Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Selene & Ig EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Selene & Ig EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Selene & Ig EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Selene & Ig EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Selene & Ig EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Selene & Ig EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Selene & Ig EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Selene & Ig EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Selene & Ig EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Szomb. 14 Nov. - 18:12


Selene & Ignatious

“Would you let me be your Endymion?”


 

Hogyan mondják? Az élet mindig utat talál magának. Mindig minden visszatér a normális kerékvágásba, még akkor is, ha a csapatban marad egy baromi nagy, üres, már-már tátongó lyuk, egy seb. Egyikünk sem néz abba az irányba, amikor öltözünk, mert a szekrényről még mindig nem vették le a nevet. Szükségünk lenne egy új játékosra is, de a szerződtetés vár magára, valószínűleg az idény kezdetéig. Ameddig csak húzni lehet. De szépen, lassan igenis gyógyulunk. Csak baromira nem látszik. Mondjuk, ha megpróbálnám kiölni magamból az érzéseket, azt mondanám, hogy őrző nélkül baromi nehezen játszanánk. De ha nekem ezt mondaná valaki, behúznék neki egyet. Sőt, valószínűleg többet is.
Amúgy is, nekem van egy másik okom arra, hogy próbáljak minél gyorsabban eltűnni az öltözőből. Amióta Selene és én összefeküdtünk, nem tudok átnézni arra a szekrényre anélkül, hogy ne érezném magam egy szemét árulónak. Oké, ha megkérdeztem volna tőle, valószínűleg örült volna, hogy még közelebb kerülök a családhoz. Ilyen ember volt. Csak van néhány… kommunikációs nehézség.
Ahogy kiérek a kis stadionból, már hoppanálok is, és ismét Roxmorts jól ismert utcáin találom magam, alig egy utcányira a saját otthonomból. Elgondolkodok egy pillanatig, hogy beüljek-e a Szárnyas Vadkanba egy Lángnyelv Whiskyre, de elvetem az ötletet. Az elmúlt hetekben amúgy is több időt töltöttem ott a kelleténél, nem kell, hogy névre szóló üvegem is legyen a hónap végére. Szóval inkább elindulok hazafelé, le az utcán a sötétedő utcán. Ekkor azonban valami más késztet megállásra, a szemem sarkából egy villanás, nem több, de mégis, mintha…
– Selene? – kérdezem, félhangosan. Más nincs az utcán rajtam kívül. És rajta, ha csak nem képzelődöm.

 

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Vas. 15 Nov. - 15:49
Ignatious & Selene

Meg annyiszor körbejártam már ezt a környéket is, újabb és újabb nyomok után kutatva. Most sincsen ez másképp, hisz ismételten ugyanabból okból kifolyólag sétálok végig az utcákon, mint eddig. Egy apró, már-már jelentéktelennek tűnő nyom miatt jöttem el idáig és nyitok be az egyik elhagyatott házba, hogy aztán a padlástérbe érve kutakodásba kezdjek. Hogy mit keresek? Magam sem tudom... Egy árulkodó jelet, egy bizonyítékot, miszerint a bátyám halála köthető ehhez a helyhez vagy ahhoz a személyhez, aki itt rejtőzködött. Azt ugyan már pontosan nem tudnám megmondani, hogyan jutottam egy roxmortsi ház padlására, hogy mi vezetett ide, de már rég abbahagytam, hogy összekössem az elméleteimet. Úgy éreztem, ha megpróbálnám, akkor bele is őrülnék.
Bármennyire is összezavarodtak már a gondolataim és a nyomok, amiket az elmúlt hónapokban gyűjtöttem, nem adhattam fel. Meg kell találnom Dave gyilkosait. Meg kell fizetniük azért, amit a bátyámmal tettek. Nem az én feladatom megbüntetni őket? Lehet. De nem tudok otthon ülni és arra várni, hogy valaki elkapja őket; egyszerűen muszáj cselekednem. Még akkor is, hogyha úgy tűnik, csak az időmet fecsérlem, mivel ezidáig még semmilyen használható nyomra nem bukkantam.
Ahogy a poros üvegek és ősrégi könyvek között haladok, egyre inkább felidegesít a tudat, miszerint megint semmit sem érő nyomok után futottam. Tudva, hogy az épületet már rég nem lakják, kiengedtem a mérgemet, ami jelen esetben nem jelentett mást, mint hogy a szoba közepén lévő asztalról mindent a földre löktem. Természetesen most is én húztam a rövidebbet, hiszen véletlenül, a nagy hévben, ami elkapott, belenyúltam egy törött üvegbe, aminek az éle végigvágta a tenyerem oldalát.
Dühösen fújtatva, gyors, futólépésekkel rohantam le a lépcsőn, arra vágyva, hogy minél előbb kijussak innen. A táskámból időközben előhúzott sálamat szorítottam a kezemre, hogy legalább az utcán sétáló emberek ne vegyék észre, hogy vérzik a kezem. Ahogy elsétáltam a Szárnyas Vadkan mellett, megfordult a fejemben, hogy betérjek oda és egy pohár valamivel enyhítsek a mérgemen, de mégsem tettem. Jobbnak láttam tovább állni és hazamenni, bár ahhoz sem volt semmi kedvem. Dave halálával ugyanis a családunk mondhatni a darabjaira hullott és nem volt igazán felemelő érzés a szülőotthonomban tartózkodni.
A hazafelé vezető út lerövidítése érdekében levágtam az utat és befordultam egy sötét kis utcába. Talán ezt nem kellett volna.
Alig, hogy megtettem az első pár lépést, meghallottam, ahogy valaki a nevemen szólít. A kérdező hangját a másodperc röpke töredékében felismertem, éppen ezért megtorpantam. Bármennyire szerettem volna minél hamarabb eltűnni a helyszínről és eljátszani, hogy nem Selene Huntington vagyok, a lábaim nem mozdultak. Nyeltem egyet, majd miután a sálamat erősen összekötöttem a kézfejemen, megfordultam.
- Szia, Ig. - Hangom nyugodtan, kellemesen csengett, tekintetem az övét kereste. Szerettem volna elkerülni a találkozást, hiszen egyértelmű volt számomra a látomásom: ha Ig a közelemben marad, meghal. Ezt pedig nem kockáztathattam. - Hogy vagy? Mit csinálsz errefelé ilyenkor? - Ide abszolút nem illő kérdéseket tettem fel, amikre ha nem kapnék választ, meg sem lepődnék. Nem így képzeltem el az újbóli találkozásunkat, de ha már a sors így hozta, akkor jobbnak láttam szembenézni vele.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Hétf. 16 Nov. - 18:43


