Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

I know what you did last summer EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

I know what you did last summer EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

I know what you did last summer EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

I know what you did last summer EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

I know what you did last summer EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

I know what you did last summer EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

I know what you did last summer EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

I know what you did last summer EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

I know what you did last summer EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 23 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 23 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

I know what you did last summer



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Ishel Ray

Ishel Ray

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0

»
» Szomb. 26 Jan. - 20:25

Last Summer
"Dirty secrets that I keep, does he know it's killing me? Another's hands have touched my skin, I won't tell him where I've been."
~ Quote Author

Ki érti ezt? Az ember pár röpke hónapra kikúrálja magát a rehabilitációs osztályon, és máris mindent tiltanak a kiskorúaktól. Közismerten nagy hírnévre tett szert a három seprű, amit félő, ha mi a fiatal generáció nem látogatott volna olyan nagy előszeretettel, talán ma nem is lenne olyan hírhedt mások körében. S hamár megszokott, most miért rossz szokással társul? Szabálysértés, tilalom, egy-néhány fülbemászó versike, amit csakugyan kívülről kéne fújnunk, mégsem fogjuk. Mégha rákényszerítenek sem! S láthatóan a sok ocsmány fajzatnak fel sem tűnik egy halvány szikrára sem, hogy a kocsmába fiatalabb tévedt a miniszteri szabályokhoz képest. De ettől is volt magával ragadó ez a hely, hogy mindenki telibe sz*rta a másikat. Nah természetesen a tószt ereje azért néha megtörte a szocipatikus környezetet. De többnyire mindenki belemélyedt silány történetében, egy vajsör kíséretében.
- Egy hagyományost kérek! - békésen tolom be jelenlétem egy félvér és öleb házi manója közé, halvány jelét sem adva, hogy túlzottan érdekelt a hűbér és szolgáló viszonyuk, amit hangosan folytattak. A pincérnő koravén ráncai közül ítélkezve mustrál. S még az is eszébe jut, hogy faggatózásba kezdjen velem szemben.
- Igazolvány, édes?? - szemeim csaknem kifordulnak helyükről a közhelyes oltári baromságot hallva. Ugyan megadom a gesztust, kissé félreértett magatartással, ahogy a pálcámat előrántom és a félkegyelmű csárdásasszonyra szegezem bosszúsan.
- - Ez megfelel? - a kérdés alatt szemöldökeim ritka szép ívet írnak le előtte, ami kellően elég, hogy visszatérítse magát a nyomozó szerepéből a kocsmáros munkakörébe. A fenyegető bemutatóra padtársaimat is meglökte a meglepetés előszele. Bizonyára a kocsma dohos szaga válhatta ki. Vagy talán az a valakié, aki érkezésem óta különös odaadással a szeme sarkába varratott magának. Habár az üveg haltekintetek közül őt is elkapja a - pálcám előhúzásra - reflexszerű pislogás. Nem értettségemet hangsúlyozva meredek rá, miközben a bal kezemen csücsülő középső ujjbegyem ösztönszerűen és barátságosan meglibbentem előtte. Üdvözlő gesztusomként címezem az irántam érdeklődő félnek, mialatt igen lassú perceket bekebelezve megérkezik a kért hangulat javítom. Jack Daniels, a magnix ifjúság nagy kedvence.

The Music is Pretty N' Icy » it's 320 words » made by &
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Maximilian Seaver

