Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

From my time EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

From my time EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

From my time EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

From my time EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

From my time EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

From my time EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

From my time EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

From my time EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

From my time EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 19 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 19 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Molly Prewett-Weasley

Molly Prewett-Weasley

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
Arthur Weasley
Gideon Fabian Prewett

▽ Avatar :
Rose Leslie

»
» Kedd 27 Aug. - 23:32


Griffendél Molly



1965


Drága, Naplóm!
Dyddiadur, Anwylaf!

Már alig várom, az iskola kezdést, hogy újra találkozhassam a lányokkal.
yn weddol ddiddorol (meglehetősen érdekes) tényről számolt be nekem Rose, ami után szeretnék jobban utána járni. Nem nagy ügy, de ha igaz a hír Lucas Tomsonnak tetszem. A Londoni bevásárlást hamarosan a nyakunkon lesz és Apa visz el minket. Gideon egy új seprűt szeretne, mert a tavalyi már nem annyira menő. Kapva kaptam a lehetőségen, így már enyém a Nimbus 1962-as seprű. Örülnék egy szép új talárnak egy olyannak, amely ujjain szép kelta kötésminták futnak körbe.
Lucy is írt egy levelet, ahol értesített engem, hogy megszületett a kishúga. Tudod, mindig is vágytam egy kis testvérre. Jó a legkisebbnek lenni, de mennyivel másabb a középső testvér szerepébe bújni. Ez a szekér elment.
Ignatiusszal a kirándulás, nagyszerűen sikerült, amikor a Brecon Beaconsben piknikezhetek vele és sétálhatok a gyönyörű kilátást adó hegyhátakon egyszerűen mennyei érzés volt. Finom tonhalas szendvicseket készítettem a kirándulásra és még két hatalmas szelet sajttortát is bekészítettem a kosárba. Vadtájnak titulálta a nemzeti park dimbes-dombos vöröslő fűtenger domborzatát, melyet több helyen szabdaltak apró patakok, erek és  kis zúgók, melyek a völgyekben folyó patakokban gyűltek össze.
Azt hiszem a mai teadélután, amire hivatalos vagyok az a kiránduláshoz képest csak unalmasabb és elkeserítőbb lesz számomra. Sosem értettem, hogy miért kell az arisztokrácia krémjének hízelegni. Kalapot és kesztyűt húzni és álmosolyok mögé rejtve az érzéseinket az időjárásról és az éppen aktuális    számukra jótékonysági ügyről tereferélni és nem csinálni semmit. Tétlenkedni  továbbra is közben falatozni a teasüteményből.
Szégyenlem magam, hogy ilyen krémtársaságok közt kell lennem és hallgatnom, mert nem lehetek a vad ifjú hölgy, rossz szemmel néznének anyámra és a családomra. Minek gondolkodok? Én csak 14 éves vagyok. Tán,  megbántanám őket, hisz a legtöbbjük megkötött háztartásbeli nő. Anya mégis tagja e magasrangú keserű krémnek.



Vissza az elejére Go down

From my time

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Egyebek-