Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Marietta Purpleplum EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Marietta Purpleplum EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Marietta Purpleplum EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Marietta Purpleplum EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Marietta Purpleplum EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Marietta Purpleplum EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Marietta Purpleplum EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Marietta Purpleplum EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Marietta Purpleplum EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 26 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 26 vendég
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Pént. 15 Ápr. - 19:45


Marietta Purpleplum





Marie || 17 || Marie Avgeropoulos || Dumbledore


 

10 szó, amivel leginkább jellemezni lehet:
∆ Céltudatos: Mindig is tudtam, hogy mit akarok elérni az életben Auror, esetleg ereklyevadász leszek.
∆ Komoly: Aki céltudatos, az komoly is. A kettő tulajdonság szorosan összekapcsolódik. Azért nem vagyok én olyan túl komoly sem, csak akkor, ha a helyzet éppen azt kívánja.
∆ Akaratos/Kitartó: Mindig elérem, amit akarok kerül amibe kerül. Nem vagyok hajlandó rosszabbat elfogadni annál, mint amire vágyok.
∆ Okos: A tanulás számomra nem probléma. Talán pont ezért vagyok a Hollóhátban is. Szeretek minél többet tudni, és így a tudásomat gyarapítani, valamint fejleszteni.
∆ Érdeklődő: Számos tantárgy érdekel már a kezdetek óta és így tanulnom sem nehéz őket. Néha még előre is tanulok, ha annyira érdekes az anyag.
∆ Biztató/Motiváló: Ezt talán a barátaim tudják rólam a leginkább elmondani. Úgy gondolom, hogy ha már én ennyire biztos vagyok a jövőmben, akkor őket is motiválnom kell.
∆ Magabiztos: Sosem kételkedek önmagamban, mindig tudom, hogy elérem a céljaimat.
∆ Kalandor/Bátor: Imádok utazni és imádom a veszélyes helyzeteket, a problémákat és az akadályokat. Ezért szeretnék auror lenni, mert ott ez a tulajdonság nagyon a hasznomra lehet.
∆ Humoros: Aki komoly, az nem lehet vicces? Dehogynem! Én például imádok nevetni és amikor olyan hangulatom van, akkor még viccet is csinálok a dolgokból.
∆ Nyitott: Sosem jelentett problémát a barátkozás akár az idősebbekkel, akár a fiatalabbakkal. Nagy érdeklődési körömnek köszönhetően a legtöbb emberrel hamar megtalálom a közös hangot.


9 dolog, amit szeretek:
∆ Veszély
∆ Tanulás
∆ Nevetés
∆ Barátaim
∆ Shakespeare művei
∆ Bűbájtan
∆ Vajsör
∆ Csokitorta
∆ Gumicukor


8 dolog, amit nem árt tudni rólam:
∆ Auror vagy ereklyevadász akarok lenni
∆ Imádom Shakespeare műveit
∆ A patrónusom egy pillangó
∆ Mindig kiállok a barátaimért
∆ Félvér vagyok, ahogy az édesapám és az édesanyám is
∆ A Beatles véleményem szerint a legjobb együttes
∆ Kedvenc színem a bordó és a sötétkék
∆ Bűbájtanból és Számmisztikából igazán jó vagyok


7 dolog, amit nem kedvelek:
∆ Azokat, akik elítélik a mugli születésű varázslókat ás boszorkányokat. Véleményem szerint, mindenki okkal kapja a varázserőt.
∆ Pókok
∆ Sár, mert attól mindig mocskos leszek
∆ Halálfalók
∆ Sárga, utálom azt a színt... A narancs- és a citromsárgát is
∆ Allergia - sikerült valahogy összehoznom, hogy a fűfélére és a parlagfűre is allergiás vagyok. Utálom!
∆ Jóslástan, mert egyszerűen nem hiszek benne és mert semmi értelme


6 tevékenység, amit hobbiként űzök:
∆ Húgommal vagyok
∆ Olvasás
∆ Tanulás
∆ Futás
∆ Barátaim biztatása és az, hogy lelket öntsek beléjük
∆ Zenét hallgatok


5 mondat/idézet, ami sokat jelent számomra:
∆ "Az elmének (...) könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."
∆ "A nevetés megmérgezi a félelmet."
∆ "A legalacsonyabban levő nem különbözik a magas rangtól, ha ráébred, hogy nyitott szívvel közeledünk hozzá."
∆ "Too many people strive to be what others tell them to be,but that means nothing!The point is just be yourself!"
∆ "Menj küzdj az álmodért, minden vágyadért, mi benned él."


4 dolog, amit sosem fogsz tudni rólam:
∆ Félek a pókoktól
∆ Utálom a rágcsálókat
∆ Az apukám leukémiás
∆ Sokáig féltem a sötétben


3 város, ahová el akarok jutni:
∆ Peking
∆ Rio de Janeiro
∆ Fokváros


2 becenév, amit adtak nevem:
∆ Marie
∆ Mary


1 személy, akire példaképként tekintek:
∆ Nem tudok választani apa és anya között, tehát mindketten


Hollóhát || Félvér || Varázspálca


1971. július 2.

