Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Trøllabundin EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Trøllabundin EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Trøllabundin EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Trøllabundin EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Trøllabundin EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Trøllabundin EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Trøllabundin EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Trøllabundin EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Trøllabundin EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 45 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 45 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Apolinariya Koldovstoretz

Apolinariya Koldovstoretz

C’est la vie
Törvényen kívüli
Megyünk illegalitásba
▽ Reagok :
12

»
» Szer. 6 Jan. - 1:50

Trøllabundin eri eg



eri eg



faroese - a vérmágia egyik alapnyelve. kihalt. ha lapoznék egyet, azt is megtudnám, mióta merült feledésbe ezen a szigeten, mikor adta át a helyét a sokkal hasznosabb ágaknak, mintha a fák egyetlen karral nyújtózhatnának a napfény felé, és ó jaj, de kár, a többinek biztosan nem jutna éltető, elszáradna, gyorsan vágjuk tövig őket, mentsük meg az egyetlen igazt.
Rosierék könyvtára tele van olyan kötetekkel, amelyek reszketnek, ha idegen tapintja a gerincüket - de lehet, hogy csupán tőlem tartanak a délutáni napfényben, amelynek mintha inkább hiánya rajzolna néhány egyszerű alakot a szemközti falakra, ahol még a léptem sem csap zajt. a kékszakállú nem ide rejtette az asszonyait, azokat már láttam a kertben, katonás rendben várták felirataik szerint a végső megítéltetést, ha az elsőn elbukni véltek, és átadták a széket nekem. még nem tudom, mit gondoljak róluk: a gyengéről és az öngyilkosról, úgy főleg, hogy szót egyik sem emel egyetlen megmaradt naplóban, idézetben, kéznyomatban a ház falán, mint pernye, elszállingózott a létük a kéményen, és ha nem rám hullottak volna, párhuzamot is vonhatnék egy másik úttal, amit más elődeim koporsói tettek számomra járhatóvá. sóhajtok egyet, és ösztönösen megdörzsölöm a karjaimat: de itt nincs hideg, csak a színek azok, és csak a hajam az, amely megbontja uralmukat.

a polcokra zárt tudást mára nem háborgatom tovább: a nagy, de barátságos, illő nyomorból ebbe az aranyozott kis kosárba csöppentem, és áldhatnám a szerencsémet, ha épp olyan természet volnék, boldog a drága festmények erezetes felületétől, a puha szőnyegektől, amelyeken meglátszanak a hajszálaim, és az ujjnyomokért a combomon, gyűrűért az ujjamon, ételért a gyomromban - de vágyom valamire mégis, ami megnyugtat, nem futok többé, nem bámulok kirakatokat csak azért, hogy lássam, ki áll mögöttem. aki ilyen sokáig menekül, nem pihenhet, ha ajándékba kapja sem.
elpakolom inkább magam után az olvasottakat: bár itt manó jár, az végzi ezeket a feladatokat, még időbe telik, hogy engedjem, kiszolgáljanak. milyen ostobaság, mintha nem volna ép a kezem-lábam, mi ez a tíz perc, mi volna akár egy óra, Ewan egyelőre nem avatott a magánéletébe, ha az ágyába mégis, és nem kérhetem a nap minden üres pillanatában, hogy szeretkezzünk újra meg újra, mindegy nekem, épp melyik helyiségben, az asztal sem kényelmetlenebb az ajtófélfánál, korlátnál. mosolygok rajtad, azaz, rajtunk, Ewan, ha legilimentor volnál, szégyellnéd az ajánlkozásom, igaz?

a legfelső polcot nem érném el, ha nem nyújtanám meg a magasságom erre az időre - anyám rögtön környékezne, hogy miért nem élek állandóan a képességem előnyeivel, de azt megszokja az ember, nem lehet mindig üldözni valamit, céltalanul kell futni, mert maholnap arra ébred, elérte, és minek volt az egész? a régi arcom viselem, ez igaz, és azt nem tudjuk meg, rút volnék-e, mert sosem voltam az, éltem is vele, ahogy most a lehetőséggel, hogy ne szoruljak lépcsőre vagy segítő kézre.
nem veszem észre a nem is látogatót - mindketten elemünkben vagyunk.
Vissza az elejére Go down

Yves McGonagall kedveli

Apolinariya Koldovstoretz nem kedveli


I solemnly swear
I am up to no good

Ewan Rosier

Ewan Rosier

C’est la vie
Belsõ Kör
Voldemort legfõbb halálfalói
▽ Reagok :
7
▽ Avatar :
Michael Fassbender

»
» Szer. 6 Jan. - 4:56
Kényelmesen hátradőlök a székemben, miközben figyelem, hogy a lepecsételt pergamenhalom negyedszer is visszarepül a FELÜLVIZSGÁLATRA dobozba az elmúlt két évben. Szinte már csak szórakozásból olvasom el a kentaurok nevében benyújtott törvényeket, jogi követeléseket, melyeket soha nem fogunk átengedni. Az a meghallgatás, amin három éve részt vettem a Wizengamotban, a gyakorlatban évtizedekre befagyasztotta a témát- nem mintha bármit kapnának azok a mocskos félállatok a varázslóktól, amíg én hivatalban vagyok. Majd ha végre képesek lesznek normális választ adni a Nagyúrnak arról, hogy kinek az oldalán állnak, és nem nyilakkal a testében küldik vissza a hírnökét, mint annak idején, tíz évvel ezelőtt.
A szimpátia legkisebb jele nélkül bontom fel valami számomra teljesen ismeretlen boszorkányocska levelét, akinek a férjét vérfarkas marta meg, amit a Szent Mungó le is jelentett a Minisztériumnak, aki továbbította ezt a munkáltatója felé. Mármint, a volt munkáltatója felé, természetesen. Meggyűröm a papírt (kinek van képe papírra írni hivatalos levelet?), enyhe haragot érzek, ahogy a nő taglalja, mennyire megnehezíti ez az életüket, és hogy kéri, segítsünk állásban maradni neki. Dühítő a nő ostobasága; felfoghatná, hogy a férje meghalt embernek lenni, bármennyire hasonlít még rá külsőre. Ha igazán a férje érdekeit nézné, végezne vele álmában. Jobban járna mindenki.
A levélkosárba lököm a levelet, de nem kezdek bele a következő dokumentumba, ami valami bonyolult vélajogi kérdésbe kezd bele, és amihez fel kell ütni néhány jogi könyvet, szerződést, hogy legyen mire hivatkozni, amikor visszautasítom ezt a kérésüket is. Így is több, mint két órával tovább maradtam bent, úgyhogy nem állok ennek neki- leveszem a talárt a fogasról, kellemes estét kívánok a titkárnak, és a kandallók felé indulok.
A fáradtságom ellenére udvarias mosollyal köszöntöm a szembejövő tisztviselőket, rangjukhoz és ismeretségükhöz méltó megszólítással. Nem egy aranyvérű is van közöttük, és bármennyire praktikus, hogy alig ismerek valakit névről, kissé bosszant, hogy én sem tudom, ki lehet közülük a mi emberünk. Nem is feladatom persze tudni; az én egyetlen feladatom itt, hogy továbbra is a megfelelő, ellenséges szinten tartsam a varázslények, szörnyek kapcsolatát a Mágiaügyi Minisztériummal, elég elégedetlenséget generáljak hozzá, elég nehéz helyzetbe hozzam őket hozzá, hogy olcsó és feláldozható katonákat adjanak nekünk. A munka neheze nem is ez lesz, hanem megteremteni, valódi helyükre tenni őket, amikor a Nagyúr győzelmet arat.

