Shafiq

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0

»
» Kedd 22 Jan. - 15:19
London szennyezett levegője fojtogató gázelegyet alkot a torkában. Az elmúlt években kerülte ezt a zsúfolt várost, ahol túl sok előnytelen találkozásra kerülhet sor. Arca helyén egy mugli hivatalnok vonásai láthatók - kinek a hajszála valahol Plymouth környékén került hozzá -, és ehhez passzoló ronda barna öltönyt is visel, így remélhetőleg mindenki annak az egyszerű varázstalannak látja, aki a célja. A torka mégis szorul, mintha minden garatfűző izom reagálna arra az elegyre, aminek nagyobb része félelem és paranoia, mint szmog.
Az öltöny bal zsebében ott pihen a pálca, és elméjében is gyakorolja azt a mozdulatot, amivel a leggyorsabban tud reagálni minden támadásra. Nem mintha nem tenne így már évtizedek óta, de a mai nap különösen rossz. Elgyengült idegeire használt bájitalait ma még nem itta meg, hogy ezzel se csökkenjen a reakcióideje, de amikor már a harmadik fa árnyékát látja halálfalónak, aurornak, vagy éppen magának a Sötét Úrnak, rájön, hogy túlvállalta magát. De ma dolga van, így próbál a célra fókuszálni. Vannak áruk és információk, melyeket csak Londonban tud beszerezni, így erre a látogatásra már régen készül, hogy minden hatékonyan és könnyedén menjen végbe.

A helyzeten sajnos nem segít apró gyanuszkópja, amit most a nadrágzsebében tart. Egy ideje már meg akar tőle szabadulni, mivel nem valami specifikus műszer, és túl sok álpozitív jelzést adott már ki magából. Ma mégis magával hozta, és már érzi is, hogy csendes forgásba kezd a combja felett. Mr. Shafiq egy mély levegőt vesz, és lezárja elméjét a pánikkal szemben - mintha csak maga ellen alkalmazna okklumenciát - és léptei gyorsaságát megtartva halad tovább. Tudja, hogy jelenthet ez bármit, akár egy animágus, akár valaki más is alkalmaz százfűlé főzetet a környéken, de még egy mugli zsebmetsző is aktiválhatta talán. A következő sikátorba úgy tér le, mintha ott lenne valami tervezett feladata, esetleg találkozója, és a falnak támaszkodva próbálja most felmérni a környezetet. Nem lát túl sok mindent, csak hosszú, vörös tincseket befordulni éppen oda, ahol ő áll.

A gyanuszkóp pörög, ahogy Charlus gondolatai is. Ő követné? Figyeli a nő kezét, nehogy az hamarabb nyúljon pálcáért, mint ő, és előkészít magában néhány használható varázslatot. Nem tudja még, mire lesz szüksége, kábításra, dehoppanálásra vagy kiábrándító bűbájra, de ahogy keze rámarkol a ruha alatt a varázseszközére, már egészen biztos abban, hogy valamelyik el fog sülni.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Susan M. Blackwood

Susan M. Blackwood

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0

»
» Kedd 29 Jan. - 23:29


Susan & Charlus




Ismét kiszöktem. Hetek óta nem voltam kint a házból, de minél többször jövök ki, annál gyakrabban van rá szükségem. Menekülnöm kell, menekülni akarok, elborítja a fejemet az eltaposott ösztön, hogy fussak, ha tehetem. Jól körülnéztem, mielőtt kijöttem az ajtón. Senkit sem láttam, senkit sem hallottam. Vélhetőleg nem tartózkodik a környéken okklumentor sem, és nem téveszt meg a gondolatcsend. Reménykedve, és egy idő után megnyugodva sétálgatok az utcákon. Tudom, hogy mugli környékre kellene mennem, és oda is indulok, csak... Csak a kísértés...

Igyekeztem elkerülni a varázslókat. Minden szembejövőnek hallottam a gondolatait, mind muglik voltak. Hétköznapi dolgokon aggódtak, egész sokat tanultam már róluk a saját tapasztalatomból is, nemcsak fura gondolataikból. Például egy idős hölgy fejéből loptam le a kedvenc kávés sütim receptjét is. Talán annak a sütése megy a legjobban mugli módra. Ezúttal is csak mugli munkahelyekről, otromba főnökökről, lusta férjekről, túlköltekező feleségekről és magányos lelkekről hallottam. Egészen addig, amíg...

Az egyik sarkon befordulva megtorpantam. Az arcom lefagyott, a tagjaim megmerevedtek. Hallottam... Hallottam, hogy: „Blackwood? Az a Blackwood?... Neki nem szabadna itt lennie... Ha elkapom...” Megfagyott a vér az ereimben. Meglátott. Nem tudom, ki volt az, nem mertem hátra nézni. Csak tudtam, hogy egy halálfaló, felismert, ismert, és... Elkezdtem futni, mielőtt ő is odaért volna a sarokhoz. Csak futottam, szünet nélkül. Aztán meghallottam, ahogy ő is futni kezdett. Hallottam a cipőjét tocsogni az olvadt hóban, szinte már a lihegését is, de ez csupán csak a félelem okozta illúzió volt, mert nem érhetett utol. De nem mertem hátranézni...

Befordultam egy sikátorba, és remegő testtel a falnak dőlve behúnytam a szemeimet. Gondolkozz, Susan, gondolkozz, el kell rejtőznöd... Néhány másodperc után a fejemre húztam a sálamat, és a sikátor belseje felé fordultam. Majdnem felsikkantottam, amikor észrevettem a velem szemben álló alakot. Engem figyelt, belenéztem a fejébe, és... Te jó ég, ne... Egy varázsló és...és okklumentor... Alabástrom színű szoborrá vált az egész testem. Se nyelni, se levegőt venni, se pislogni nem tudtam. Csak álltunk egymással szemben, én nem mozdultam, legalábbis egy ideig, de aztán... Meghallottam a közeledő férfi gondolatait, és futni kezdtem a férfi irányába. Ne tégy velem semmit, könyörgöm, engedj elmenni!

Vissza az elejére Go down

- itt vagyok az almafa alatt - mondta a hang.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» hang around
» téli ég alatt
» Én vagyok a te
» Már megint tökéletes vagyok
» Isten vagyok minden istenek közt

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-