Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

By my awkward chess board EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

By my awkward chess board EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

By my awkward chess board EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

By my awkward chess board EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

By my awkward chess board EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

By my awkward chess board EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

By my awkward chess board EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

By my awkward chess board EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

By my awkward chess board EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 39 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 39 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

By my awkward chess board



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Theodore Nott

Theodore Nott

C’est la vie
Mardekár
Hogyha agyafúrt s ravasz vagy
▽ Reagok :
32
▽ Avatar :
Timothée Chalamet

»
» Vas. 10 Jan. - 19:50
Kedvesen mosolygok a harmadikos fiúra, aki nem játszott egyáltalán rosszul, de nem játszott elég jól sem. Megütögetem a tábla üres A1 mezőjét, mire a bábok visszaállnak a helyükre, és miután a fiú kicsit megszeppenve jelzi, hogy nem kér több játékot, egy mosolygós kézfogással köszönöm meg a játszmát. Azt hiszem, ma nem fogok tudni többet játszani, ahogy a fiú elmegy, szinte kiürül a klubhelyiség.
Elnyújtózok a fotelben, és elgondolkozok rajta, hogy esetleg pakolok lassan. Adore nem hiszem, hogy ma le tud jönni, legalábbis azt hiszem, hogy elmaradt valamivel, és mondta, hogy lejön, ha végez. Nekem is írnom kéne még pár sort McGonegell dolgozatára, meg talán írnom kellene levelet nagyinak. Egészen sokat ír mostanában, gondolom, azért ír nekünk szinte minden héten, hogy lelkileg támogasson. Elég sokszor hozza fel Anathemát a levelekben, amikben kéri, hogy foglalkozzak vele, legyek vele, és segítsek neki is feldolgozni- kicsit meg is lep a kedvessége. Biztos nem örülne, ha tudná, hogy két mugli gyerekével járok.
Már éppen indulnék, amikor látom, hogy valaki közeledik a lányok lépcsői felől. Pár másodpercig reménykedni kezdek, hogy Adore az, azután látom, hogy Gia jött le. Egy rövid ideig nézem őt, mielőtt lesütöm a szememet; nem igazán volt lehetőségünk beszélgetni nyár óta, és úgy tűnik, hogy kerüli a társaságomat. Valószínű zavarja, hogy kettejük közül Adoret választottam, úgyhogy szinte azonnal el is vetem a gondolatot, hogy megszólítsam, és megkérdezzem tőle, hogy hol van.
- Szia! Merre mész?- kissé talán félénken szólítom meg. Most, hogy nem vagyok részeg, bizarr belegondolni, hogy ott volt mellettünk meztelenül, hogy csókolóztam vele, végigsimítottuk egymást, és szinte mindent láttunk egymásból, mindenhogyan érintettük egymást. Egyáltalán nem voltam messze tőle, hogy végül vele is lefeküdjek, azt hiszem, részegen akartam is, de gondolom, nem akart a második lenni. Adore viselkedése vonzóbb volt számomra azon a bulin, de kicsit bűntudatom van miatta, hogy talán rontottam ezzel az önbecsülésén.
Tudom, hogy ez az év számára sem lehet könnyű. Biztosan zavarja, hogy a legjobb barátnője kevesebb időt tölt vele, különösen így, hogy én vagyok az a valaki, akivel együtt van. Nem tudok róla túl sokat, de hallottam, hogy neki is volt valami hasonló tragédia a családjában, mint az enyémben, és úgy hallottam valakitől, hogy meg is átkozták őt már egyszer idén. Úgy érzem, extra szemét dolog lenne tőlem csak arra használni, hogy megtudjam tőle, Adore lejön-e még ma éjjel. Biztosan ő is nagyon szeretne velem jóban lenni.
- Nincs kedved leülni kicsit? Nem nagyon beszélgettünk még.- tisztában vagyok vele, hogy ez lehet a világtörténelem egyik legbénább beszélgetéskezdeménye, de igyekszek kedvesen és magabiztosan mosolyogni tovább. Tényleg szeretném, hogy jóban legyünk mi mindannyian; úgy érzem, hogy ha az emberek igyekeznének megismerni egy kicsit egymást, az anyám, és rengeteg más ember, még ma is élne. Akkor Tudjukki valószínű csak egy lenne a politikusok közül, a halálfalók nem léteznének, a Minisztériumnak pedig nem kellene egyre szigorúbb törvényeket hoznia, egyre szigorúbb intézkedéseket hoznia. Nem lenne háború.
Kicsit feszengek a székben, megigazgatom az egyik méltatlankodó bástyát is a sakktáblán, miközben Giadát nézem. Mindig nehezen nyitottam olyan emberek felé, akik nem kedvelnek engem, vagy akik passzív agresszívnak tűntek, vagy amikor úgy éreztem, hogy kellemetlen helyzetbe kerülhetek, megalázhatnak. Kicsit talán túl félénk is voltam ebből a szempontból. Valószínű ezért vesztettem el később, mint Amycus, pedig okosabb, humorosabb és jóképűbb vagyok. Most szívesen feladnék ezekből pár dolgot azért cserébe, hogy ne feszengjek ennyire.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Giada Dargan

