Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Chezzy & Aurora EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Chezzy & Aurora EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Chezzy & Aurora EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Chezzy & Aurora EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Chezzy & Aurora EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Chezzy & Aurora EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Chezzy & Aurora EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Chezzy & Aurora EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Chezzy & Aurora EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 35 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 35 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Aurora Bell

Aurora Bell

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Nina Dobrev

»
» Szomb. 20 Ápr. - 13:12
Az utóbbi hetekben minden nagyon nehéz volt számomra. Az órákat ugyan nem hagytam ki, hiszen fontosak számomra az eredmények és a tanulmányaim, de a fejemben csak az örökbefogadási papírok, a családomtól kapott levelek és a bizonytalanság lebegett. Senkinek nem mondtam el, de igaz, jól látható volt, hogy valami problémám van. Azelőtt mindig energikus és jókedvű lány voltam, aki pozitívan fogta fel a dolgokat, de most inkább egy kis csendes, sarokbanülőssé változtam, és csak reménykedni tudtam abban, hogy hamar kilábalok ebből a katasztrófahelyzetből. Valahogyan erőt kell vennem magamon és elfelejteni a dolgot, most már úgysincs lehetőségem arra, hogy a nyár előtt személyes magyarázatot kapjak tőlük.
Azt hiszem ennek a lépésnek az első próbája az lesz, amikor majd a testvéreimnek elmagyarázom az érzéseimet. Így most ezért vagyok itt a klubhelyiségben, egy - egy pergamennel előttem az asztalon, és ugyan ahogy a pennám tintába mártom, az csak lecsöppen és pacát hagy a papíron, fogalmam sincs, hogyan kezdjem, pedig már vagy százszor átgondoltam. Összegyűröm, eldobom a szemetesbe, majd újrakezdem. Csak néhány sor kell, semmi több, erre képes leszek. Ennek ellenére, a következőket is, igen dühösen repítem le az asztalról.
Nem szeretem így magam. Ki vagyok? Ki lettem? Egyáltalán ki voltam? Annyi kérdés merült fel bennem, szinte aludni is alig tudok tőlük. Vajon az igazi szüleim mit dolgoztak? Hogyan éltek? Ha néhány apróságot tudnék róluk, legalább a nevüket, akkor már örülnék... azt hiszem. Leteszem a pennát és az asztalra borulok. Ma sem fog menni.
Vissza az elejére Go down

Chezzy & Aurora

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-