Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Utazás Kamehameha középpontja felé EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Utazás Kamehameha középpontja felé EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Utazás Kamehameha középpontja felé EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Utazás Kamehameha középpontja felé EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Utazás Kamehameha középpontja felé EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Utazás Kamehameha középpontja felé EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Utazás Kamehameha középpontja felé EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Utazás Kamehameha középpontja felé EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Utazás Kamehameha középpontja felé EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 35 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 35 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Utazás Kamehameha középpontja felé



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Angus Belby

Angus Belby

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Matthew Daddario

»
» Pént. 21 Jún. - 22:23
Boney && Angus

Barlangok... miért pont barlangok? Nyálkásak, nedvesek, csúszósak... mint egy futóféreg kifordítva. Jobb szeretem a száraz, nyitott tereket, de hát egyrészt nem lóghatok Sylvester nyakán, főleg mert talán az a George nevű csaj is eljött, mintha vele láttam volna, de aztán ki tudja, másrészt meg a tanárok osztanak be minket. Ide elég egy segéd is, lévén zárt térről beszélünk. A tanár megy elől, én zárom a sort, most jelenleg valami srác magyarázza hogy mennyire régiek ezek a barlangok és hogy mennyi járata van és hogy régen a csempészek rengeteg szajrét rejtettek el itt, hogy a hullákat ne is említsük. Persze reflexből közöltem vele, hogy sok regényt olvasott és ez egy TURISTA látványosság, könyörgöm! Mit remél, mit talál?! Csak a szemem sarkából veszem észre, hogy az egyik bongyorka leszakadt, nem is roxfortos szerintem, de hát attól még nem jó ha csámborog. Látom valami dekoráció ragadta meg a figyelmét, hogy kapargássza a falat. Innen nem látom mi az és mit próbál szuvenírként haza vinni, de igazából mindegy is, nem ezért lépek mellé, hanem hogy figyeljen rám.
-Hé kislány, ez nem szabad vásár, hogy ami tetszik hazavisszük, ne maceráld a falat, hanem gyere vissz.... - De bennem reked a szó, mert a macerálása sikert ér el, megnyílik alattunk a talaj - vagy köddé válik? Nem is tudom - és valami hosszú kacskaringós csúszdán száguldunk lefele, mígnem valami koszos, nedves, törött kagylókkal, kavicsokkal és apró állati tetemekkel tarkított talajjal ismerkedünk meg közelebbről egy hangos, visszhangzó puffanás keretében.
-Nos... ez igazán csodálatos. Tényleg... a fenébe is, lumos! - Szenvedem elő sajgó karral a pálcám hogy lássunk valamit. Vagy öt járat nyílik innen, de visszamászni a tárnán lehet meredek lenne, ha egyáltalán sikerülne, mert mint sokadszorra állapítom meg, nyálkás ez a barlang.
-Mi a fene volt olyan érdekes, hogy haza akard vinni?! - Már tudni szeretném miért fogunk egy barlang mélyén megrohadni... azaz nem, nem adom magam ilyen könnyen, Sylvesternek tennék szívességet, de azt nem fogok! Igaz, eléggé nyögvenyelősen tápászkodom fel, azt hiszem beütöttem a csípőm, de neki ettől független segítek felállni, remélem jól van és nem tört el semmije.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Boney J. Fell