Maximilian Seaver

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
; bill skarsgård

»
» Vas. 17 Márc. - 13:33

parázs a cirokszálak között

szószám: 440

Elballagtam, munkám van és mást tanulok, mint a mágiatöri és a bűbájtan. Marha fura, így, egy másik bőrben sétálva, a felnőttlét alapjain lépdelve teljesen más. Nem tudom a naptárat, hogy az iskola mikor küldi ki a barmait, azonban megvan rá az esély. Nekem dolgom volt erre, mert meglepő, ismerek arcokat, akik erre leledzenek és akikkel néha szóba is elegyedek, főleg azután, hogy megismerem őket, miközben nyálkás ketreceket teszünk tisztává, vagy akármi. Jó kis közösségi élet, csak ne rázna tőle a hideg minden alkalommal, mert mindig úgy vagyok vele, hogy majd most, majd épp most történik majd olyasvalami, amely miatt egy sötét lyukban lesz a helyem. Még mindig nem vagyok biztos semmiben, kezeimet dugdosom a zsebemben, mintha hamiskártyás ujjaim lennének, de csak melegek és kellemetlenek. Beérve pedig hamar rájövök, hogy az italkínálat aztán mit sem változott. Semmi új, semmi kellemesebb. Az arcok furák, a levegő sűrű és nehézkes, a kiszolgáló pedig csak egyre öregebb. Vagy épp csak én. A vajsörös időszakomnak vége, azt hiszem, utolsónak akkor ihattam, amikor épp pelyhedzett az arcszőrzetem első jelzőszála, és mert a keserű mindig jobb. Így azokból válogattam, habzó sör, kevert vagy épp akármi, de igazából nem akartam részeg sem lenni, pedig tudok, ha akarok, igazából fogalmam sincs, minek rendeltem végül ezeket, mintha elveszteném szép lassan az irányítást az életem felől, vagy olyan lennék, mint a nők, akik mindenféle kacatot összevásárolnak és sose használják semmire. De akciós volt és/vagy cuki.
Intermezzo.
Épp a poharam fixírozom, mintha rúzsnyom maradéka ülne rajta, pedig bele sem ittam, viszont előfordulhat, hogy csak ujjlenyomatom, ahogy megfogtam. Ki kéne üríteni. Számhoz is emelem, bele is öntöm és nyelem is, mikor a pult tájékán élet indul. Várhatnám, hogy valami sebhelyes fazon, vagy elfátyolozott akárki legyen, de ez egy lány. Nem is olyan alkat, akiből ez kinézhetne, mégis úgy förmed szerencsétlen pultosra, hogy az menten kiszolgálja. Még a végén fizetnie sem kell. Kiszúrtam én ezt már előbb is, mármint a csajt, csak épp után a poharam volt érdekes. Ide jönnek fura alakok, és újra diáknak érzem magam kicsit, roxfortosnak, aki ide menekült a tüzet kereső tekintetek elől.
Aztán megmarkolom maradék, még teli két poharam és odalépkedek. Nem kell sok, hosszú lábak, kevés táv. Koccannak a poharak, ahogy lepakolom, és elhajtva az útban ülő valakit, mint valami nyomulós szardarab, vagy épp hőst játszó senki, a pultra könyökölök mellé.
- Ha azt mondom, hogy nem felel meg, akkor kiöntöd és iszol maciszörpöt? - nem mintha bármi közöm lenne hozzá. Nem vagyok aurortanonc sem, ruháim pedig előbb utalnak egy rockbanda egy tagjára, mint törvénytisztelő emberre. A sörből kanyarítok le egy nagy kortyot, ujjaimat pedig a pohárra tapasztom. Nyugodt vagyok, és alszik odabent is minden. Ez csak.. történik.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Ishel Ray

Ishel Ray

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0

»
» Szomb. 30 Márc. - 13:44

Last Summer
"Dirty secrets that I keep, does he know it's killing me? Another's hands have touched my skin, I won't tell him where I've been."
~ Quote Author

Képzeletem eltévedt a bent-ülő csőcselékben, kik minden energiájukkal azon erőlködnek hogy elfelejtsék az az napra aktuális stresszüket. A kiszolgáló stáb sem a legkimértebb, néhol bizony meg-meg csúszik az ital a kezükben. De az én kitalált ürügyemre nincs efféle magyarázat. Csupán a hagyományos elnyomott tinédzser érzése a magasröptű mégis pedáns mágia intézmény ellen. S természetesen a határidőn belül eső kontrollnak nevezett, személyes megjelenés időpontja is hamarosan esedékes. Azzal a lábjegyzettel: "hogy ez fejlődési bizonyítást ad a jelenlegi állapotomról" Kétségkívül optimisták azok, akik engedélyt kaptak a fejemben matatni. Mégsem képesek elvonatkoztatni attól az aprócska ténytől, hogy egy traumás tinédzser állapotát vizsgálják. Talán ezt is a jó szüleik által tanulták. Diplomás egysejtű majmok!
A hely könnyfakasztó zsibongása valahogy kizökkent az elmélázott állapotomból, amiben lassan de észrevehetően körvonalazódni látszott a furcsa aszimmetrikus alak a plafonból. Egy hangkísérettel, ami így szólt "feléd jön!" A figyelmeztetést igyekeztem magamnak tulajdonítani, mihelyst a távolban közhelyesen üdvözölt illetékes a saját szférámba lépett. Vélhetően nála a középső ujj az édesgetés jele.  
- - Hmm... - egyöntetű elégedetlen hümmögéssel jelzem, mint a két szemem célirányosan fentről lefelé követ. Kimondatlan megfeszülő izmainak tornyosulásában két ékcinkék szempár pihen, egy átlagosan felfésült fazonnal a tetejére biggyesztve. Az abszolút ellentmondás mintaképe, épp ezért az én szám is hol szánalmat keltően hol helyeslően mosolyodik el előtte.
- Gúnyos fickó, hadd mondjam el neked... - már-már jelentőség teljesen férkőzök közelébe, segítségül hívva ujjaimat az egérszürke gallérján pihenve, miközben adásszünetet hagyok az elkezdett szövegemben. Arcát fürkészem, olyan megrögzöttséggel mintha egyik démonom játszana velem beöltözőset. Tudtam jól, hogy sosem sem hihetek az első képnek.
- ...egy kocsmába úgy illik én iszom helyetted, mialatt te kitartóan néma fogadalmadnak eleget teszel. - szabadulok meg gallérja melegítésében elbeszélésem halk kíséretében. Csakúgy spontán Jacket hívom pártfogoltnak, aki készségesen átjárja a torkomat az első adandó alkalommal. Föltekintek, cseppet sem elfelejtve a másik illetékest, aki a plafonból mászott elő nekem. "Jástzik veled, vigyázz vele!" A második figyelmeztetést könnyen elengedem magam mellett, hisz ki tudja miért, de már az egyenlőtlen szemöldök magasságáról is leírt, hogy egy gazember.