Leporolom magam a zöld lángokból kilépve, ahogy a házba, és beszívom az ősi levegőt. A gyerekeim mind a Roxfortban vannak, de az otthonos őszi illatba belevegyül az a valami, az a tudat, hogy a nő, az új menyasszonyom, a házban van. Nem lát senki, mégis mosolygok, ahogy egy házimanó elém jön, elveszi a táskám és a kabátom, és kérdésemre tájékoztat: Apollinariya a könyvtárban van.
Furcsa, átlagos érzéseket érzek, ahogy végigsétálok a házon. Nem érzek kötelességeket, nem feladatként élem meg, hogy beszélnem kell a feleségemmel, mint régen. Várom vele a találkozást, pedig nincs semmi tervem vele mára, semmi olyasmi, ami elütne az átlagtól. Csak egy vacsora, mielőtt szeretkezünk a szobámban, ezt követően megbeszélünk néhány jövőbeli tervet. Maga a szeretkezés is egészen máshogy jelenik meg fejben, nem akként a veszélyes kötelességként, melyet teljesítenem kell, hogy gyermekeim, utódaim szülessenek. Évtizedek teltek el azóta, hogy vártam az együttlétet.
Ahogy belépek, megdermedek a váratlan képre, ahogy a nő magassága megnyúlik, hogy felérjen egy magas polcot. Hosszú másodpercekig állok csendben, értetlen arckifejezéssel, nem értem, hogy ezt hogyan csinálta pontosan. Csak egy másodpercig merül fel bennem, hogy talán nem ember; utána nézettem a családjának, és amúgy sem tudok egy humanoid varázslényről, ami ilyesmit csinál. Még mindig kissé bizalmatlanul szólítom meg, ahogy közelebb lépek, de magamban már eldöntöttem, hogy valószínű nincs jelentősége az egésznek. A Szovjetunióban sok varázslat máshogyan történik.
- Ezt hogy csináltad?- megérintem, súrolom az elméjét a sajátommal, hogy a hazugság potenciális nyomait keressem, miközben közelebb lépek. Nem kételkedem benne igazán, ez inkább amolyan ösztönös reakció, felszínes kapcsolat, amit ösztönösen kell okklumentorok közelében visszafognom, azonban tudom, hogy ő nem az. Valószínű nem tennék erőfeszítést, ha nem lenne ennyire könnyű magától ez a tett; a nő úgysem hazudna nekem. Azok közé tartozik, akikben megbízhatok.
Vissza az elejére Go down

Apolinariya Koldovstoretz kedveli


I solemnly swear
I am up to no good

Apolinariya Koldovstoretz

Apolinariya Koldovstoretz

C’est la vie
Törvényen kívüli
Megyünk illegalitásba
▽ Reagok :
12

»
» Szer. 6 Jan. - 22:28

Trøllabundin eri eg



eri eg



- micsodát? - könnyen felismerem Ewan hangját, és azután az előadás után, amelyben felsorolta, mi védi a házát és birtokát, nem sok esélyét látom, hogy bárki más szólítana ezen a regiszteren. Ewan azonban nem fogja felismerni a kérdést, és mintha szentségtörést követtem volna el a szeme láttára, néz gyanakvóan, közelebb sem lépve. az orosz nem barátságos, kellemes nyelv, és erre emlékeztet a gesztus is, amivel belép a fejembe.
- ...nálatok nem vannak metamorfmágusok? - talán annyira megszoktam az új helyzetem, hogy szinte otthon érzem magam: annyira egészen biztosan, hogy belakjam a teret, és eszembe se jusson, milyen sokk annak, aki nem látott hasonlót sem. milyen nevetséges - szélesen elmosolyodom, olyan lettem, mint egy gyerek, egysíkú, énközpontú. a magas lóról azonban hamar leszállít a nyelvtudásom, és a félelem: egyértelműek voltak a szerződés feltételei, de most felboríthattam mégis.

nem ő volna az első, aki idegenkedik tőle, de az idősebb fiú kritikája épp az volt, hogy Ewan új gyermekekre vágyik, akik tökéletesebbek elődeiknél, és Ewan arra is ügyel, hogyan teszi reggeli közben villáját a tányérra: értékelheti mindezt pozitívan és negatívan is, függően attól, mennyire szovjet - otthon senki nem vágyott ilyen rokonságra, bőven elég már a koldovstoretz szó is, hogy jobb legyen nélkülünk eseményt szervezni, kinek hiányzik még egy kis megfigyelés, még egy kis probléma következményei..
hasznosnak természetesen hasznos, de egy történelmileg nem terhelt méh mindig jobb, mint egy járatlan út.
- jutott eszembe sem, okoz gondot. - a tőle kapott ruhákban - amelyek az előző feleségek tulajdonából kerülhetett ki, de sem őket, sem engem nem zavar, az ilyen szentimentalizmus felesleges időtöltés - gyereknek tűnök, akit elcsíptek a tilosban. farkasszemet nézünk, amíg az elmémben matat: ebben sem ő az első, és akkor sem tehetnék ellene semmit, ha próbálnék, sosem volt tehetségem a legilimenciához, csak ahhoz, hogy magamra vonjam az ilyen módon feltett kérdéseket a szívességek után, a pártközpontban. talán sem Ewan, sem én nem léptünk teljesen őszintén ebbe az egészbe, és mindketten csodálkozunk, minek megmagyarázni a légzést, pislogást, mi sem adja magát jobban.
- tudok dolgokat, használom erre főleg. az arcom változott nem, csak ha muszáj. de tudtam nem, hogy vagy legilimentor.. nézheted meg, mondok-e igazat most.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Ewan Rosier

Ewan Rosier

C’est la vie
Belsõ Kör
Voldemort legfõbb halálfalói
▽ Reagok :
7
▽ Avatar :
Michael Fassbender

»
» Csüt. 7 Jan. - 5:59
Nem értem meg az orosz kérdést, de hosszan a nőre nézek. Soha nem gondoltam, hogy azután, hogy ismerem a nyelvek királyát, a mágia nyelvét, illetve elsajátítottam a mágiafejlesztéshez szükséges szinten a latint és az arabot, meg akarok tanulni majd bármilyen nyelven, úgyhogy furcsa ötletként merült fel bennem, hogy elgondolkoztam rajta: megtanulok Apol anyanyelvén. Az, hogy ilyen gesztust akarok tenni a kedvéért, már önmagában jelzi, hogy a nő sokat jelent számomra.
Felvonom a szemöldököm, ahogy a metamorfmágiát említette. A genetikai mágia ezen formája csak felszínesen ismert számomra, és amikor úgy gondoltam, hogy néhány halálfalóban láttam a teljes potenciálját, érdektelennek nyilvánítottam. Természetesen hasznos lehet az, hogy bármikor el lehet változtatni a külsőt, hogy valaki ura az arcvonásainak, de ezt megfelelő bűbájokkal és bájitalokkal könnyen lehet rekonstruálni adottság nélkül is. Az, hogy valaki ilyen mértékben képes lehet akarattal változtatni a testét, már önmagában lenyűgöző.
- Te... metamorfmágus vagy? Azt hittem, hogy az csak külső jegyekre, az arcra meg a hajra használható például.- felvillanyoz, izgalommal tölt el a gondolat, hogy a nő, akinek odaadtam a Rosierek ősi gyűrűjét, ilyen genetikai adottságot hordoz. Talán akkor is ezt érezném, ha azt az alacsonyabb szintet láttam volna a képesség tetőfokának, amit Warmar mutatott be nekem, mert minden adottság segíti a Rosier ház felemelkedését, de az, hogy Apol ráadásul sokkal magasabb szinten állhat a férfinál, akár a tudása, akár a genetikája miatt, még jobbá teszi ezt annál, amilyen volt.
Ahogy végignézek az orosz nőn, a tekintetem sokáig elidőzik a fiatal vonásokon. Nem tudom így, hogy a fiatalos külső, ami sok szempontból talán fiatalosabb a gyerekeiménél is, az a külső, amivel amúgy született volna. Nem is számít persze, hogy milyen arca lenne, ha nem élne az adottságaival, a vére lehetővé tette számára, hogy tökéletes legyen, örökre akár. A vére különleges, és ez rengeteg potenciált hordoz magában.
- Nem probléma, nem okoz gondot egyáltalán. Sőt... csak nem számítottam rá, hogy ilyesmi derülne ki. Miért okozna problémát?- kicsit értetlen vagyok, ahogy arról beszélünk, hogy ez a felfedezés bármilyen szempontból problémát okozhatna. A Rosiereknél a tehetség minden, csak probléma nem, de azt sem egészen értem, hogy kinek okozna problémát az, ha egy különleges, hátránnyal nem járó mágiát hordozna a vérében a menyasszonya. Bárhogy gondolkozom, ez a mágiatípus még társadalmi szempontból sem zavar senkit, mint a párszaszó, ami megijeszti a disznóvérűeket, bármilyen sok előnnyel jár.
Ahogy megemlíti, szinte azonnal visszavonulok a nő fejéből. Nem mentem mélyre, de meglep, hogy annak ellenére, hogy nem éreztem ellenállást, a nő kiszúrta, hogy figyelem az elméjét. Önkéntelenül is eszembe jut Avery lánya, aki, úgy tűnt, hasonló módon észrevette a Nagyúr valószínűleg jóval kevésbé finom kutakodását. Tudom, hogy ez nem azért van, mert Apol ismeri az okklumencia alapjait, mert akkor éreztem volna ellenállást is.
- Nem kell megnéznem... elnézést kell kérnem tőled. Nem akartam azt a hatást kelteni, hogy nem bízok benned.- közelebb lépek a nőhöz, elengedem egyelőre a témát, elengedem, ahogy az elméjét is elengedtem. Átölelem, és röviden, de szenvedélyesen megcsókolom. Azt hiszem, hogy különleges voltál számomra, már akkor, amikor az először megláttalak, és megbízok benned, jobban, mint bárkiben valaha. - Megbízok benned.
Végigsimítok a hátadon, nem foglalkoztat, hogy egy olyan nő ruháiban vagy, aki felé nem éreztem soha semmit, amikor újra megcsókollak. Azt viseled, amit a ház úrnőjének kell viselnie, és bármennyire is elégedetlenek vele néhányan ebből a családból, akkor is te leszel a Rosier ház új úrnője, te leszel az új gyerekeim anyja. A régiek kénytelenek lesznek megbarátkozni ezzel a gondolattal. Végigsimítok a testeden, a csípődet fogom meg két kézzel, amikor rád nézek. Nem akarok annyira a hosszú asztal két végén ülve beszélgetni veled a vacsoránál, aminek már érzem az illatát- azt akarom, hogy ott is mellettem ülj.
- Ez a képesség örökletes, ugye?
Vissza az elejére Go down