Boney J. Fell

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0

»
» Szomb. 29 Jún. - 21:02
Angus & Boney

Hihetetlen, hogy hagytam magam belemanőverezni ebbe a kirándulásba, és mindezt csak azért, mert a bátyámnak nem volt ideje eljönni értem; pedig egyébként szentül meg voltam győződve arról, hogy tizennyolc, majdnem tizenkilenc évesen már képes voltam egyedül közlekedni, mind varázstalan, mint varázsló módon, de ő ragaszkodott hozzá, hogy értem jöjjön, csak épp napokkal később, mert most épp nem ért rá. Hogy miért, azt nem volt hajlandó elárulni; a teóriám szerint vagy talált magának valakit, vagy a baj találta meg őt - de akármi is volt az ok, nem igazán értem rá most ezen gondolkodni, hiszen mégis csak egy barlangtúrán vettem részt, jobb foglalkozás híján. Az egyetlen pozitívuma az volt a dolognak, hogy itt legalább nem volt meleg - bár azt már most tudtam, hogy az itteni nedvesség hosszú napokra kezelhetetlenné fogja tenni a hajam, de hát mit meg nem tesz az ember azért, hogy ne kelljen egy banda hisztis tinivel mennie strandolni...?
Meg ez a barlang igazából nem is olyan vészes; valamennyire lemaradva a csoporttól állok meg, hogy megnézzek néhány rajz-féle dolgot a falon, az öngyújtóm fényében kaparászva a mintákat, próbálva rájönni, mágia az vagy festék, de nem igazán tudok elgondolkodni, mert valami kotnyeles szerencsementes megszakítja a gondolatmenetem valami olyannal, amit talán szidásnak vehetnék, de odáig már nem jutok el, hogy válaszoljak is neki, mert már száguldunk is lefelé valami csúszdafélén, amit talán még élvezni is tudnék, ha épp nem lennék biztos abban, hogy ezután búcsút mondhatok a farmernak, amit épp viselek. Aztán roppan valami a hátsó felem alatt, amikor végre megérkezünk a legaljára; és morogva állok fel a földről, kényszercselekvésként porolva le magam, pedig tudom, semmi értelme.
- Mit gondolsz, mégis hogy a jó fenébe vinnék haza egy egész barlangfalat? - Színpadiasan forgatom meg a szemem, a sápadt fényben felé fordulva; tudom, hogy felügyelő és nem kéne így beszélnem vele, de hát komolyan azt hitte, elvinnék egy barlangfalat? Ezzel az intellektuális szinttel hogy lett tanár? - Amúgy volt rajta valami rajz, csak azt akartam megnézni... Azt hiszem, ez még nem tilos...?
Előveszem közben a pálcám én is és elmotyogok egy lumos-t, mintha attól majd többet látnánk ebben a sötétségben; mondjuk az a néhány kisállat-koponya elég jól néz ki a földön, majd ha elfordul, beteszek párat a zsebembe...
- Amúgy jól vagy? - Elfogadva a segítségét kelek fel a földről, megint csak leporolva magam, mintha ezzel bármire is mennék; lehet, célszerűbb lenne felidéznem magamban azt a tucatnyi survival-filmet, amit a bátyám megnézetett velem, hátha valamelyikből rájöhetnék, mit és merre és hogyan kell csinálni, amikor az ember zuhan pár emeletet egy barlangban, mélyre, a sötét semmibe; de nem jut eszembe semmi, így jobb híján csak nézelődök, elgondolkodva azon, hogy vajon mi is a földön végezzük majd csontvázként, vagy ennél azért valamennyivel több szerencsénk lesz... De hát Ő itt a felnőtt, lehet, célszerűbb lenne ráhagyni a döntéshozást.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Angus Belby

