Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Amikor az igazság ajtódon bekopog. EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Amikor az igazság ajtódon bekopog. EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Amikor az igazság ajtódon bekopog. EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Amikor az igazság ajtódon bekopog. EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Amikor az igazság ajtódon bekopog. EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Amikor az igazság ajtódon bekopog. EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Amikor az igazság ajtódon bekopog. EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Amikor az igazság ajtódon bekopog. EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Amikor az igazság ajtódon bekopog. EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Amikor az igazság ajtódon bekopog.



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Clive Staples McGonagall

Clive Staples McGonagall

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Tom Hiddleston

»
» Pént. 28 Jún. - 7:04

Above the best and prove yourself
Your spirit never dies!
Alec & Clive&Malcolm



Finoman jeleztem, hogy át is lopakodhat ma estére, mintha csak a Sróforrú pikkelyszerkezetét disszertálnánk, de ő tudja biztosan, az egyetlen itt, aki elfeledteti velem a gondokat.
Ha Will, vagy Draven halála, esetleg kis titkunk még nem lenne elég, jelentkezett az újabb sorscsapás, nehogy én és Alec végre jól megérdemelt nyugalomban csókoljuk egymást.
Nem szokott mugli újságot olvasni, de nem árt onnan is értesülni az aktualitásokról, bár a cikk már a mágushírekbe is beette magát és mint legidősebb, mint mindig, biztosan nekem kellene csinálnom valamit, ha már olyan jóban vagyunk, hát beszélni a szerkesztőkkel, de ki lehetne apámnál is jobb kapcsolatban a szerkesztőkkel, talán nekem csak kínosan kellene hehegnem testvéreim előtt, biztosan nem igaz, ugyan-ugyan, az ő házasságuk örök és halhatatlan.
Pedig az igazság sosem simogatja, még a legkisebbek lelki világát sem, fejem most Alecébe fúrom, meztelen vele az ágyban, már csak kicsit pirulok, egy kicsit még mindig.
Nem igazán beszéltem még róla, csak nyűgösen berángattam az ajtón, szinte rögtön szeretkezni kezdtünk, mintha csak odáznám a megszólalás és érdemi beszéd egyre közelgő pillanatát.
De lehet, hogy nem lesz kedve hozzám szólni, elég csak, ha itt fekszünk ebben a jóleső nyugalomban, saját kis elvarázsolt gőzfürdőnkben, egymás karjaiban.
A jól sikerült randi után én szerettem volna tisztázni, bármily gyerekesnek hatott, hogy akkor mi most járunk, de időt kértem még megemészteni a magam számára, hiszen szőkén olyan ügyetlen vagyok és a másik, a jobbiknak gondolt nehezen tér vissza a Mungobeli események óta.
Bemutatom Alecot, megtudja mindenki, még mindig távoli remény, egyelőre attól is mérhetetlen zavarba jövök, ha a tanári asztalnál találkozik tekintetünk. Bár most Richard és Rody távozása óta, azt hiszem mi lennék az ügyeletes meleg pár Dumbledore kis forró kompániájában.
Tudom, hogy kényelmetlenül érinti és kedélyeskedve megpróbáltam viccelni is a dologgal, hogy mindig Yvest gondoltuk ferdének, hiszen pap, de valahol ezek félúton mégis elakadnak, mintha óhatatlanul is közeledne a lelepleződés pillanata.
Egy kicsit még hagy kíméljem meg magam ettől, olyan gyorsan és sok rossz történt, hogy féltem magam kitenni egy újnak, önként.
Mert ugye nem akarok Alecnak zokogó Clive-ot játszani? Így sem értette miért szipogok először, mintha hatalmas defekt lenne melegnek lenni, miért vagyok képtelen ezt feldolgozni és nyílt büszkeséggel vállalni, mint mindenki hasonló, még a nálam alapvetően sokkal visszafogottabb Richard is az apjával szemben.
Az enyém nem Avery, hogy kitagadjon, megkövezzen és a gyerekeimet bántsa, noha nincs, noha lesz, ezt is meg kell beszélnem Vele és ez új szereptől, ha ismerős is hat testvér mellett, kifejezetten tartok.
- Jajj Alec, csodálatos, hogy itt vagy, de megint annyi minden történik. Kérlek takarj el egy kicsit a világ elől, ha most nem jönnek elő a fekete tincsek, legyél te az árnyékom.[/b]
Ölelem, Florát már említettem neki, bár nem teljesen értettem egyet a döntésükkel és szegény másik gyermeket is sajnálom, akit pedig ő ismer jobban.
- Hát milyen apa leszek én? Sokat kell segítened, még mindig nem érzem magam teljesen jól…érted? Mármint tőled függetlenül persze, mert azt a részem mindig gyógyítod és egyre jobban elfogadtatod velem.[/b]
Az ajtót behajtottam, de nem volt lelkierőm bűbájjal zárni, hiszen év vége van és már mindenki hazautazott előző nap. Csak mi maradtunk utoljára és valahol Flora bolyong még a kastélyban, nekünk meg kell beszélnünk hogyan töltsük együtt a nyarat egyelőre titokban, így mi még csak maholnap utazunk tovább.

