Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Daniel Turner EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Daniel Turner EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Daniel Turner EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Daniel Turner EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Daniel Turner EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Daniel Turner EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Daniel Turner EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Daniel Turner EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Daniel Turner EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 38 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 38 vendég
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Danny Turner

Danny Turner

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0

»
» Szer. 27 Feb. - 20:46

Daniel Jasper Turner

nothing i change changes anything

Becenév:

Danny

Kor:

24

Származás:

félvér

Lojalitás:

semleges

Képesség:

bejegyzett animágus
(háromszínű kandúr)

Csoport:

törvényen kívüli

Rank:

csibész

Play by:

Charlie Heaton

Karakter típus:

Saját




Apám muglik között nőtt fel, anyám a varázsvilágban, de se itt, se ott nem sikerült kitörjenek az alsóközéposztály nyomorgató valóságából. Anyám, mikor tizennyolc voltam, lelépett valami ennél jobb helyre (kapcsolatunk azóta a születésnapokkor és karácsonykor küldött, szigorúan érzelemmentesre fogott köszöntésekre korlátozódott). Apám úgy halt meg, ahogy élt: csórón és hülyén. Négy évvel ezelőtt lelte végét egy ostoba gázkazán balesetben, pár nappal azután, hogy kidobott a házból. A mugli rendőrségnél felmerült az idegenkezűség gyanúja, fő gyanúsítottként három hetet voltam előzetesben, mikor elengedtek, három hónapon át ki sem józanodtam.

A volt házvezetőm szerint tehetséges vagyok, csak borzasztóan lusta.
Apám szerint én loptam el a maradék sört a hűtőből.
Anyám szerint meg kéne értenem, hogy az nem az én hibám, ha az emberek magukat választják előbb helyettem, az emberek pusztán ettől lesznek emberek.
A volt barátnőm szerint meg kéne rohadnom.
A csaj szerint, aki akkor mászott rám, mikor még barátnőm volt, úgy picsogok, mint egy lány, és hánynia kell tőlem.
Egy haverom szerint hihetetlen, hogy három éve nem voltam nővel.
Egy másik haverom szerint annyira mégsem hihetetlen.
A tag szerint, akivel akkor éltem egy elhagyatott házban, mikor apám kidobott, nem lesz baj, amíg hallgatok arra, amit mond nekem.
Megint a tag szerint, akivel akkor éltem egy elhagyatott házban, mikor apám kidobott, nem lett volna baj, ha hallgatok arra, amit mondott nekem.
A mugli orvos szerint, aki két éve egy kórházban kiszedett egy kést az oldalamból, elkerülhető a rendőrségi ügy, ha azt mondom magamnak csináltam, de akkor viszont be kell vállalnom egy pszichiátriai kezelést.
A pszichiátriai kezelés szerint a tény, hogy a pszichiátriai kezelést választottam, arra utal, hogy valóban szükségem volt pszichiátriai kezelésre.
A tabletták szerint, amit a pszichiátriai kezelés után írtak fel nekem, megint csak mugli orvosok, a világ egy szép hely, amiben megéri élni.
A Mungó orvosai szerint tartózkodnom kéne a mugli tablettáktól azok kiszámíthatatlan hatásai miatt.
A Mungó előtt ácsorgó, rosszarcú seggfejek szerint vannak olyan szerek, amitől megint jól érezhetem magam, ha erre van szükségem.
A Mungó előtt elsétáló, tulajdonképpen egész jó nő szerint én is csak egy Mungó előtt ácsorgó, rosszarcú seggfej vagyok.



Épp csak egy hajszál híja volt. Ez persze pár perc múlva már aligha fog számítani, sőt, az első kocsma asztalnál ez a hajszálhíj is majd egy-kettőre átalakul csodálatos győzelemmé, de most… most még egy kis vért köpök a földre, mielőtt sóhajtanék valami olyasmit, hogy – baszd meg –, aztán összeroskadok a járdaszegélyen, felhúzom a térdeim, ráhajtom a fejem, és úgy folytatom. – Baszd meg, baszd meg, baszd meg.
A hajnali utca csendes és fagyos, csatorna gőzök táncolnak az út közepén, az utcalámpa fénye olykor-olykor megbicsaklik, én pedig (már felnézve a térdeimből, már túl azon, hogy hosszan bámuljam a csatornafedő körüli gőztáncot) lusta fegyelemmel nyammogva egy cigarettán, előveszem a zsebemből a medált. Egy hosszú láncon lógott, ez a hosszú lánc pedig, mint bármelyik lánc, összegabalyodott attól, hogy az ember zsebre vágta. Még nem bogoztam ki, mikor egy bagoly a térdemre szállt (meglepődésem jeléül hallattam valamiféle káromkodást, a fantáziádra bízom, hogy milyet). A lábán felcsavart levél, amíg azt lekötöztem a lábáról (közben a szájamban tartottam a cigarettát, a felszálló füsttől pedig kifolytak a könnyeim), kétszer is megcsípett. Már a bagoly.

Helyszín. (Egy onnan huszonöt percre lévő McDonald’s parkolója.) Időpont. (Tizenöt perc múlva.) Szabályos betűkkel, laza csuklóval még annyit kanyarítottak rá a lapra, hogy „Beszélgessünk!” Aztán jött egy név, amitől szabályszerűen be kéne fosni. (Casimir Piva.)

