Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

The end of the world EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

The end of the world EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

The end of the world EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

The end of the world EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

The end of the world EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

The end of the world EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

The end of the world EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

The end of the world EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

The end of the world EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 30 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 30 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Carvin Rosier

Carvin Rosier

C’est la vie
Hollóhát
Kiknek a tanulás kaland
▽ Reagok :
17
▽ Avatar :
William Tudor

»
» Szomb. 23 Jan. - 18:40
Vége van a világnak! Alig bírom ki, hogy ne fújjam ki annyira hangosan a levegőt, hogy apa észrevegyen, és csak szuszogjak a lépcsőfordulóba bújva, miközben apa lerobog a lépcsőn. Korán van, a többiek még alhatnak, de akkor is tudom, hogy apám abban a vendégszobában aludt, ahol a szeretőjét tartja. Egyszerűen hihetetlen! Hogy lehet ennyire indiszkrét ennyi év elteltével? Hogy gondolhatja, hogy nem is rejti el előlünk, hogy lecserél minket?
Semmi problémám nem lett volna a tudattal, hogy apám esetleg lefekszik valakivel. Természetes dolog, nem öreg még, tizenháromtól felfelé mindenkinek vannak bizonyos szükségletei, úgyhogy megérteném, ha felhozná a szeretőit magához, sőt, még azt is elfogadnám, hogy a vendégszobájában alszanak el. Azt viszont nem tudom elfogadni, megérteni, hogy a vendégszobában alszik ő maga is a nővel. Hallatlan! Utoljára anyával aludt együtt.
A beszélgetés hangjai kicsaltak a szobából, tudom, hogy vissza kéne mennem felöltözni, mert amúgy soha nem jönnék ki a szobámból a bundás papucsban és fürdőköpenyben, amit hirtelenjében kaptam magamra. Félek ugyanakkor, hogy elszalasztom a nőt, ha el akar menni, akkor még a gyors, öt perces átöltözés-parfümözés is komoly időveszteség lehet, és biztosan elszalasztanám. Evain nője is hihetetlenül halkan osont ki mindig a házból, ezek a szerető típusok tudják, hogyan kell rejtve maradni. Csendben várom.
Talán tíz-tizenöt perc is eltelik, közben pakolás hangjait, a reggeli készítésének zajait hallgatom. Lassan felébred a ház- most vagy soha. Szinte hányingerem lesz a gondolatra, hogy mi van, ha a nő már annyira behálózta apát, hogy konkrétan itt lakik, és nem is jön ki. Hihetetlenül megbotránkoztató, de félelmetes lehetőség, ami viszont annyira nem is irreális azután, ahogy apa rám nézett azután, hogy elbőgtem magam. Evain nyilván nem alkalmas az értetlen hisztije miatt a Parselia felé vezető út mutatásához, Ness és Aurora pedig lányok, úgyhogy simán lehet, hogy akar még több gyereket, ha bennem sem bízik. Lehet, hogy azt gondolja, hogy hisztis vagyok? Hangosan kifújom a levegőt.
Hosszú másodpercekig visszafojtott lélegzettel figyelem a vörös hajú, fehér bőrű nőt, aki becsukja maga után az ajtót. Nagyon fiatal, alig lehet idősebb nálunk, ha egyáltalán, úgyhogy biztos, hogy apa terve, hogy gyerekeket szül majd neki. Az mondjuk tény, hogy nagyon jól néz ki. Biztos, hogy apa pénzéért és hatalmáért van csak vele, egy ilyen nő bárkit megkaphatna. Megigazgatom a fürdőköpenyem, ahogy tett pár lépést, és előjövök a rejtekemből- úgy teszek, mintha meglepődnék, hogy látom.
- Oh... elnézést, kisasszony! Nem tudtam, hogy apámnak vendége volt.- miközben kicsit közelebb sétálok, tényleg azon gondolkozok, hogy mi a francot is akarhatna apától a pénzén kívül? Semmit, ugye? Tényleg gyönyörű és fiatal, normális esetben még Evain mellé sem tűnne kifejezetten idősnek. Nyelek egyet. Bizarr elképzelni őt meztelenül apával egy ágyban.
- Carvin Rosier. Örülök, hogy megismerhetem, Ms. ...?- nem ismerős az arca, és ha egy lenne a huszonnyolcak közül, biztos, hogy legalább látásból meglenne. Az azért még nem merül fel bennem, hogy apa szeretője nem aranyvérű, de igazán bizarr látni, hogy talán az alacsonyabb rangú nők közül választ tartós szeretőt, új feleséget. Nagyon kétségbe lehet esve, főleg, hogy be sem mutatta, arra kényszerített, hogy egy szál fürdőköpenyben fussak össze vele.
Vetek egy pillantást a testvéreim szobái felé, akik bizonyára a reggelihez készülődnek, öltözködnek. Nem szokott senki pizsamában lejönni, én a magam részéről két éve nem is hordok pizsamát, úgyhogy különösen megalázónak hat a lehetőség, az ajánlat, ami kifut a számon. Ha visszafutok átöltözni, persze, akkor simán elszalaszthatom, és minél többet meg kell tudnom erről a nem kívánatos helyzetről.
- Marad reggelire?
Vissza az elejére Go down

