Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Kockás abrosz az avaron - Page 2 EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Kockás abrosz az avaron - Page 2 EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Kockás abrosz az avaron - Page 2 EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Kockás abrosz az avaron - Page 2 EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Kockás abrosz az avaron - Page 2 EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Kockás abrosz az avaron - Page 2 EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Kockás abrosz az avaron - Page 2 EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Kockás abrosz az avaron - Page 2 EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Kockás abrosz az avaron - Page 2 EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Kockás abrosz az avaron



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Alec Silverlake

Alec Silverlake

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Miles McMillan

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
» Szer. 6 Feb. - 19:04
Lemon & Alec
18+

Annyira élvezem hogy bebarangolhatom ajkaimmal a testét, főleg hogy mindennek édes kis hangokkal elégedettséget is ad Lemon. Játszom melleivel, hasával is, majd köldökével, utóbbira nevetést és apró összerándulást kapok válaszul, no meg még egy bocsánatkérést, mire nevetve fektetem arcom a hasára, hogy kifújjam magam mennyire édes reakció volt már tőle. Aztán csókolgatom tovább, mintha különben eltörlődne létezésem, más se számítana, csak hogy csókolhassam mindenhol. Nem is nevetünk sokáig, mert hiába vigyorgok ahogy combjait kóstolgatom már újra nyögdécsel érzékien, hmmm, annyira fantasztikus hallgatni, hogy nem is akaródom abbahagyni, sőt, olyan helyen folytatnám hogy még hangosabban és észveszejtőbben nyögjön, de azt megállom még. Mert hiába látom, érzem hogy teljesen készen állna befogadni is akár engem, ez nem úgy megy. Nem kéne úgy mennie, vele nem. Ő nem egy sokat tapasztalt nő, hanem egy bimbózó lány, nem lehetek telhetetlen! Nehéz, de megállom, inkább visszafele haladok gyötrő lassúsággal, minden kéjes csókot elnyújtva a szájáig. Annyira jó teljesen összesimulni, legalább félmeztelen, bele is veszek a csókba s csak akkor eszmélek fel nem csak ahol ér simogat, hanem igenis célzottan csúszott le a keze. Ó no lám, rá is pillantok elengedve ajkaink csatározását, hogy bátor dolog, de nincs ellenemre, nem kívánom rejtegetni magam, noha míg van textil köztünk túl nagy butaságot nem tudok csinálni. Ha akarok tudok, az övemen ott van a kis szütyő, benne minden jóság ehhez, ami kisegít de... nem kellene elcsábulni ilyen hirtelen, fellángolásból és lobbanó hévtől hajtva. Hagyom hogy kioldja teljesen az övet, közben csókolom a nyakát is sok aprócska csókkal, majd letolom magamról a nadrágot és magunk mellé teszem. Csak a biztonság kedvéért ha kéne, itt lesz ami kell, ha Lemon ezt nem is tudja. Végtére is szerintem Ő sem számolt azzal annyira felpiszkál hogy dafke megmutatom tetszik nekem. Aztán ahogy lekerül rólam a nadrág már kezem újra mozgásba lendül, sóhajai és ellazult mozdulatai egyértelműen jelzik nincs ellenvetése. Finoman haladok lefele, ismerős-gyakorlott mozdulattal nyitva el szemérem ajkait mutató és gyűrűs ujjaimmal, hogy a középsővel végigsimítsak rajta örömének forrásán, némi nedvességet véve pedig izgatni kezdjem azt hasonlóan sóhajtozva mint Ő tette eddig. Végtére is nagyon izgató a dolog! Szabad kezem tarkója alatt átvezetem, így magamhoz tudom ölelni, csókolgatom állát figyelve reakcióit, úszva gyönyörében. Nem is kívánok megállni, akkor sem ha esetleg túl hamar megérezném az orgazmus okozta jeleket, szeretném ha hosszabban megtapasztalná milyen ha ott izgatja valaki más. Vajon magát már izgatta? Ha igen mi járt a fejében? Vajon ezentúl én fogok? Minden esetre ahhoz hogy kényelmesen is el tudja teljesen engedni magát rossz leszek és leveszem róla az alsóneműt, utolsó kitartó darabját a ruhatárának, hogy felszabadultabban folytathassam a kényeztetést az orgazmusig. Ha pedig teljesen kipirult és elernyedt csak mosolygok rá boldogan, hogy megfigyelhetem az arcát, minden nőies rezdülését, mert annyira édes így, annyira kiszolgáltatott nekem, hogy rá akarok szolgálni erre a bizalomra.
-Annyira telhetetlen vagyok... minden fokozni akarok neked jobban és jobban! - Suttogom a fülébe míg fülcimpáját szopogatom meg-megszakítva, nyakával is játszadozva, száját szabadon hagyva a pihegéshez. Kezem sem veszem el nagyon, simogatom a combját, nem zavar hogy nedveitől síkos, majd megtörölközünk, előhalászom a zsákból ha lesz rá érkezésem.

...

Alternatív világ ahol Clive nem csavarta el még a fejem és Lemonét sem Ollie, ellenben én valahogy mégis megtettem Lenoméval...
*
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Lemon Drake

Lemon Drake

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Charlotte Mckee

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
» Szomb. 9 Feb. - 13:47
18+ Lemon & Alec


Hangosan felkacag, mert pont egy olyan pontját találta el a férfi, ami csiklandozza.
Természetesen ez zavarba is hozza, mert hát milyen dolog már, hogy egy ilyen komoly helyzetben ő nevetgélni kényszerül? Arcára pír ül ki, ami teljesen vörössé változtatja és próbál arra gondolni, hogy igaz, nem épp a legjobb időzítés a nevetés, de talán mégsem váló ok, már ami az épp aktuális összefonódásukat illeti.
Elmerül a férfi csókjaiban, átadja magát az ismeretlen érzéseknek, olyanoknak, melyeket még soha nem tapasztalt, és melyek annyira újak és idegenek a számára.
Ajkai közül édes sóhajok reppennek, és már egyáltalán nem szégyenlős, már nem tud foglalkozni azzal, hogy vajon a másik mit szól hozzá, vagy épp a testéhez.
Önként kínálja fel magát, ívben megfeszül a háta, gerince hátra hajlik és szinte már felajzott íjként tolja magát előre mind jobban és jobban, csak azért, hogy újabb érintéseket tudhasson a magáénak.