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Alec Silverlake

Alec Silverlake

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Miles McMillan

»
» Pént. 28 Jún. - 9:49
Clive & Malcolm & Alec

Valami roppant édes volt, ahogy rosszalkodásra buzdított. Rowan miatt a settenkedési adottságaim magas fokot ütöttek meg már jó ideje, így abban biztos lehet, senki sem fogja tudni átszöktem hozzá, csak Ozirisz. Ám drága kígyóbarátom egy másik párszaszójúnak sem sziszegné el, akik nincsenek sokan e falak között ugye, így a titkunk teljes biztonságban pihen. Clive pedig téved, ha nem is tud róla, én nem csak mugli, de úgy egyáltalán semmilyen újságot nem szoktam olvasni, főképp nem a Prófétát, ahova a nővérem körmöli alattomos kis kitalációit csak azért hogy címlapra kerüljön a neve. Nem állítom, hogy nincs legalább valami valóságalapja a cikkeknek, nem csak az övéinek, hanem úgy általában, de a többi mind csak szenzációhajhászat. Le merném fogadni Clive-ról is hazudoztak össze-vissza, nekem ez nem hiányzik.
Clive maga annál inkább, az otthonos és hívogató légkör a szobája nyugalmában, ruhátlan, csábító teste, amit képtelen vagyok megunni, hogy végigcsókoljam és szeretgessem Őt magát, hagyva, hogy elpilledjen a mellkasomon és ölelhessem hajnalig. Legalább már képes hebegés nélkül (vagy csak minimális zavarban) beszélgetni így velem, pedig hát ha nem tucatszor mondtam el mennyire imádom, akkor egyszer sem. Mondjuk szórakoztat a szórakozottsága és a szemérmessége, nem tudom megunni a halovány pírt se az arcán, csillogó tengermély kék szemeit. Igaz szemérmessége csak ilyenkor nyilvánul meg, mert amúgy kis vadóc, ma is szó szerint letámadott, amit... hát nem bántam, na, kit áltassak? Ez persze nem jelenti azt hogy nem vettem észre valami miatt feszült, de sosem tudom nem-e azért, mert én ilyen "kellemetlen" helyzetbe hozom, hogy nem kell elnyomnia a vágyait és az érzelmeit? Félek imád és utál érte egyszerre... Egyelőre azonban csak fésülgetem a haját és várok. Hogy mire nem tudom, talán arra megmondja mi a gond, vagy végképp elfelejtse annak forrását. Bármennyire is imádom ezt a férfit továbbra sem vagyok valami jó ezekben, maradjunk annyiban. Ő a tökéletes nem én. Ezért a gondolatát bizonyosan haragudna, pedig számomra Ő annyira... annyira. Azt sem mertem felvetni aztán, hogy oké, randiztunk és úgy tűnt hajlandó tovább randizni velem, elvégre most is szeretkeztünk, de... akkor hány randi után mondhatom el, hogy oké titokban, de összetartozunk? Mikortól jelenthetem ki, hogy Clive a párom, hogy járunk, hogy akármi? Féltem, ha erőltetem elijesztem, mert neki hiába volt már felesége, de én férfi vagyok és a homoszexualitás még mindig felőrli, még mindig emészti, ahogy a velem járó kéretlen bonyodalmakat is. Kétlem hogy én önmagamban elég lennék biztos várként funkcionálni számára, hogy megnyugtassam, nem olyan vészes ez a kis kirekesztettség... hülye vagyok, ha azt hiszem miattam csorbítaná elért eredményeit, hiszen Ő nem