Giada Dargan

C’est la vie
Mardekár
Hogyha agyafúrt s ravasz vagy
▽ Reagok :
37
▽ Avatar :
. Lee Si Yeon

»
» Szomb. 23 Jan. - 22:26




Put me out of my misery


+18
 Arra ébredek, hogy fáj a fejem és a félig megírt mágiatörténet házimon fekszem.  A picsába, megint belealudtam, pedig jó lett volna ma befejezni, úgysincs jobb dolgom, még a végén eminens leszek itt nagy bánatomban. Kicsit hányingerem is van, megiszom az éjjeliszekrényemre készített nagy pohár vizet. Mindegy mennyit alszom, mindig dehidratáltan ébredek és kibaszott fáradtan. Adore most nincs itt, valószínűleg nem is volt, felkeltett volna, legalábbis szeretném azt hinni, hogy mondott volna valamit annak a nyomorult pancsernak, aki addig sem tud ébren maradni, hogy befejezze a leckéjét. Masszírozom a halántékom egy kicsit, ritka eset, de egyedül vagyok a szobában, ami örömmel tölt el. Belepillantok a tükörbe, szarul festek, nem tragikusan szarul csak annyira, hogy aki nap, mint nap lát megjegyezhesse, hogy valami nem oké.
Lehámozom magamról az egyenruhámat, fogynom kellene még, nem tetszik a tükörképem. A szemem tudja, hogy nem lehetek sokkal ötven kiló felett, de az agyamat nem érdekli, amíg nem vagyok kórosan, gusztustalanul sovány.  Milyen érdekesen forognak a dolgok, kicsinek bezzeg én voltam a zsírdisznó, Adore volt csak mellettem, most meg mintha ő sem lenne, olyan kibaszott Pazar lehet neki minden Nottal. Majd leszek a koszorúslány vagy mi a fasz. Szűk fekete farmert és inget veszek fel, összekötöm a hajam. Biztosan elmúlna a fejfájásom, ha sétálnék egyet, vagy csak nem a saját nyomoromban dagonyáznék.
Szedem a lábam a lépcsőkön és azt mondom magamnak, hogy nem is szédülök annyira, kifejezetten nem vagyok faszán ezen a kellemes délutánon, de ami azt illeti leszarom.  A  klubhelységbe érve legszívesebben káromkodnék egy olyan jó ízeset, hát persze, hogy Teddy kibaszott Nott, ki más ücsörögne itt és meresztené rám azokat a mindig szomorú  szemeit. Ebben a szerencsenélküliben az a legszarabb, hogy nincs konkrét okom utálni, korábban egészen szimpatikusnak találtam a messzi távolból, olyan volt, mint egy kedves kiskutya, most is pont olyan fejet vág. Ki a franc küldene el a picsába egy kiskutyát?! Nyelek egy hatalmasat és néhány másodpercig reménykedem abban, hogy elmehetünk egymás mellett úgy, mintha mi se történt volna.
Félig zavartan, félig értetlenül bámulok rá, mikor megszólít. Mégis mi a hónaljmankós, feketefogú, fehérre mázolt jó büdös gésától született kurva anyámat akar ez velem cseverészni?  És akkor most jön az a rész, ahol nem akarok feltétlenül világi paraszt lenni, de ugyanakkor végigfut a fejemben minden olyan mondat, amit valaki olyannak tudnék mondani, aki most a legjobb barátnőmet dugja előtte meg huzamosabb ideig volt a farka a számban. Kínos.
-Tönkre – válaszolok frappánsan és nagy nehezen elmosolyodom, ezzel akár azt is sugallhatom, hogy nem kívánom a pokolba és még humorom is van.  Gondolná az ember lánya, hogy ez után a mondat után a magasságos Miroku Buddha sem szeretné majd folytatni a beszélgetést, na de Nottot nem ilyen fából faragták. Ha most szó nélkül vagy esetleg szóval elhúzok a picsába, akkor nem csak prosztó vagyok, mint állat, hanem gyáva is. Na most simán van rá esélyem, hogy valamelyik ük-ük-ük-üknagyapám mondjuk szamuráj volt és…egy szamuráj ükunokája nem lehet gyáva, ugye? Most csak próbálom faszságokkal meggyőzni magam, de nagyot sóhajtok és leülök vele szemben, legyen neki karácsony.
-Ha van hozzá különösebb passziód elpicsázhatsz sakkban-térek ki a kérdés elől ravaszul. Miről is beszélgetnénk? Kérdezzem meg tőle, hogy beszél-e rólam a kedves barátnője, hogy egyáltalán eszébe jutok-e? Vagy panaszoljam el neki, hogy rendkívül szarul megy ez az elkerülős büntetés? Nem, azt nem, inkább beszéltetnem kellene, azzal beljebb lennék és még kedvesnek is tűnnék.



