Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Tűzszekerek Szentivánkor EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Tűzszekerek Szentivánkor EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Tűzszekerek Szentivánkor EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Tűzszekerek Szentivánkor EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Tűzszekerek Szentivánkor EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Tűzszekerek Szentivánkor EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Tűzszekerek Szentivánkor EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Tűzszekerek Szentivánkor EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Tűzszekerek Szentivánkor EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Tűzszekerek Szentivánkor



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Brigitte Krum

Brigitte Krum

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0

»
» Csüt. 23 Május - 5:47
Köszön ajtó, köszön ablak, széktől az asztal sem válik el, én sem mentem soká, nem is maradtam - abban hoznak át a boltíveken, amiben távoztam, szemem nem mozdul, nincsenek köszöntések, csodálkozó szájak és összeszorított szájak, Gitte hazajött, Gitte még az iskola kezdete előtt megérkezett, pedig számítottunk rá, hogy kihagy egy évet, Gitte áll a nagy kandalló előtt, amibe nem fűtöttek be, nem számítottak senkire, az éjjel közepén csak rossz hírek érkeznek, szeretetre, törődésre zárt kapuk, és én mégis a nyitotton léptem át, haza. Üres kávéscsészék az asztalon, kérdezem, miért nem mosogatták el, Gitte hazajött, nyilván most Gitte azt teszi, amihez ért, amit mindig tett, gondoskodik másokról, valami ősi nyelven, amivel azok szoktak, akik nem tudnak őszintén ráborulni egymásra. Aludni térnek, miután elmosogattak - csak a tekintetem kíséri őket, nincs okuk félni, nekem kellene, de én helyettük is tudom, ijesztő mindig a másik ember, nem a sötétség és az éjszaka. Látnom kell, mit tettek, ha bármit is, a húgommal, mielőtt lepihenhetek, és holnap úgyis lángol majd ez a ház is, idő kérdése, ilyenkor minden csak idő kérdése.
Halkan lépek be a szobájába, de biztos vagyok benne, hogy azért mégis felébred, megérzi, hogy valaki közeledik, de csak én vagyok, csak én fogom magamhoz szorítani, miután hónapok óta nem láttam, belefúrom az orrom a hajába, lehunyom a szemem, boldog vagyok, mint régóta nem.
- Greta.. Greta.. - sóhajtom, mert ha hangosabb volnék, az sírás lenne, zokogás talán, és nem akarom megijeszteni jobban, mint a váratlanságommal. Szorítom, nem engedem el, egy ütemre lélegzünk. Még zavaros vagyok, még éles, nem csiszolt le az itthoni viselkedés szabályzata, még lélekben itt is vagyok, ott is, simogatom a fejét, lassan találom a hangom - nem mondtam semmit, mikor azon a kora estén kivezettek a házból, nem integettem utána, nem tudtam még, mi következhet, mire képesek mások a szeretet és törődés nevében. Lassan tanulok.. de itt vagyok. Megtanultam, amit érdemes volt. - Veled.. veled nem csináltak semmit, ugye? Nem küldtek.. el sehová..? Greta, azt mondták neked, hogy pihenni küldtek, ugye...? Megölték a gyermekemet. A szüleink megölték a gyermekemet.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Greta Krum