Apolinariya Koldovstoretz and Nesta Rosier kedveli


I solemnly swear
I am up to no good

Apolinariya Koldovstoretz

Apolinariya Koldovstoretz

C’est la vie
Törvényen kívüli
Megyünk illegalitásba
▽ Reagok :
12

»
» Szer. 27 Jan. - 19:22

Славянская защита



d4 d5 c4 c6




hamar lesz hideg az ágy Ewan után - felemelem a fejem, a látkép vörös a hajszálaktól, az ajtó csukódik, így menekül a ház ura, így reméli, még alszom és nem veszem észre, hogy megint itt töltötte az éjszakát, és mosolyognom kell, mikor visszatér az órájáért, keresi a kis szekrényen, és a csuklómon van. mosolygok, mikor felé nyújtom, a karom alatt meleg párnán könyökölve, csak a szokásos kérdéseket teszem fel: mikor jössz vissza? mikor leszünk ketten megint? még nem ismerem a gyermekeid, még nem vagyok itthon, még idegen minden, még könnyen jönne a futás, a kétség beszél belőlem, elköszönsz, és felkönyökölök. eldughattam volna az órád, ellophattam volna az időd.

itt felejted a parfümödet - azt fogom használni, azt biztosan ismerem, az ízét is a fogaim között, Ariadné után fonál, őrláng ebben a hűvösben. a fiad azonban éberebb a szokottnál, és nem ismeri meg az anyja ruháiban a betolakodót. valóban úgy tűnik, azonos gyűrűi vagyunk egy azonos korfának, mellette illetlen még lépni is a lépcsőn, megvárom, amíg a megbotránkozás szavakat kölcsönöz számára, és mosolygok, apjaszagúan mosolygok.
- vendége volt nem. lehet korán kelő, Carovin, ül így asztalhoz? - Ewan gyermekei közül egyről sem hiszem, hogy megkockáztatná,  hogy így mutatkozzon, a passzív-agresszív udvariasság leple alatt igyekszik kitessékelni a házból, és ehhez az sem drága, hogy a puszta bőrét mutatja felém, mintha kihívásra szólítana. alig tizenhét, mennyire dühös, mennyire undok - mennyire emlékeztet arra, amilyennek az apját hiszem.
- Apollinariya Koldovstoretz vagyok. apád kérte meg kezemet. - udvariatlanul kíváncsi vagyok, a reggeli előfutára a fiú felháborodása lesz - Ewan valamiért nem tartotta szükségesnek, hogy megossza vele ezt az információt, de alig egy pillantásába kerülne felfedni azt. elkényeztetett a tudat, hogy akarnak, vágynak rám, már nem félek úgy senki tekintetétől.. már otthonom van, már maradni fogok.
- maradok. ismerhetlek meg fürdő..kabáton kívül is.
Vissza az elejére Go down

Nesta Rosier and Carvin Rosier kedveli


I solemnly swear
I am up to no good

Carvin Rosier

Carvin Rosier

C’est la vie
Hollóhát
Kiknek a tanulás kaland
▽ Reagok :
17
▽ Avatar :
William Tudor

