Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Neked adom a dalt EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Neked adom a dalt EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Neked adom a dalt EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Neked adom a dalt EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Neked adom a dalt EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Neked adom a dalt EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Neked adom a dalt EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Neked adom a dalt EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Neked adom a dalt EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 27 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 27 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Jake Tucker

Jake Tucker

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0

»
» Szer. 13 Feb. - 12:38
Summer & Jake


Diszkrét pukkanással jelenek meg az egyik Ilvermornyhoz közeli kocsmában. Nem mondom, el tudtam volna képzelni ennél jobb helyet is erre a megbeszélésre, de most az volt a szempont, hogy a lánynak is elérhető legyen. Hát, akkor ha a nyár nem megy Jake-hez, akkor Jake megy az iskolához. Megigazítom a zakómat, mielőtt belépnél a helyre, majd egy biccentéssel üdvözlöm a csapost. A pultnál kérek egy adag lángnyelv whiskyt, majd körbepillantok, amíg türelmesen várakozom. Nem véletlenül érkeztem elvégre.
A zsebemben egy kazetta lapul, ami az első demókat tartalmazza. Bízom benne, hogy Summernek lesz mivel lejátszania, mert ahhoz már nem hoztam eszközt neki. Nem azért, mert elfelejtettem, hanem mert szeretném, hogy mind megtanulják, ha szükségük van valamire, akkor szólni kell. Menedzser vagyok, nem pedig gondolatolvasó, férj, vagy pótapa. Nem kis fába vágtam a fejszémet, amikor fiatalokat választottam az új projectemhez. Viszont kétségtelen, hogy mindegyikük egy-egy csiszolatlan gyémánt, akikbe még most kell energiát fektetni, hogy később aztán mindez megtérülhessen. Arról nem is beszélve, hogy az ilyen kis buktatók ellenére fiatalokkal még mindig könnyebb dolgozni, mint 30-as, 40-es zenészekkel, akiknek már vannak kialakult heppjeik, amikből semmi pénzért nem engednek és nem érdekli őket, hogy mibe kerül. És többnyire ezért is végzik a süllyesztőben.
Belekortyolok az italomba, majd egyre sűrűbben pislogok az ajtó felé. Értem én, hogy nem olyan egyszerű kiszöknie, de az iskolába jelenleg nem áll szándékomban betenni a lábamat. Az túl sok kérdést vetne fel és egyébként sincs sok kedvem egy csapatnyi zsibongó gyerek között bolyongani. Megtettem elégszer, amikor még én jártam iskolába. Most már ennél van jobb dolgom is.
Vissza az elejére Go down

Neked adom a dalt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Tőlem Neked

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-