To Theodore Nott

Vissza az elejére Go down

Theodore Nott kedveli


I solemnly swear
I am up to no good

Theodore Nott

Theodore Nott

C’est la vie
Mardekár
Hogyha agyafúrt s ravasz vagy
▽ Reagok :
32
▽ Avatar :
Timothée Chalamet

»
» Hétf. 25 Jan. - 17:21
16+

Zavarban vagyok, ahogy mosolygok a megjegyzés hatására. Az arckifejezése alapján valami problémája van, és azzal, hogy kínos vagyok, nem teszem egyáltalán könnyűvé. Ahogy Giada arcára nézek, valahogy mindig eszembe jut abban a buliban, azon az éjszakán. Eszembe jut ruhátlanul, ahogy felnyögött, amikor megharaptam a combját, az forró érzés és a kipirult arc, ahogy végigsimítottam az ujjaimmal, azután az, ahogy a szájába vett, mielőtt Adoreral csinálni kezdtük. Vajon ő is úgy lát engem, amikor rám néz, meztelenül? Furcsa, kellemetlen gondolat valamiért, fogalmam sincs, hogy hogyan kéne normálisan beszélgetni valakivel, akivel korábban szexeltünk. Nem volt még soha exem vagy kalandom senki mással.
Kicsit meglepődök, ahogy a lány felkínálja, hogy sakkozunk, de nem utasítom vissza, felé fordítom a világos bábokat, és miután lépett, én is lépek. Többször kinyitom a számat, hogy mondjak valamit a lépéseken kívül, de nem igazán tudom, hogy mit kellene. Egy ponton azon gondolkozom, hogy talán az állásról fogok beszélni vele, talán megdicsérem a képességei miatt, de nem tudom, mennyire hatna őszintének. Nem tudom, hogy mennyire szokott sakkozni, de tényleg nem vagyunk egyenlőek. Leütöm az egyik huszárját, azután veszek egy mély levegőt. Mégiscsak beszélgetni akarok vele.
- Amúgy... látom, hogy van valami baj. Az a srác tehet róla, aki megátkozott?- csak fél füllel hallottam az esetről, de reális oknak látom. Hihetetlenül undorító dolog így befejezni egy kapcsolatot, szívem szerint fel is ajánlanám Giadának, hogy segítek valahogy neki bosszút állni, de nem tudom, hogy én vagyok-e az, akivel ezt meg akarja beszélni. Gondolom, ezt neki és Adorenak kéne intéznie, közösen. Én nem vagyok a pasija, és valószínű nem gondolja azt sem, hogy a barátja vagyok. A srác vagyok, akivel egyszer csinálta hármasban, de semmi jelentősége nem volt számára. - Bármi a baj, szívesen segítek.
A következő pár lépésben viszonylag egyértelművé válik, hogy nagyon közel van a vége ennek az egésznek, úgyhogy a tábla helyett Giát nézem. Valahogy rosszkedvűnek, fáradtnak tűnik, talán le is fogyott, bár ezt nem tudom megállapítani, a fények a klubhelyiségben mindig csalókák, ha valakit azután nézel meg itt, hogy a napfényen vagy legalábbis ablakos szobában láttad. A tó által megszűrt foszforeszkáló fények eltorzítanak mindent.
Ahogy nézem Giadát, és újra úgy látom őt, mint aznap éjjel, félmeztelenül, fedetlen mellekkel, azon gondolkozok, hogy mennyire kínos ez az egész, ha esetleg megkérdezem, ő is gondol-e ilyeneket. Nem tartom teljesen kizártnak, hogy azért kerül, mert ő akart összejönni velem, és tudom, hogy milyen pocsék érzés lehet másodiknak lenni. De felnőttek vagyunk, és úgy érzem, hogy meg kell beszélnünk felnőttként. Kicsit megnyalom a szám, mielőtt megszólalok.
- Szóval... neked is gyakran eszedbe jut az az éjszaka?- tudom, hogy nem volt már szűz, talán nem is az első ilyen élménye lehetett, de azért biztos voltak maradandó nyomai az egésznek.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Giada Dargan