Keze eközben önálló életre kel, finom, ám határozott mozdulattal siklik a férfi nadrágjára, majd egyáltalán nem tapasztalt mozdulattal, ellenben pár másodpercet bénázva oldja ki a férfi övét, hogy immár szabaddá tegye, és elindítsa lefelé annak nadrágját. Lába beleakad a könnyű anyagba, és lavinaként görgeti maga előtt, egészen addig, míg az már a másik bokájánál pihen.
Hála Merlinnek, Alecet sem kell kérni kétszer, így tehát a ruha lassan lekerül róla, mellettük kap helyet. Ez pedig pont elegendő arra, hogy immár a lány tüzetesebben is megvizsgálja a férfi testét, a testet, melyet még soha nem látott, és egy férfi testét, amit alapból sem látott soha. Kíváncsian megszemléli a harapásokkal és karmolásokkal díszített mellkast, a férfi ziháló légcseréjét, majd tekintete lejjebb kalandozik egészen a kiálló csípőcsont irányába, végigkövetve a köldököt és az alatta futó csíkot. Megnézi a dudorodó nadrágot, a másik erekcióját, és bár még soha nem látott ilyet, mégsem túl bátor ahhoz, hogy megkérje Alecet, hogy vegye le az alsóját, hogy hagy szemlélje meg azt, ami neki nincs, hogy hagy nézze meg a kettejük közötti különbséget, mert hát ez a mondat nagy valószínűséggel nevetésre ösztönözné, ő pedig nem akar röhej tárgyává válni – és hát bízik abban, hogy a szemrevételezésre lesz lehetősége a későbbiek folyamán.

Ennél tovább azonban jut a feltérképezésben, ugyanis a vékony fehérnemű lassan lekerül róla, és ha még nem lenne elég, hogy lekerül, a másik is megérinti. Ujjainak érintése nyomán különös dolgokat tapasztal.
A levegő lassan elfogy a tüdejéből, minden egyes érintés és dörzsölés áramütésként csapódik le valahol az öle és a gyomra tájékán.
Az érzés, a tapasztalás annyira jó és különleges, ezidáig soha nem érzett még csak ehhez foghatót sem!
Egyre vadabbul lélegzik, teste és izmai megfeszülnek, oxigénre van szüksége, azonban hiába zihál, hiába nyög egyszerűen képtelen már gondolkodni.
A világ felrobban körülötte, teste megrázkódik, önkéntelenül kapja oda kezét az öléhez és a férfi ujjaihoz, majd szorítja magát rájuk, hozzá, hogy kiélvezze ezeket az ismeretlen impulzusokat.

- Nekem még soha…. - kezd bele a mondatba pihegve, majd el is harapja azt, mert nem tudja hogyan is kellene folytatnia. Vajon mennyire hangzana rosszul, ha megvallaná, hogy ő még soha nem élt át ilyet, neki még soha nem volt ilyen jó, és hogy soha nem érintette meg magát még csak kíváncsiságból sem, mert nem tudta hogy is kellene csinálnia, mit kellene tennie, hogy ilyen fantasztikus legyen… és hogy mennyire tökéletes, amit a férfi művel vele, és hogy ha esetleg valaha magához nyúlna semmi más nem jutna eszébe, csak ez az érintés, a másik csókja és ujjának lágy nyomása.





Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Alec Silverlake

Alec Silverlake

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Miles McMillan

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
» Szomb. 9 Feb. - 22:59
Lemon & Alec
18+

Élvezem hogy levetkőztetem, hogy végigcsókolhatom, érinthetem, hogy később Ő maga is vetkőztetne tovább. Látom megszemlél, de arra nem is gondolok nem látott még férfit alsóban, erekcióval, hiszen... a strandon a kamaszfiúknál gyakorta előfordul, velem is volt, persze tudom, azok kamasz testek az enyém pedig már rég nem az, ráadásul hegekkel borított. A bal combom belső fele is harapás emlékétől terhes, hátamon, jobb karomon karmolások, mellkasomon az ominózus halálos sárkány karmolás emlékei, melyek szélei hegesedtek meg csak hála a medimágusunknak. De vagyok olyan önző és telhetetlen hogy ne hagyjak túl sok időt csak pár lopott pillanatot Lemonnak, míg a nadrágommal bíbelődöm, aztán újra falom a testét, kezem érinti és izgatja eleinte fedett, majd fedetlen szemérmét. Annyira izgató ahogy felfedezi milyen ha más érinti, mennyivel másabb, főleg ha valaki olyan aki tudja is mit csinál hogy elveszek az érintésében teljesen. Izgató izgatni, testem minduntalan felhevül, izzik, mint a láva, sóhajom is perzselő, ahogy érzem fokozódni gyönyöreit. A végjáték, vagy inkább csúcspont ahogy megfeszül teste majd elernyed, keze a kezemre simul én pedig ott tartom a kezem, ujjam egyre finomabban mozgatva míg abba nem hagyom, hogy piheghessen, mint valami fióka.

Eléggé meglep a mondatkezdemény, mert nem azt mondja így vagy hasonló, hanem pucéran áll a dolog, hogy úgy eleve soha... létezik nem maszturbált? Én az Ő korában már nyúltam magamhoz, kipróbáltam és nem is emlékszem hogy lettem volna olyan lánnyal aki ne tette volna. Igaz, ők már nem is feltétlen 15 évesek voltak vagy nem is nyúltam akkoriban még így hozzájuk hiszen tapasztalatlanabb voltam. Egyszóval én már el is felejtettem hogy milyen a teljes tapasztalatlanság, Lemonnál is nehezen jut el hozzám, neki nagyjából MINDEN új és ismeretlen. A csóktól az intim érintésig. Csak azért nem kezdek el ezen morfondírozni valóban komolyan, mert bennem még mindig dúlnak a hormonok, magas a libidóm, merevedésem nem lankad, emiatt is jár a fejemben számmal is csókolom odalenn, miért várnék bármivel is ami jó, miért kéne Lemonnak várnia bármivel is? Elvégre a számmal fájdalmas dolgot nem tehetek (azaz nem fogok akaratlan se) mint a szeretkezéssel, amivel lehet okoznék.
-Hmm... soha nem volt ilyen szexi, tehetséges pasid? - Humorizálom el a mondatot inkább, mert sejtem, sőt tudom nem erre gondolt, de éreztetni akarom nem bánom, hogy megtapasztaltattam vele a gyönyört. Igaz azt hittem ismeri, de ezt szerintem jobb előbb mint utóbb. Csókolgatom is tovább, kezem nem igen mászik el belső combjáról, hiszen a lányokban az a fantasztikus, hogy több orgazmust is elbírnak akár rövidebb időn belül is, szóval még mindig sok módon tudnék vele játszani és nehéz is megállni ne kezdjek bele rögtön, noha valószínű rá fog jönni ilyen terveim vannak, hiába tapasztalatlan, a vágyat nem tudja nem észrevenni felőlem, hiszen bennem a tűz továbbra is ezer fokon ég feléje, a teste felé, a nyöszörgése felé.

...

Alternatív világ ahol Clive nem csavarta el még a fejem és Lemonét sem Ollie, ellenben én valahogy mégis megtettem Lenoméval...
*
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Lemon Drake

Lemon Drake

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Charlotte Mckee

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
» Kedd 12 Feb. - 16:46
18+ Lemon & Alec


Ezernyi apró darabra szakad, csillagok milliárdja robban a testében, mikor átéli élete első orgazmusát. Nem tudja mi ez, mert ezen kívül soha nem tapasztalta, abban azonban biztos, hogy most már érti, hogy a lányok és a fiúk miért beszélnek örökké a szexről. Ő soha nem akarta divatból megtapasztalni, és hát végül is, nem mondhatja azt, hogy a fiatalok közül mindenki csak divatból szeretkezik, mint ahogy ő sem amiatt teszi ezt. Nem érzi, hogy sürgetően meg kellene tennie, azt viszont igen, hogy szerelmes ebbe a csodálatos férfiba, aki ennyi örömet okozott neki pár pillanat alatt, és hogy ez a csodás dolog, amit kapott, az nem elég! Nem csak ennyit akar, nem képes csak ennyivel betelni!
A férfit akarja, mindent, amit csak adni tud!