Apolinariya Koldovstoretz and Anathema Avery kedveli


I solemnly swear
I am up to no good

Apolinariya Koldovstoretz

Apolinariya Koldovstoretz

C’est la vie
Törvényen kívüli
Megyünk illegalitásba
▽ Reagok :
12

»
» Csüt. 7 Jan. - 22:05

Trøllabundin eri eg



eri eg



otthon minden létező alkalmat megragadtak, hogy elhitessék velünk, ez a létező világok legjobbika - A a köztes alkalmakat arra, hogy ezt cáfolja, továbbá test és tájidegen istenhitét említse: de azt soha, egy pillanatig senki nem igyekezett eloszlatni, hogy a metamorfmágia vagy a nagy kommunista sors, vagy isten különös csapása ebben az országban, ahol az ilyesmiből szívességek lesznek az állam érdekében, több akta az ember dossziéjában, és több lassan csukódó ajtó, lehetőség a feljelentésre. ami deviáns, azt lehet még jó célra használni, de teljesen belakni és kiszámítani nem, ennélfogva aztán örökké gyanús, beütni való szög, ebben a közegben felnőni pedig a körülmények ellenére természetessé tehette számomra a képességet, de örömtelivé aligha.

a hozzám eljutott történetek másról szóltak, mint Ewan gyanakvása: ott volt az az amerikai nő, akit utol kellett volna érnünk, aki légnemű tudott lenni, és akit papíron a hurrikánok elterelésére használtak, de közben nyilván kém, és majd egy napon győzedelmesen elássuk a hátsó kertben, pofával lefelé, de addig is igyekezzünk erre a szintre eljutni, mi az, hogy nem megy, mi az, hogy nem azonnal. azt hittem, az a nő ismert mindenki számára, és óhatatlanul bebizonyosodik, mennyire alkalmatlan vagyok hozzá képest, de ez a kételkedés évszaka, mínuszokat ígér a nevelésem.
- külső jegyekre, igen. magasság nem külső jegy? hittem azt, vagytok jobbak ebben. - mert hogy versenyezhetnék hurrikánokkal táncolókkal, gondoltam akkor, unottan néztem a papírokat, amiken valaki tintanyomokat hagyott, és meg sem kérdeztem A-t, igaz-e az egész, nyilván az, meg nyilván kit érdekel, az öt éves terv mindig messze elérhetetlen volt, akár létezhet is. hideg volt, a háború is, de ezek szerint Anglia sem érte utol a nagyobb testvérét, ami ezt a képességet, illetve a kihasználását illeti.
- szoktam meg, hogy ami más, figyelik jobban.. de ti nem figyeltek azt. mindig furcsa, ha más nektek pozitív, kérnek érte szívességet nem. ismersz senkit nem, aki ilyen? - külső jegyeket említett, de ugyan hogy ne tartozna abba a test teljes felülete? kővé nem tudnék változni, ez igaz, de miért ne lehetnék magasabb, férfi, vagy öregebb? a kollégáim szomorúak volnának - és nagyon halottak, ha itt volnának - ha elmondhatnám, máshol tisztelnék őket azért, mert olyanok, amilyenek.
de kétlem, hogy ez az ország ne használná a polgárait, ha nem is ütközőállama épp semminek - az ilyesmit mindig megfizetik mindenhol, legfeljebb többel, mint egy zsák krumpli.

- vagy bolond, ha bízol. várom nem, hogy bízz könnyen, nézheted meg, nem vagy te első benne. - az okklumenciát érthetően olyan távol tartották tőlünk, még A-tól is, hogy Brezsnyev kézcsókja is reálisabb cél volt nála, erre tartottak külön apparátust, annak összetétele szintén titok volt, büntetéssel kecsegtető minden kérdés, ami elhangzik róla.
Ewan nem tűnik dühösnek, holott tudhatná, hogy nincs eszközöm vitatkozni vele, és különösebb okom sem. ki vitatkozik csak a vita kedvéért?
- tudok sok mindent ezzel, akarod látni? ha ismersz senkit, lesz érdekes, mert akkor ti tudtok nem ilyet. - viszonzom a csókját, amit az tesz kellemessé, hogy sosem fogom tudni eldönteni, a jövőt öleli-e, amit a révemen szerezhet, vagy tényleg vágyat érez. nem mintha bántaná az önérzetemet, szeretném, ha szeretnének: ha nem így volna, megváltam volna attól az arcomtól, amelyet szeretett valaki, talán valaha.
- tudom úgy, hogy igen. mindig nem, de van rá esély jó. de nem bűn nálatok esküvő előtt gyerek...?
Vissza az elejére Go down

Ewan Rosier kedveli


I solemnly swear
I am up to no good

Ewan Rosier

Ewan Rosier

C’est la vie
Belsõ Kör
Voldemort legfõbb halálfalói
▽ Reagok :
7
▽ Avatar :
Michael Fassbender