Giada Dargan

C’est la vie
Mardekár
Hogyha agyafúrt s ravasz vagy
▽ Reagok :
37
▽ Avatar :
. Lee Si Yeon

»
» Szomb. 6 Feb. - 0:43




Put me out of my misery


+18
 Nem hittem, hogy a mi…vagyis inkább Adore drága Teddy-je úgy dönt megtöri a jeget, biztos voltam benne, hogy ez a jég egyáltalán nem zavarja, de úgy tűnik tévedtem. Újabban kurva sokszor lőttem mellé, kivéve persze azokat a megérzéseket, amikben bárcsak tévednék. Miért van az, hogyha belehasít a gyomromba az az ismerős fájdalom mindig igazam van? Most nincs fájdalom, semmit sem súgnak az intuícióim, némák a rohadékok, pont mint azon estén.
Villámgyorsan váltok passzív-agresszívból valami meghatározhatatlanba, nyilvánvalóan meg tudnám fojtani egy kanál vízben, de közben a sötét kis lelkem mélyén tudom, hogy képtelen lennék rá. Nem őt, Teddyt rühellem én ennyire, hanem azt, aki a barátnőm szinte minden figyelmét lefoglalja, azt a figyelmet, amiből főként nekem kellene kapnom. Az előttem ülővel, mint emberrel a semminél is kevesebb bajom volt, eleve úgy nézett rám, mint, aki hirtelen azt sem tudja, hogy fiú vagy lány…bár az emberek akkor szoktak ilyen révetegen bámulni a homlokom közepére, mikor elképzelnek meztelenül, de hát emberünknek nem nagyon kell képzelődnie, meg miért is tenné.
És baszdmeg sakkozunk, mert nem tudok mit kitalálni, így legalább van lehetőségem terelgetni a saját gondolataimat, míg azon agyalok, hogy hova is kellene lépnem, hogy késleltessek még egy vereséget, hiszen ezúttal mindketten tudjuk, hogy alul fogok maradni. Régen sokat sakkoztam a nővéremmel, aki többnyire rusnyán megvert, néhányszor legyőztem, szinte mindig akkor, mikor zaklatott voltam valami miatt. Hát ha így bonyolódik a magánéletem a továbbiakban simán van rá esély, hogy egy szép nap sakkmester leszek, pedig arra nagyon nem vágyom, kurva hülyén is állna.
Lélegzik, persze, hogy lélegzik, mekkora idióta picsa vagyok! Épp úgy veszi a levegőt, mintha lenne valami mondanivalója, pedig valahol mélyen reménykedtem egy csendes és mentálisan pihentető sessionben, ahol egyikünknek sem kell kínos dolgokról beszélnie.  Kérdésére kissé megkönnyebbülve elnevetem magam, miért is hittem, hogy rájött arra, amit még magamnak sem vallottam be soha, de ezekszerint a kis kitörésem eredményének története elért hozzá.
-Jaj dehogy – legyintek fesztelenebbül, mint ahogy korábban mozogtam körülötte- a nevét sem tudom, csak egy pancser, akinek nem tetszett, hogy lekoptattam.
Milyen kedves és segítőkész, pedig meg mertem volna esküdni rá, hogy nem különösebben van oda értem, amit meg is tudok érteni, hisz ahányszor összefutottam vele az utóbbi időbe szikrákat lövellt felé a szemem és nem azokat szexi szikrákat.
-Tulajdonképpen van valami-látom meg a lehetőséget a kibaszott kedves felajánlásában, legalább már nem kell neki felajánlanom, hogy a segítségért cserébe leszopom, azon már túl vagyunk- értékelném, ha nem nagyon mondogatnád senkinek, de történt valami elég beteg a nővéremmel. Te más körökben mozogsz, hátha hallottál valamit.
Ha jobban végiggondolom amúgy is rajta volt azon emberek listáján, akiket meg akartam interjúvolni az üggyel kapcsolatban, abban viszont biztosabb voltam, mint a halálban meg a nemlétező szűzhártyámban, hogy személyesen semmi köze nem lehet hozzá. Nem az a báránytekintetű gyilkos típus, inkább az, aki elveszi tőled az egyetlen, embert, akitől nem hányod el magad és még felgyújtani sem lehet a pizsamájában legálisan. Kizökkent azzal, hogy felhozza azt az estét, ez valószínűleg a fejemre is kiül, pedig igyekeztem semleges arcot vágni az egészhez. Percekig csak pislogok rá, nem nagyon van meg, hogy hova akar ezzel kilyukadni.
-Hmm…-veszek egy nagy levegőt, valahogy mindig Adore jelenik meg a szemeim előtt, ahogy a nyakamt csókolja és a fülcimpámat harapdálja, Teddy csak kisebb emlékfoszlányokban tűnik fel, bár ezeket sem éltem meg annyira kellemetlenül, mint mikor más faszikkal voltam – talán néha bevillan valami, miért?