Belesóhajt a másik szájába két csók között és szinte már dorombol a kutató ujjak alatt. Minden érintés valami egészen új dolgot jelent ugyanis, valami új tapasztalatot, amit eddig még soha nem érzett. És jelen pillanatban nem is akar mástól megkapni.
Soha nem ért még magához, soha nem fedezte fel a saját testét, egyszerűen valahogy nem volt senki olyan a környezetében, aki ilyenről beszélt volna, vagy, elmondta volna, hogy is érdemes egy ilyet csinálni. Minden teljesen új volt a számára, a férfi teste is új volt a számára, és ha lett volna lehetősége, akkor örömmel megszemlélt volna rajta minden zeget és zugot, domborulatot és kitüremkedést.

Csillogó szemekkel nézett a férfi arcába, majd kuncogni kezdett a beszólása után. Nem erre számított, bár igaz, ez nagyban oldotta a feszültséget, ami benne keletkezett. Bár nem értette miért is van még mindig zavarban attól, hogy a másik keze épp a combját vagy épp a szemérmét simítja, mikor épp most élvezett rá azokra az igazán csinos ujjakra.
- Hát igen, ilyen pasim még nem volt! Soha! - kacagott fel aranyosan, majd a nagy viháncolás végeztével kezét a férfi vállaira simította.
Pillantása szinte magába itta a férfi arcának látványát, lágyan végigcirógatta arcának élét.
- Szeretnélek látni! Szeretnék neked én is ugyanilyen pillanatot okozni, mint amilyet Te nekem az előbb! Csak nem igazán tudom, mit is kellene….. segítesz? - kérdezte a férfitól nagyon is komolyan.




Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Alec Silverlake

Alec Silverlake

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Miles McMillan

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
» Kedd 12 Feb. - 21:13
Lemon & Alec
18+
Élvezem teste minden aprócska rezdülését ami tudatja velem hogy hálás és befogad és kér még egy kis törődést. Annyira gyönyörű ahogy kipirulva fekszik mellettem meztelen, apró csókot hintek mellére, nehéz megállni ne simogassam tovább. Ne folytassam avagy kezdjek mindent elölről. Végtére is nekem is nosztalgikus, hogy olyannal vagyok aki nem könnyű kalandot keres, nem tapasztalt sőt, mondhatni tanácstalan és szimplán bizakodó. Bizsereg a bőröm továbbra is ott, ahol összeérünk, jelenleg az oldalával a hasam és a mellkasom, egyik lábam lábán veti át, összesimul vele. Hogy oldjam a feszültségét és a bizonytalanságát viccelődöm vele, érezze hogy ketten vagyunk, nem kell kényszeresen megfelelni, nincs előre megírt forgatókönyv se.
-Egyszer mindent el kell kezdeni. - Lehelem az ajkaira vigyorogva, majd ízlelgetni kezdem dús ajkait újra, és újra, miután kikuncogta magát és az én vigyorom se volt már olyan széles. Belesimulok kicsiny keze simításába, saját kezem pedig combját karistolja finoman, fáradhatatlanul.
-Látsz... - Vigyorgok a képébe, de persze értem mire céloz. -Ahm, édes vagy, de tudod ugye nem ezért csináltam? Ráérünk. De Lemon, a Tied vagyok, ott és úgy nyúlsz, érsz hozzám ahogy jól esik. Úgy is hallani fogod, ha valami nagyon tetszik. De segítek is persze, de... fedezz fel nyugodtan inkább a saját tempódban. Nem szaladok el, végtére is meztelen leszek mindjárt, de csak ezért! - Nevetek, majd megcsókolom megint és oldalt fekszem teljesen, ha akarja jobban eldőlök a hátamra, bár simogatni szeretném, nem is titkolom ebbéli szándékomat. Legalább hagyom megszemléljen magának, bár tény nehéz nem kívánnom folyamatosan, de legalább nem lankadok odalenn, ez is előny most. Ha meg teljesen le akar vetkőztetni abban is segítek, de ha nem akar akkor sem veszem zokon. Elvégre hiheti siettetem pedig csak telhetetlen mód nem bírok a kezemmel. A számmal még igen bár kérdés meddig, ugye.

...

Alternatív világ ahol Clive nem csavarta el még a fejem és Lemonét sem Ollie, ellenben én valahogy mégis megtettem Lenoméval...
*
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Lemon Drake

Lemon Drake

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Charlotte Mckee

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
» Szomb. 2 Márc. - 15:35
18+ Lemon & Alec


- Ez igaz! Csak jó lenne jól csinálni.. - mondja, miközben ujjaival finoman végigcirógatja a férfi vállait, hátát, kezét, egy jó nagy adag bőrfelületét.
A tapasztalatlanságát soha nem szégyelte és így van ezzel most is. Végül is, nem bánta egy percig sem, hogy nem tizennégy évesen veszítette el a szüzességét, hogy még soha senki nem érintette, hogy az első csókját sem egy részeg éjszakán kapta. Igazi és őszinte érzelmeket akart, valódi vágyat, olyat, amit csak Aleccal érez, és ha ez elítélendő dolog, akkor önként vállalta a meghurcoltatást.
Adni akart, szeretni akarta, viszonozni akarta azt a sok jó és édes érzést, melyet az előbb a férfitól kapott.
Persze tudta nagyon jól, hogy milyen különbségek vannak közöttük, hogy mennyivel másabb volt a férfi test. Hallott már arról elsuttogott mondatokat, látta már mások gondolatában, hogy hogyan is működik egy ilyen. Pirult már el annyira, hogy órákon keresztül képtelen volt lenyugodni, érezte már más izgalmát úgy, ahogy soha senkiét, még a sajátját sem, de hát a legilimencia már csak ilyen fura és kényelmetlen dolog volt.
Most pedig itt volt előtte minden!
A férfi, akit meg akart ismerni, akit szeretett, aki egy felfedeznivaló csoda volt és aki úgy viselkedett vele, mint egy hercegnővel - bár kérdés, hogy a hercegnők vajon csinálnak e ilyen jellegű dolgokat.