emlékszik rám, mondhatni pár hónapja ismer és lehet csupán kamaszos lázadása csúcsosodik ki abban, hajlandó lefeküdni és randizni velem. Annyira könnyedén kezeltem eddig a kapcsolataim, akkor most miért rettegek hogy elijesztem? Hogy rám un? Hogy talál valami menő hapsit és közli kössz mindent, szia?! Ostoba vagyok, Clive nem ilyen, de félek akkor is kisajátítom magamnak. Szeretek teret adni az embereknek, nem hiába intéztem el csendben Dixonnak mindent. Azóta egyszer meg is látogattam, fogom is még, de nem szóltam senkinek merre van és a nevem viseli. Nem kell hogy Avery megtalálja és noha Clive-nak elmondhatnám, hiszen neki bármit, Dixon annyira rettegett, hogy jobbnak láttam őszintén megnyugtatni köztünk marad hol van és tényleg senkinek ember fia-lányának nem mondom el. Jó, fű alatt Ozinak elmondtam, de Ő senkinek fia-lánya, nem? Ugye. Borzalmas apa lennék... még jó hogy Flora Clive "nevén fut".
-Hm? - Oh, olyan hirtelen szólalt meg mézédes hangján, hogy hirtelen kell összekaparnom a gondolataimat a kielégülést követő pilledő merengésben. -Olyan buta vagy Staples... A napsugarad is leszek, hogy ragyogjanak szőke tincseid, amit csak akarsz, tudod jól. Nem lesz semmi baj. Neked nincs lehetetlen én hős britem. - Csókolom össze homlokát, remélve megnyugszik egy leheletnyit. És azt hiszem hasonló aggodalmaink vannak, de most mondjam meg, hogy pocsék fiú voltam, pocsék öccs és báty, hogy nem értek a gyerekekhez apai minőségben, maximum a barátja tudok lenni a gyerekeknek, de az apjuk vagy a tesójuk nem? Hogy vele ellentétben az én apám vert, csak az eredmények számítottak, a verseny és én mindig elbuktam? Hogy végül kitagadtak, az öcsém a kínzásomban leli örömét és hogy annyira irtózom az emberektől legbelül, hogy nem hiába menekülök az állatokhoz? Hogy egyetlen igaz kivétel Clive maga, akiért bármit megtennék? Ahh, igen, bármit, kegyes hazugságok hagyják el a számat érte, ha kell, hogy megnyugodjon, hogy elkényelmesedjen, közben ujjam finoman felemeli állánál a fejét, elérjem a száját. Bár ahogy belegondolok, ha nem szólok önön gyarlóságomról csak róla beszélek még füllentenem sem kell!
-Csodálatos apa leszel. Ez nálad ösztön Clive, lásd a testvéreid. A szüleid büszkék rád és imádnak Téged is, mert valóban fantasztikusan megnyugtató veled lenni, olyan... otthonos. Ezt Flora is érezni fogja, adj neki időt. És jól leszel, mert nem vagy egyedül, sosem voltál. Nem is leszel, tudod hogy amikor akarod veled vagyok, amennyit nem szégyellsz bevállalni velem. Florának sem kell elmondanod, tudod... minden rendben lesz, pihenj kicsit. - Lehelek nyugtató csókot puha ajkaira, élvezve hogy összegabalyodva fekszünk. Az ajtóra meg én sem figyeltem, elvégre Clive akarta mindig ellenőrizni el lett e bájolva, alaposan bezárva, nem én. Én szívem szerint megosztanám a világgal, hogy enyém a földkerekség legjobb pasija, de hát nálam nem lenne meglepő fordulat. Nála annál inkább, hogy nem egy asszony combja simul az övének meztelen...