To Theodore Nott

Vissza az elejére Go down

Theodore Nott kedveli


I solemnly swear
I am up to no good

Theodore Nott

Theodore Nott

C’est la vie
Mardekár
Hogyha agyafúrt s ravasz vagy
▽ Reagok :
32
▽ Avatar :
Timothée Chalamet

»
» Szer. 17 Feb. - 23:53
Csak bólintok, ahogy Giada lerázza az egész megátkozásos dolog súlyát. Én elég rosszul kezelném, ha valaki úgy megátkozna, hogy a gyengélkedőre kerülök, és biztos, hogy vissza akarnék vágni érte később, de nem akarom erőltetni az egészet. Ha számára az egész nem volt akkora dolog, én sem akarok nagy dolgot csinálni belőle.
Meglepődök, ahogy Giada végül tényleg beszélni kezd valamiről, ami, úgy tűnik, számára fontos és megrázó lehet. Nem számítottam rá mindennel együtt, hogy eléggé megbízik majd bennem ahhoz, hogy eláruljon bármi igazán személyeset. Hallottam valamit arról, hogy valami nincs rendben Giada családjával, de nem gondoltam, hogy nem fél majd valami ennyire személyes témáról beszélni velem.
- Persze... - őszintén nem tudom, hogy mire számítsak. A legártatlanabb gondolataim szerint is megátkozták, bántották, a legrosszabb dolog, ami eszembe jut, pedig valamiféle nemi erőszak, vagy ahhoz hasonló. A Varázsvilág egyáltalán nem biztonságos már, ahogy arról olvasni lehet, már az Abszol úton sem lehet biztonságosan végigsétálni. - Szívesen segítek, bármiről van szó.
Végiggondolom még egyszer azt az éjszakát, ami most is sokszor eszembe jut, amikor Adoreral vagyok. Emlékszem Giada testére meztelenül, emlékszem rá, hogy milyen érzés volt, amikor a szájába vett, milyen volt, amikor végigsimítottam rajta. Biztosan bizarrnak találná, ha tudná, hogy még arra is emlékszem, hogy milyen érzés volt megérinteni őt a nyelvemmel. Akkor, éjjel olyan közel voltunk egymáshoz, amilyen közel eddig csak Adorehoz voltam, furcsa, hogy józanon mennyire nem vagyunk közeli viszonyban.
- Csak... csak furcsa, hogy együtt voltam veled, és soha nem beszéltük meg. Senkivel nem voltam még előtte, Adoreon kívül csak veled voltam. És még nem beszéltük meg. És azt gondolom, hogy nagyon vonzó és csinos vagy.- érzem, teljesen elvörösödök, amikor rájövök, hogy milyen égbekiáltó baromságot mondtam, amiről ő és Adore valószínű örökre beszélni fognak unalmas pillanataikban, és most vagy kiröhög, vagy felbosszantja magát. Az biztos, hogy innentől kezdve nem fog semmi mást látni bennem, csak szerencsétlen szűzfiút, aki azon az éjszakán voltam. - Öhm... bocsi. Hülyén viselkedek. Nem igazán tudom, hogy miért.
Veszek néhány mély levegőt, és igyekszem elfelejteni ezt a kínos témát, valahogy szétválasztani azt az éjszakát attól, hogy itt ülök most Giával. Végül is, ő esz személy, nem egy test, Adore esetében is el tudok vonatkoztatni tőle, hogy dugunk. Most sem kéne nehéz legyen.
- Szóval... tényleg szívesen segítek. Pontosan mi történt a nővéreddel?
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Giada Dargan

Giada Dargan

C’est la vie
Mardekár
Hogyha agyafúrt s ravasz vagy
▽ Reagok :
37
▽ Avatar :
. Lee Si Yeon