»
» Szomb. 9 Jan. - 5:38
Elmosolyodok, ahogy rájövök, valóban ostobaságot, pontatlanságot mondtam, rosszul fogalmaztam meg a külsőt. A megfogalmazás persze azt is sejteti velem, hogy valóban ennyire természetes lehet a metamorfmágia Apollinariya számára, tényleg ennyire magától értetődőek a képességek számára, és a mágia itthoni, általam ismert művelői tényleg ennyire alulképzettek. Persze, miért is ne lennének? A varázserőnek szinte semmi jelentősége nincs a társadalmunknak, az én munkám még egy kvibli is el tudná végezni, ha meglennének benne a megfelelő képességek. Az, hogy máshol a túlélés eszköze a mágia, sokat változtat a varázslók erején- mi már ott tartunk, hogy Dumbledore a lehető legbutább szintre süllyesztette a mágiaoktatást a Roxfortban. A gyerekeim még a mérgeket sem ismernék meg tisztességesen ízről, ha azon az idiótán múlna.
- Nálunk a különlegességet annyira nem nézik a társadalomban. „Mindenki tökéletes.”- érzem az undort, ahogy kimondom ezt az ostobaságot, ami, hallom, egyre szélesebb körben terjed el a Roxfortban, ahol nem különböztetik meg a tehetségtelen idiótát az igazi értéktől. Mindig teljesen érthetetlen volt ez számomra, nem tudom elképzelni, hogy hogyan gondolhatják, hogy egy olyan varázslónak vagy boszorkánynak, aki semmiben nem jó, érdemes léteznie. - Azt hiszem, értem, miért rejtetted el a tehetséged. Ott, ahonnan jöttél, a társadalom még értékesnek tekinti a mágikus tudást.- talán furcsa lehet számodra, hogy a Szovjetunióban pozitívumot találok, és valóban, a végső céljaik és a működésük általában hihetetlen ostobaságokra épült fel, de kár elvitatni, hogy rengeteg pozitív dolgot megtartottak. Ha Dumbledoret sokáig hagyjuk a Roxfort élén, könnyen meglehet, hogy nemsokára mérföldeket fognak a mi varázslóinkra verni.
Kicsit meglepetten, magamon elgondolkozva gondolom végig, hogy pontosan mit is mondtam Apolnak. Soha, senkiben nem bíztam meg, és talán benned sem kellene. Talán végre valakinek sikerült manipulálnia azzal, hogy talált egy módot, hogy eltépje azokat az átkozott láncokat, és szinte észre sem vettem, hogy más láncokba kerültem. Alig érzek rá késztetést, hogy bármiben hazudjak, márpedig soha nem mondtam igazat. Furcsa így rád nézni, és nem is tudok mit mondani azonnal. Azt hiszem, hogy tényleg bolond vagyok- szinte csak elköszönésként szúrom a gondolatfoszlányt az elméd szélének, de nem hatolok be.
- Rendben, mindenképpen szeretnék egy bemutatót. Fent.- hosszan rád nézek, még egyszer végigsimítok rajtad, azután a lépcsőhöz indulok, egyértelműen rád pillantva, kérve, hogy kövess. Még mindig azon gondolkozok, hogy ostoba vagyok-e: kényelmes megbízni valakiben, rábízni valakire a terheim egy részét, valaki mellett elengedni magamat, de talán ámítom magam. Még ha Apol a társam is lesz, ahogy a gyűrű, amit adtam neki, ígér neki, soha nem helyeztem túl sok bizalmat senkibe, és mindig azt láttam a legeredményesebbnek, ha én magam intéztem el azt, amit el kellett intézni.
Hosszan gondolkozok a házasságon kívüli gyermek lehetőségén, miközben nyugtázom, hogy a képesség valóban örökletes. Őszintén szólva a legkevésbé sem zavarna az egész, már rég felülemelkedtem a felszínes dolgokon, szokásokon, számomra mindig a varázserő számít, a tehetség elsősorban, de ahogy kinyitom az ajtót, rád nézek. Őszintén szólva, nincs az egészben nagy erkölcsi dilemma.
- Nem akarok sokáig várni az esküvővel.- bezárom magunk után az ajtót megszokásból, de senki nem jönne be ide amúgy sem. Kíváncsi vagyok, hogy mit szólsz ahhoz, amit említettem; legutóbb azt ígértem, hogy akkor térünk vissza erre, ha a vörös férgeket, akik a nyomodba eredtek, kitakarítjuk, és biztonságosan használhatod a nevedet, de nem hiszem, hogy érdemes várni. Mellettem érinthetetlen lennél, és különben is, már elkezdtem gondoskodni róluk. Csak idő kérdése.
Ahogy végignézek rajtad, megpróbálom meggyőzni magam róla, hogy nem vagyok ostoba, hogy bízok benned. Végül is, te is bízol bennem: bármikor a fejedbe nézhetnék, és nem tudnál kizárni, eladhatnálak, kidobhatnálak vagy megölhetnélek, és semmit nem tehetnél. Rám vagy utalva. Persze, tudod talán már, hogy a kezedben vagyok más szempontból. Beszívom a levegőt, ahogy végignézek rajtad, és hosszan bent tartom- egy hosszú élet harcát, munkáját adtam a kezedbe, de most, ebben a pillanatban nem bánom. Úgy érzem, hogy megint élek. Te pedig az enyém vagy.
- Akkor kezdheted is. Vetkőzz le!- halványan látszik a mosoly a szám sarkában, érzem, hogy felgyorsul a szívverésem, de elmarad a régi ismerős, görcsös érzés.
Vissza az elejére Go down

Apolinariya Koldovstoretz kedveli


I solemnly swear
I am up to no good

Apolinariya Koldovstoretz

Apolinariya Koldovstoretz

C’est la vie
Törvényen kívüli
Megyünk illegalitásba
▽ Reagok :
12

»
» Hétf. 11 Jan. - 8:51

Trøllabundin eri eg



eri eg



ha mindenki tökéletes, senki sem az. ezt Ewan valamiért nem érti, csak a mondatban rejlő szomorú kitaszítottságot, talán ezért próbál pont olyan lenni, mint mindenki más, hiszen mindenki tökéletessé vágyik, mindenki egyszerre kíván kitűnni és beiilleni, krediteket elkérni minden társadalmi helyzetekből.. itt mindenki tökéletes, otthon senki sem. nem is jöttem olyan messzire tulajdonképpen.
kíváncsi voltam a gondolataira, eleinte, de ha meg is leptek, most inkább biztonságos közönybe ringatnak, nem mások, mint bárki, akit megismertem, nem formabontó, ahhoz a lánglelkűséghez nagyon is kistányérból vacsorázás, bárki megveheti, bárkinek lehet, bárki lehet. talán azért beszél így nekem, mert nem akarja, hogy féljek, holott jobban szeretnék félni, látni a férfit, aki mellől kettő is szép, egyengödörbe került, talán szeretnék rettegni is, ezt meglátjuk még. milyen.. hétfő vagyunk.
- rejtem el nem, felejtem el van. van belőle kenyér, igen, de van belőle inkább baj. - a nyelvi akadályokon átbukdácsolva mintha nem értenéd, amit mondtam: nincs mit elrejteni, az ember a létezésével mindig kifejez valamit, és annak a létezésnek része ez a tulajdonság is.
jóleső borzongás fut a gerincemen, a nyakamon, felszikrázik bennem egy kis felismerés: hiszen te szeretsz engem, azaz, azt szereted, akivé tehetlek, és amit adhatok. ha valamikor, most lenne a pillanat, hogy rettegjek, de legfeljebb aggódhatok, milyen könnyen elestél, holott nem is akartam a háborút, engedelmes vagyok és hasznos.
- vagy te első, aki szereti ezt. ismertem, aki csodálta, volt belőle munkája, vagy te, aki birtokolni akar. - az emberek birtoklása bizonyára beteges, és még a te felhalmozott könyvtárad is egyetértene némely kötetében, de akkor sem lehetnél kedvesebb, ha itt, azonnal állampolgárságot adnál, és állítanád, nincs ki elől futni többet. erős szó a vágy, de vágytam rá, hogy szeress, azután, hogy.. hogy rájöttem, milyen az, és inkább megszöktem onnan, ahonnan nem remélhettem többet. kispolgári, hazafiatlan, röhejes.
elindulok mögötted, a lépteidnek nincs hangja a házban, mintha az direkt elnyelne mindent rajongásból. lapos a cipőm sarka: azt hittem, a nyugati nők mindig magasban vannak, mindig kívánatosak, mindig ajánlkoznak, hiszen idejük rengeteg, nem építik sem a szocializmust, sem a kommunizmust, legfeljebb a saját életüket.

- de bűn előtte terhesség is, nem? mondta manód, volt botrány valahol pont most. - bár ezen most csak mosolygok, háború van, és ezek szerint azt a családot annyira foglalkoztatta a lányuk megszégyenülése, hogy a személyzetig eljutott. a különbség közted és azok között, akiket az imént méltattál, hogy ők szívbaj nélkül kiházasították volna már a gyermekeiket, hiszen leánynak szülni dicsőség, asszonynak kötelesség, és te mégis milyen szentimentálisan jót akarsz a tisztesség felett, amelyet elvileg mindennél többre tartasz.

- "Uram, nem vagyok méltó, hogy hajlékomba jöjj, hanem csak egy szóval mondd, és meggyógyul az én lelkem." - könnyen levetkőzöm előtted, régebben bárki előtt: csak az arcom volt oltári szentség, csak azt nem engedtem leejteni a szentély szőnyegére, csak az vagyok igazán én, azt választotta valaki arra, hogy szeresse, az akarok lenni, akit szeretnek ebben az arcban. a ruháitok könnyű anyagból készülnek - talán mégis igaz a propaganda a hanyatló nyugat szexualitásának ópiumáról.
látom, hogy kétségeid vannak, és nem értem, miért. rossz vagyok, de használható, és mégis tartasz tőlem.
először a lányod leszek, illetve az, amire felületesen emlékszem belőle: a barna, meleg haja, éles arcélei, és amilyennek a testét képzelem a szigorú anyagok alatt. aztán a saját gyermekkorom, amire részlegesen emlékszem belőle: alacsony vagyok, mindent elborító szeplők és gyerekmesékbe valóan sovány. és lehetek te: amire minden részletben emlékszem, az utolsó kis anyajegy a derekad felett, de akkor már magasabb leszek, férfi, mosolygok és később kígyószerű, pikkelyes, és ez már nincs messze tőlem.
Vissza az elejére Go down

Martin Nott and Ewan Rosier kedveli


I solemnly swear
I am up to no good

Ewan Rosier

Ewan Rosier

C’est la vie
Belsõ Kör
Voldemort legfõbb halálfalói
▽ Reagok :
7
▽ Avatar :
Michael Fassbender

»
» Csüt. 14 Jan. - 11:08
Ha a sárvérűeken múlik, könnyen lehet, hogy nemsokára itt is üldözni fogják Apolt a képességeiért. Ha ez a kór, ez a liberalizmusnak nevezett mocsok, melynek nevében a muglik kiválóikat ölték halomra az elmúlt évszázadokban, elterjedhet, és a senkiháziak jutnak majd hatalomra, mindenkit üldözni fognak, aki kicsit is több annál a semminél, annál rothadásnál, amit ők képviselnek. Bármennyire nagy hatalomra tesznek szert, a senkik mindig félik és irigylik a szépséget és a kiválóságot.
Bólintok, megérintem az arcod. Nem meglepő, hogy eszköznek tekintettek csak. Valamit birtokolsz, ami azoknak a hitvány embereknek soha nem lehetett, úgyhogy természetes, hogy le akartak alacsonyítani, még ha nem is akarták eldobni azt a tehetséget, amit ők soha nem pótolhattak volna. Ha többre értékeltek volna, talán még mindig az övék lehetnél. Így fog az az undorító birodalom elrohadni a következő évtizedekben: kivetik magukból a kiválóságot.

