Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

The Devil Wears Prada EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

The Devil Wears Prada EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

The Devil Wears Prada EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

The Devil Wears Prada EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

The Devil Wears Prada EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

The Devil Wears Prada EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

The Devil Wears Prada EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

The Devil Wears Prada EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

The Devil Wears Prada EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 23 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 23 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Lemon Drake

Lemon Drake

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Charlotte Mckee

»
» Csüt. 4 Júl. - 13:12
to; Alec
Annyira balga ötletnek tűnt, mikor a múltkori találkozásuk alkalmával megbeszélték Aleccal, hogy összefutnak egy vásárlás miatt Londonban. Vagyis nem volt igazán butaság, mert hát úgy érezte, hogy ideje lenne valami szép ruhát vásárolnia magának a bálra, de valahogy nem volt abban biztos, hogy Alec erre a megfelelő segítő. Hiszen egy olyan férfi, mint ő, aki magas körökben mozog, kifinomult izléssel rendelkezik és hát felnőtt, valahogy nem egészen illett Lemon világához. Mondjuk nem is értette, hogy hogyan tudtak ilyen nagyon egymásra találni, és hogy szökkenhetett szárba a barátságuk ilyen rövid idő alatt ennyire szorosan.
Azt azonban tudta, hogy már-már testvéri szeretettel viszonyult a férfihoz, és pont ugyanolyan fontossá vált számára, mint a többi testvére, hiszen sokszor nagyon egyedül érezte magát a családja nélkül a Roxfort falain belül.

Most pedig az esős és ködös hidegben, pulcsijában vacogva ácsorgott a megbeszélt helyen ahol is Alecet várta. A férfi már öt percet késett, és csak reménykedni tudott abban, hogy nem felejtette el a találkozójukat, vagy ami még rosszabb, nem azért nem jelent meg időben, mert késett, hanem mert nem is fog megjelenni, mert nem akar vele közösen mutatkozni.
Idegesen gyűrögette pulcsijának hosszú anyagát maga mellett, jobb keze pedig mintegy biztonságot nyújtva szorította táskájának vékony pántját.
Nem öltözött túl melegen, inkább kevesebb ruhát vett fel, felkészülve arra, hogy sokat fog majd öltözni. Azonban arra nem gondolt, hogy a mai napon ilyen hűvös lesz.

A hömpölygő és kellemesen kacagó embertömeg szinte már hullámzott körülötte, mindehol családok és barátok sétáltak, sokan hatalmas táskákkal, szatyrokkal. Először még kissé idegesen nézegette a sokféle embert majd szinte már felderült az arca, mikor meglátta a tömeg közepén Alecet közeledni. Arcára mosoly költözött, és gyermeki örömmel kezdett el vadul integetni a férfinak, ezzel sem leplezve örömét.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Alec Silverlake

Alec Silverlake

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Miles McMillan

»
» Csüt. 4 Júl. - 14:19
Lemon & Alec

-Ó a kérelmek! - Majd öt perc múlva. -Ó Clive, még a jövőévi tananyag és könyvlista! - Már az ajtóból visszalépve.-Ó és hozzak valamit? - Erre már el lettem hajtva hogy elkésem és hát Clivenak igaza volt, már rohanvást kellett szlalomoznom az emberek között, hogy Lemon ne hagyjon faképnél mert megunt várni. Még jó hogy kondiban vagyok, szórakozottan lihegve, szalutálva jelentkezem aztán némán szolgálatra, mert ki kell fújni magam.
-Bocs, csak... ahh... mindig eszembe jutott... khm valami és visszamentem. De már itt vagyok! - Nyögöm ki a végét egy szuszra lelkesen, olyan vagyok mint akivel madarat lehetne fogatni de hát... nem ok nélkül! Aztán odahajolok és adok egy boldog üdvözlő puszit is, majd megigazítom magamon az inget és a magamra kapott farmerdzsekit, beletúrok hajamba, valahogy nézzek már ki! Nos, lehet hűvös van de én teljesen kimelegedtem, nem hiába nincs összegombolva rajtam a kabát csak az ing, az is félig, mert alatta ott lapul egy póló is.
-Nah, felkészültél hogy igazi hercegnőt faragjunk belőled? A dögösebb fajtát, ne adjuk alább, lássák csak mit nem kaphatnak meg. - Kacsintok, mert hát mindent a szemnek elven működök, aki pimaszkodik arra kígyót eresztek álmában! Milyen jó móka lenne!

...

