Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Maisie Gwyneth Cooper EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Maisie Gwyneth Cooper EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Maisie Gwyneth Cooper EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Maisie Gwyneth Cooper EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Maisie Gwyneth Cooper EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Maisie Gwyneth Cooper EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Maisie Gwyneth Cooper EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Maisie Gwyneth Cooper EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Maisie Gwyneth Cooper EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 26 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 26 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Maisie Cooper

Maisie Cooper

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Coco Rocha

»
» Csüt. 11 Júl. - 19:15

Maisie Gwyneth Cooper

No remorse cause I still remember the smile when you tore me apart.


Becenév:

Gyomlány, Maisie

Kor:

25

Származás:

Mugliszármazású

Lojalitás:

Dumbledore mindörökké

Képesség:

Nincs úgy nevesebb, fajsúlyosabb varázsképessége. Egy lappang benne, de azt vissza kell szereznie, de akkor nem kell használnia a pálcáját sem. Abszolút hallása van és ha levered parkourban, akkor egy állat vagy.

Csoport:

Professzor

Rank:

Tanársegéd

Play by:

Coco Rocha

Karakter típus:

Saját



A családom mivel muglikból áll, csak miattam tudta meg, hogy egyáltalán ki is az a "Voldemort" és hogy miféle alak. Én magam Llanfairpwllgwyngyllgogerychwyrn drobwllllantysiliogogogoch-ban, Walesben születtem, de édesapám, Gareth Cooper hegedűművész, édesanyám, Anwen Cooper, Prof. Dr. habil gyógyszerész, úgyhogy két hónapos koromban már Tokióban éltünk, Akihabarában. A varázsvilágot is onnan ismerik, hogy hét évesen bekerültem a Mahoutokoro előkészítőjébe. Nem arra nevelt senki, hogy gyűlölet legyen bennem, amikor a szüleim visszaköltöztek Wales-be, akkor én csak walesiül és japánul tudtam, de kinek nincsen gyenge pontja.
De valami eltört bennem. Tönkretettek a Halálfalók. Londonban volt dolgom és utána két évvel tértem magamhoz, nem is a Mungóban, hanem Japánban. Kiölték a szerető szívem egy részét, megkínoztak. A szüleim kötték az ebet a karóhoz, hogy Japánban kezeljenek, mert ott jobban ismerik a terepet. Annyit tudok, hogy egy fiatal auror mentett meg, a többire meg... emlékeznem kell. Nem tudom normálisan használni a pálcám sem.
Sokáig legendás voltam arról, hogy a bruttó 156 cm-emmel sem tudok közlekedni. Mindent pontját amit lehetett lefejeltem a Mahoutokoro-nak és a Roxfortnak is. A kicsi Maisie-nek brutálisan nehéz volt beilleszkednie, mert egy árva kukkot nem tudott angolul a 9 és háromnegyedik vágányon még. Ez megváltozott, amikor a peronon megismertem a három Rochester fiút és a MACUSA diplomata apjukat, aki szerencsére beszélt angolul, az édesanyjuk pedig walesiül. Ők kezdtek el vihargyorsan felzárkóztatni, főleg Wyatt. Utána előkerült szépen apránként a még szöggel fejbe ékelten japán módon udvarias kis Maisie, aki állandóan vigyorgott és később prefektusként is a bajt keverte, állandóan a hegedűjével ült éjszakánként az ablakokban. Az angolomban olyan walesi akcentus van, hogy szeletelni lehet, ez másoknak mókás, de ha tehetem akkor magamban nem használom az angolt. A legtöbb időt manapság az üvegházban töltöm, sőt a lakhelyem is egy hangulatosan berendezett üvegházikó. Egy vagyok a természettel, ő még nem törte össze a szívemet.


Ülök a kalitkában Gavinnel szemben és úgy meredek rá gyilkosan.
- Hiába figerészel kicsi lány... Innen csak a halál szabadít fel. - vigyorog rám a köpcös alak, én pedig undorodva fintorodom el. - Meg se próbáld. Tudom, hogy nem kell a pálcád sem. De lónyugtató mellett próbálj hozzám tárgyakat vágni. - majd mire ellenkezhetnék, addigra beadja és én az eszméletemtől szabadulva csak Wyatt nevét tudom könyörögve, könnyek között kinyögni.