- A házasság előtti terhesség valóban nem szokott szerencsés lenni, bár ezt főleg a fiatalokon kérik számon.- talán néhány vénasszony megszólna engem egy-két hitványabb család szalonjában, ha pragmatikus okokból nem várnám meg a házasságot, de őszintén szólva ez a legkevesebb. Minél előbb akarom azt a gyereket, az esküvőt pedig a leghosszabb éjszakán kell megtartanunk a családom hagyományai szerint, úgyhogy hónapokat hagynánk ki. Ennyi kellemetlenséget bármikor vállalok.
Meglepődök az idézeten, amit rögtön beazonosítok a mugli Biblia soraiként, és amit tökéletesen mondasz ki. Nem vártam ezt. Talán még jobban meglepődök rajta, ahogy a képesség formálni kezd, és ahogy figyellek, egészen biztos vagyok benne, hogy amit a metamorfmágiáról eddig tudtam, teljesen hibás.
Felismerném, hogy nem Nesta vagy, de valószínű csak az lehet az oka, hogy már láttam őt meztelenül, az egyik próbája során- a gyerekeim tesztelésénél általában igyekszem a lehető legkellemetlenebb szituációkat előidézni. Az arca tökéletes, csak a testén veszem észre azokat az apróságokat, amiből gyanús lenne. Lenyűgözve nézem aztán azt az alakváltást, amivel megfiatalodsz, olyan természetességgel, amiért rengetegen ölnék családjuk fele vagyonát bármibe. Csodálva nézek végig rajtad, tényleg egybeolvad veled a mágia. És persze, lenyűgözve nézek az újabb alakváltásodra, ami ezúttal tökéletes- engem már volt szerencséd megnézni.
- A hangot is le tudod másolni?- érdeklődve várok a válaszodra, úgy érzem, hogy egészen különleges, amit benned találtam. Ki ne akarna az lenni, ami csak akar? Ki ne akarna úgy kinézni, úgy beszélni, akkor, amikor csak kedve tartja. Apol talán a legtökéletesebb, ami egy ember lehet. - A belsőd is változik?
Biztosan tudod, hogy miért kérdezem ezt, és reménykedek benne, hogy helyes az elméletem. Talán vérzékeny vagy, ami biztosan nem lenne jó kombináció a Rosierek örökletes szívbetegségével, ami egyre gyakrabban és gyakrabban, egyre korábban jön elő, de ha a gyerekeink örökölnék a képességeidet, nem kell többet félnie az utódaimnak. Nem kellene félni, lépéseket tenni, és reménykedni azért, hogy őket elkerülje majd az a betegség. Vajon a gyerekeim örökölték ezt?
Végignézek meztelen testemen, teszek egy lépést Apol felé, azután megállok, és a szemembe nézek. Mindig a tökéletességet, a nagyságot csodáltam a legjobban, benned pedig ott van mindkettő. Sem a tökéletességet, sem a nagyságot nem vitathatja el tőled senki.
 - Mutass még többet, kérlek!- vágyakozva nézek rád. A mostani tested, a saját testem nem vonz, de te igen, vonz engem, hogy milyen gyönyörűen tökéletes vagy. És most már az enyém.
Vissza az elejére Go down

Apolinariya Koldovstoretz kedveli


I solemnly swear
I am up to no good

Apolinariya Koldovstoretz

Apolinariya Koldovstoretz

C’est la vie
Törvényen kívüli
Megyünk illegalitásba
▽ Reagok :
12

»
» Hétf. 18 Jan. - 14:28

Trøllabundin eri eg



eri eg



soha korábban nem akartam gyermekeket, még csak utálni sem utáltam őket: léteztek, tőlem függetlenül, nem volt dolgom velük a legkevesebb sem, más, hasznosabbal igen. asszonyul senkinek nem kellettem, a szerető az más, azt érti a testem, a birtoklást is, de talán ez sem más, birtokol és szeret valami, függ tőled, míg a tested belsejébe kapaszkodik a maga életéért. talán szeretném, ahogy embert teremtek, lenne örömöm a genezis önzőségében, és abban főleg, ahogy nézel rám közben.
- akarsz te botrány nagyot, Ewan, látom, amit látok.
az úgyis lesz majd, középkorú férfi és fiatal lány, és talán valóban igaza volt annak a jelentésnek, vizsgálatnak, és van apakomplexusom is, holott nem vagyok apátlan árva, verni sem vert éppen senki.

- Én vagyok a te Urad, Istened! - tudom, a pálcátlanság is lenyűgöz, ha kicsit tükör és füst is az, és persze a műsorszámot nem is láttad még. Felemelem a jelentéktelennek tűnő fadarabot, amellyel ti mennyivel jobban bántok, és mély sebet ejtek a tenyeremen-tenyereden. Percek telnek majd el, de térdre foglak kényszeríteni, sejtem már.
Igen, élek túl sok mindent, ha figyelek.! - feléd fordítom a tenyerem-tenyered, és mikor a cseppek lesietnének, megállnak a suttogásomra. Az erős, markáns férfihang mintha jobbak a kedvükre volna: felfelé folyik az összes, a plafonra cseppen, látom benne, hogy éhesen mosolygok rád, bele az arcodba. Annyira akarom, hogy akarj, hogy szégyentelen leszek, de szégyentelenül hasznos.
átalakulok, de még előbb megérintem az arcod a véres tenyeremmel-tenyereddel, ott tartva leszek magasabb, fehérebb, embertelenebb. mikor elemelem, elérhetem, hogy megfagyjon a bőrödön, és számodra ez még csodálatos hatalom, bizonyára irigylendő, de csak mert nem ismered a korlátait. okos ember vagy, Ewan, rá fogsz jönni, és akkor többé nem ragadsz magadhoz, de előbb biztosan elégedett leszel még velem.
- vagy kíváncsi mire? - míg eszemnél vagyok, behegesztem a sebet, ha nehézkesen megy is. talán arra kellene kérjelek, ezúttal te ronts rám, biztosan mindig olyan asszonyt kívántál, amelynek teste ellenáll, rugalmasan fogad magába, mint tészta az ujjakat.
- tessék, szúrj meg.- emelem a karjaimat, megint én vagyok az, de a kedveért pár évvel ezelőtt, ahogy talán akkor tűnhettem: rég nem emlékszem, mi volt az eredeti, de amíg nem ütöttem el túlságig a családomtól, nem érdekeltem senkit. - akarod látni, éltem túl hogy.
Vissza az elejére Go down

Ewan Rosier kedveli


I solemnly swear
I am up to no good

Ewan Rosier

Ewan Rosier

C’est la vie
Belsõ Kör
Voldemort legfõbb halálfalói
▽ Reagok :
7
▽ Avatar :
Michael Fassbender

