Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Egy anya csak annyira boldog, mint a legszomorúbb gyermeke. EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Egy anya csak annyira boldog, mint a legszomorúbb gyermeke. EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Egy anya csak annyira boldog, mint a legszomorúbb gyermeke. EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Egy anya csak annyira boldog, mint a legszomorúbb gyermeke. EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Egy anya csak annyira boldog, mint a legszomorúbb gyermeke. EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Egy anya csak annyira boldog, mint a legszomorúbb gyermeke. EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Egy anya csak annyira boldog, mint a legszomorúbb gyermeke. EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Egy anya csak annyira boldog, mint a legszomorúbb gyermeke. EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Egy anya csak annyira boldog, mint a legszomorúbb gyermeke. EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 29 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 29 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Egy anya csak annyira boldog, mint a legszomorúbb gyermeke.



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Moira G. Burke-McGonagall

Moira G. Burke-McGonagall

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Imogen Poots

»
» Csüt. 28 Feb. - 12:02
Mindig az anyja ismeri jobban a gyerekét! Ő tudja a titkos gondolatait, ő tudja megfejteni a hallgatását, a mosolyát, a duzzogását, ajkának biggyesztését, vagy azokat a félmondatokat, amelyeknek különös jelentésük van.

Anya mindig mindenről tudott, vele még pókerezni sem mernék, lehet hagyna nyerni, de ha nem, kétségtelenül kiolvasná az arcomból milyen lapjaim vannak, a figurát és színt egyaránt, sőt, azt is, milyen sorrendben vannak a kezemben. És én azt füllentettem semmi baja a kezemnek, meg azt, hogy minden oké, amúgy is pocsékul hazudok, hát még a családomnak. Február van, még két hónapja sem vagyunk házasok, és máris három hete nem alszik mellettem, és két hete láttam utoljára, és ebből csak két napja vannak Dániában edzőtáborban, és tegnap este óta vagyok itt. És össze vagyok zavarodva. De itt vagyok, mert azt beszéltük meg, hogy ilyenkor itt leszek.
Remegő ujjakkal tartom azt a bögre teát - mert mindig utáltam a csészéket -, az ölembe eresztem lassan, megenyhül a jobb kezem, amire azt mondtam konyhai baleset miatt fedi a fásli, még jó, hogy a hosszú pulóver elrejtei a másik csuklómat. Morcos szempárral igyekszem elhajtani Castort a közelemből, de őfensége éppen mellettem ver tanyát, és nem lökhetem le anya szeme láttára, és nem is fogom, csak ha nem figyel, biztos ezért, éreztetni akarja, hogy itt még mindig ő az úr, a combomnak dől, és ahogy arrébbhúzom nyomul tovább, dorombolni kezd. Mi baja van ennek a macskának?
- Na és, mi van veletek... örömszülőkkel? - pillantok rá, és megerőltetem magam, hogy mosolyt varázsoljak az arcomra, egy pillanatra, majd az ölemben tartott bögrét veszem ismét szemügyre.
- Tudsz valamit a többiekről? - bámulom a gőzölgő italom, mintha bármit is ki tudnék olvasni belőle, ezért is jobban utálom most a teát, mint általában, komolyabban kellett volna vennem a jóslástant. Anya semmiről sem tudhat.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Rachel McGonagall

Rachel McGonagall

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Nicole Kidman

»
» Vas. 25 Aug. - 14:54


Amióta a gyermekeim nincsenek mellettem, annyira kihűlt a ház, hogy ha felgyújtanám az egészet, akkor sem lenne annyi hő, ami felmelegítene. Eleinte még a hálószobánkban találtam egy lehelletnyi otthont, de amióta Malcolmot is sikerült a világ végére űznöm, teljesen kihűlt minden. Azért is örültem, hogy legalább Moira nálam tölt egy kis időt. Gyarló dolog részemről, de azért majd még több puszit fog kapni tőlem a kicsi, hogy az anyukáját kényszerszünetre küldte a nagyija legnagyobb örömére.
- Én megvagyok, köszönöm. – használom szándékosan az egyes számot és még több földet töltök a cserépbe. Ha anyám látná, hogy én még februárban is kertészkedek biztosan ördögöt kiáltana rám, de hát az egyik nagy előnye annak, ha az ember varázsló, hogy a hobbijainkat nem befolyásolhatja az időjárás. Ha már a szívemben nem lehet tavasz, legalább a kertemben legyen. Ráadásul emellett Moirával is tudok úgy, hogy azt ne érezze tehernek vagy kihallgatásnak. – Próbálom kitalálni, hogy mihez kezdjek azzal a sok szabadidőmmel, ami megadatott. Ideje lenne dolgoznom valamit, de... nem tudom hogy fogjak neki. Eddig minden megoldás adódott magától, vagy legalábbis volt iránylev, de most... kicsit nehéz másképpen elképzelni magam, mint háztartásbeli főállású anyát. – vonok vállat és azzal a mozdulattal be is helyezek egy kis palántát a cserépbe. A lányomra pillantok és figyelem, ahogy a bögréje mélyére merül. Kicsit olyan érzésem támad, mintha csak azért beszélne velem ilyen felületesebb témákról, hogy nehogy megkérdezzem tőle, mi nyomja a lelkét. Egyelőre nem is teszem, megtartom magamnak az észrevételeimet, nehogy elijesszem és végleg bezárkózzon.
- Apád üzleti úton van... – kezdem egyből egy hazugsággal feltételezéssel, ugyanis fogalmam sincs merre van, mert nem beszél velem – A többiek pedig vagy a Roxfortban vannak, vagy a saját útjukat egyengetik. – igazából nem tudok semmi új információt nyújtani neki, csak az aggodalmaimról tudnék bővebben mesélni, de ahogy elnézem, elég neki megbírkózni a sajátjaival.
- Beszéltél már Leoval? Milyen az élet Dániában? – próbálok én is felszínesebb kérdéseket feltenni neki, hátha feloldódik és nem kell mindent harapófogóval kihúzni belőle, bár azt se felejtsük el, hogy az egyik legcsökönyösebb gyerekemről van szó. – Ha visszajön, feltétlen el kell jönnötök ebédre! Addigra már ez a kis habanero paprika is megnő majd... Szereti a csípőset, ugye?

Vissza az elejére Go down

Egy anya csak annyira boldog, mint a legszomorúbb gyermeke.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Csak csendesen, csak halkan, hogy senki meg ne hallja
» Őrült pillanat gyermeke: ember
» boldog előszülinapot
» Cataleya & Keith - A nem túl boldog második találkozás
» Azok a boldog szép napok, ég veled...

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-