Tíz percet késtem. Az első dolgom volt a pálcámat a földre dobni.
Előtte még az ő első dolga volt két emberével jobbról-balról lefogatni, hogy aztán innen is, onnan is egy-egy pálcát szegezzenek a nyakamhoz. Ő maga ellökte magát egy fekete Fordtól (azt hiszem, egy Ford volt), ráérősen tett pár lépést felénk, aztán megdörzsölte a hasát.  
- Kajás a feka – dünnyögte, majd a tőlem jobbra (rendezői bal) lévő gorillához szólt. – Te, menj már be, légy oly kedves, és hozz nekünk valamit, jó? Nekem a szokásos, nektek meg, amit szeretnétek.
A tőlem balra lévő alak kimondta egy hamburger nevét, aminek a nyolcvanas években valahogy volt értelme és tartalma. (Akkor még nem tudtuk, de a nyolcvanas évek később tele lett egy csomó dologgal, amiknek csak akkor és ott volt végül értelme és tartalma.)
- Te, kölyök, kérsz valamit?
- Mi a fasz? – Ezen a ponton tán szabadkozhatnék, hogy általános szókincsem van, hogy messzebbre visz a végnélküli káromkodásnál.
- Egy Happy Meal? Jó lesz? – (Happy Meal menüt 1979 júniusában árusítottak először.) Casimir Piva nevetett a saját viccén (vicc volt?), az egyik gorillája elindult az étterembe, a másik, ha ez emberileg lehetséges egyáltalán, még közelebb húzódott hozzám, én pedig azon a ponton nem tudtam, hogy félni illett volna jobban, vagy pedig tisztázni, hogy én nem az a fajta srác vagyok, aki a harmadik randi előtt---
- Most biztos azon gondolkodsz, mi a fene ez az egész – kezdte Casimir, én pedig úgy voltam vele, hogy legyen, miért ne, vághatok akár olyan képet is, mint aki pont ezen agyalt. – Egy ideje szemmel tartalak, Turner. – Talán valamit mondanom kellett volna, mert egy ideig elhallgatott, de végül, mielőtt szóra nyithattam volna a szám, folytatta. – Végtelen sok hibát követtél el, kölyök, amivel nem csak nekem, de néhány barátomnak is óriási károkat okoztál. Hogy van Mr. Oakley? – A gorillája eközben, a pálcát még mindig szorosan a nyakamnak szegezve, kutatni kezdett a zsebeimben. Mikor előhalászta belőle a láncot (hogy a francba bogozódott ki?), Casimir komor arccal rám meredt, de a szemei cinkosan vigyorogtak. – Ha eljöttél tőle, feltételezem, nálad szarabbul néz ki.
- Azért fel fog épülni.
A gorilla Casimir felé dobta a medált, ő hajszál híján, de elkapta. Hümmögött, röviden megvizsgálta, majd zsebre vágta. Közelebb jött, a hüvelyk- és a mutatóujjával kissé megemelte az államat, a korábbi ütés nyomán feldagadt szájamat nézve rosszallóan csóválta a fejét.
- Nem tanítanak újabban átkokat, vagy mi van? – Elengedett, aztán beszéd közben fel-alá mászkált. – Ami azt illeti, van egy jó hírem. Látok esélyt arra, hogy te is felgyógyulj ebből. Mármint, ne értsd félre, Mr. Oakley jó barátom, biztos tudod, hogy személyesen én ügyelek személye háborítatlan épségéért. A tény – megállt egy helyben, és egy pillanatra felemelte a mutatóujját, mielőtt újra mászkálni kezdett volna –, hogy egy magadban sikerült azt a benyomást keltened, hogy esetleg alkalmatlan lennék a feladatra, nem sok választási lehetőséget hagy nekünk. Egész pontosan hármat. Egy – a hüvelykujján számolta –, kaja után kinyírlak. Kettő – a mutató ujját hozzávette –, kaja előtt nyírlak ki. Három – itt jött egy, a teátrális seggfejekre jellemző, hosszú hatásszünet –, dolgozz nekem.

Picivel később a gorilla elengedett, én pedig kezet ráztam Casimir Pivaval.



Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Clive Staples McGonagall

Clive Staples McGonagall

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Tom Hiddleston

»
» Pént. 1 Márc. - 20:32

   
Gratulálunk, elfogadva!

   
Üdvözlünk köreinkben, reméljük jól érzed majd magad nálunk.


   

Mélyentisztelt Mr. Turner!

Tragikus.  Hogy ki sem józanodott nem annyira, minthogy magát vádolta bárki saját apja meggyilkolásával, ahogyan élt, ahonnan jött, ahogyan vélekednek magáról.
Bár meg kell jegyeznem zseniálisak a nézőpontok történések alapján, nőktől (azok már csak ilyenek) tablettákon keresztül megintcsak nőkig. Keretesen, meghökkentően, briliánsan. Három éve?
Mr. Turner Önöknek törvényeken kívül és túl mindig azt mondom egyfajta tanáros beidegződéssel szálljanak ki, Önöket kényszeresen menteném az alvilág mocskából, figyelmeztetném, óvatosan, kiáltanám, megállítanám, ne, de az utcán másképp működik és nem minden helyzet alkalmas megfelelő nemek kijelentésére, egyszerűen szólva rosszkor, rossz helyen, rossz gyógyszerek hatása alatt köttetnek rossz egyezségek.
Viszont hagy biztassam, ideát biztos lesz nője, máris epekedve várják a hirdetésére jelentkezők, bűn volna nem kapva kapni az ajánlatain és bírálójaként bármiben korlátozni.

Legyen üdvözölve, bátran használjon ki minden lehetségest, foglalja el méltó helyét kis közösségünkben.

Üdvözlettel: Clive S. McGonagall



    Foglalók Hírek Kapcsolatkereső Halálfaló lista A Főnix Rendje listája

   

   
Vissza az elejére Go down

Daniel Turner

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Inaktív, és törölt karakterek-