Lemon dögössé tétele egy kis hacukavásárlás keretein belül!
*
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Lemon Drake

Lemon Drake

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Charlotte Mckee

»
» Csüt. 4 Júl. - 18:03
to; Alec
Egy egészen apró pillanatig azt hitte, hogy nem jön el.
Hogy feleslegesen ácsorog a csepergő esőben, hogy feleslegesen fürkészi a tömeget, az arctalan csoportokat tekintetével Alec után kutatva.
Fázott, és önkéntelenül is meggörnyesztette vékony testét, hogy a hűvös szellő kevésbé érje a bőrét. Már átkozta a butaságát, hogy nem vett fel kellő mennyiségű ruhát, de hát naivan azt hitte, hogy nem kell várnia a másikra, és ha a férfi pontos lett volna, akkor már valami meleg helyen melegednének. Mert hát van itt egy csomó menő üzlet, már amennyire utána olvasott a mágiamentes világnak.
Soha nem volt baja a muglikkal, sőt, az öltözködésüket is igazán szerette, így persze hogy örült annak, mikor a férfi felvetette, hogy esetleg itt is vásárolhatnak. Még egy héttel ezelőtt sikerült is kellő pénzt váltania, és csak most számolgatva és nézegetve tudatosult benne, hogy lényegében egy kisebb vagyonnal érkezett.
Mondjuk amúgy is elég tehetősek voltak, hála a szülei kutató munkájának és annak hogy egy különleges iskolát üzemeltetnek, ám ettől függetlenül Lemon mégsem volt az a lány, akinek bankkártyát és hitelkártyát adtak volna. Nagyon is megnézte mire költ. Nem volt spúr, nem sajnálta kifizetni azt az összeget, amit elkértek egy-egy termékért, de tény, hogy minden döntését átgondolta. Most először lesz spontán, és fog hallgatni Alecra.
Ujjával megigazította a kissé lecsúszott szemüvegét, majd mikor felemelte a fejét már meg is látta a távolban közeledő férfit.
Lelkesen ugrándozni kezdett, keze a levegőbe repült úgy integetett. Arcára megkönnyebbült mosoly kúszott, és mikor végre a másik megérkezett, akkor szinte már teljesen megnyugodva ölelte át annak derekát.
- Azt hittem nem is jössz! - bukik ki belőle, majd mikor a férfi arcon csókolja, kissé el is pirul. Nem ódzkodik a közelségtől, erről már tanúbizonyságot is tett az elmúlt időkben, azonban mégis kicsit meglepi ez a köszöntés, és kicsit saját maga is meglepődik hogy neki nem jutott eszébe puszival üdvözölni Alecot.
- Hercegnőt? Hát ahhoz kellene pár műtét szerintem, vagy legalább is nőnöm kéne itt és ott, hogy az lehessek, de igen, felkészültem. Hova megyünk először? Csak azért kérdezem, mert mehetnénk, ugyanis nagyon fázok! - karolja át magát amennyire tudja, és a fogai a mondat közben csak úgy csattognak.
- Lehet venni fogok egy kabátot is ....
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Alec Silverlake

Alec Silverlake

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Miles McMillan

»
» Pént. 5 Júl. - 11:12
Lemon & Alec
Egészen hozzá voltam már szokva, hogy futva (is) közlekedjek, bár amióta a Roxfortban laktam erre kevésbé voltam rászorulva. (Szerencsére az épületben nincsenek sárkányok, trollok, óriások és hasonlók ugyebár, mint a vadonban.) Hiába van tehát nem túl jó idő, de ez engem nem zavar, lévén kimelegedtem, meg amúgy sem mondanám magam fázós alaknak, meg vagyok edződve. Persze a számonkérés ezen formájához nem, őszinte döbbenettel nézek rá.
-Már hogy ne jönnék?! Megígértem. Csak kicsit szórakozott vagyok mostanság, ennyi. - Nézek rá ugyan máááár, ne morcogj, nincs alapja tekintettel, lebiggyedt ajakkal. Inkább kiengesztelem egy üdvözlőpuszival, lássa nincs harag, nem akartam megfagyjon vagy ilyesmi.
-Hah, elég egy tiara a fejedre, láttad a mugli hercegnőket? Fogadjunk nem. Miért nem öltöztél fel rendesen? Vagy futhattál volna mint én, látod, én még izzadok is! - Igazából nem, lehűtött a menetszél, de mit számít? Átkarolom hogy magamra húzzam, én tényleg forrónak érzem magam.
-Miért ne? Amúgy uhm... menjünk be ebbe. Ez olyan... csajos. - Valami mugli márkás bolt, van is benn forgalom, igaz, van nálam muglipénz, de közel sem annyi mint Lemonnál - az még szép lesz mikor rájövök mennyit hozott erre a kis bevásárlásra. Az is tény, hogy engem mióta az eszemet tudom nem vet fel a pénz, nem hiába nincs nagyjából semmi ingóságom.
-Szóval kabát és a báli ruha. Egyéb ruha is kell amúgy vagy az nem? És milyen színűben gondolkodsz? Én valami sötétebb aranysárgában, szerintem jól állna Neked! - Persze ha Ő neki valami más a szíve vágya akkor ahhoz igazodunk. Terelem is az elegánsabb ruhák felé, elengedve pár érdekes nézést ami engem és a farmeros kinézetem hivatott becsmérelni.

...

Lemon dögössé tétele egy kis hacukavásárlás keretein belül!
*
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

The Devil Wears Prada

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» relationship with the devil
» The Devil went down to Georgia
» Freddie - The Devil Inside
» The Devil comes back to Georgia

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-