»
» Szomb. 30 Jan. - 13:38
Annyira meglepődök a váratlan akcentuson, hogy szinte el sem jut a tudatomig, hogy a nő megjegyezte, meztelen vagyok a fürdőköpenyt leszámítva. Fogalmam sem volt róla, hogy külföldi is, ami persze jelentheti, hogy mégis aranyvérű, ugyanakkor valamiféle veszélyt is magában hordozhat. A külföldiekben nehéz megbízni.
Nem túlzás azt mondani, hogy leesik az állam, ahogy megemlíti, hogy apám eljegyezte. Ösztönösen mondanám ki, hogy hazudik, de igazság szerint ez a hazugság túl abszurd lenne, úgyhogy végül csak nézek rá továbbra is tátott szájjal. A legdurvább félelmeim igazolódtak be ezzel. Azután, hogy mindent megtettünk érte, hogy apa különlegesnek lásson minket, simán megkerülne, simán félreállítana, hogy egy új nő szüljön neki gyerekeket. Mélyen beszívom a levegőt dühömben, miközben őt nézem, és végre összezárom a számat. Velünk meg sem beszélte!
- ... nem. Néhány perc, és lent leszek az északi konyhában. Ott szoktuk elfogyasztani a villásreggelit. Kérjen nyugodtan egy teát, a manó biztos kedves lesz, és segít Önnek!- hihetetlen, ez egy tragédia! Már most kioktat, mintha az anyám lenne, pedig sokkal inkább van abban a korban, hogy én vagy Evain feleségül vegyük. Ahogy elmegyek mellette, megérzem rajta azt a parfümöt, amit apám használ, amikor dolgozni megy- undorító egyszerűen! És még Ő oktat ki engem az illemről? Ez az én házam is, itt születtem meg, itt éltem egész életemben, az apám vére folyik bennem, az apám nyelvén beszélek. Ez a nő még a disznók nyelvén sem tud rendesen.
Akaratomnál erélyesebben csukom be az ajtót, dobom az ágyra a fürdőköpenyt, azután berobogok a fürdőszobámba. Beleütök a falba- csak egy kicsit, hogy ne fájjon, dühös vagyok, hülye azért nem. Engedek egy kis vizet, iszok pár kortyot, azután megmosom az arcomat, és nekinyomom a homlokom a tükörnek. Ki fog tagadni minket! Egyikünk sem alkalmas számára, hogy Parseliába vezessük a családod, ki fog tagadni minket! Lehet, hogy már most teherbe ejtette a nőt, apám nem túl járatos a biztonságos szeretkezésben, nem hiszem, hogy valaha csinálta. Még egy házasságon kívül fogant botrányt is jobban akar, mint engem!
Ahogy lassan megnyugszom, a ruháimért nyúlok. A lehető legcsinosabban, legelegánsabban öltözök fel, úgy, ahogy azzal is elégedett lennék, ahogy eltemetnének. Nemsokára talán el fognak, apám elég drasztikus a módszereivel, és nyilván nem akarná, hogy új gyermekei olyan hatalmas ellenségeket szerezzenek már születésükkor, mint én például. De akkor sem fogom hagyni magam. Felveszem a legszebb nadrágomat, azt a kényelmetlen fekete cipőt, a legtisztábbra vasalt inget, fölé pedig azt a most kissé túl meleg, de Rosier címeres talárt, amin kis hímzések vannak. Igazi, klasszikus elegancia. Nem értem, miért mondták a szobatársaim, hogy olyan vagyok benne, mint egy díszfazék vagy mi.
Elindulok lefelé, de ahogy kimegyek, és megérezni vélem apám parfümjének maradványait a levegőben, újra felbosszantom magam. A lépcső helyett a folyosóra fordulok, kopogok, és szinte választ sem várva lököm be Ness szobájának ajtaját. Nem érdekel, ha most meztelen, ha még alszik, semmit nem tud csinálni, amit ne láttam volna még, és ami kínos lenne. De tudnia kell! Tudnia kell erről az egész tragédiáról!
- Ness! Apánk megnősül!- becsukom az ajtót, amikor rájöttem, elég hangos voltam hozzá, hogy halljon minket a számító lentről. Érzem, megint eluralkodik rajtam a kétségbeesés, a pánik, rögtön végig is gondolom, hogy mivel mérgezhetném meg, de sajnos nincs egyetlen igazán hatékony kész mérgem sem, amiről azt lehetne hinni, hogy csak váratlanul rosszul lett és meghalt. Nem mintha megmérgezhetném, apa biztosan rájönne, hogy én voltam - Lent van a nő! A mi reggeliző konyhánkban, apánk parfümje csak úgy bűzlik rajta! Együtt aludtak, Ness! Még csak nem is közölte velünk! Most mi lesz?
Vissza az elejére Go down

Nesta Rosier kedveli


I solemnly swear
I am up to no good

Nesta Rosier

Nesta Rosier

C’est la vie
Hollóhát
Kiknek a tanulás kaland
▽ Reagok :
22

»
» Pént. 5 Feb. - 20:50

Vajon mit szeretnék viselni az egyik utolsó szabad délutánon...? A nosztalgia nem jellemző rám, de mégis valami szentimentalitással állok a gardrób előtt, hálóingem a földön, és a lágyan füstölgő pacsuli-levendula között szívesen idézem fel mindazokat a szép napokat, amelyket örökre magunk mögött hagyunk, hiszen alig egyetlen tanév, és a kötelességeink bekopogtatnak majd az ajtón, és hiába volna kedvem naphosszat a ringatózó függönyök és behulló napsütésben olvasni az ágyon, ez nem lehet életcél.. csak még ma délután. Még rendelek egy habos kávét. Még megveszem azt a ritka, új parfümöt, azt a rózsaszín cipőt.. nem bánom, azt a három új fehérneműt, és elképzelem, akkor és az előtt viselem őket, akit magamnak választok.