Arcára egy kellemes és pimasz mosoly kúszott, úgy simult egyre közelebb a férfihoz. Kedves és cirógató csókjára sokkal szenvedélyesebben reagált, mint ahogy a másik számított rá. Nyelve követelőzően simult Alec ajkai közé keze pedig először csak a másik vállait érintette, majd onnan azonnal tovább is kúszott egészen a férfi köldökéhez, onnan pedig ujjai határozottan akadtak be az alsó gumijába. Egy erősebb mozdulattal, a csókot meg nem szakítva tolta hát le a nadrágot hogy immár teljes egészében hozzá simulhasson, és hogy kiváncsiságát kielégítse végre.
A nadrág eltávolítása után pedig nem is akart tovább várni, keze a férfi férfiasságára simult és meglepődve vette észre, hogy milyen puha és sima tapintású bőr takarja. Lágyan simított végig rajta, a teljes hosszán, és meglepődve tapasztalta, hogy néha lüktetve megrándul, és hogy egyre nagyobbra duzzad érintése nyomán.

Talán ekkor szakította el magát a férfi csókjától, hogy immár valami egész másra tudjon koncentrálni. Tekintetét kíváncsian futtatta le a másik ölére, hiszen most először látott ilyet, meg akarta hát szemlélni. Kíváncsian nézegette, simogatta, ujjai hol erősebben, hol lágyabban ölelték körbe a hímtagot és mindeközben fokozott figyelemmel koncentrált Alec légvételére, nyögéseire, már ha voltak ilyen hangok! Mert annyira szerette volna, ha ő is pont ugyanúgy élvezi ezt az együttlétet, és bár még ilyet nem csinált, és nem is tudta, hogy hogyan kellene közelítenie a dologhoz, arra a következtetésre jutott, hogy neki is nagyon jólesett a másik simogatása, akkor talán egy ugyanilyen tettel nem fog mellé lőni.




Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Alec Silverlake

Alec Silverlake

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Miles McMillan

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
» Vas. 3 Márc. - 14:13
Lemon & Alec
18+

-Gondolod el tudod rontani? - Mosolygok rá, azt pedig véletlen sem teszem hozzá, hogy el tudja bizony. Voltam olyan lánnyal, én nem értem mit és hogy csinált, de mindig nagyon rossz szögben vett kézbe, tehát fájt, az pedig kicsit sem növelte a libidót. De hát az ilyen lányok vannak kisebbségben hála Merlinnek, szóval... nem aggódom Lemon miatt. De nem is sietettem, mert felesleges volna. Hozzá vagyok szokva, hogy letudjuk az egészet pár óra alatt tokostul vonóstul, így talán még élvezem is hogy lassabb a tempó. Hagyom hogy kalandozzon a keze, élvezem hogy felfedezi vállaim és hátam.
El is magyarázom neki, hogy csinálja ahogy jól esik, ha vezetném a kezét abban lenne valami megfelelési kényszer, elsőre nem jó az, meg elveszik a kaland varázsa. Lehet jóval idősebb vagyok és tapasztalt, de emlékszem még a kezdetekre azért. Mosolya kis huncut, de Ő maga is az, mert a csókkal meglep, mélyebbeket is lélegzem valamelyest le bírjam hűteni magam, ne essek neki rögvest. Karommal persze nyaka alatt átnyúlva ölelem magamhoz, hogy szorosabban legyünk ebben a csókban, majd megérzem incselkedő kezét is a köldökömnél, alsómnál. Nem is viccel, lehántja rólam mint gyümölcsökről a héjat szokás és már sóhajtok is a csókba, hiszen keze cirógatva érint, kedveskedve odalenn, teste is közelebb az enyémhez. Szabad kezem amivel nem ölelem arcára siklik, hogy csókok közben cirógassam én is Őt, élvezem ám amit csinál, meglepő milyen határozottan teszi. Akkor jövök rá hogy nem szórakozott velem és tényleg nem csinált még ilyet mikor látom tekintete elidőz az ölemen, vigyorogva döntöm hátrébb a fejem, bár nem sokáig megy ez, mert újra sóhajtani kell. Amikor ujjai rámfonódnak és izgatni kezd jobban nyögök, de ha cirógat kellemesen elnyújtva sóhajtozom. Mindkettő jó, próbálom nem mozgatni a derekam, nagyjából megy is, bár kezem le-letéved Lemon combjára, hogy ilyen közel van. Nehéz elnyomni a vágyat a szeretkezésre, ez tény, ajkaim a nyakát próbálják csókolgatni míg Ő kezével ingerel. El vagyok szokva attól hogy nem rosszalkodhatok ezt követve, no meg a szenvedélyem is nő, ahogy egyre inkább izgat, csókjaimon és heves légzésemen érezni fogja.

...

Alternatív világ ahol Clive nem csavarta el még a fejem és Lemonét sem Ollie, ellenben én valahogy mégis megtettem Lenoméval...
*
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Lemon Drake

Lemon Drake

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Charlotte Mckee

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
» Hétf. 6 Május - 20:40
18+ Lemon & Alec


Inkább válaszra sem méltatta a kérdést.
Mert igen, biztos volt benne, hogy képes lenne elrontani.
Ő volt a két lábon járó Murphy, az elefánt a porcelán boltban, és biztos volt abban is, hogy ha nem vigyázna kifejezetten, akkor tényleg képes lenne arra, hogy eltörje, elrontsa, vagy épp elhagyja a másik eme igazán ékes testrészét.
Válasz helyett inkább csak halkan hümmögött egyet, majd visszatért a férfi testéhez, hogy immár teljes egészében felfedezze őt.
Ujjai finoman érintették meg férfiasságát, szinte már óvatosan, hiszen semmi esetre sem akart kárt tenni a másikban.
A férfi bőre nagyon puha volt, és hívogató, és igazán különleges, ahogy kezének érintésétől mind egyre keményebbé változott.
Először csak egy - két ujjal simított végig Alec férfiasságán, majd mikor meghallotta a másik sóhajait és hangos szuszogását, úgy gondolta ideje kissé keményebben hozzáállnia a témához. Ujjait rákulcsolta hát a férfi péniszére, majd egyre nagyobb és gyorsabb ütemben kezdte simogatni azt.
Határozottan, immár kevesebb finomsággal markolt rá a másikra, és szinte már csodálkozó pillantással itta be a soha nem látott farok látványát, melyen olyan fura és játékos volt az a vékonyka bőrréteg, ami minden egyes kézmozdulatánál előre és hátra csúszott. Sőt, egyre biztosabb volt abban, hogy a férfi azt élvezi, ha az ott mozgásban van, vagy lehet épp az a kis bőr réteg a lényeg?
Kérdő tekintettel nézett a férfira, annak élvezkedő arcára, elnyílt ajkára, és bár soha de soha nem jutott eszébe még olyan botorság, mint most, mégis ... képtelen volt megálljt parancsolni magának. Annyi lánynak és fiúnak hallotta már a fejében ezt a dolgot, annyian gondoltak már rá élvezve és örömmel, hogy muszáj volt kipróbálnia.
Mert örömet akart szerezni a férfinak!
Boldoggá akarta tenni!
Így tehát összeszedte minden bátorságát, és egy mély lélegzet után közelebb hajolt a másikhoz. Orrát megcsapta a semmivel sem összehasonlítható vágy és felajzott férfiasság illata, Lemon pedig érezte, hogy ez az, amit mindenképpen most meg fog tenni.
Kíváncsian dugta hát ki a nyelvét, majd érintette meg a Alec férfiasságának fejét, pont annál az aprócska pontnál, ahol az élvezet első cseppjei már meg is jelentek. Finom nyelvcsapással simított végig ezen a részen, és szájába soha nem ismert és tapasztalt sósan édes íz tolult. Alecot érezte lüktetni a szájában, és ez a tény teljesen elkábította. Immár lelkesen hajolt rá a makkra, és szívta be a szájába, mintha csak cukorka volna. Nyelve eközben szájában lágyan simogatta azt, és csak remélni merte, hogy a férfi számára is pont olyan izgalmas és kellemes ez az egész mint neki.



Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Alec Silverlake

Alec Silverlake

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Miles McMillan

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
» Csüt. 20 Jún. - 17:26
Lemon & Alec
18+

Ha valaki reggel megkérdezett volna, hogy ez amolyan randi-e Lemonnal csúnyán kinevetem. Igazság szerint eléggé carpe diem típus vagyok, tehát nálam kevés dolog van kicsukva, a flört és a szeretkezés pedig egyáltalán nem ha kedvelem avagy kedvemre való a partner. Nos, Lemon igazán csinos, főleg így, hogy kicsit újított is, idősebbnek is hat tőle, a csinos fiatal lányok pedig kinek nem esetei? Ahogy pedig feltüzelt a piros ruhájával és tetteivel könnyen lettem törtető bika, mégis végeredményben most ott tartunk Ő fedez fel engem miután én is megtettem vele - igaz én csak a kezemmel. Emiatt is lepődöm meg annyira, mikor egyre bátrabb kézmozdulatai után a szájával is fel akar fedezni magának. Mert a keze szüntelen odaadása is hallhatta és láthatta mennyire izgató, mennyire élvezem, Ő mégis adja a bátrat, nem is értem, összezavar, de ellenkezést mily meglepő nem vált ki belőlem. Ahogy nyelve incselkedve és kissé bizonytalanul érint odalenn hangosabb nyögést csikar ki belőlem. Hú, remélem nem hagyja itt abba, mert az tényleg kínzás lenne, erőltetni viszont tényleg nem akarok semmit. Ám nem kell félnem ilyentől, mert Lemon is olyan típus lehet, hogyha belekezd valamibe nem hagyja félbe, mi tagadás ilyenkor nagyon-nagyon előnyös kis tulajdonság ez. Mélyeket és nyögőseket lélegzem be és ki, könyökölve támasztom magam, megfeszítve hasfalam, de nem zavar ez a csöpp kényelmetlenség, mert így látom is nem csak érzem. Ki vagyok ettől a csajtól, élvezettel hagyom gyakoroljon rajtam és fedezze fel azt mitől más a férfi test a nőitől. Persze egy idő után hiába a rutinom csak érzem kezd túl jó lenni, hovatovább annyira kívánom a szexet, hogy több ízben is őrlődöm a Lemon okozta boldogságban. Finoman nyúlok az állához, hogy gyöngéden elvonjam.
-Kezd túl jó lenni nekem, lehet kézzel kéne... - Be sem fejezem, mert érti mire gondolok és kissé kitikkadtam a hangos szájon át való légzésben. Persze amilyen magas most a libidóm mint egy éhes farkas nézek végig törékeny testén, mennyire kívánom... szívem szerint leteperném, de próbálom visszafogni magam, nem lenne valami bölcs ötlet. A szájába élvezni is mérsékelten lenne az, valljuk be...

...

Alternatív világ ahol Clive nem csavarta el még a fejem és Lemonét sem Ollie, ellenben én valahogy mégis megtettem Lenoméval...
*
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Lemon Drake

Lemon Drake

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Charlotte Mckee

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
» Szer. 3 Júl. - 18:26
18+ Lemon & Alec


A férfi íze szinte már betölti az egész száját, és bár soha nem gondolta volna, hogy képes lesz ilyet tenni, mégis örömmel nyugtázza, hogy sikerült.
Nem találta kellemetlennek, vagy épp undorítónak, pedig tartott tőle, hiszen annyira sok ember fejében látott már ehhez hasonló képeket, és azok a képek nem voltak épp a gusztusához valók.
Persze Aleccel ez más volt.
A férfit szerette, és eszébe sem jutott, hogy esetleg ne tartsa vonzónak, vagy hogy ne érjen hozzá úgy, ahogyan a férfiak a legjobban szeretik.
A szája szinte már automatikusan kulcsolódott hát a másik férfiassága köré, és amennyire csak tudta, minden egyes mozdulatnál megszívta azt, még tovább fokozva az élvezetet.
Minden tette önkéntelen reflex volt, fogalma sem volt arról, hogy vajon jól csinálja-e, azt azonban tudta, mert hallotta a másik egyre hangosabb és szaporább nyögéseit, hogy nem csinálhatja túl rosszul, hiszen nem csak a férfi szeme csukódott le egyre sűrűbben, hanem a szájában lévő hús is sokkal keményebbé változott, mint az első állapotában - holott akkor sem lehetett oka panaszra.
Kék íriszeivel lopva a férfira nézett, majd kissé gyorsított a tempón. Keze Alec férfiasságára kulcsolódott, és minden egyes fejbólintás során lágyan lejjebb csúsztatta a kezét, ezzel is hátrébb húzva a selymes bőrt, hogy még inkább örömet okozhasson. Hogy miért tette, azt nem tudta volna megmondani, sosem volt túl jó anatómiából, mint ahogy azzal sem volt tisztában, hogy mi az ami a legjobb a férfiaknak, abban azonban biztos volt, hogy sosem kellett pornót néznie ahhoz, hogy ilyen képeket lásson, mivel legilimenciájának hála rengeteg lánynál látott már hasonló jelenetet, hasonló mozdulatokkal.
És mivel ott a másik fél igencsak élvezte ezt a ténykedést, így ő sem cselekedhetett máshogy.
Talán épp emiatt is lepődött meg, mikor a finom ujjak az álla alá nyúltak, és elvonták tőle azt a bizonyos furcsán kemény testrészt.
- Oh.. értem... - mondta kissé megilletődve, majd épp azon gondolkodott, hogy megkérdezze, hogy rosszul csinálta - e, mikor is pillantása összetalálkozott a férfiéval. Soha nem látott vágyat látott csillogni a lélektükreiben, így tehát a kérdést hagyta elillanni, ellenben mindennél jobban zavarba jött. Bele se mert gondolni, hogy mennyi minden várhat még rá, így inkább a kezével folytatta a simogatást, kissé lassabb tempóban.
- Szeretnél elélvezni? Vagy hogy szeretnéd? - teszi fel a kérdést a férfinak, anélkül, hogy a mozdulatait abbahagyná...



Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Alec Silverlake

Alec Silverlake

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Miles McMillan

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
» Szer. 3 Júl. - 21:07
Lemon & Alec

18+

Az őrületbe tud kergetni... persze jó értelemben, mert amennyire tartózkodó és szemérmes volt szóban mindig is, most tettekben igencsak felbátorodott. Végül is kevés lány kezdi azzal, hogy megízleli a partnerét mindenhol, főképp lágyéktájt, ám Lemon mindig is különc volt. Ezt igazán kedvelem benne, mert én is annak vallom magam, de míg próbáltam visszafogni magam és csak kezemmel megbizseregtetni minden egyet porcikáját rám kontráz. Minden mozdulata, amivel egyre bátrabb és bátrabb lesz nyögést és sóhajt csal ki belőle, mert jó, nagyon is jó. Rég tettek értem ilyesmit, mert hát nem kötelező eleme a szexnek, lássuk be. Ennek ellenére mivel nem egy tapasztalt nő a partnerem, hanem egy szűz lány... jobb leállítanom mielőtt egészen más ízeket is megérez a szájában, avagy lesz vele tele teljesen. Persze ahogy minimális időre fellégezem és újra megcsodálhatom meztelen testét, mely még mindig halványan dereng a vágytól... oh. Ajkamba harapok, hogy keze szüntelen azon fáradozik nekem valami egészen jó legyen. Erre még kérdezget is mit szeretnék, mintha nem lenne egyértelmű, hogy mennyire kívánom... mégsem bírok megálljt parancsolni magamnak, annyira... kínálja magát, olyan hívogató!
-Veled... - Lehelem el mit szeretnék, majd újra fölébe kerekedem, hogy kezét a helyén tartsam, ne hagyja abba, épp csak ki akarom egészíteni a dolgokat, én is csinálhassak dolgokat. Például hogy csókolom nagy elánnal az ajkait, míg mellét markolászom, azt a kedves kis formásat. Majd hogy ráhajolok és mellbimbóját szívogatom, nyelvemmel kényeztetem. Vagy hogy kezem aztán lábai közé vándorol megint abba nedves vonzalomba, csalogat mint méhet a nektár, ujjam hamar elvesz benne megint amint izgatóan elsiklik a csiklóján. Hogy pontosan mit szeretnék az egyértelmű, de mégis visszafogom magam, így is jó lesz, végül is így is, remélem nem lesz ellenére hogy a hasára fogok élvezni előbb-utóbb, bár még leköt a melle és a forró hüvelye, lázasan vörös ajkai, amit csókolni kell!

...

Alternatív világ ahol Clive nem csavarta el még a fejem és Lemonét sem Ollie, ellenben én valahogy mégis megtettem Lenoméval...
*
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Lemon Drake

Lemon Drake

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Charlotte Mckee

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
» Szer. 3 Júl. - 21:47
18+ Lemon & Alec


Teljesen elmerül az új érzésekben, amit a férfi jelent a számára. Soha nem gondolta volna, hogy valaha is képes lesz ilyesmiket tenni. A fejében valahogy sosem volt ez szép, vagy épp helyes dolog, még akkor sem, ha a többiek gondolatában ez nagyon is az volt. Ő nem így látta, nem így érezte. Így tehát őszintén meglepődik, hogy minden mennyire egyszerűen megy és hogy mennyire különleges.
Mondjuk abban biztos, hogy minden érzését és a megélt pillanatok szépségét annak köszönheti, hogy halálosan szerelmes a férfiba, így tehát nem csak szépnek, és kívánatosnak hanem nagyon finomnak is gondolja.
Szája játékosan, és kissé szorosan kulcsolódik a másik férfiasságára. Hol lágyabban, hol keményebben szívja, és már-már harapná is, ha tehetné, azonban igyekszik visszafogni a hevességét. Soha nem gondolta volna ugyanis, hogy ennyire jó dolog lehet adni valakinek, jó lehet ennyire nagy örömet szerezni. Mert hát hallja azt az édes sóhajt, hallja a nyögdécselést, és ettől ismételten izgalomba jön.
Csak azt nem érti, hogy a férfi miért is veszi el a fejét onnan, attól a csodálatos helytől, melynek megismerésébe már annyira belejött...
Kezével azonban nem ereszti, még akkor sem, mikor meghallja Alec hangját, suttogását.
A kimondott szó zene füleinek, és már csak azért sem ereszti.
Keze fel alá jár, hol gyorsabban, hol lassabban, és mikor ajkán megérzi a másik kutató nyelvét, száját a mellén és ujjait a szemérmén - szeme önkéntelenül is lecsukódik. Hangosan felsóhajt, már-már illetlenül hangosan, és vörössé vált arccal próbálja átadni magát az új élménynek és persze a zavarnak, amit újfent érez. Hiszen izgalma teljesen tapintható, nedvessége már-már olyan erős, hogy Alec is biztos megérzi majd a lábai között. Kissé szétnyitja a combjait, úgy ad utat a hosszú ujjaknak, azoknak a csodás és fürge ujjaknak, amelyek ismét a legérzékenyebb pontját simogatják mind kívül és mind belül.
Egyre erősebben rászorít a férfire, egyre önkívületibb állapotban hajtja egyre előre, mind úgy saját magát is.
Szinte már kapkodja a levegőt.... oly közel a beteljesülés, az a csodás szárnyalás, amilyen az előző is volt. Vajon Alec is ezt érzi



Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Alec Silverlake

Alec Silverlake

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Miles McMillan

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
» Szer. 3 Júl. - 22:08
Lemon & Alec

18+

Komolyan érdekelne mi játszódik le ilyenkor a fejében. Bár szokták mondani minden nyuszi nagyot ugrik de hogy Lemon... oh, az igazat megvallva elég jól bírom a tempót amit diktál, egy vele egy korú fiú már szerintem kétszer elment volna ettől a tudatos kényeztetéstől, így duplán örülök van mögöttem tapasztalat, élvezhetem tovább. De nem a végtelenségig, muszáj egy kis pózváltás, egy kis adok-kapok a csak kapott szerepek után. A közös öröm okozás-átélés már kicsit szex, kicsit csillapít, ahogy itt fekszem a lábai között és alig érezhetően mozog a csípőm keze odaadó kényeztetése közben lehűt annyira ne mélyedjek hirtelen el benne, pedig micsoda mártózás lenne! Ujjaimon érzem az előző orgazmus és az én izgatásom nem hagyta hogy szűnjön nedvessége, így olyan könnyen izgatom hüvelyét mintha forró kést mélyesztenék a puha vajba. Az egész nagyon izgató, nagyon kellemes a csókokkal, hogy nyöszörög, hogy sóhajtozom én is hangosan, itt a rét közepén külön ad valami pikantériát az egész dolognak ez. Aztán szenvedősebben nyögök, mert eddig bírtam, tovább nem megy, elélvezek, rá a szép kezére, feszes hasára, de ahhh... olyan jó, ráomlok a vállára, hajam lehet csiklandozza majd a bőrét. Ujjam lassan mozgatom benne és rajta, majd ha úgy érzem kívánja a folytatást folytatom, ha pihenne abbahagyom, de azért ha már a lányok többet bírnak nem sajnálom tőle, ez egyértelmű. Végeredményben pedig csókolom és aprókat lélegzem, sűrűn két puszi között.
-Te tényleg elveszed az eszem... - Sóhajtom, hogy valahol szerencse bírtam magammal, mikor ennyire izgató vele lenni. Hú remélem nem olvasott a fejemben mennyire akartam a szexet, mennyire akartam meztelen elmélyedni törékeny testében. Bár óvszer van nálam, kell is, azaz kellene, de... uh. Kicsit lustábban simulok testén egész testemmel, élvezem a meztelenkedést!