A 11 éves Maisie Cooper a kezeit tördelve áll a vonat mellett. Zsizsikes vagyok, ez ordít rólam. Anyám próbál halkan nyugtatni walesiül, hogy nem kell félnem, még kisebb voltam, amikor a Mahoutokoro-ba kerültem és megtanultam japánul is. Én pedig ijedtemben japánul felelek neki, hogy de az akkor volt. Ekkor lép egy mosollyal anyám mellé egy aránylag magas férfi, aki mellett egy nő áll, felteszem a neje, mellette pedig orgonasípként sorakozik három fiú.
- Ha az angoltól félsz, nem kell. A fiúk beszélik a walesit is, segítenek. - majd felpillant anyámra a férfi.
- Brian Zachary Rochester, MACUSA. - nyújtja a szüleimnek a kezét, majd apámból kibukik a kérdés.
- MACUSA? Az USA-t felismerem, turnéztam ott... - zavarában nevet, mire a legidősebb Rochester mond valamit angolul a legkisebb fiának, aki egész végig úgy bámult engem, hogy a hajamba temettem az arcom.
- Magnixok önök... - bólogat. - Itt a mugli a kifejezés. Nincs varázserejük. - szól közbe a neje, Cerys, majd elterelnek óvatosan a fiúkhoz.
- Én Isaac vagyok, ő itt Andy és Wyatt. Velünk ülsz majd a vonaton, Wyatt mellett. A barátnőm és Andy szíve csücske is velünk ül majd, de ők is tudnak walesiül. - én csak bólogatok, majd megköszönésnek, mélyen meghajlok.
- Köszönöm szépem. senpai-tachi. Nagyon örvendek egyébként, Maisie Cooper vagyok, a Mahoutokoro előkészítőből.
Egy pillanatra összenéznek a fiúk döbbenten. Egy maginx, mugli vagy mi a csudák gyereke a két nagy pocsolyával arrébbról kerül fel erre a vonatra.

A harmadévemet úgy kezdem, hogy nincs a láthatáron Wyatt már, tavaly elballagott. Én magányosan ülök az éjszaka közepén egy ablakban és a Greensleeves-t hegedülöm. Megáll mögöttem egy köhintéssel a Mardekáros prefektus, akire ijedtemben majdnem átkot szórok.
- Csak azért nem büntetlek meg Cooper, mert a hülye is tudja, hogy Wyatt Rochester miatt szenvedsz ennyire. Meg szépen hegedülsz. Húzzál aludni. - azzal elhesseget.

Eső mossa a véremet a hideg aszfalton. Homályosan látok és mindenem fáj. Egy ismerős arc sziluettjét látom, de ez nem biztos, a fájdalomtól hallucinálhatok is. Óvatosan a karjaiba emel és én megint visszaszaladok az alapkövemhez.
- Wyatt? - suttogom, amire szinte pánikszerű hangot hallok, de nem értem ami mond. Csak az ajkait érzem az enyémeken.

Ösztönösen nyúlok a hajamhoz, ahogy felébredek, az a köpcös alak ledúrta, de most már kinőtt és köszöni jól van. Hideg verejték borít, ahogy felülök és zihálok. Nem emlékszem, hogy rémálmom volt vagy alvási paralízisem. Ekkor beront az ex-auror, jelenlegi munkatársam, aki jelenleg talán a legnagyobb kín a hátsómban és elém térdel, majd megtapogatja a fejem.
- Minden rendben? Kiabálást hallottam, jöttem, ahogy tudtam.
- Minden rendben. Semmi amit egy kis fű nem oldana meg. A PTSD nem kegyes szerető. - mosolygok keserűen.


Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Clive Staples McGonagall

Clive Staples McGonagall

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Tom Hiddleston

»
» Szomb. 13 Júl. - 20:48

   
Gratulálunk, elfogadva!

   
Üdvözlünk köreinkben, reméljük jól érzed majd magad nálunk.


   
Kedves Miss Cooper!



Magácska igazán meglepő, csupa olyan dolgot tár elénk, tele izgalommal, amin mi egyszerűek csak csodálkozunk. Legalábbis Llanfairpwllgwyngyllgogerychwyrn drobwllllantysiliogogogoch városáról még nem hallottam, ahogy igazán izgalmas tény az Ön ázsiai kultúrája, hogyan csöppent mégis vissza közénk, ismerte meg a megfelelő, vagy nem megfelelő embereket.
Sajnos sokunknak vannak rossz tapasztalatai az egykori Nagyúr híveivel, s hogy miben áll ez Önnél, hogyan alakul majd a sorsa minálunk, mindannyian izgatottan várjuk. Hiszen egy nagy rejtély a története, sejtelem és titkok, kár lenne, ha nem derülne fény mindenre.

Foglalózzon és lépjen be Tanársegédként a Roxfortba.

Szeretettel köszönti:

Clive S. McGonagall

    Foglalók Hírek Kapcsolatkereső Eddig történt A Főnix Rendje listája

   

   
Vissza az elejére Go down

Maisie Gwyneth Cooper

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Érdekházasság - Andrew Cooper - 22-24

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Inaktív, és törölt karakterek-