Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Wright Dynasty EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Wright Dynasty EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Wright Dynasty EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Wright Dynasty EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Wright Dynasty EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Wright Dynasty EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Wright Dynasty EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Wright Dynasty EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Wright Dynasty EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 28 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 28 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Aiden Wright

Aiden Wright

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Jeremy Irvine

»
» Pént. 1 Feb. - 12:13

Rádbízva Nahuel Wright (Beregisztrált)


Csoport:

Törvényen kívüli

Kor:

44-48

Származás:

Aranyvér

Lojalitás:

Voldemort

Play by:

Eric Bana (Változtatás megbeszélhető. )

Ők várják:

A Wright család.  




Te vagy jelenleg a családfő, egy régóta fennálló dinasztia elsőszülött fia, aki megörökölte a családi birtokot és minden vagyon. Nemesek vagyunk a javából. Már kiskorom óta nevelsz arra, hogy a családunk fontos, és milyen hatalmas. Sose hajoltunk meg, önállók voltunk. Háborús időkben a házunk segítségéért könyörögtek a legtöbben, és volt döntésünk, kihez állunk. Így lettünk a kisebb házak között az egyik legnagyobb és erre büszke is vagy, s hasonló büszkeségre neveltél engem is.
A kapcsolatunk szoros apa-fia lett, tanítottál, és szerettél, talán sokkal jobbat is, mint a többieket. Néha elfelejtetted, hogy van még két gyereked, de ezt míg a te szülőanyád élt nem tudtad elfelejteni. Ő foglalkozott a kisebb unokáival is és mindig felhívta rájuk a figyelmedet. A családunkban, ha valaki nem születik esetleg valamilyen különleges képességgel, akkor animágussá válik. Téged is az apád tanított meg az animágusok trükkjeire, ahogyan te tanítottál engem, bizonyára dagadt a mellkasod a büszkeségtől, mikor felöltöttem az oroszlán formát. A te állati alakod a sas, bizonyára ezért szereted a magasröptű társalgásokat, ami nagyon értékelendő dolog, kivéve, ha halálfalókkal teszed. Igen, rajtakaptalak, amikor egy toborzó Voldemortfanatikus megfenyegetett téged, és te rábólintottál. Meghajoltál az akaratuk előtt, amiért haragszom. Dühös vagyok rád, mert Tudjukki táborát szaporítod. Hiába is nem volt választásod, engem nem érdekel, szembe köpted azt, amit tanítottál, hogy ne hajoljunk meg.

//És így ennyi is lenne, amit megszabok. A jövőben sok drámázós játékot tudok ígérni, ugyanis a kettőnk kapcsolata nem lesz feltétlen, ráadásul eléggé más oldalon állunk, bár te nem tudhatod, hogy én erről tudok. Nem közöltem veled, hogy miért nem vagyok hajlandó otthon maradni hosszabb távon, de amennyiben nem csukott szemmel jársz, észrevetted, hogy mi van a dologban. A jellemed formálható, nem kötöm meg a kezed, csupán támpontokat adtam, és amiket fentebb írtam, ahhoz ragaszkodok.
Nagyon várlak, amennyiben megérkezel, csak dobj meg egy privát üzenettel. //





Szépöcsém Wright


Csoport:

Mardekár(Jr. Halálfaló)

Kor:

15-16

Származás:

Aranyvér

Lojalitás:

Voldemort

Play by:

David Mazouz

Ők várják:

A Wright család.  




Emlékszel még, mikor kisgyermekként sírva jöttél át a szobámba, és ugrottál be mellém, hogy félsz a szobádban? Én csak összeborzoltam a hajad, és megígértem, hogy a mumus el fog tűnni a szekrényedből, és nem kell többé félned a saját szobádban elaludni. Megöleltelek, és hagytam, hogy kisírd magad. Pici kis manó voltál, törékeny, ott remegtél a karjaim között. Ennek ellenére egész éjjel nem aludtam, hiszen lehetetlen pózokba helyezkedve térdeltél a vesémbe folytonosan, de én eltűrtem, mert tudtam, hogy ezzel is vigyázok rád.
Abszolút tipikus bátyád voltam, aki megtanított sok dologra, bizalommal fordulhattál hozzá. Sokszor megtörtént, hogy együtt írtuk meg a házidat, mert a mágiatörténetbe belekavarodtál. Amikor Apánk és anyánk puccos fogadásokra mentek ketten óvtuk húgunkat, de te is tudod, én voltam az őrangyalod.
Egy éve, mikor én végzős lettem szakadék keletkezett közöttünk. Eleve apró indulat volt benned, mert Apánk szinte csak engem vett észre. Bármit tettél nem tudtál az árnyékomból kilépni, aminek nem örültem. Nem akartam, hogy miattam legyél hátrébb az öreg fontossági sorrendjében, de nem állt hatalmamban ezt megváltoztatni.
Akkor talán több negatív érzelem termelődött benned, ahogy én jobban a vizsgákkal foglalkoztam, nem veled. Ráadásul a szünetekben is kerültem, hogy hazamenjek. Te annyit láttál csak, ahogy én távolodok. Azt hitted annyira arrogáns vagyok, hogy már nem érdekelsz engem, se senki a családból. Elkeseredtél, ebben az időben feltűnt, hogy atyánk is csalódott bennem, több figyelmet fordított rád. Kezdtem kiesni a kegyeiből. Nem tudhattad, hogy miért teszem ezt, egészen addig a pillanatig, míg Apánkhoz nem érkezett újra Voldemort egyik halálfalója. Csupán üzenetet közvetített, de te ebből leszűrted mi a helyzet. Végül apánk révén te is be kartál kerülni a szervezetbe. Csupán kölyök vagy még, de bekerültél. Ez előttem még persze rejtett információ. Nem tudok a halálfaló létedről, sőt az a legnagyobb félelmem, hogy téged beszervez atyánk. Ha tudnám, hogy a félelmem többé nem csak elmémben, de a valóságban is megvalósult, biztosan belebetegednék. Talán helyre fog állni a kapcsolatunk? Vagy tovább távolodunk egymástól? Talán a sötétségből átvezethetlek a fénybe, da milyen lesz az ehhez vezető rögös út?
// Téged is borzalmasan várlak. Sok játékot tudok ígérni. Elég rugalmas vagyok, ez a kis leírás itt fentebb egy irányt mutat, amire gondoltam és szeretném, ha haladna a két karakter szála. A Pb-hez sem ragaszkodom, ha nem tetszik meg tudunk beszélni mást. Jellemedhez szabad kezet kapsz, csupán bajkeverőnek képzeltelek el, tehát magaviseletre biztosan nem kapnál K-t. nevetés //


Vissza az elejére Go down

Wright Dynasty

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Aiden Wright
» thought we built a dynasty forever couldn't break up

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Archivált keresettek-