Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Törölköző teniszütőkkel EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Törölköző teniszütőkkel EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Törölköző teniszütőkkel EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Törölköző teniszütőkkel EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Törölköző teniszütőkkel EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Törölköző teniszütőkkel EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Törölköző teniszütőkkel EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Törölköző teniszütőkkel EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Törölköző teniszütőkkel EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Törölköző teniszütőkkel



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Destiny Brooks

Destiny Brooks

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Agnes Bruckner

»
» Kedd 16 Júl. - 22:32

Will & Destiny
Ráérősen futtatom végig az ujjaimat a vizes tincseimen. Épphogy kiszálltam a kádból, de szeretem kiélvezni még egy kicsit, ahogy a forró víz után egy kissé lehűl a testem. Hallom, ahogy Caligula kapargatja a fürdő ajtaját, de még hagyom egy kicsit, foglalja el magát szépen.
Ráadásul ez a fürdő most különleges is, miután apa elvitt minket a fesztiválra Seth-tel. Ott egy kicsit korlátozottabb volt a fürdés lehetősége, de hát nem is azért megy oda az ember, hanem bulizni. Nem mondom, egyébként állati király volt, de azért most már jól esik tisztának lenni úgy rendesen. Mégiscsak más elmerülni a kádban.
Néhány pillanatig még nézegetem magamat a tükörben, aztán magamra tekerve a törölközőmet, kicsattogok végre a fürdőszobából, hogy a saját szobám felé vegyem az irányt. Amint benyitok az ajtón, kis híján felsikkantok. Merthogy az ablakom előtt nem más vigyorog, mint Will. Még épp idejében kapom a szám elé a kezemet, nem kellene lebuktatni szerencsétlent. Sietve csukom be magam után az ajtót, hogy aztán az ablakhoz siessek és beengedjem.
-Te meg mi a jó eget csinálsz az ablakban? - kérdezem meglepetten suttogva, de azért odébb megyek, hogy be tudjon jönni. Annyira meglepődöm a megjelenésén, hogy hirtelen el is feledkezem róla, hogy egy szál törölközőben állok a szoba közepén. Ahogy bejut az ablakon, a nyakába is vetem magam, elvégre azért most egy kellemes meglepetésről beszélünk. Mióta vége lett a sulinak, nem is láttam, csak baglyokat váltottunk. Igaz, abból elég sokat, de azért az nem ugyanaz, mint amikor itt van.

245
Kredit
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

William Bowman

William Bowman

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Luke Hemmings

»
» Vas. 28 Júl. - 18:48
Destiny & Will
Ha látszólag csendben vagyok, magamban akkor is énekelek!

Egy kavics. Két kavics. Semmi. Mi van már Des, a szomszédok elpletykálták nekem, hogy megjöttél, tudom, hogy itthon vagy! Három kavics. Meguntam! Előkotrom a pálcám és összeszedem magam a levitációhoz, csak egy kevéske kell, onnan már fel bírok kapaszkodni. Épp benézek az ablakon, hogy hol van már, nehézkesen tudnék kopogni, mikor végre iderohan és kinyitja nekem, hogy bemászhassak. Nolám, valaki fürdött?
-Hm, ha fürödtél megbocsájtom amiért nem jöttél rögtön. - Vigyorogva végigmérem, ahogy elmásztam mellette éreztem a kellemes sampon illatot is.
-Mi az hogy mit csinálok? Besettenkedem hozzád, nem egyértelmű? Szerinted ha apádhoz jöttem volna, nem a bejárati ajtót használom?! Inkább örvendj nekem, végre itt vagyok! - Húzom ki magam, hogy no, megjött a daliás hercege, ledobhatja a türcsit! Hmm, aztán észre veszem a kutyát is aki gyorsan besomfordált a nyitott ajtón a szobába mielőtt Des iderohant és becsukta, hát... nagyobb mint gondoltam.
-Szia blöki... családtag vagyok, nem vacsi, tudod! - Remélem csípi a szőke hercegeket!



Vissza az elejére Go down

Törölköző teniszütőkkel

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-