...

Drága após, nos... üdv, hello!
*
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Malcolm McGonagall

Malcolm McGonagall

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Hugh Jackman

»
» Csüt. 4 Júl. - 19:41

Clive, Alec, Malcolm #
...hangulat...

Amikor legutóbb jöttem, akkor épp csak arra nem volt lehetőségem, hogy magyarázattal szolgáljak mindarra, amibe sodortam a családomat. A rossz nyelvek hamar szárnyra kélnek, s bár én magam voltam, aki mindegyikükhöz eljuttatta a vonatkozó cikket tartalmazó lapot (oké, Williamet kihagytam belőle, nem akartam, hogy lássa, hogy romlatlan lelke megfeketedjen, hogy elveszítse a támaszt, melybe kapaszkodhat, s mely - szeretném hinni, hogy még mindig - én vagyok.), szavakkal egyiküknél sem támogattam meg a helyzetet. Pedig volna mit mondanom, kéne is, de nehezen találnak utat belőlem ezek a frázisok. Mert legyek bármennyi idős is, éltem bárhány évet is és tapasztaltam meg akármit, a szeretteim lehetséges - és az ő ismereteiket figyelembe véve maximálisan megalapozott - megvetése nem olyasmi, aminek könnyed szívvel megyek elébe.
Most mégis ismét a Roxfort falai között kóborlok, ezúttal sokkal lassabban, sokkal kéretlenebb és vállalhatatlanabb időpontba, mint legutóbb. Ugyanazt a valakit keresem, s bár minden egyes lépéssel közelebb kerülök a találkozáshoz, a mondanivalóm megfogalmazásában nem sikerül haladjak semmifelé.
Végül az ajtajában állva annyira összecsapnak fejem felett a saját magam által keltett hullámok, hogy míg magamba zuhanok és annak is melléesem legbelül, elfeledem az illemet és azt, hogy nem haza jöttem és kopognom kellene. Nemes egyszerűséggel fonom ujjaimat a kilincsre, majd a következő leegővétel már a küszöbön innen ér. Hátam mögött halkan teszem be az ajtót, felpillantok, s tekintetemmel fiamat keresve realizálom, hogy a hangok, melyek beszélgetésfoszlányoknak tűntek odakintről, s melyek csak úgy-ahogy ütötték meg fülem, mégis létezőek voltak és nem képzeltem őket. Szabadkoznom illenék a zavarásért, de inkább csak mélyen, karcosan, talán kissé dacosan is köszörülöm meg torkomat, hogy szavakkal is jelezzem legidősebbemnek ittlétemet.
- Beszélnünk kell, fiam. - borul ki belőlem a megfellebbezhetetlenség, melyet nem így szántam, nem így akartam és nem is volt szép (én is tudnám, ha jobban belegondolnék). Tény, hogy kell. szeretnék. Magyarázattal tartozom neki és a bocsánatára vágyom, de.. akkor miért is nem kezdtem így? Úgy tűnik, hogy a fényévek, mely messzeséget magunk közé vájtnak hittem megsokszorozódni látszanak. De.. mi is az, amit látok.. egyáltalán?


Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Clive Staples McGonagall

Clive Staples McGonagall

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Tom Hiddleston

»
» Vas. 28 Júl. - 13:00

Above the best and prove yourself
Your spirit never dies!
Alec & Clive&Malcolm


Igen, ez most tökéletes vele, szeletnyi valóra vált álom, maga a szex, ami eddig valami különös mozgásos balesetnek tűnt, aminek közben én mindenre gondoltam, csak a nőre nem. Jó szögben áll-e a hajam, milyen irányban és tempóban mozogjak, utána főzzek teát, milyen ételt kellene készíteni, nem volt-e túl sós a steak, sokszor még a portalanítás is eszembe jutott és nagyon oda kellett figyelnem, hogy végig merev maradjak. Mintha kötelező edzés lett volna, fárasztó és körülményes, kevésszer erőltettem.
 De vele most a falatnyi menyország és gyomromban kaotikusan reppenő lepkék hada, minden álom és megnyugvás a borzongató szenvedély után, egy kis félsz mindig, hogy ő férfi, de aztán úgy elsöpri, mintha nekem mindig is mellette lett volna a helyem és így lenne természetes.
Egyelőre én szerettem volna dominánsnak maradni, mert rettegek a mástól és mert gyors volt így rákapni a szexre, áttranszformálni agyban, érzékben, hogy nem nyűg, noha még mindig szégyellem összezavarodottságom, amikor nélküle egészen biztosan elvesznék.
Nem-e erőszakos, ahogy kapaszkodom Alecba, sok és terhes számára, több az olyan frusztráló kérdés, ami a gondolatokkal együtt közénk telepszik.
De bújok hozzá és ölelem, hol oltalmazón, hol gyámoltalanabbul.
- Már az vagy. Még mindig hősnek gondolsz, pedig az igazság olyan csúnya ahhoz képest, aminek látsz. De ne beszéljünk erről, nem akartam magamról beszélni, mindig.
Az én összezavarodottságom, kétségeim és nyűgeim, amikor Alecnak is akad és bárcsak azonnal egy csettintéssel meg tudnék neki is adni mindent, amire szüksége van.
- Szeretném elmondani Florának és idővel majd…mindenkinek. Egyre fontosabb vagy nekem, nyáron velem kell lenned, velem kell jönnöd hozzám. Kicsit olyan lesz, mint egy család így hárman, ha nem baj, de most hogy bezár az iskola nem hagyhatom magára a kislányt. Valamennyi ösztönös belőle, de a szülők…
Elharapom a mondatot. Talán sosem voltak annyira tökéletesek, avagy minden hibásra hullik saját tökéletlenségemmel.
Gondolatok borítanak el, csókok, amit Alec ajkára lehelek sűrűn és kialakuló, egyre mélyebb, szere…
Persze nem gondolok éppen apámra, így feledkezem meg mindenről, ezért ér hatalmas, mennydörgő csapásként a hang, amit most a legkevésbé képzeltem ide.
Megugrom, ajkam elnyílik szememmel szinkronban, ahogy hallucinációnak hiszem egy legelső, mindennél rémültebb pillanatban.
De a második már igazán fáj, abban ott dörren a hang valósága és a látvány, mert a szobám nem annyira nagy, hogy ne lássa meg rögtön és talán lassú a leggyorsabb reflexem, magunkra teríteni valamit.
Hol a pálcám, hol hagytam a nadrágom? Ez gyors és nem így akartam, most, nem neki, aki kérdőre kellene vonnom.
Matató ujjaim hirtelen alsónadrágomba akadnak, amit a takaró alatt azonmód felrángatok. Alec mögöttem képtelen nőnek látszódni és nekem zavart arcomon a tettenérés mellett valami elégedetlen haragféle is átsuhan, magamra, rá, mert nem csuktam be az ajtót, mert bejött csak úgy és a helyzetre, sorsra, mágusistenre.
- Te most itt? Igen, nyilván kell, de…
Megszédülök, ahogy felállok, alsó van rajtam, fél kézzel az ingem keresem, meggyűrődött, mégis magamra kapom, próbálom.


Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Alec Silverlake

Alec Silverlake

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Miles McMillan

»
» Vas. 28 Júl. - 18:25
Clive & Malcolm & Alec

Ha tudná, hogy ha kétszer ennyit lenne velem az is kevés lenne... és nem csak a szexre értem, úgy összességében, függő lettem, mert Ő a legtisztább kokain, tökéletes drog, ha vele vagyok minden varázslatos, nélküle meg... szürke. Jó, ha Ozirisszel vagy Lemonnal vagyok akkor nem, de amúgy... Csak Clivera tudok gondolni, néha olyanokról is eszembe jut amiről aztán már tényleg nem szabadna de... hát mindegy. Jó így, nem cserélnék senkivel, főleg nem így, hogy rajtam pihen a kielégülés csónakjában merengve, ölelkezve. Megmosolygom a szavait.
-Vagy csak Te hiszed csúnyának, nem gondoltál még erre? És szeretem ha magadról beszélsz, tudod, imádom a Staples blablát! - Vigyorgok rá boldogan, ne szomorkodjon már, főleg mert én csak mosolyogni tudok, ha arra gondolok, mi történt az imént, meg pár napja, előtte...Ah. És noha világgá kürtölném enyém a földkerekség legjobb pasasa, mégsem teszem, sőt, közlöm tudom nem akarja senkinek sem elmondani így én sem fogom. Még Florának sem, bár még nem beszéltük meg hogy legyen nyáron. Flora biztos odaköltözik, de én akkor nem maradhatok. Tudom, hogy Peruba akartam menni, kutatni tovább, de. De. Nem lóghatok Clive-on és nincs hol laknom a szünetben. Bár Dumbledore valószínű megengedné maradjak itt, de a Roxfort nem a szívem csücske. Aztán azt veszem észre, hogy arról beszél el akarja mondani mindenkinek és költözzek át hozzá. Csak pillogok, kiszárad a szám, mert.... hogy én? Hozzá? Tényleg? Izé.... Rágni kezdem a szám.
-De én nem tudom megállni hogy ne ölelgesselek... Flora észre fogja venni hogy nézek rád... én ezt... nem bírom titkolni ha veled lakom. Azaz megpróbálom csak, hát... még nehezebb lesz mint itt, mert vele azért beszélgetni is fogok, lehet épp rólad és... szeretnék veled lenni, de nem akarom azt hidd rád erőltetem, hogy felvállalj. Flora az első, tudom és így a természetes, nagyon szeretném, hogy jól kijöjjetek. Nem akarom esetleg miattam ne működjön valami, azt szeretném ha boldog lennél Clive. Nagyon boldog... - Lopok pár csókot izgatottan, mert tényleg elmondaná Florának, csak azért hogy odamehessek? Érzem kalapál a szívem, hogy próbálja feldolgozni a vért, míg az agyam ezt a látszólag semmiség információt, ami most kitölti a világom! Annyira vele akarok élni... lenni. Főleg ha ilyen csókokat kapok Tőle! Kapnék, mert már én is ismerem a hang forrását, tudom ki Ő és egy ó-Ó ajjaj vészriadó csendül fel bennem is, hogy felpattan a szemem és látom Clive arcán is a rémületet. Flora könnyebb lett volna, elvégre Richard és Rodney, de... Malcolm?! Hirtelen rajtunk a paplan, de rólam a szoba másik végében szedte le az alsóm, mert kis hamis volt hogy betámadt. A pálcám meg... ó szent egek, miért nincs egy láthatatlanná tévő köpenyem?! Az sem segítene, meglátott, jó... nem esünk pánikba. Egyrészt azért, mert Clive megteszi helyettem, másrészt mert Silverlake vagyok. Biztos tudok valami hatásosat hazudni! Igen, ez a véremben van, egyszer lehetne valami haszna ennek az átkos családi névnek és örökségnek a szentségit! Maradék méltóságom és higgadtságommal felvértezve magam magamra tekerem a paplant és leülök az ágy szélére. Talán azt hiszi majd mennyire nyugodt vagyok, közben meg csak a pálcám után kutatok a tekintetemmel. Meg az alsóm után, meg is találom az ajtó mellett - Malcolm mellett - egy karnyújtásnyira. Fantasztikus.
-Illik kopogni, Mr. MgGonagall, hovatovább bejelentkezni, látom Clive nem magától tanulta az udvariasságot, hanem a kedves édesanyától... - Akit nem ismerek, de megköszörülöm a torkom és próbálok póker arccal gondolkodni. Mit hazudjak?! Amortentia parfümöm van? Szerelmi bájitalt itattam Clive-val? Működhet is, de miért is? Akartam a kutatásait? Végül is... valami gonosz dolog kéne, azokat könnyű elhinni, bár örültem nem utált meg a múltkor az apja de... Clive miatt lehet be kéne vállalni. Csak megvárom egyáltalán mit reagál amúgy? Üvölt? Meglepődik? Nem is foglalkozik velem? Kétlem ilyen szerencsém lesz...

...

Drága após, nos... üdv, hello!
*
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

Amikor az igazság ajtódon bekopog.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Amikor a gigászokat szólítják

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-