»
» Vas. 21 Feb. - 17:20




Put me out of my misery


+18
 Ami azt illeti eddig meglepően jól alakul ez a kis beszélgetés annak ellenére, hogy az elején még inkább literálisan tönkre mentem volna, minthogy most itt üljek vele szemben és cseverésszünk.  Szinte elmúlt a hetek óta bennem fészkelő kellemetlen kényszer, hogy kifilézzem és dobverőt csináljak a csontjaiból.  Kibaszott creepy vagy, Gia, meg már amúgy sem kell kinyírni senkit, nem igaz? Olyan ez a srác ezzel az álmatag és szomorú kiskutya nézésével, mintha maga lenne Szent Teréz unokája személyesen. Azonnal bellegyezne, még azt sem tudja mit akarok neki mondani, de szinte már bólogat. Mi a francért ilyen kedves ez velem? Soha semmi jót nem tettem neki, tény, hogy elmondhatja, hogy leszopta egy ázsiai csaj, de nem hiszem, hogy ez nála kifejezetten prioritás volna. Na mindegy, mindennek örülni kell, ha van citrom meg cukor össze kell baszni valami limonádét.
Most komolyan némi aggodalommal a tekintetében bámul rám? Lehet azzal kellene kezdenem, hogy se terhes nem vagyok, se herpeszes, nincs mitől félnie, de még arra sem akarom megkérni, hogy álljon helyettem vérbosszút, vagy mit.
Nem tudom hová tenni, hogy felhozza azt az éjszakát.  Nem voltam túlzottan józan, így az egész esemény olyan puhán és felhősen él az emlékezetemben, de nem találtam borzasztónak, rendben, talán még azt is ki merem mondani, hogy élveztem, de miután ezek ketten összejöttek valahogy még színezetet kapott az egész. Pár nap alatt minden kínos és fájdalmas lett számomra, ami eddig csak szórakozás volt és ez kicsit sokkolt. Soha nem beszéltem meg Adore-ral az eseményeket, igyekeztem távoltartani magamat az egésztől, de most nem kezdhetek el ezen feszülni. Az borzasztóan természetellenes lenne. Kicsit az is karakteridegen volt, hogy képtelen voltam  szexelni Teddyvel, holott nem undorodtam tőle, másokkal megtettem, akiktől a gyomrom forgott, már előre, de akkor nem ment. Adore miatt nem, de ezt sosem mondanám el neki.
-Öhm…kössz, azt hiszem-mosolyodom el zavartan, mikor ez az ártatlan lélek a maga virágnyelvén közli velem, hogy egész baszhatónak tart. Ezen így magában még le sem döbbennék, van ez így másokkal is, csak a megfogalmazás a bizarr egy kicsit.
-Te is messze az egyik legkevésbé aberrált és gusztustalan figura, akivel…majdnem dugtam-lehet ezután a mondat után inkább visszavon minden kedves ígéretet és elmeséli a kedves barátnőmnek, hogy egy kibaszott idióta vagyok. Egyáltalán hogy jöhetett ez pont így ki a pofámon? Hihetetlneül hálásnak kellene lennem, amiért ez rólam a véleménye és nem azt próbálja kitaláln i, hogy vajon kitaposott kozáksapka vagyok-e alul. Ő elpirult, én meg elsápadok, halál jó arc próbál velem lenni, én meg ennyit tudok kivasalni magamból, mindezt csak azért, mert Adore-t keféli. Mikor lettem én ekkora balfasz?
-Semmi gáz, tényleg kedves tőled, meg minden csak egy kicsit…új számomra is a terep.
Hát ezt aztán kurva jól elmagyaráztam, gondolom ötlete sincs mit érthetek terepen, de tény, hogy én sem tudnám túl kimerítően elmesélni.
-Szóval a nővérem-kezdek bele és sóhajtok egy nagyot- kezdő auror…vagyis az volt és sanszos, hogy kicsit meggyilkolták, de a Minisztérium érdeklődés hiányában nem nyomoz és engem is úgy kezelnek, mint valami hipoxiás hülyegyereket. Nyilván nem feltételezem, hogy tudsz bármit – fogalmam sincs miért teszem ezt hozzá, de azért remélem vágja, hogy nem gyanúsítgatom én itt feltétlenül sem őt, sem a famíliáját – de elég sajátos jegyek voltak a testen és…hátha. Még egy kis info is több, mint ez a nagy semmi.
Nagy esély van rá, hogy nem leszek vele sem sokkal beljebb, de minden szalmaszálba bele kell kapaszkodjak, mert a Minisztériumra nem számíthatok, eddig sem tettek semmit, a hullát is csak úgy voltak hajlandóak megmutatni a kötelező azonosítás után, mintha a fogukat húznák. Lehet, hogy paranoiás vagyok, de szeretnék a végére járni, mielőtt még mással is hasonló történne.