»
» Vas. 24 Jan. - 0:16
18+

- Ha botrány lesz, botrány lesz. Most már más prioritásaim vannak.- nem aggódok annyira; valóban nincs miért aggódnom: a Nagyúr leghűségesebbjei közé tartozok, magas rangú minisztériumi tisztviselő vagyok, a családom vitathatatlan feje évtizedek óta. Felette állok néhány unatkozó vénasszony szalonjánál, ahol kibeszélnének majd, ha csak öt-hat hónappal a házasság után jönne a gyerek. A házasság is botrány lesz, a harmadik, négy gyerek után, egy olyan fiatal külsejű nővel, aki akár az ikreim kortársa is lehetne.
Lenyűgöz a hangváltozás, a rengeteg potenciál, amit ez a mágiaág rejthet, és nem csak az, ami a véredben rejlik. Hihetetlen, hogy az ember milyen sok mindenre képes akár pálca nélkül is, ettől a szinte pótolhatatlan szervtől megfosztva is képes átsugározni a mágiáját a világra. Nem volt kétségem persze afelől, hogy csak a génjeidet akarom-e, de ha lettek volna, mostanra azok is tovaszállnak.
Teszek egy tétova lépést, hogy megállítsalak, ahogy megvágod magad, de ahogy a vér elkezd lefolyni, majd életre kel, egyre inkább ámulva nézem, követem az útját. Nem is értem egészen, hogy mit csinálsz, pontosan mi ez, de az irányításod a vér felett túl tiszta ahhoz, hogy pálcanélküli mágia legyen. Talán ahhoz is túl aprólékos, hogy pálcás. Gondolkozok a válaszon, csak az térít magamhoz, ahogy a kéz, a saját véres kezem, megérinti az arcomat.
Végignézek a fiatal testen, az összes vonulatot követem, miközben beheged a sebed. Csodálatos látvány vagy, különösen azt figyelembe véve, hogy a mágia hozott létre, az teremtett, az adta neked ezt az alakot. Szinte meg sem hallom a kérést, hogy megszúrjalak- látni akarom, hogy hogyan élted túl, hogy mire vagy még képes, de még jobban akarom érezni, hogy az enyém vagy. Hogy birtokollak. Szinte finoman karollak körbe.
- Akarom... de most mást akarok.- megcsókollak, durván, közben megragadom a feneked mindkét kezemmel, lépésben kényszerítelek hátra az ágyig, ahová durván lelöklek, mielőtt két vállad mellé tenyerelve föléd kerekedek, újra megcsókollak, neked nyomom magam a nadrágon keresztül. Nem hagyom abba a csókokat.
Hosszú idő telt el tőle, hogy őszintén át mertem adni magamat bármilyen szenvedélynek, miután a Rosierek átka, az az átkozott szív gyengébbé vált. Most magabiztos vagyok, ahogy neked nyomom magam, ahogy csókollak, nem félek annyira a szívem kimaradásától. Megragadom az egyik csuklód, erősen, talán nyomot hagyva szorítom, miközben melléd kerülök, a másik kezemmel pedig a lábad közé nyúlok.
- Akarlak téged. Az enyém vagy.- szinte természetesnek érzem az utolsó szótaggal egyidejűleg betolni az ujjaimat a fiatal lányba. Az enyém vagy tizenévesen, az enyém vagy felnőttként, az enyém vagy minden alakodban. Durván a birtokomba veszlek, élvezem, hogy megtehetem, hogy soha nem foglak semmilyen formában elereszteni. Tökéletes vagy, és csak az enyém.
Vissza az elejére Go down

Apolinariya Koldovstoretz kedveli


I solemnly swear
I am up to no good

Apolinariya Koldovstoretz

Apolinariya Koldovstoretz

C’est la vie
Törvényen kívüli
Megyünk illegalitásba
▽ Reagok :
12

»
» Szer. 27 Jan. - 19:50

Trøllabundin eri eg



eri eg



+18!
öntelt leszek és elégedett: soha nem bámult így senki, mintha értékes volnék, és ha ábrándoztam erről, siettek letörni a friss hajtásokat, alaposan megtaposni, dehogy érek bármit, dehogy vagyok önmagamért, testet öltött szívesség vagyok és hazaszeretet. nem voltam hiú, a szépség kölcsön volt, hiteltörlesztés. akarom, hogy tárgyiasíts, megbecsülj, úgy nézz rám, mintha szeretnél, mint hívek az istenükre.
- akarsz mit, Ewan? - mohó leszek és képzeletemben te esdeklő, lenyomom a vállaid, térdelj le elém, és higgy valakivé a valami helyett.. a lökésed után már tudom, mi következik. ami rothadás van bennem - imperialista, önző tőzeg a felszín alól kibukkanván, vörösen, mérgezően - ahhoz te most mind lángot fogsz tartani, és tovább eteted a fogyasztót. AKAROM, hogy imádkozz hozzám, AKAROK az istened lenni, AKAROM hinni, hogy az vagyok, akinek látsz.

mindig ott volt ő, engem nézett a keresztjéről, létezett benne egy világ, amely nem volt kíváncsi úgy rám, ahogy én őra, és A hátán az anyajegyek között rengeteg történet várta, hogy elmeséljék, az összeset birtokolni szerettem volna, de ott volt ez az isten, a jóságos, a kedves, és azzal nem lehetett egy asztalhoz ülni. féltékeny voltam a Jézusra? elloptam, amikor A megszökött, tönkre akartam tenni, de mielőtt megtehettem volna, leejtettem a lépcsőn: ott hevert csorba fejével, kezetlenül, és ha nem volnék csak pillanatokra heves, biztosan megsiratom. zsebre vágtam, és még jobban gyűlöltem, mert egy hülye, tiltott vallási szimbólum mondta meg nekem, hogy a legkevésbé sem vagyok jóságos, kedves, és lám, bárhogy szerettem, szerettek, engem itt lehetett hagyni, a kereszténységet nem.
ÉN akarom lenni a te Jézusod, a személyes, saját urad és istened: két kézzel ragadom meg a torkod, elfojtom a levegőd, a szemedbe bámulok, be akarok mászni oda, ahonnan az tör elő, minden létező gondolat akarok lenni és templomot akarok, rózsaüveget, zsoltárokat, könnyeket és lángoló szenvedélyt.. mindennél jobban esik a fájdalom, amit okozol. mindennél jobban esik érezni, hogy létezem.

- mutasd! mutasd, akarsz! - sírással vegyes könyörgés szakad fel belőlem - a nyálkahártya ellenáll a traumának, amelyet a körmeid, a markod ereje okoz, ki tudnálak lökni talán, ha megpróbálom, de nem ez a játék neve.
tiszta erőből megpofozlak a szabad balommal, és csak figyelem, milyen nyomok maradnak a tiszta vér bőrödön az imént után: levesszük a nadrágod, eltépjük az inged, minden másra nem marad idő és lélegzet, felülök rád és míg megbaszol, az arcod nézem, mint engem a Jézus, és most először hiszem, hogy sikerült valóban tönkretennem azt, ami nem hagyta, hogy valaki engem szeressen őszintén.
nem lehet messze az orgazmusod - kitágult szembogaraid, heves légzésed, a szíved irama erről árulkodik, és rátenyerelek a mellkasodra, mielőtt megint rosszul lehetnél, mormolom a szükségest, mert a félelmed, tested, sejtjeid is hozzám tartoznak, azoknak is szeretniük kell, azok is engedni fognak nekem és a vérmágiának, amiről nem hittem, hogy erre fogom használni. mintha a betegséged óraműként jelezte volna az érkezésem, mintha mindig ott lettem volna veled.
- bennem menj el! Ewan..!
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Ewan Rosier

Ewan Rosier

C’est la vie
Belsõ Kör
Voldemort legfõbb halálfalói
▽ Reagok :
7
▽ Avatar :
Michael Fassbender

»
» Hétf. 15 Feb. - 3:48
18+

A szexualitásom kapcsán sokszor eszembe jutott az a vicc, amit külföldön az angolokról mondott. Más nemzetek tagjai azt állítják, hogy nem vagyunk megfelelően érzelmesek, szenvedélyesek, és csak akkor nyúlunk a másik nem képviselőihez, ha az feltétlenül muszáj. Egyetlen alkalommal feküdtem le bárkivel egész életemben anélkül a szándék nélkül, hogy gyereket nemzzek, akkor is főleg azért, mert a társadalmi státuszom megtartásához szükség volt rá, kellemetlen lett volna azon a partin visszakozni. Mindig azt gondoltam, a szívem csak egy körülmény, és amúgy sem érdekel az életnek ez a része.
Élvezem, ahogy megütsz, élvezem, ahogy a fiatal test ellenáll nekem, mintha szűz lennél. Érzem, hogy felgyorsul a szívverésem, ahogy gyorsítok a kézmozdulataimon, és különösen hevessé válik, ahogy letéped, elszakítod az inget és a nadrágot, de nem törődök vele. Most a te kezedben vagyok, nem zavar, hogy a szívem talán feladja, nem próbálok lassítani.
- Akarlak... téged akarlak... csak az enyém vagy...- megérintem egy pillanatra a véres nyomot az arcomon, miközben rám ülsz. Megmarkolom a feneked, és gyors, heves mozdulatokkal kezdelek el magammá tenni téged. Hevesebbel, mint amit a szívem elbírhatna, de nem érdekel a tempó. Elfogadom, hogy a szívem esetleg feladja, ha még sikerül befejezni, nem is tudok más alternatívát elképzelni ezen a befejezésen kívül. Azzal, hogy talán most ültetem beléd az utódot, akit terveztünk, megbeszéltünk, még jobban motiválsz, hogy közeledjek a csúcs felé.
Belekarmolok a hátadba, felsóhajtok, ahogy elmúlik a fájdalom a mellkasomban, és egy pillanatra el is felejtem, hogy a szívemnek valaha baja volt. Erősen fogom a derekad, a másik kezemmel pedig megragadom a hajad, hátrarántom a fejed, hogy kifordult ívben legyél. Ahogy kidomborodnak tested vonulatai, néhány gyors rándulással beléd élvezek, de nem hagyom abba a mozgást, és neked sem hagyom, amíg meg nem érzem tested rándulásait, amivel jelzed, hogy te is elélveztél.
Kifulladva fekszek melléd, nem érdekel a meztelenségem, nem érdekel, hogy a szívem talán újra felgyorsul majd, csak melletted fekve nézek rád. Az enyém vagy, és az, hogy rövidesen talán ki fogod hordani a gyermekemet, a feleségem leszel, és a végsőkig segíteni fogsz engem és a Rosier házat, azt az érzést adja, hogy fiatal és halhatatlan vagyok. Hosszú másodpercekig tart, amíg levegőhöz jutok.
- Egy másik alkalommal szeretném látni, hogy mire vagy még képes.- magunkra húzom a takarót, és egy pillanatra eljátszom a gondolattal, hogy elalszok melletted. Még mindig különösen vonz az intim gondolat, hogy meztelenül alszunk egymás mellett a saját ágyunkban. Valamiért soha nem éreztem úgy, hogy bármelyik másik nővel, akivel együtt voltam, helyénvaló lenne. - Nektek... van valamilyen esküvői hagyományotok? Lassan el kell kezdenünk a tervezést.
Vissza az elejére Go down