Angus Belby

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Matthew Daddario

»
» Vas. 30 Jún. - 11:41
Boney && Angus


-Akkor meg mi a jó bólintérért kapargászod?! Mit reméltél? - Reményeim szerint nem ezt, hogy kiköt valami titkos küldetésen a kijáratot keresve közben meg megszedi magát az állítólagos csempészkincsekkel. Mert itt kétlem lenne bármi ilyen, csak azt, hogy a tetemekből ítélve valami állatot fogunk találni, remek.
-Nézni lehet úgy is hogy nem fogdosod össze és tisztes távolságból szemléled, mint mindenki más, tudod! Ha meg szemüveg kell vedd fel! - Nem kifogás a rövid látás, nálam nem. Az meg konkrétan tényleg a falat kaparászta végképp kiábrándító.
-Leszek, ha kijutunk innen egy darabban... Ha fáj valami szólj, pár egyszerűbb medi bűbájt megtanultam már... - Csóválom a fejem, Sylvester közelében úgy érzem kellett, bár ezen mágiákhoz nem igen van érzékem. Én is sután porolom magam, majd megfogom a fejem, eltakarva a szemem és gondolkozni próbálok. A pálca kellhet más varázslatra, jobb lenne egyéb fényforrás is, mondjuk egy fáklya. Jó, az nem bonyolult. Letérdelek, hogy mivel már Ő is világít látni fogok és elveszek egy nagyobb csontot, de kiráz a hideg. Ez nem nekem való... minden esetre egy Transtuli alius nem árt, hogy fa legyen, ne csont, valamint egy kagylót is átváltoztatom egy jó adag ronggyá, amit a fa köré tekerek, majd egy incendioval meggyújtom. Még jó, hogy az átváltoztatás ennyire megy...
-Remélem hamar kitalálunk. Érzel valahonnan levegő mozgást? - Mert én nem, de arra lenne a kijárat, elvileg, a rögtönzött fáklya lángja se hajlik semerre... Sajnálatos.
-Angus vagyok, ha már így itt ragadtunk. Te nem roxfortos vagy ugye? - Nem dereng sehonnan a csaj, pedig azért nem néz ki tucatnak meg kell hagynom. Közben nézelődöm a sok járat közül vajon melyik lehet a nyerő...
-Tipp vagy megérzés merre? Én általában nem jól választok. - Vallom be, mert hát a megérzéseimre hallgatni az én esetemben nem bölcs dolog. De ha választ egyet, akkor a járat kezdetén megjelölöm a falat egy flagrate varázslattal, fel fogom ismerni én voltam, de talán kevés kárt okozok ebben a csodálatos turista látványosságban. Ég és pokol...
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Boney J. Fell

Boney J. Fell

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0

»
» Kedd 2 Júl. - 13:29
Angus & Boney

Teljesen fölöslegesnek tartom az irritációját; hiszen lényegében semmi bajunk nem esett, életben vagyunk és nem egy kannibálok által felállított csapdában hintázunk épp, akkor most min kell ennyire fennakadnia? Azon, hogy kíváncsi voltam, autentikus-e a rajz a falon, vagy vandál munka? Hát komolyan mondom...
- Az isten szerelmére, higgadj már le! Biztos vagyok benne, hogy ez a frusztráció-szint már egyáltalán nem egészséges. - Szemöldököm összevonva fürkészem az arcát, ugyanakkor a nyelvemre harapva, hogy még véletlenül se mondjam neki, hogy verje ki magának, akkor majd elmúlik; gondolom, azt még annyira se díjazná, mint az ingyen csúszdázást, amit teljesen véletlenül garantált nekünk a sors - mert biztos vagyok abban, hogy ez nem az én hibám, lehet, valamelyik másik, korlátozott intellektussal rendelkező diák intézte ezt el, mert ha nem tévedek, lézengett még néhány ember mögöttem is. Igaz, most már mindegy, úgyse mászhattunk oda vissza, hogy megcsapkodjuk az esetleges bűnbakokat... De az azért sértő, hogy ennyire szentül meg van győződve arról, hogy miattam kuksolunk a lyukban. Vagy nem tudom, jobban érzi magát attól, hogy engem basz le? Ha így fogja folytatni, isten bizony megosztom vele a kitűnő életviteli tanácsaimat...
- Nem értem, miért vagy ennyire kiakadva... Még mindig landolhattunk volna kannibálok csapdájában, vagy éles sziklákon felnyársalva, vagy rohadófélben lévő tetemeken... Ahhoz képest egész szerencsésnek mondhatjuk magunkat, hogy csak csontvázakat találtunk. - Minden akaraterőmre szükségem van ahhoz, hogy ne mosolyogjam meg az arckifejezését, amikor felveszi a csontot a földről; kihasználva a lehetőséget én is körülnézek a földön, véletlenszerűen kiválasztva egy kisállat-koponyát a földön heverők közül, és Hamlet módjára eltartva azt magamtól kezdem el nézegetni, azzal a gondolattal, hogy vajon hova tehetném azt a szobámban, hogy a bátyám ne kapjon szívbajt minden alkalommal, amikor bejönne a szombámba. Igaz, talán taktikai szempontból jobb lenne, ha a koponya helyett mondjuk azzal foglalkoznék, hogyan tudnánk innen kijutni, de hát...
- ...nem igazán. - Jobb híján a pulóverem zsebébe teszem a koponyát, hogy felszabadítsam a kezem és az öngyújtóm veszem elő helyette, magam elé tartva azt, abban a reményben, hogy majd az segít felfedezni valami légmozgást, és meg se fordul a fejemben, hogy ha ez a módszer működne, akkor minden bizonnyal ő is hallgatna a fáklyájára, nem nekem tenné fel a kérdést. Egyébként is, mennyire ironikus, hogy pár perce még engem hibáztatott azért, hogy itt landoltunk, most meg az én véleményem kéri ki. És még azt mondják, hogy a nők változtatják gyakran a véleményüket...
- Nem, nem vagyok roxfortos, isten ments. - Mert hát mégis kinek kéne az életébe a brit akcentus? - Amúgy... Boney.
Ja, hogy bemutatkozni meg majdnem elfelejtek. Ügyes, Bones, csak így tovább!
- Esetleg az ott? - Fejemmel a mindkettőnktől távolabb eső járat felé bökök; nem mintha bármiféle megérzésem is lenne ezzel kapcsolatban, de lényegében teljesen mindegy merre megyünk, valahol előbb vagy utóbb úgyis ki fogunk lyukadni... Csak ne jöjjenek a kannibálok, haha.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Angus Belby