The Music is ►Hold Tight » it's 330 words » made by &
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Maximilian Seaver

Maximilian Seaver

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
; bill skarsgård

»
» Szomb. 13 Ápr. - 14:27

parázs a cirokszálak között

szószám: 426

Hát én aztán szónokolhatnék eleget minden ellen, de ki volt másképp ebben a korban? Mindig jobb és könnyebb volt egy olyan úton haladni, ami több volt és kicsit sekélyesebb. Egy ilyen hely pedig határozottan jobban szórakoztatott bárkit, mint mondjuk a Mézesfalás. Persze, kinek mi. A lányok inkább ott, vagy valami csókállóbb helyen mutatkoztak, épp ezért volt inkább meglepő az, hogy egy olyasmi lányt lát itt az ember, aki egy olyan helyen könnyebben képzelne el és siklana is át rajta a tekintetem, ha véletlen oda ültem volna be. De már pisisebb koromban másra vágytam szerencsére, meg fiúnak is születtem, nem kellett ilyesmiket elszenvednem és igazából fogalmam sincs, hogy miért akarom bárkire is rávetíteni. Mondjuk tény, rohadt unalmas egymagamban ez az egész, igazából manapság minden unalmas egyedül, pedig akkora társadalmi köcsög se voltam sosem, de hát ha egyszer a vezérhangya megindul odafent, aztán keresni kezded az alkalmat, hogy valami legyen. Szegény. Lehet csak egy fejezet lesz az egész, két mondat, aztán úgy elküld a fenébe, hogy a füleim leszállnak. Mondjuk...
- Hmmm? - úgy mustrál, mint valami húsdarabot. Remek. És akkor ha én csinálok ilyet, pofont kapok, hogy mit meresztem a szemeimet, ugye? Jó, nem mintha ez fájna, inkább lássa, kivel van dolga, mint aztán minden jöttmenttel meg szakadt valakivel szóba elegyedjen. Én se mennék oda a sarokban pihenő, enyhén motyogó illetőhöz, ami azt illeti, vagy épp a mindenkit szúrós szemmel figyeli archoz, pedig aztán nem vagyok olyan, aki ne tudná megvédeni magát, sőt, nekem kicsit még könnyű is megtenni azt, akaratlan használva a bennem tomboló erőt. De az most ide nem kell különösebben, egyelőre, meg aztán ja, tudjam hol a határ. És még tudom.
- Ó nem vagyok én gúnyos – pofázok bele, mert miért ne, gurítok is le pár kortyot, ameddig ő csendben van és mozdul. Szemem sarkából követem, ahogy közelebb merészkedik, ahogy kinyúl és nyakam körül matat. Sok különlegességet nem érezhet, persze, valamelyest forróbb a bőröm alapvetően, jobban, mint amennyire talán egy ilyen levegőtlen helyen kéne lennie, de nem éget, most nem bánt, hadd piszkálja azt a vacakot, jóleső libabőr terül szét hátamon és nyakamon ösztönösen.
- Én nem tanultam illemet, mint a finom hölgyek. Szóval, nekem fogadalmaim sincsenek igazán, amit itt be kéne tartanom. És ez nem is egy elit hely, tehát... - apró vigyorral tüntetem el a pohár tartalmát, majd intve kérek újabbat, miért ne alapon. Olyat, amit ő is iszik.
- De akkor, egészségedre – emelem meg, amikor már birtokomban van, hogy aztán hajtsam lefele azt is. Megint jól fogok kinézni a nap végére, ha nem megyek el megenni egy fél ökröt.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

I know what you did last summer

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» 4 Summer Day
» Hello, Summer! [chapter one]
» that summer seemed to last forever
» 1976. Summer; Black Manor
» Summer paradise - Judas & Cece

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-