Apolinariya Koldovstoretz kedveli


I solemnly swear
I am up to no good

Apolinariya Koldovstoretz

Apolinariya Koldovstoretz

C’est la vie
Törvényen kívüli
Megyünk illegalitásba
▽ Reagok :
12

»
» Vas. 28 Feb. - 19:12

Trøllabundin eri eg



eri eg



+18!
egyikünknek sincs szexuális kultúrája - baszunk, mint a vademberek, de nem volna helyénvaló udvariaskodni, mímelni jellemünk, amely visszaverődik a párnákról, a bőrödről, az enyémről, és a hangjainkból: játszhatjuk, hogy foglalkoztat más érdeke, de te és én önzők vagyunk, e hitünkben boldogok.
ezzel a szívvel nem lehettél a vágyak tárgya - bizonyára sovány, érdektelenségbe burkolózó, belül forrongó fiú voltál, dacosan ámultan nagy testek összeverődésén, aztán csak azért is megtermékenyítetted, akit kellett, és talán büszke is voltál, kicsit szerelmes magadba, mikor ikreid születtek, és értük nem volt nagy ár párszor meghalni férfiúi mivoltodban a nászágy felé menetelvén. milyen törékeny az önbecsülés, ha a biológia útját állja, lehunyja két szemét a magabiztosság a kétség előtt, és utálhattál vereséget szenvedni épp a leggyőzedelmesebb pillanataidban.

az én orgazmusaim rövidek, cseppet sem kifinomultak, visszhangzik bennük minden tudásom idegekről, testnedvekről, a képességemről, és valaki ízléséről, aki azért keresztény volt, jól szórakozott az őszinteségemen, de azért mindig helyet szorított a maga hitványságának az enyém mellett, nem akart magányos maradni ilyen társaságban. hallottam megannyi elméletet társnőimtől: azok a nyugati lányok és asszonyok kétféle orgazmusra is képesek, udvarlóik napokon át kényeztetik őket, és ahol szabad szeretni, szabad vágy tárgyának is lenni, beismerni, önbecsülésünk egyik lábában ott lüktet, kellünk valakinek. hittem és nem, a nyugati nők mindig paradoxon volt, ha léteznek is valahol, létezésüknek egy célja az, hogy a miénk nyomorultabb legyen, nem tudnak rólunk, ettől még nyomorultabbak vagyunk.

könnyű és gyors vagyok, épp neked való. te marok vagy, lüktető mellkas, megannyi el nem hált éjszaka: azokat is nekem fogom adni, még nem tudsz róla.
- vagyok képes mindenre, tudod. - és most el is hiszem, hogy igazat mondtam, épp legyőzhetetlen vagyok, beterít a hajam. sosem leszek öreg és szánható, és minden bűnöm emberi, minden bűnöm megbocsájtható. mosolygok halkan, feléd fordulok, mulattat, hogy a hagyományaimat keresed, pedig tudhatod, nincsenek, ami helyettük szolgálható, nem misztérium, csak a helye. por könyveken, amelyek hivatalosan nem léteznek, egy jégtömb a Tunguzkán, néhány csapat rénszarvas megsült teteme és néhány vérfolt a lepedőn. egyikre sem tartok igényt, az akarok lenni, akit együtt teremtünk, még a közös gyermekünk előtt.
- illik két tanúval pártházba menni, letudni, papírt csináltatni, meghízni. tiédek érdekesebbek.. miért leghosszabb éj? - persze, vannak hagyományok, melyeket megkereshetnénk az emlékezetben, talán odalent kötetek árulkodnának boldogan eme tudásról, de az az ország, az a nép nem létezik már, dicsőséges Szovjetunió létezik, gyönyörű és önző. a Rosierek leghosszabb éjszakája szólongat, játékot ígér, felfedezést, és velem neked is új lesz, főleg, ha már botrány övezi előre.
- mondtad nem, de.. lesz neve mi? akarsz életet neki milyet? - nem teszem hozzá, de én nem leszek az idősebb gyermekeid édesanyja is, ahogy az elődöm: de hiszen könnyű dolga volt, csecsemőket fogadott magához, de osztozunk a vágyban, hogy akarj bennünket, ebben biztos vagyok.
Vissza az elejére Go down

Ewan Rosier kedveli


I solemnly swear
I am up to no good

Ewan Rosier

Ewan Rosier

C’est la vie
Belsõ Kör
Voldemort legfõbb halálfalói
▽ Reagok :
7
▽ Avatar :
Michael Fassbender