Angus Belby

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Matthew Daddario

»
» Kedd 2 Júl. - 20:15
Boney && Angus


-Sok dolog nem egészséges, az sem, hogy idekeveredtünk... - Ez a csaj hihetetlen. Mintha nem okkal lennél rá ideges, mikor ide juttatott. És az ide jelen esetben elég ködös fogalom, mert fene sem tudja mit takar, azon kívül hogy a barlang gyomra. Úgy is néz ki ezekkel a tetemekkel meg hasonlókkal.
-Ó egy örök optimistával ver a sors értem... csömörből vödörbe... - Fogom a fejem. Eddig Sylvester örök pesszimista nézeteit hallgathattam, most meg a csaj személyében a "mindig lehetne rosszabb" felfogást. Csak arra nem gondolnak, hogy egyik sem jó, reálisan nézve is megszívtuk. Főleg én, hogy mindig ilyen embereket fogok ki, akiket húzhatok ki a pácból. És véletlen sem akarok arra gondolni, hogy Sylvestert megkedveltem, nem vagyok barátkozós hangulatomban. Inkább hasznossá teszem magam, bár ezekhez a csontokhoz nyúlni megelevenedett rémálom... mióta láttam embereket meghalni több ízben, annyira kerülném én ezt, de... esélytelen.
-Jajj tedd már azt le és koncentrálj... Egy perccel tovább sem kívánok ebben a hullaházban maradni mint szükséges... - Ha nem lenne sokkoló ilyeneket gondolnom még azt hinném élvezi hogy a kedvencek kis temetőjébe landoltunk. Ha valamelyik fordulóban leszúr egy lábcsonttal, visszajövök kísérteni, ezt megígérem. Közben csinálok egy rögtönzött fáklyát, legalább valamivel beljebb leszünk vele. Csinálhatnék iránytűt is, de mivel nem tudom merre van a kijárat mindegy is. Látom Ő is körülnéz az öngyújtójával, persze eredmény nála sem lesz pechünkre. Remek...
-Pff, még hogy Isten ments... ezt mégis mire véljem, azt hiszed a mi sulink kevesebb, mint a Tied? - A beszédéből azt mondanám Ilvermornys de aztán ki tudja... manapság a sok csereprogram óta nem merek ilyen határozott dolgokat kijelenteni, noha nekem valóban brit akcentusom van. Azaz mások szerint, szerintem meg én beszélek normálisan, az amerikaiak meg artikulálatlanul. De a Boney-t megjegyzem, tudjam mit üvöltsek ha megint felfedezősdit játszik.
-Felőlem. - Rántok a vállamon, mert mint mondtam én mindig más fele mennék mint ami a helyes irány az intuícióim nem a legjobbak. Ebben Theia jobb volt, de hát már magam vagyok, jelenleg épp Boneyval. Minden esetre a pálcám nem eresztem le, fogalmam sincs mit találhatunk itt, hiába gondolom alapból semmit sem kéne, csak követ kő hátán.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Boney J. Fell