Greta Krum

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
kristine froseth

»
» Kedd 4 Jún. - 23:09

Valami volt a levegőben; volt valami vészjósló abban, ahogy a fák ágai az ablakokat karcolták, csontos ujjak módjára kopogva a sötétségben, miközben a szívem dobbanásait számoltam, afféle pótcselekvésként, mert képtelen voltam aludni. Minden egyes perccel, amit azzal töltöttem el, hogy az ágyamban forgolódtam, egyik oldalamról a másikra, és vissza, csak egyre éberebb lettem, egészen addig a pontig, ahol már a saját lélegzetvételeim is visszhangot vertek a fejemben, visszhangot vertek az üres falak között. Valami nem volt rendben; éreztem ezt a levegőben, a csendben, és a sarkokban megbújó árnyakban, valami rossz történt, ami megölte a csodákat, amiket a tündérvilágokban dédelgettem, elhervasztotta a koszorúkat, amiket fontam. Fojtogató, néma csend - nem tudom, órák, napok vagy hónapok teltek el azóta, hogy utoljára hangokat hallottam volna ebben a házban, mintha mindenkinek elvette volna valami a hangját, mintha a némaság megvédhetett volna minket attól, ami megóvhatatlanul közeledett. De vajon mi lehetett az?
Gondolatmenetem az ajtó nyikordulása szakítja meg; először meg is vagyok győződve arról, hogy csupán a képzeletem játszik velem, de aztán besüpped a matrac a súlya alatt, és ösztönszerűen húzódok félre, hogy helyet csináljak neki, az ágyon, a takaró alatt, ahogy szorosan ölelem, ahogy nyugtatóan simogatom a haját.
Gitte itt van. Gitte visszatért.
Mégsem élednek újra a virágok, a táj még mindig üres és kietlen, valaki tönkretette mindazt, ami a miénk volt, és nem tudtam, létezik-e még biztonságos hely, virágokkal teli kert, ahová menekíthetném a valóság elől; fájdalma az én fájdalmam is, kétoldalú kés, egyszerre vág belé és belém, hiszen vér a véremből, hús a húsomból, átvenném a fájdalmát, ha tudnám... De csak osztozni tudok vele rajta, csak reménykedni, hogy lehetek majd a kéz, amibe kapaszkodhat, a tündérvilág, ami elrejtheti. Mégis, bármennyire igyekeznék, nem találom a megfelelő szavakat, világom fundamentumaiban dől össze, mikor felfogom szavainak jelentését, jelentőségét, és csak fájdalmasan nyikkanok, szorosabban ölelve Őt, hogy érezze, tudja, itt vagyok és Vele vagyok...
- Sajnálom, Gitte... annyira sajnálom... - Puha tincsei közé motyogom a szavakat; hamar ráébredek ugyan, hogy ezen csak üres kifejezések, de nincsenek megfelelő szavak ebben a szituációban, tudom, hogy nincs semmi, semmi, ami jobbá tehetné a dolgokat, újra életet lehelne a világba, amit együtt építettünk fel. - Azt mondták, fáradt voltál, pihenned kell... Nem értettem... Én nem értettem, Gitte, nem tudtam...
Ahogy rengeteg más dolgot sem tudok; villámcsapásként hat a felismerés, nem ismertem ezt a világot, nem ismertem a szüleinket, a férfit és a nőt, akik életet adtak nekünk, ugyanakkor elvettek egy másikat, és nem értettem, ennek a gyermeknek az élete miért ért volna kevesebbet, mint a miénk? Az enyém, az övé, anyáé, apáé? Miért...?
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Brigitte Krum