»
» Vas. 28 Márc. - 0:04
Már tinédzserként sem érdekelt a szexualitás, később pedig az egész alig volt több egy erőpróbánál, valaminél, aminek voltak ugyan kellemes részei, de végeredményként olyan volt, mint feláldozni egy újabb kis darabot abból a meglehetősen véges életerőből, amivel elindultam ebben az életben. Soha nem akartam többet az egésztől, mint utódokat, olyan sokat, amennyit csak lehet, és amikor Aurora fogantatásánál majdnem meghaltam, tudtam, hogy ez az energia a végéhez közeledik. Akkor biztos voltam benne, hogy soha többé nem fogom csinálni.
Újszerű az érzés, a birtoklásvágy, a teljesség érzése, még mindig gyakorolom ezt érezni, ebben is kiteljesedni, ebben sem nyomoréknak és csonkának lenni, amikor benne vagyok a nőben, aki távolról, keletről jött ide, és akire úgy csaptam le, mint egy ragadozómadár a kő alól előbújó kígyóra, hogy a fészkembe szállítsam. Létezik persze egy-két kígyó, akik prédának tettetik magukat, és a fészekben felfalják a madarat- ebben a helyzetben fogalmam sincs, hogy melyik szerep juthatott nekem, de ezekben a pillanatokban mindig messzire engedem a gyanakvásom. Talán már teljesen elengedtem. Soha nem gondoltam, hogy újra repülhetek, egyszer lehetőséget kapok még arra, hogy megismerjem az életnek ezt az oldalát.
- Tudom.- kétféle ember állítja, hogy mindenre képes: az, aki semmire sem képes, és saját hiányosságának mértékei még előtte sem világosak, és az, aki igazat mond, aki nagyon jól tudja, hogy mindenre képes. Nem kétséges, hogy a nő melyik kategóriába tartozik, ahogy végigsimítok a combján, elnyúlok mellette az ágyon. Mindenre képes, mellette még én is úgy érzem, hogy mindenre képes vagyok. Nem láttam még embert, aki ennyire ura saját testének, a vérnek egyaránt, emellett eltörpül még a varázspálca merevsége is. Szinte ironikus, hogy a tökéletessége mellett egyetlen gyengesége létezik, azon területen, amiben idősebb lányom, legokosabb gyermekem is gyenge.
Elhúzom a számat, ahogy ismét szóba kerül a gyengék, érdemtelenek birodalma, az ország, ahol elpusztítják a kiválóságot, ahol megölték egy ősi család hagyományait. A vér, az erő, az intelligencia talán kizárólagossá teszik azt, ami megmaradt Apolban a Koldovstoretz vérvonalból, és könnyen lehet, hogy a tradícióik nem élik túl ezt az évszázadot. Talán a Sötét Nagyúr keze egyszer eléri azokat a hideg pusztákat, összetörik a középszerű senkik, politikusok hatalmát, és ismét visszahelyezik a hatalmukba azokat a nagy családokat, de azok az évek nagyon messze lehetnek még. Az Egyesült Királyság rövidesen a miénk lesz, de a Nagyúr valószínű nem próbál majd azonnal harcba vonulni Európa ellen, inkább diplomáciával hódít majd ott, ahol hajlanak az értelem szavára.
- A leghosszabb éj egy hagyomány, mágikus jelentősége volt az elmúlt évszázadokban. A túlvilág különlegesen közel van, bizonyos varázslatok különösen erősek voltak a múltban, és ezekkel erősítették meg még jobban a varázsló és a boszorkány kapcsolatát, leendő életét. A fő oka viszont a kígyókhoz kötődik- azt mondják a nagy, fehér könyvben, hogy a baziliszkusz, aki suttogott Rosiernek, az első nevesített ősömnek, kiemelve őt a varázslók közül, akarta, hogy a legsötétebb éjszakán házasodjanak össze a feleségével. Így részt tudott venni az esküvőn, a sötétben bújva láthatta a házasságkötést, de túl sötét volt hozzá, hogy a vendégek lássák őt, megöljék magukat azzal, hogy a szemébe nézzenek.- szinte mosolygok az egész történet végénél, ami annyira gyerekmese-szerű, hogy én magam is meséltem még altatóként Aurorának, aki annak ellenére hallgatta ezt a történetet kedves mosollyal, hogy látszólag már hallotta ezt valahonnan. Talán pont tőlem. Nem hiszem, hogy Apolnak ez a mese, ez a butácska hagyomány sokat jelent majd időpont szempontjából, de a legtöbb hagyomány féligazságokra épül. Ahogy Carvin rámutatott, talán volt egy rokon a násznépben, aki különösen ronda volt, és takarni kívánta a külsejét.
Elgondolkozok a néven, ami az elmúlt időszakban mindig magától talált meg. Most még nem tudom, hogy a fiam vagy lányom milyen nevet kapna, ezt a választ általában csak terhesség alatt tudtam megadni, sok esetben nem is találtam ki ezt a legvégső pillanatig. Evaint illetően nem is én találtam ki a nevet, a fiú pedig meglehetősen súlyos terhet kapott az anyjától, aki rólam nevezte el, igaz, legalább nem tökéletesen másolva a nevet. Ami azt illeti, a név tényleg illik hozzá.
- Még nem tudom, hogy milyen neve lenne. De hasonló nevelést és életet szánok neki ahhoz, amit az én gyermekeim kaptak. Kiváló varázslót vagy boszorkányt akarok nevelni belőle, aki méltó módon használja az adottságait. És persze, azt akarom, hogy boldog legyen.- sokszor érzem, hogy nem teljesítettem az utolsó kívánalmat az első négynél, nem is miattad, inkább magam miatt teszem ezt hozzá. Fontos volt nekem mindig a gyermekeim jövője, és sokszor él bennem megbánás amiatt, hogy nem voltam kevésbé távolságtartó. Most, hogy el kellene engednem őket, férjet kéne találnom Nestának, úgy érzem, hogy nem tudom még elengedni. Nem akarom, hogy valaki felesége legyen, valaki más feleljen a boldogságáért, különösen, hogy nem találtam egyetlen olyan ifjat sem, aki méltó lenne hozzá.
Magunkra húzom a takarót, nem érdekel a korai órához kapcsolódó meztelenség. Több vagyok a többi aranyvérűnél, sosem érdekelt, hogy mit szólnának, ha nem tartanám be játékszabályaikat, nem csak éjjelente, sötétben, észak felé fordítva hágnám meg a nőt, azután visszatérnék a szobájába, mint vámpír a koporsójába. Furcsán szabadnak érzem magam a megszokotthoz képest is Apol mellett.
- Neked van valamilyen elképzelésed róla, hogy milyen életet szánsz a gyermeknek? Te gondolkoztál néven?- ezeket a kérdéseket soha nem tettem fel az előző feleségeimnek, akik talán egy fokkal jobb társak lehettek volna, ha megkapják őket. Persze, nem hiszem, hogy a véleményünk valaha egyezhetett volna. A helyzet Apol esetében egészen más.
Vissza az elejére Go down

Apolinariya Koldovstoretz kedveli


I solemnly swear
I am up to no good

Apolinariya Koldovstoretz

Apolinariya Koldovstoretz

C’est la vie
Törvényen kívüli
Megyünk illegalitásba
▽ Reagok :
12

»
» Szomb. 24 Ápr. - 23:12

Trøllabundin eri eg



eri eg



te és a hagyományaid, magatok teljességében vagytok gyermekiek, mintha titkokra kapván legyőzhető volna éjszaka, szellemvilág, mintha igába hajtható volna a természet ezen arca - és vagytok ijesztőek is, mert számotokra jelent az mégis valamit az eszközön túl, tisztelitek a magatok módján, személy nektek és asztalhoz ül veletek. vallásosabb vagy, mint hittem, csak nem ahhoz imádkozol, akihez mások szoktak, neked van már egyházad, abban tisztelnek olyan tulajdonságokat, melyeknek nem vagyok híján. így könnyebb értenem az értékem a tekintetedben, nem bánt megosztozni többi istenségeddel, ha én vagyok az egyetlen, amelyik közötted jár.

a hasamra fordulok, félig lehunyt pilláim mögött dereng azért még kíváncsiság, de tudom, beszélni szeretnél valóban hagyományaimról, nem tudlak elbódítani holmi gyakorlatiassággal, ha egyszer füstre és tükrökre szoktál, azzal etettek gyermekként.
- vagytok ti mindig pervez. teszitek, nincs tűz bennetek, de félitek leghosszabb éjszaka. angolok mindig mutatják képet. - de ez is csak felvezetés, könnyebb volna, ha inkább az elmémbe tekintenél, nem venném tolakodásnak, ha már egyszer belém élveztél, de bárhogy meséled, meséli arcod és tartásod, nem vagy morál nélkül, magadtól eszedbe sem jut máséba jutni. gyakran vagyok őszinte, mindig senki sem az: de ez nem tartozik azok közé a történetek közé, amelyekre jó emlékezni, sőt, az emlékezés helye egy munkatábor, ott ér rá az ember, ha már véget ért létezése lényege.
- voltak hagyományok.. mindet akarod tudni nem. voltak hatalmas lagzik, mondják, valaki nem kap alkoholmérgezést, volt rossz.. voltak rokonaink cárok, voltak őrült hagyományok, néha kellett inni ellenség vérét felesből. - elmosolyodom, mert hiszen te valami alvó szenteknek hiszel bennünket, hó alatt nyugszik a rengeteg elkaphatatlan tudás, mint ősi betegségek északon, és várjuk a történelem kegyeit, várjuk Fortuna arcát felénk fordulván mire képes velünk.. kedvesek a hagyományaid, de vadak voltunk, becsvágyóak, vadállatok drága kelmékben, azok leszármazottai, akik indulatukban szívesen nyitottak léket valaki homlokán, ha vérük volt is. rosszul teszed, hogy nem tartasz tőlem, és rosszul teszi nemzetséged, hogy nem tart tőlem.

- mondtál igazán semmit sem. sikeres élet nem boldog, boldog élet nem sikeres. mondtad, fiad nem jó utód, vagy bizonytalan. -az nem tartozik rám, már élő gyermekeidet hogyan neveled, de ellentmondásban élsz, ha már egyik feleséged sem támogatott, ellened cselekedett. az apám, akit te gyengének látnál, valóban kemény utódokat nevelt, egyszerre százakat, és értette, amire törekszel, de amit magadtól nem értél el négyből egyszer sem.
- akartam gyereket ezelőtt nem, világ nem való gyerekeknek, de hagynám nem, hogy legyen védtelen, mint fiad. kell túlélni kettőnk bűneit, Ewan, szeretet hiteti el, nem lehet bántani, és látod, lehet. - most nem törődöm vele, hogy ez egy másik sziget, másik ország, háborúban állsz, erről pedig mintha senki nem venne tudomást. a nyakamat tenném, hogy vannak kémeik, azok téged figyelnek, maholnap pedig ügynökeik eltávolítanak, családoddal fenyegetnek és elveszik a krumplit. utóbbira már felkészültem.
- akarok olyan gyereket, kinek kell félnie nem, mert ismer mindent. fogok vitatkozni nem a próbáiddal, vagytok kicsit.. nyulasak. szívben.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

Trøllabundin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Irány a játéktér :: A nagyvilágban :: Egyesült Királyság :: Lakhelyek-