...

Alternatív világ ahol Clive nem csavarta el még a fejem és Lemonét sem Ollie, ellenben én valahogy mégis megtettem Lenoméval...
*

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Lemon Drake

Lemon Drake

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Charlotte Mckee

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
» Szer. 3 Júl. - 22:28
18+ Lemon & Alec


A végén már egyáltalán nem gondolkodik.
A józan eszét már akkor elvesztette, mikor tudatosult benne, hogy mennyire nagyon és visszavonhatatlanul szerelmes Alecbe. A normalitás távol áll tőle, ettől az egész helyzettől, már rég nem az a Lemon, aki egy évvel ezelőtt volt, és tényleg, egy nyár alatt változott át a szürke kisegérből csodálatos hercegnővé. Soha nem érezte még magát ennyire nőnek és kívánatosnak, és ez valahogy félelemmel is töltötte el. Mert hát most, ebben a pillanatban, odaadja lányságát egy férfinak, akinek tökéletessége túl megy minden határon, és akiért megérte megszületni.
És ahogy a férfi ujjai elvesznek benne, már nem is akar igazából más lenni, nem akarja a pillanatot meg nem történtté tenni, helyette inkább megélni akarja!
Azt akarja, hogy valóságos legyen minden, ami itt most a fák árnyékában teljesül. Örök emléket akar, a férfi minden érintését, illatát magával akarja vinni a jövőbe, hogy később, ha az élet nem is rendelte őket egymásnak, akkor is boldog emlékekkel emlékezzen vissza erre a mámorító pillanatra.
Széttárja kissé a lábait, úgy vonaglik a férfi keze alatt. Ujjai közben egyre szorosabban és egyre gyorsabban dolgoznak a másik testén. Szemei lecsukódnak, csak akkor pattannak fel, mikor meghallja a hangos sóhajt, és megérzi magán a nedves cseppeket.
A látványra nincs felkészülve, még inkább izgalomba jön.
Hiszen a férfinek ő okozott orgazmust, most rá borul ilyen nagyon pihegve, benne rándul meg görcsösen a kielégülés miatt az ujja, és ettől benne is elpattan valami.
Hangosan felsikolt, és ő is pihegve átadja magát annak a csodálatos szivárványszerű érzésnek, amit még csak másodjára tapasztalt meg élete folyamán.
- Te is elveszed az enyémet.... - pihegi a férfi kezei között, majd mosolyogva szemléli a másikat, annak a combján pihenő, immár puha férfiasságát.
Milyen fura... legalább is ebben a helyzetben. ..



Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Alec Silverlake

Alec Silverlake

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Miles McMillan

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
» Szer. 3 Júl. - 23:11
Lemon & Alec

18+

Ki hitte volna, hogy ennyire bátor lesz velem, hogy bízik bennem nem okozok kárt, csupán vegytiszta gyönyört? Emiatt is enged mohóságomnak, izzó szenvedélyemnek és hagyja elfeküdjek rajta megint, míg kölcsönösen izgatjuk egymást heves csókcsata közepette. Tény, hogy nem bírom olyan nagyon sokáig már, mert előtte a szájával annyira felizgatott, meg úgy összességében a meztelenségével, kielégülésével, hogy egészen sok szexuális feszültség szökik ki belőlem míg ráélvezett meztelen testére. Az pedig kimondottan meglep, hogy ez hozza el neki a második hullámot a testében, végtére is nem minden lány szerint szép látvány ez, egészen idegen, de lehet Ő is jobban beleélte magát, milyen lenne ha szex lenne, ó, hát igen. Mély, nehéz és levegőtlen sóhajok között pihenek el rajta, csókokat követve.
-Az jó, akkor végül is egyikünk se marad esztelen! - Buta szóvicc, de hát ha eszet cseréltünk... nem de? Vigyorgok erre a szépségre itt alattam, kicsit megtörlöm magamban a kezem, majd elveszem a pálcám és eltörlöm a gyönyöröm magjait a bőréről, ne ragadjunk. Aztán félreteszem a segítőm és puha kis csókokkal borítom a melleit, a nyakát. Nem álmosodom el, csak megpihenek.
-Kérsz egy kis limonádét? - Nem kelek fel róla, csak kissé elemelem magam, hogy töltsek az egyikünk - már ki tudja melyikünk - poharába és megkínálom, majd ha ivott iszom én is pár kortyot. Ezután csókolgatom megint, elnézegetve az arcát.
-Valld be, eltervezted az egészet, tudtad ma itt és most elcsábítasz. - Hunyorgok rá gyanakvóan, mégis ott bujkál a szám sarkában a nevetés. Kis ravasz lány, nagyon ravasz!

...

Alternatív világ ahol Clive nem csavarta el még a fejem és Lemonét sem Ollie, ellenben én valahogy mégis megtettem Lenoméval...
*

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Lemon Drake

Lemon Drake

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Charlotte Mckee

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
» Csüt. 4 Júl. - 12:41
18+ Lemon & Alec


- A mai napra mindenesetre elment az eszem, ez biztos... - kontrázik rá a férfi mondatára, majd mosolyogva és kielégülten belesimul a másik érintésébe. Teste a másikéhoz ér, érzi annak hűvösségét, és bár még csak most váltak el egymástól mégis annyira szeretne felmelegedni Alec ölelő karjai között. Ha tehetné levetné magáról a bőrét is, hogy még közelebb férkőzzön, hogy zsigeri szinten is a magáénak tudhassa, hogy elveszhessen benne. Fogalma sincs milyen lehet teljes egészében egyesülni valakivel, azonban ez részegítő érzés már így is.

Nem is igazán foglalkozik a pálcamozdulattal, ahogy azzal sem, hogy Alec szinte már láthatlan módon tünteti el gyönyörének cseppjeit. A lányt nem zavarta, nem találta undorítónak, hiszen belegondolt abba, hogy a férfi az ujjaival az ő hasonló cseppjeit érezte a lábai között és neki sem volt egy rossz szava sem. Erre a gondolatra pedig a füléig elvörösödik, még jó, hoay a másik nem olvas a gondolataiban. Mondjuk lehet segítene neki, ha ő belelátna a legilimenciája miatt, hogy vajon Alec nem e gondolja túl cikinek, vagy épp kellemetlennek. Végül azonban nem tesz semmit, nem kezdi el fürkészni a másik fejét, hiszen próbál tekintettel lenni rá, meghagyni neki a saját maga véleményét és gondolatait, még akkor is, ha amúgy szétfeszíti a kíváncsiság.

