Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Hörk & Moira & bugyiland, mert ebben megyünk tönkre EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Hörk & Moira & bugyiland, mert ebben megyünk tönkre EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Hörk & Moira & bugyiland, mert ebben megyünk tönkre EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Hörk & Moira & bugyiland, mert ebben megyünk tönkre EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Hörk & Moira & bugyiland, mert ebben megyünk tönkre EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Hörk & Moira & bugyiland, mert ebben megyünk tönkre EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Hörk & Moira & bugyiland, mert ebben megyünk tönkre EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Hörk & Moira & bugyiland, mert ebben megyünk tönkre EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Hörk & Moira & bugyiland, mert ebben megyünk tönkre EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 23 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 23 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Hörk & Moira & bugyiland, mert ebben megyünk tönkre



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Moira G. Burke-McGonagall

Moira G. Burke-McGonagall

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Imogen Poots

»
» Vas. 10 Feb. - 14:15

Hörk && Moira

Bugyiland

Két sörrel és egy adag kínaival, mert az laktató, és mert nyilvánvalóan minden edző álma, hogy így eddzen a csapata, amikor nem tud róla, vagy ágytornával, de lehetőleg arról se tudjon. Szegény jó öreg MacFarlen, már sajnálom, a fiát is néha. Csak nagyot sóhajok a gondolatra, elvégre, amiről nem tudnak, az nem is fáj. Senkinek.
Megszabadítom az egyik kezemet és kopogtatok. Aztán megint. És újból. Semmi reakció. Oké, akkor rá kell törjem az ajtót. Csakhogy nincs bezárkózva. Ja, hogy ja. Belépek, majd becsukom, aztán megfordulok és szembetalálkozom a valósággal.
Látom a szertehányt dobozokat, a sörös üvegeket, meg pár ruhadarabot is a padlón. Ezzel még nem is lenne gond, előttem sem volt Heracles rendmániás, meg szerencsére velem sem. Nincs ebben semmi új. Csak aztán megcsap a az a jellegzetes szag, és jobban körbevizslatva a helyet, meglátok valamit, amit nem biztos, hogy akartam és ő - vagy ők - sem, de attól még megkerülhetetlenül ott van, és a retinámba ég a látványa, hiába rázom meg hitetlenül a fejemet, újra megtalálja a tekintetem, mint valami rossz mumust, nem képzelődöm basszameg. Azt felkapva vágtázok be dühösen a hálószobába, és szétrángatom a függönyöket, morogjon csak, aztán magyarázkodhat. Mert ha jót akar magának, akkor megmagyarázza. És ezt pont azután kellett, hogy náluk jártunk, komolyan mondom, nem hiszem el.
- Khm... - köszörülöm meg a torkomat, miután megállok előtte. - Khm... - kicsit fenyegetőbben. - Herc ébresztő! - lököm meg a vállát, majd újra felegyenesedem. A balomat védekezőn - vagy éppen lefogom magam, hogy ne szedjem darabokra, már én sem tudom - a mellkasomhoz szorítom, és belemarok a másik karomba, ami azt az ominózus bugyit tartja, pontosabban a mutatóujjamon himbálózik nagy jó dolgában.
- Herc, nem akarsz mondani valamit? - Mondjuk, hogy ez Robertáé, aki nálad mosta a saját szennyesét és ez kiesett, amikor teregetett. Mert egy dolgot tudok róla biztosan: nem az enyém. A tekintetem a ruhadarabra siklik, aztán ismét őt vizslatom, ez a "mindjárt robbanni fogok, akármit mondasz" tekintetem.



music ∆ csak röviden nevetés

Vissza az elejére Go down

Hörk & Moira & bugyiland, mert ebben megyünk tönkre

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-