Selene & Ignatious

“Would you let me be your Endymion?”


 

Sosem szerettem egyedül egy sötét utcán álldogálni. Félreértés ne essen, nem félek a saját árnyékomtól, de a sötétség túlságosan is… kiszámíthatatlan. És én szeretem, amikor valami kiszámítható. Ha van rendje. Itt azonban sosem tudhatom, mi bujkál előttem, mögöttem, akár mellettem. Mégsem gyújtom meg a pálcám fényét, mert megvan az esély arra, hogy elijesztenék valakit ezzel. Márpedig ha mégsem Őt láttam, ha Nem Selene rejtőzik itt a házak között, hanem valami idegen, az okkal van itt. Márpedig az elmúlt időszakból egyetlen okot tudok elképzelni, amiért valaki itt ólálkodna, a közelemben.
Így aztán, miután kimondom a nevét, félig-meddig arra számítok, hogy egy átok repül felém valamelyik kapualjból. Ehelyett azonban, nem sokkal később meghallom a hangját, és ahogy teszek felé pár lépést már tisztán ki is tudom venni őt. Nem nehéz dolog, túlságosan is sápadt a bőre ahhoz, hogy megnehezítse. Viszont azzal, amit mond, először nem tudok mit kezdeni. Meglehetősen… hétköznapi a körülményekhez képest, annyi biztos. Mégsem hagyom magam elanyátlanodni abban a pillanatban.
– Hazafelé tartok – bökök a vállam fölött abba az irányba, amerre az otthonom található. Mindeközben pedig a falnak dőlök, alig pár lépésre tőle, megtartva egy bizonyos „tisztes távolságot”, és nem kezdeményezek semmiféle fizikális üdvözlést. Általában én szoktam kiosonni az éjnek évadján egy nő hálószobájából, és nem várom meg, amíg reggel ki nem rohan. És ami azt illeti, valahol belül nem is tudok ezzel mit kezdeni. – De ezt te is tudod.
Nem célzásnak szánom, csak nem akarok csöndesen ácsorogni ott. Nem tudom, mit mondhatnék. Kérdezzek? Vonjam kérdőre? Értelmetlen lenne. Tudom, hogy simán tudna hárítani, ködösíthetne, én pedig csak egy seggfejnek tűnnék, ha erőszakoskodnék. De csöndben sem tudok maradni, ahhoz túlságosan is furdalja az oldalam a kíváncsiság.
– Szóval, elmondod még ma, hogy miért jártál erre? – Na, nem mintha nem lenne egy ezer galleont érő ötletem. Egy újabb, semmibe vezető nyomot kergethetett, mint a gyerekek, amikor detektíveset játszanak. Meg fogja öletni magát ebben, és már azt sem hagyja, hogy ott legyek és ezt megállítsam…

 

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

Selene & Ig

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Selene ______
» Selene Huntington

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-