Brigitte Krum

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0

»
» Hétf. 17 Jún. - 3:29
Greta nem érti, Greta csak sejti legfeljebb, mi történt távol, ahol mindig süt a nap valami anomália miatt - szorítom tovább, míg a hátam falnak vetem, és ringatni kezdem, talán csak tovább, addig maradt abba, míg nem voltam itt, és talán nem is neki van szüksége rá, nekem jobban. Ki tudná megmondani, talán arra születünk, hogy szükség legyen ránk - talán arra, hogy hihessük, szükség van ránk.
- Tudom, tudom.. én sem tudtam, amíg. - most sem egészen, amíg simogatom az arcát, az enyémhez hasonlatos fejformát: higgadt a ház, alszik ajtó és ablak, nem dúl benne úgy a bosszúvágy, hogy felfűtsön bennünket, és amúgy mindig akkor éreztük otthonnak, ha azt tehettük, amihez legjobban értettünk. Hol van már Kaloyan, hol van a gyerekkorunk, nem kérdeztük persze, az élet rendje, hogy telik az idő, mi felnövünk, de egy szülő sem akar rosszat, egyikük sem vét nagyobbat, minthogy jót akar, ügyetlenül, mert esendőek vagyunk. A plafonra rajzolódó fénypászmák, amelyek a ház előtti ágak között kergetik egymást, botrányosan normálisnak tűnnek. Ilyen napszakban csak megijedni szoktunk, nem vagyunk dühösek. Nem lehetünk dühösek. - Azt mondták, egy halálfaló gyerekének nincs jövője most.. De én nem tudtam, hogy az volt. És senki más sem tudta volna..
Felnyalábollak, az ölembe veszlek, mintha segítene, de nekem nyújt menedéket az illatod, az ittléted - nem is sejted, mennyire hálás vagyok, kicsit most némán, elfojtott sírással. Semmit nem tesz jóvá, de beléd tudok kapaszkodni, kíváncsi szemedbe, éles elmédbe, reményébe annak, hogy megvédhetlek a kegyetlenségüktől, szóljon az bármilyen szép hangon is a liberalizmusról.
- Szeretném, ha elmennénk innen, Greta. Valami rossz dolog fog történni velük nemsokára.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Greta Krum

Greta Krum

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
kristine froseth

»
» Pént. 5 Júl. - 1:19

Akármi is az, amit érzek, nem tetszik; ott van minden árnyékban, lassan rágja át magát az elmémbe, az övébe, nincsen már biztonságos hely idebent, sem odakint - csupán Ő a fény, így belé kapaszkodom, legyen szüksége rám, hadd lehessek a fénye! Bár korábban lehettem volna hasznára, lehettem volna ott Vele, hogy elvehessem a fájdalmát...!
- Nem volt joguk... - Elhaló sóhajba fúlnak a szavak, és velük együtt hal a maradék tiszteletem is a szüleink iránt, ha még bármennyi is volt belőle; talán már rég elmúlt, szilánkjaira tört és elfolyt a padlón, mint a drága vörösbor, amit elejtesz, még mielőtt felbonthatnád, de mégsem sírsz utána. Talán sosem számított, ők mit akarnának - hiszen bármennyire is igyekszem, még csak arcukat sem tudom felidézni magamban, lelki szemeim előtt csupán megfakult árnyékokat látok a helyükön, mintha nem léteznének, sose léteztek volna, talán mindig is egyedül voltunk, egymást vezettük a Sötétségen át, mert sosem figyeltek ránk, sose figyeltünk rájuk. Talán jobban kellett volna igyekeznem, mikor még bármi is számított, megjegyezni őket, megjegyezni emberségüket, mielőtt szörnyeteggé váltak volna a szemeimben, mielőtt megfosztottak volna az öcsémtől, megfosztottak volna a nővéremtől, verükkel öntözték volna halott álmaik mauzóleumában a virágokat.
- Hova mennénk...? - Van-e bármi is a falakon túl, egy jobb, másabb hely, olyan, ami megvédene minket? Kaloyant védenie kellett volna, mégsem hittem abban, hogy így volt, mintha csak sarkaiban fordult ki a világ, minden szépségét elrejtve, csupán a mocskot és romlást mutatva, ajánlva; hova mehetnénk így, anélkül, hogy mocska ránk is ragadjon? Hiszen a sötétben tehettünk volna úgy is, mintha itt se lennénk, elbújhatnánk, elveszhetnénk benne, amíg minden rossznak vége lesz, bármi is történne, együtt átvészelhetjük...! Vagy legalábbis ezt hazudom magamnak, mert neki nem merem, mert Ő okos, átlátna rajtam, neki nem mondhatom, hogy minden rendben lesz, így hát nem is mondok semmit, csak ölelésébe bújok; rejts el a világ elől, hogy elrejthesselek magamban, Gitte! Hátha így jobb testvéred lehetnék...
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

Tűzszekerek Szentivánkor

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-