Boney J. Fell

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0

»
» Kedd 2 Júl. - 22:36
Angus & Boney

- Örök optimistával? - Annyira abszurd ez az állítás, hogy nem bírom megállni nevetés nélkül; ha a drága cicavirágszál ismerne, tudná, hogy az optimizmustól állok a legtávolabb, mindössze a korábbi lelkesedését látva próbáltam valamennyi pozitívumot keresni a szituációban, de úgy tűnik, ezzel is csak annyit értem el, hogy még inkább a halál nemesebbik testrészére kiván, sokkal jobban, mint azelőtt. Hát gyönyörű... - De amúgy jobban örültél volna annak, ha azt mondom, hogy itt fogunk éhenhalni, mert nincs kiút? Mondjuk képzeld el, mennyire humoros lenne, eljutni addig a pontig, ahol az ember már a kannibalizmusra is ráveszi magát csak azért, hogy életben maradjon.
Jó, itt már intenzív túlzásokba esek, minden bizonnyal valaki előbb vagy utóbb észrevenné, hogy eltűntünk, hogy nem tértünk vissza a csoporttal együtt; de valahol mélyen élvezem, hogy ennyire húzom az agyát, minden bizonnyal sokkal jobban szórakozok, mint ő, a NaGy TaNáRsEgÉd, akinek méteres karó van feldugva a hátsó felébe. Ezzel járna a felnőttkor, hogy az emberből kiveszik a minimum kalandvágy és humorérzék is? Ha igen, akkor azt hiszem, célszerű lesz beiktatnom egy öngyilkosságot még a huszonegyedik születésnapom előtt, mielőtt az én hátsó felembe is karó kerülne.
- Szörnyen feszült vagy, maszturbálsz te rendesen? - Ennyit arról, hogy ezt nem mondom ki; fintorgok is egy sort, ahogy zsebre teszem a koponyát és kényszeredetten, de ráveszem magam arra, hogy segítsek neki orientálódni esetleges kijárat témájában... De nem történik semmi, az öngyújtós próbálkozásom nem jár semmilyen eredménnyel, ami igazából, akárhogy is nézzük, kiábrándító. Igaz, nekem legalább nincsen csontváz-, meg hullaiszonyom, mint neki, de ez még nem jelenti azt, hogy nem akarok innen kijutni, már csak azért is, mert a fagyizó, amit kinéztem magamnak korábban, még mindig várt rám, nagyon akartam azt a meggyes-csokis fagylaltot, ami a menüben volt, és hát... Nem igazán volt lehetőségem megszerezni, amíg idebent gubbasztottunk.
- Whoa there, vegyél csak vissza egy kicsit... Egy szót se mondtam a drágalátos iskolátokról, nem kell egyből rám támadni. - Mondjuk elég humoros, hogy pont ő támad így nekem a maga brit akcentusával, ha külső szemlélőként hallaná magát, biztos képtelen lenne komolyan venni bármit is abból, amit hall... Mert hát a brit akcentus. De ugye ezt nem mondhatom neki, mert ha most egymás torkának ugrunk, akkor még annyi esélyünk se lesz a kijutásra innen, mint most van. Kínos lenne, ha kiderülne, hogy valahol együtt kéne működnünk, erre ő legszívesebben itt hagyna engem ebben a lyukban, én meg legszívesebben addig csapkodnám egy gerinccel, amíg észhez nem tér...
De aztán beleegyezik az útvonal-választásomba, így egy időre félreteszem azt a tervet, hogy agyonverjem egy gerinccel (nem, mintha amúgy ezt megtenném, a fene se akarná még jobban összemocskolni most magát), és elindulok a választott irányban; sokkal rosszabb helyre már igazán nem kerülhetünk, mint ez, ahol most vagyunk...
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Angus Belby

