Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

vénasszonyok nyara EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

vénasszonyok nyara EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

vénasszonyok nyara EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

vénasszonyok nyara EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

vénasszonyok nyara EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

vénasszonyok nyara EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

vénasszonyok nyara EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

vénasszonyok nyara EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

vénasszonyok nyara EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Lily Evans

Lily Evans

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
6
▽ Avatar :
luca hollestelle

»
» Csüt. 14 Jan. - 9:59


Amikor a szüleidet alig lehet lebeszélni arról, hogy elkísérjenek téged könyvet és talárt vásárolni, na, akkor biztos lehetsz abban, hogy egyrészt túlságosan féltenek, másrészt túlságosan kíváncsiak egy világra, amibe általad olykor bepillantást nyerhetnek, de igazán sosem értik meg, mi ez az egész pálcával hadonászás, és talán egy részük reméli, hogy végül te is megállapodsz, belesimulsz a normális mederbe, még akkor is, ha ezt sosem mondják neked, pláne nem ezzel a szóval, hiszen az nagyon fájna. Petunia mondta elégszer, és eszembe sem jutott elköszönni tőle, mikor két napja elment Londonba, hogy valami barátjával élje a rendkívül felnőtt és nagyvilági életét. Nem vagyok úrinő, így minden gond nélkül kimondhatom, hogy nemes egyszerűséggel leszarom Petunia új, csillivilli, egyetemista életét, nem érdekelnek a magasröptű gondolatokat dajkáló barátai, akiknek a vécéjébe majd belerókázik egy átbulizott éjszaka után, nem érdekel még az sem, hogy akarna-e engem ott látni, jólesne-e neki, ha olykor beugranék. Nem terveztem, és mégsem értem, miért csípi a nyelvemet a düh, miközben befordulok a Foltozott Üstbe.

Köszönök a kocsmárosnak és annak a pár, éber tekintetű vendégnek, akit ilyen korán ott találok. Én is elég éber vagyok, ami azt illeti, és nem véletlenül nem akartam, hogy anyáék elkísérjenek. Most nem biztonságosak az ilyen kiruccanások. Egyre több rejtélyes eltűnésről, borzalmas gyilkosságról ír a Próféta - meg is lep, hogy a kedélyes értekezések a becsináltbűvölésről hogy kikoptak. Találtak jobb témát. Na igen, azt hiszem, mind találtunk.
A listámat szorongatva igyekszem egyik boltról a másikra, most sehol nem akarok elidőzni, és már éppen átveszem az idei tankönyvhalmot a Czikornyaiban, amikor -
- Lupin! Hé! - Simán lehet, hogy Remus nem kíváncsi rám, de nagyon remélem, hogy megvárja, amíg minden új könyvemet beszórom a hátizsákomba, és csatlakozom hozzá az utcán. Nincs kedvem utána futni ekkora holtsúlyt cipelve.

Vissza az elejére Go down

Sirius Black kedveli

vénasszonyok nyara

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-