To Theodore Nott

Vissza az elejére Go down

Theodore Nott kedveli


I solemnly swear
I am up to no good

Theodore Nott

Theodore Nott

C’est la vie
Mardekár
Hogyha agyafúrt s ravasz vagy
▽ Reagok :
32
▽ Avatar :
Timothée Chalamet

»
» Szer. 3 Márc. - 6:25
Furcsa látni, hogy Giada is hasonlóan zavarba jött a megjegyzésemtől, még ha nem is annyira tapasztalatlan, mint én, és nem is volt meglepő kifejezetten, hogy zavarba hoztam ezzel az egész hülye témával. Egy pillanatra aztán ledermedek, amikor mond valamit, utána elnevetem magam. Őszintén szólva örülök neki, hogy feloldotta a feszültséget, fogalmam sincs, hogy hogyan folytattuk volna a beszélgetést ezután a borzalmas feldobás után.
- Hú... köszönöm! Ezt azért jó tudni, bevallom.- megmarad a mosoly az arcomon, és nem érzem már annyira idegesnek magam most, mint elsőre, a beszélgetésünk elején. Örülök, hogy Giadának sikerült az egészet helyre tennie, és megakadályozta, hogy ez az egész kínos legyen, legalábbis annál jobban, mint muszáj. Nem tudom elképzelni, hogy mi lett volna, ha nyáron én és Amycus együtt lefekszünk egy csajjal, aztán ő össze jött volna vele, és folyamatosan együtt lógnának. Azt hiszem, hogy féltékeny lennék, mindkettejükre, különösen, ha én is szerettem volna összejönni a lánnyal korábban.
Bólintok, hirtelen szimpatikussá válik, hogy Giada is zavarban van, örülök neki, hogy találtam valami közös pontot. Hirtelen nem érzem az egészet annyira kínosnak így, hogy tudom, neki is a komfort zónáján kívül esik ez az egész beszélgetés. Hátra is dőlök a fotelben, bólintok, elfogadva ezt az egész magyarázatot.
A mosoly szinte pislogásnyi idő alatt fagy le az arcomról, ahogy Giada elmondja, hogy a nővére meghalt, ráadásul gyilkosság áldozata lesz. Egy pillanatra megint ott állok a nappaliban, amikor anyám egyik kollégája bejelenti hármunknak, hogy ne várjuk haza anyámat, mert szolgálat közben meghalt. Ebben az esetben is, szinte látom a hideg, kihűlt testet, ahogy ott fekszik a földön, talán valami halálfaló átkától megölve, mint anyám. Már ha anyámat tényleg Averyék ölték meg. Anathema ott volt, és mást mondott. Még akkor sem hiszem, hogy hazudna, ha a rokonairól van szó. Kicsit száraz hangon szólalok meg.
- Pontosan... mi történt?- félek a részletektől, de hirtelen közelebb érzem magam Giadához. Fogalmam sem volt róla, hogy auror a nővére, arról meg végképp nem, hogy megölték, ez az információ hirtelen sokkal közelebb hozza hozzám őt. Velem ellentétben ő talán nem is hallotta azokat a horror történeteket, amikkel anyám szórakoztatott minket egy egész évtizeden keresztül, amikor az aurorok halni kezdtek, köztük a társa is. Én mindig féltettem a lelkem mélyén, de talán még rosszabb lett volna, ha az egész teljesen váratlan.
Idegesen keresztbe teszem a lábaimat, nyelek egyet, az egyik kézfejemmel megsimítom a másikat. Kicsit bennem van a visszakozás, szívesen visszatérnék a mindennapi semmihez, hülyeségeimhez, de úgy érzem, hogy ha megígértem, tartozok annyival, hogy segítsek. Ki tudja, talán ha megtudom a részleteket, én is közelebb kerülök az igazsághoz, vagy ha nem is, talán Giadának segítek rájönni, hogy mi történhetett.
- Anyám is auror volt. Elég sok történetet elmondott Tessnek meg nekem, meg azt hiszem, hogy volt egy naplója, amit talán tudok, hogy hol tartott. Nem biztos, hogy foglalkozott ezzel az üggyel, de talán tudok segíteni.- nem tudom persze, hogy most hogyan néz ki anya szobája, apa lezárta azt anya halála után, és könnyen lehet, hogy távollétünkben átkutatott és eltávolított mindent onnan, aminek bármi haszna lehetne a kérdés megválaszolásában. Az biztos, hogy én nem fogom annyiban hagyni. - Talán már most is tudok válaszolni, de ha nem megy, a téli szünetben átnézem, amit találok. Akár át is jöhetsz valamelyik nap, ha szeretnél.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Giada Dargan