Angus Belby

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Matthew Daddario

»
» Pént. 5 Júl. - 12:14
Boney && Angus


-Hát most legalább is annak tűnsz az ilyen amúgy nem is olyan rossz itt kijelentéseiddel. - Forgatok szemet, mert nem látom át mi ennyire mulatságos, bár lehet nem is akarom. Őszintén szólva mostanság mindenki jobban jár ha elkerül engem, tény és való egyfolytában csak morgok. Jó, most aztán teljesen joggal, bár szerintem amúgy is elég okot adott rá a családom és a környezetem. Az ezt követő monológjára csak egy lesújtó pillantással jutalmazom.
-Reálisabb állítás lenne az éhenhalás, de megvétózom, amint feltűnik eltűntünk keresni fognak. És úgy gondolom kevesebb mint egy hét alatt megtalálnak, szóval nem fogom lerágni a kisujjad. - Legalább is nagyon erősen reméltem, hogy senki sem lesz olyan rövideszű ne tűnjön fel nekik, hogy hiányzik a sorzáró tanár. Meg szerintem Ő is elég feltűnő jelenség. Erre aztán kapok egy olyan kérdést, hogy elképedve bámulok rá, mégis... hogy gondolta hogy ilyesmit megkérdez.
-Össze kéne zárjalak Sylvesterrel... olyan dolgokat tudtok kimondani bele a világba hogy valami eszméletlen. Feszült vagyok, megvan a magam oka, de semmi köze a magánéletem általad felvetett részére. - Magyarázom továbbra is sokkolva a tálalástól, nem mondom hogy prűd vagyok, de... jó az vagyok. Ha el nem is pirulok láthatóan nem tudok mit kezdeni a beszélgetés naturalista vonalával.
Jobban is örülök, hogy a fényforrásainkkal elindulunk valamerre, remélve nem az utolsó kijárat lesz végül a nyerő. Semmi kedvem nem volt egy ilyen helyen rostokolni, mikor rengeteg amúgy kellemes hely volt errefele.
-Pedig nagy az ingerencia ilyesmire. - Közlöm negédes mosollyal, hogy jelezzem nem, nem kedvelem Őt túlzottan, bár semmi fenyegető felállásom nincs, a látszat és a kedvem ellenére tényleg épségben kívánom visszaszolgáltatni Őt a világnak.
-Fogadjunk Neked még tetszik is, hogy elvesztünk. - Nézek rá kutakodóan, hogy valóban élvezné? Hogy folyton halálvágyókkal legyek körülvéve. Még a végén visszasírom a bátyám, aki legalább reálisan gondolkodik etéren (ha más téren nem is).
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Boney J. Fell