- Most komolyan ilyent akarsz játszani? -
kérdeztem értetlenkedve a húgomat, aki egy évvel fiatalabb nálam és a szöges ellentétem. Szőke tincseivel, kék szemével olyan akár egy angyal, arcáról ártatlanság sugárzik minden egyes másodpercben, de ő mégsem tudja, hogy mit szeretne a jövőjétől. Igaz, ez egy tíz éves lánytól nem is várható még el.
- Igen Mary! Olyan rég játszottál velem, és egész évben a Roxfortban vagy. Alig látlak - mondja szemérmesen szemét lesütve. Ettől a mondattól pedig beadom a derekam, és belemegyek a fura kis játékába. Bólintásomra hatalmas mosollyal reagál, majd mintha nem tudnám, elmondja a játékszabályokat. - Innen indulsz, és mivel én a piros akarok lenni, te leszel a sárga...
- Én nem leszek sárga! Utálom a sárgát! Te leszel a sárga! - mondom hangomat felemelve, mire kitör egy kisebb veszekedés köztünk, hogy ki melyik bábuval legyen, mert nem lenne egyszerűbb egy varázslattal átszínezni... Nem, nálunk az ilyenekre sosincs megoldás, nálunk csak a veszekedés létezik ilyenkor.

1974. december 30.
Karácsonyi szünet. Jó érzés ilyenkor itthon lenni, egy kis szünet a suliból. A család együtt ünnepelte az ünnepet, eljöttek a nagyszüleink is, és szóba került az iskola is. Mindenki értékeli, hogy a szüleim nyomdokaiba lépve, kitartok az aurori hivatás mellett már több éve, bár azt is megemlítették, hogy az ereklyevadászos terv sincs ellenükre. A húgom azonban egyáltalán nem tudja, hogy merre tovább. A jegyei sem túl jók az iskolában, a szüleim inkább tűrhetőnek hívják őket. Egy-két tantárgy van csak, amiből remekel, így azokból kell kitalálni neki a munkát, amivel később dolgozni akar. Ilyen hozzáállással nem is csodálom, hogy nem a Hollóhátba került. Mikor meghallottam a Teszlek Süvegtől az ő házát, teljesen lefagytam. Reméltem, hogy az én házamba kerül, de nem így történt, azóta ebbe már beletörődtem.
A szüleink ma családi megbeszélést tartottak velünk. Apa elmondta, hogy leukémiát diagnosztizáltak nála. Elkezd járni kemoterápiára és gyógyszereket is kap. Nem tudom, mi lesz velem, ha ő elmegy, mert tudom, hogy erre a betegségre nincs gyógymód.

1975. január 20.

Nem bírtam tovább, beszélnem kellett valakivel apa betegségéről és erre csak a legjobb barátnőm, Chatherine volt alkalmas. Már azóta szobatársak vagyunk, hogy a Roxfortba kerültünk. Valószínűleg még sosem látott ennyire összetörve, hiszen általában ő az, aki félénk, és én rángatom őt vissza "az élők sorába". Most viszont fordult a helyzet, és tudom, hogy benne megbízhatok, ezért mertem neki elmondani.

1976. szeptember 1.

El sem hiszem, hogy már a hetedik évfolyamot kezdem. Ez után már választanom kell hivatást és még mindig az auror és az ereklyevadász között őrlődök. Nem könnyű választani. De annak örülök, hogy apa - állítása szerint - most jobban van. Nehéz őt itt hagyni, de muszáj visszamennem az iskolába. Idén még Chatherinet is rá kell bírnom, hogy döntsön, és ne csak a kis burkában éljen, mert ez így nem lesz jó. Túl félénk, túl zárkózott, majd én öntök bele egy kis lelket - mint mindig.


Saját || Patrónusom: pillangó


▽The Age Of The Marauders▽



A hozzászólást Marietta Purpleplum összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. 17 Ápr. - 18:00-kor.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Szomb. 16 Ápr. - 9:40


Elfogadva!
                                   
Kedves Marietta! Az elején nem árt megemlítenem, hogy a playby okos megoldás, Marie egy gyönyörű fiatal nő.
A jellemleírásod felépítése ötletes, tetszett. Egy erős, határozott és céltudatos nőnek ismertelek meg, így is legyen!  Az előtörténet ilyen megoldása is remekel nálam, nem kell mondanom, hogy az apuka betegsége mennyire rányomja bélyegét a családod életére. Remélem elfelejted ami történt, egy játékot meg kell majd ejtenünk, alig várom már! :3 Ezúton elfogadlak, és menj a játéktérre, nem akarom már húzni az idődet, mert az hatalmas kár lenne. Avatarfoglalás vár még rád, és tiéd a Roxfort!

// Ui.: Majd egy admintól kapod meg a színezésed, akkor kerülsz át az elfogadott karakterek közé!  //
                                                     
                                
Vissza az elejére Go down

Marietta Purpleplum

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Abigail Purpleplum
» Abigail Jane Purpleplum
» Marietta & Catherine
» Marietta Sayre
» Marietta & Aaron - I love a challenge

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Inaktív, és törölt karakterek-