- Kérek, köszönöm! - mosolyog, majd mikor a poharat felé nyújtják, mohón húzza meg azt, és kiissza egy szuszra annak teljes tartalmát. Elzsibbadt a szája, és szinte már dagadtan bizsereg a sok csóktól és egyéb tevékenységtől. A limonádé hűsítő frissesség a számára , és szinte már teljesen fel is élénkül tőle. A hideg ital kellemesen lehűti a száját, és ha már ilyen hideg a nyelve és az ajkai nem tétovázik, játékosan és kedvesen lehel pár csókot Alec nyakába.
- Igazából nem terveztem el semmit. Csak abban voltam biztos, hogy ha lehetőségem lesz neked adni valamit magamból, akkor megteszem. Minden ellenkezés nélkül... Nem gondoltad volna, hogy tetszel nekem, ugye? Tudom, sosem mutattam.... de nem tudtam hogy kellene kimutatnom...



Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Alec Silverlake

Alec Silverlake

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Miles McMillan

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
» Pént. 5 Júl. - 11:57
Lemon & Alec

18+

-Majd visszajön! - Vigyorgok rá, logikusan én annyira nem bánom hogy elvesztette. Kielégülten, elkényelmesedve nyújtózkodom mellette élvezve hogy összesimulunk, hogy halkan piheg rajtam és mellettem. Persze a kényelem maximalizálása érdekében kicsit takarítok, biztos ami biztos, majd magamból indulok ki mennyire szomjas vagyok töltök némi limonádét és meg is kínálom vele. Nevetve képedek el mennyire mohón nyeli minden hűsítő cseppjét a folyadéknak.
-Nyugi, nyugi, félre ne nyelj! - Nevetek míg a fejem csóválom, ejnye. Ha eleget ivott akkor töltök magamnak és iszom én is. Mennyiségre hasonlót, csak tempóban visszafogottabban.
-Amúgy miken jár az eszed, hogy így elpirultál? - Kérdezem aztán kíváncsian, mert láttam ám a dolgot, csak hagytam inni előbb. Közben jólesően hümmögök, hogy hűs ajkai a nyakam halmozzák el.
-Hát... nem. Idősebb is vagyok meg hát... gondoltam valami korodbeli inkább vonzz mint én. De ha néha megjegyezted volna helyes vagyok vagy jól áll valami akkor legalább sejtettem volna tetszem. Amúgy veszélyes a nem ellenkezés és ha én igazából valami perverz alak vagyok csak jól titkoltam, hm? -Nézek rá apró dorgálással és inkább játékosabban, mert nincs ellenkezés? Ú de csúnyán vissza tudnék ezzel élni. Egyelőre viszont nem csinálok mást csak cirógatom a hátát és a vállait.

...

Alternatív világ ahol Clive nem csavarta el még a fejem és Lemonét sem Ollie, ellenben én valahogy mégis megtettem Lenoméval...
*
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Lemon Drake

Lemon Drake

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Charlotte Mckee

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
» Hétf. 22 Júl. - 13:26
18+ Lemon & Alec


- Nem fogok, csak most tudatosult bennem, hogy milyen szomjas is vagyok!- mondja mosolyogva, majd egy húzásra el is tünteti a kezében lévő pohár tartalmát. A limonádé néhány cseppje finoman csordogál az állán, és hát kissé zavartan de ujjával le is törli azt. A mai nap a cseppek napja, kuncog fel magában, majd mikor a férfi megkérdezi, hogy mitől is pirult el ennyire, zavartan csak megrázza a fejét. Végül is hogyan is mondhatná meg neki, hogy ez volt életében a legerotikusabb dolog, amit műveltek vele, és hogy nem biztos, hogy emiatt túlzottan normális.
- Áá, semmi különös, csak visszapörgettem az előző dolgokat, és ... nem is gondoltam volna, hogy valami lehet ilyen jó és kielégítő! - vigyorog rá Alecra, holott tisztában van azzal, hogy lényegében még semmi konkrét nem történt közöttük, hogy még mindig megvan az eddig féltve őrzött szüzessége, azonban azt is tudja, hogy ez a kis játék kettejük között kinyitotta, felszabadította annyira, hogy egyáltalán ne izguljon, hanem szorongás helyett vágyakozva akarja a következő felvonást.

- Hát tudod, hogy azért ilyen szinten vannak gátlásaim. Mármint én soha nem mondtam egy pasinak sem, hogy jól néz ki, semmi ilyet nem mondtam... neked sem éreztem hogy mondanom kellene, még akkor sem, ha megőrültem egyetlen érintésedért! - mondja teátrálisan kissé megjátszva magát, óriási mosollyal az arcán, és belesimul a férfi érintésébe.
Érzi a lágyan simogató ujjait a hátán, ahogy a teste egyre jobban lángra kap és tényleg, még csak most pihentek meg, már megint elöntötte a forróság a lábai között, pedig a férfi még csak nem is ért hozzá igazán. Mi ez a brutálisan erős varázslat?
- Mmm Alec... amennyiben még pihenni szeretnél kicsit, akkor lehet hogy nem kellene simogatnod... -mondja a férfinak kissé zavartan. Vajon a többi nő is szokott ilyen mohó lenni?



Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Alec Silverlake

Alec Silverlake

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Miles McMillan

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
» Kedd 3 Szept. - 22:14
Lemon & Alec

-Áh, értem, hááááát pedig ez csak a jéghegy csúcs ám! - Kacsintok rá, elvégre szex még nem is volt. De majd egyszer, nem most, nem kéne elkapkodni, tudom, noha tagadnám ha azt mondanám nem vágyom rá. aztán meg hallgatom hogy gátlásos, hogy nem mert bókolni, de azért most kiruccantotta magát! Nők, sosem lehet rajtuk kiigazodni, igazán nem!
-Húúú ez sok mindent megmagyaráz, az őrületet a szemeidben! - Nevetem el, mert basszus én erre tényleg vak voltam, vagy csak olyan szinten jól titkolta, hogy ember legyen a talpán aki ezt kiszúrja! De csókolom a vállát, jelezve csak ugratom, tudom nem kattant meg a vágyakozásba. Azaz nem nagyon, ez még vállalható! Haha.
-Ó nocsak... hogy rákapott valaki a jóra! Pihenni úgy is tudok hogy Te szuszogsz! - Vigyorgok, közelebb simulok míg az oldalamon fekszek, egyik kezem a nyaka alatt terül el a másikkal a vállait cirógatom, majd a kulcscsontját, a melleit. Simlis mosolyom elárul, hogy simogatom én szép lassan mindenhol ha hagyja. Így ha nincs ellenvetés akkor végigcirógatom a testét, szemérménél többször eljátszadozva, majd mindinkább vissza-visszatérve, elnyitom combjait és puhán izgatni kezdem a csiklóját, csókolom a nyakát. Tudom ha elkezd szuszogni és sóhajtozni az beindít, csak el ne ragadtassam magam, ugye.

...

Alternatív világ ahol Clive nem csavarta el még a fejem és Lemonét sem Ollie, ellenben én valahogy mégis megtettem Lenoméval...
*

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
»
Vissza az elejére Go down

Kockás abrosz az avaron

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-