Boney J. Fell

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0

»
» Pént. 5 Júl. - 17:28
Angus & Boney

Kezdek egyre biztosabb lenni abban, hogy szerencsétlennek nem egy, de egyből két méteres seprűnyél van feldugva, mert hát mi más okból morogna ennyit? Vagy esetleg ő lenne Mr. Megölök-minden-szórakozást-mert-nem-volt-gyerekszobám? Akármi is volt az indoka arra, hogy ennyire... ilyen legyen, még nem szándékoztam engedni neki, hogy az én jó kedvem is elpocsékolja; valószínűleg úgyse látom többet ebben az életben, akkor miért is aggódnék azon, mit is fog rólam gondolni? Úgyis elfelejt legkésőbb pár nap múlva, és ennek fénéyben akár próbálhattam is élvezni ezt az ingyenes barlangtúra-kiegészítést, nem?
- Nem tudom, honnan veszed, hogy nem te lennél a vacsora. - Mosolyogva ingatom a fejem, mintha csak a holnapi időjárást közölném vele; vagy bármi egyebet, amit nekem teljesen természetes dolog kimondani, már csak azért is, mert életem nagy részében egy tucatnyi, nálam idősebb fiúval nevelkedtem, mindig két lépéssel bátyám mögött mászkálva, így nem igazán voltak gátlásaim... Ellentétben vele, akit láthatóan zavarba hoz a kérdésem, amit szintén megmosolyogok, és bár fogalmam sincs, ki az a Sylvester, hirtelen hatalmas késztetést érzek arra, hogy lepacsizzak vele, már csak azért is, mert egy ponton talán ugyanúgy a kiborulás szélére sodorta szerencsétlent, mint most én.
- Nem tudom, ki ez a Sylvester, de máris szimpatikus. - Jegyzem meg inkább magamnak, mint neki, végül hangosan is kimondva azt, amire eddig csak gondoltam; a magánéleti problémáit nem szándékozom analizálni, egyébként sem hiszem, hogy velem akarná őket megbeszélni (bár ki tudja, mi járhat a fejében?), szóval jobb híján elindulok a potenciális kijárat irányában, csupán legyintve a megjegyzésére - mert hát kétlem, hogy tanár léttére csak úgy hátbatámadna egy diákot bármilyen varázslattal, verekedni meg tudtam, szóval igazán nem volt mi miatt aggódnom... Legalábbis elképzeléseim szerint, de hát ugye tévedhettem.
- Hát... a sima barlangtúra elég unalmas volt, így meg legalább történik valami, még ha a megnyilvánulásaid meg is ölik a kaland szórakozás-részét. - Most, hogy elég evidensen a tudtomra adta, nem szimpatizál velem, nekem sincs okom ügyelni arra, belegázolok-e a lelki világába vagy sem; és ebben a pillanatban igazából bánom is, hogy nem beszéltem rá egyik kis barátom se, hogy jöjjön velem, Ozzie-val lezuhanni a lyukba legalább annyiban vicces lett volna, hogy most minden bizonnyal csontokkal kardoznánk és azon gondolkodnánk, kire lehetne ráhozni a frászt azzal a koponyával, amit a pulóverem zsebébe dugtam... Így viszont csak kitartóan meneteltem magam elé, egészen a következő útelágazásig, ahol megtorpanok, elgondolkodva azon, merre tovább. Hova is tettem az öngyújtóm...?
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Angus Belby

Angus Belby

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Matthew Daddario

»
» Kedd 3 Szept. - 21:05
Boney && Angus


-Ha-ha.. igazán szellemes. - Kétlem nekiállna lerágni a fél karom, bármennyire is furcsa amcsi csaj. Főleg mert olyan dolgokat tud kimondani csak úgy, félvállról, hogy Sylvester is megirigyelné.
-Fantasztikus, kijutunk bemutatlak neki. - Miért ne? Elég borult csaj, lehet tetszene is Sylvesternek, bár tudtommal más tetszik neki ugye. Mindegy is, ha kijönnének már megérné. Bár ha engem fognak szapulni még átgondolom. Előre is engedem az általa választott járatba, majd forgatom a szemem.
-Tuti griffendéles lennél... azok mennek a vakvilágba mert milyen izgalmas... - Hah, katasztrófa. Nem értem ebben mi az izgalmas? Csak fárasztó inkább, hiszen mit remél mit találunk? Elveszett kincseket? Szörnyeket? Nincs itt semmi csak a bűz és a kietlen sivárság a víz csöpögő hangjával valahonnan mélyen, idegesítően. Az újabb elágazásnál a rögtönzött fáklya jelzi merre van levegő így fél óra kutyagolás után ki is érünk a barlangból. Nem mondom, hogy élveztem, mert miért is tettem volna, így csak becsekkolok a tanárnál, közlöm velem van a csaj is. Elköszönök tőle, de közlöm vele ha összefutunk még és velem lesz Sylvester, bemutatom. Minden esetre megyek a dolgomra, mert nem lett a szívem csücske a csaj.

//Köszi Smile
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

Utazás Kamehameha középpontja felé

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Kamehameha, Kamehameha mauna
» Waldi és a többi gyökér fele mókázása
» Bogoly Berti-féle Mindenízű Drazsé

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezett játékok-