Giada Dargan

C’est la vie
Mardekár
Hogyha agyafúrt s ravasz vagy
▽ Reagok :
37
▽ Avatar :
. Lee Si Yeon

»
» Szomb. 27 Márc. - 14:28




Put me out of my misery


+18
Egész oldottá válik a hangulat szép lassan köztem és Theo között és őszinte meglepetésemre ennek semmi köze a sósavhoz, pedig korábban ehhez csak azt tudtam volna hozzáfűzni, hogy simán leborítanám egy hordónyival, amiért ilyen tenyérbemászó feje van. Most meg a tenyerembe mászott, én meg hagytam, mert végül is nem mondhatom neki, hogy „ne legyél már ilyen kurva kedves, szeretnélek békében gyűlölni”, mivel az elég hálátlan dolog volna tőlem.  Nyilván nem tudom mi volt a célja ezzel az egésszel, talán Adore beszélt vele, hogy tegye egy kicsit helyre a fejemben a dolgokat, hátha ennek hatására már nem azzal a kibaszott unott és irritált fejemmel fogom járni a folyosókat és nem csak odavakkantok neki valamit, ha kettejükről beszél.  Valószínűleg azért tartanak egy kicsit hülyének, mert nem értik mi zajlik bennem, én meg nem tudnám elmondani, ha ütnének sem. Gyakran kering a fejemben a gondolat, hogy ugyan mi a franc lett volna, ha elhatározom magam és előbb lépek, mint a velem szembenülő, pedig ez már sosem derül ki.  Lépkedhetek amennyit csak szeretnék Adore körül, semmivel sem lesz kellemesebb a helyzetem, bár szép kis ötlet, hogy némi sajnálat és szimpátia keltésével igyekezzenek bennem semlegesíteni a haragot. Én lettem volna a legboldogabb, ha nem sikerül, de hát ez van, azért annyira még én sem vagyok paraszt, hogy ezek után tovább gyűlöljem ezt a jóindulatú terézapa figurát, pláne, hogy úgy tűnik eléggé a szívére veszi a nővérem ügyét. Erősen sokkolhatja az eset, mivel eddig nem volt kedvem a családi tagédiámmal is öregbítenem a hírnevemet, szóval ez most zsírúj információ lehet neki.
-Bonyolult – kezdek bele nagy nehezen, tudom, hogy valami történt anno az anyjával, így esélyes, hogy nem akarja a kis sztorim minden apró részletét hallani – kezdő auror volt, ment neki a dolog, aztán anyám írta a levelében, hogy néhány napig nem jött haza. Eleinte nem majréztam, volt valami faszi, gondoltam annál van, de a hetedik napon sem jött hír róla kezdtem komolyan aggódni. Utána kellett annyira hirtelen hazamennem…egy bőröndben találták meg -hatalmasat nyelek, mielőtt belekezdenék – szemgödrök üresen, nyelv kivágva, a dobhártyák sérülve…és a kézfejére tetováltak egy kígyót, egész friss lehetett.
Több okból tör rám a szorongás, egyrészt nem ez a kedvenc történetem a Micimackó mellett, másrészt meg látom, hogy Theo-t ez az egész eléggé megviseli. Épphogy nem hánytuk le egymást hosszú hetek óta, most meg izomból nekiszegezem ezt az egészet, mint valami éles kardot szokás.  Már mondanám is, hogy hagyjuk az egészet a faszba, igazából nem kell segítenie, de ekkor beszélni kezd és megdöbbenve hallgatom, mert nagyon úgy tűnik, mint aki nem akar minden erejével kimaradni ebből.
-Nem akarok neked gondot okozni- túrok zavartan a hajamba, utálok mások terhére lenni, az meg nem is tudom…simán lehet, hogy kibaszott creepy lenne a jelenet, hogy én a Nott házban azután, hogy…- szóval, ha van valami kényszeres udvariassági görcsöd és ezt most azért teszed, tényleg nem szükséges.



To Theodore Nott

Vissza az elejére Go down

Theodore Nott kedveli


I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

By my awkward chess board

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Awkward discussion
» Jeremy Awkward
» Ms. Rayne & Mr. Awkward
» Awkward-Blake
» Jeremy Awkward Kapcsolatai

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Irány a játéktér :: Roxfort :: Alagsor-