Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Our friendship isn't a big thing. It's a million little things EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Our friendship isn't a big thing. It's a million little things EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Our friendship isn't a big thing. It's a million little things EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Our friendship isn't a big thing. It's a million little things EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Our friendship isn't a big thing. It's a million little things EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Our friendship isn't a big thing. It's a million little things EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Our friendship isn't a big thing. It's a million little things EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Our friendship isn't a big thing. It's a million little things EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Our friendship isn't a big thing. It's a million little things EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 36 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 36 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Our friendship isn't a big thing. It's a million little things



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Destiny Brooks

Destiny Brooks

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Agnes Bruckner

»
» Szer. 6 Feb. - 7:27

Seth ...


Csoport:

Ilvermorny - Viharmadár

Kor:

15

Származás:

Mugliszármazású

Lojalitás:

Semleges vagy Dumbledore
Play by:

Nick Robinson

Ők várják:

Destiny Brooks és Will Bowman





Amikor megérkeztünk a suliba, olyan voltál, mint egy igazi marslakó. Nem elég, hogy semmihez nem értettél, de semmit nem is nagyon találtál meg, amit kerestél. Engem arra neveltek, hogy ne legyek előítéletes, úgyhogy azonnal be is robbantam a kis életedbe, mielőtt teljesen elvesznél. Egyébként már ez az első találkozásunk is nagyon izgalmas volt, mivel a beosztásnál a Szarvas kígyó és a Viharmadár is kiválasztott. A Viharmadarat választottad, mert engem már beosztottak és csak engem ismertél.
Chicagoból érkeztél ide, mindig nyúzlak, hogy hadd menjek el hozzátok nyaralni. Te viszont tartasz a dologtól, mert a szóleid magnixek én pedig nem tudok velük mit kezdeni.
13 éves voltál, amikor elárultad nekem, hogy a fiúkat szereted. Én egy évig rimánkodtam, hogy vállald fel a dolgot. Elvégre úgy soha nem találhatsz rá a Nagy Őre, ha azt sem tudja, hogy van esélye nálad. A dolog aztán nem úgy sült el, ahogy én gondoltam, sokan szekálnak emiatt. Azóta egy kicsit visszahúzódóbb lettél. Ezt valahol meg is értem. Viszont velem az összes hülyeségben benne vagy és igazán felszabadulsz.
Mivel te újabban inkább bebújsz a csigaházadba, általában én osztok ki mindenkit, aki piszkál. Te pedig rendszeresen sóhajtozol, hogy Wonder Woman-komplexusom van. Azt viszont még sosem árultad el, hogy mi az a Wonder Woman. Nincs igazság a Földön!!!
Nagyon várlaaaak!





Vissza az elejére Go down

Our friendship isn't a big thing. It's a million little things

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Elkelt keresettek-