A merengésből - amely magyarázat nélkül maradna, ha nem Carvin volna az, beviharzik, és ott talál meztelenül a tükrök és ruhadarabok között, mint valami színpadi jelenetben. Szeretném figyelmeztetni, milyen modortalan így betörni valahová, ha nem a Gestapo vagyunk, de ez eddig is terméketlen talajra hullott aggály, Carvin akkor jön és megy, amikor akar, felesleges bosszankodni.
- Miket mondasz itt éhgyomorra, korán reggel.. miért nősülne? - és bár találok valami vonzót a gondolatban, hogy akaratomon kívül hatolt a személyes termeimbe, nem emelek szót ellene vagy mellette. Arra nincs már mód, hogy nyugodtan válasszak, de a kedvéért, illetve a vélt riadalmáért nem sietek befejezni a kényelmes napkezdést.
- És te máris az esküvőre öltöztél? - kérdezem somolyogva, ez a talár a királynő beiktatására sem volna épp túlzás, és itt parádézik benne, bizonyítandó, hogy.. nos igen, ez még megfejtésre vár. Hellyel kínálom, és bízom benne, bezárja maga után azt az ajtót, mert sem Evainnek, sem Aurorának nem kellene hallania ezeket a kirohanásokat.

- Ez csak valami félreértés lehet. Gondolom, lehetséges, hogy tényleg együtt töltötték az éjszakát, akkor annyira nem volna meglepő, hogy rajta maradt az illata.. talán még indulás előtt repetázni vágyott apánk egyet. Ugyan, ne bomolj, ő is lehet boldog valaki mellett. - bár valóban szokatlan, ha voltak szeretői, sosem láttuk őket, szinte már azt hittem, őt ez az egész.. kevéssé érdekli, de hát tévedhettünk éppen, ő is ember, ő is lehet magányos második felesége halála után. Nekem nincs épp kifogásom megismerkedni vele, azzal a nővel, egyszer Carvin és Evain mellett is ott lesz egy az a nő, akkor majd megrázkódom elemeimben.
- Ha megengedte neki, hogy maradjon, talán megismerhetnénk, ha már lent van. Milyen volt különben? Komolyan kérdezem, kérlek, ne mondd, hogy gonosz és aljas.
Vissza az elejére Go down

Carvin Rosier kedveli


I solemnly swear
I am up to no good

Carvin Rosier

Carvin Rosier

C’est la vie
Hollóhát
Kiknek a tanulás kaland
▽ Reagok :
17
▽ Avatar :
William Tudor

»
» Csüt. 18 Feb. - 5:53
18+

Kicsit meglep, lebénít, hogy Ness meztelen, de végül csak becsukom az ajtót, és ráfordítom a zárra a kulcsot. Végignézek a testén, miközben lehuppanok az ágyra, és meghallgatom a válaszát. Az elmém félúton van- egyrészt még mindig nagyon ki vagyok akadva, de Ness teste eltereli a figyelmemet a közvetlen problémáról.
- Nem esküvőre. Csak úgy érzem, hogy én reprezentálom ma a Rosier házat az asztalnál, és nyilván nem fogok valami hétköznapi, egyszerű öltözékben kimenni.- végig szemmel tartom Nesst, de belül újra a szörnyű lehetőségre gondolok: apám azzal, hogy új nőt fogad maga mellé, bizonyára döntést hozott azt illetően, hogy milyen jövő vár ránk. Biztos, hogy eltávolít minket maga mellől, a lányokat gyorsan férjhez fogja adni, engem és Evaint pedig eltávolít valami hozományszerűséggel a tarisznyánkban.
Fújtatok, nem igaz, hogy nem érti, hogy mekkora tragédia történt! Apánk soha nem aludt együtt senkivel, és szerintem annyira kevéssé érdekli a szex, amennyire csak ignoráns lehet valaki eziránt. Ha új nőt újított be, akit el is akar venni, akivel együtt hál, az az ő esetében egészen hihetetlenül komoly dolog.
- Nem hiszem, hogy szerető lenne csak. Ő maga mondta, és amúgy is! Hány szeretője volt eddig apánknak? Auroráról előbb hinném el, hogy szeretőket fogad éjjelente, mint apánkról.- még mindig fújtatok, miközben Ness szemébe nézek, de kezdek megnyugodni kicsit. Végül is, vannak opcióink, hogy megoldjuk a problémát. Ez a fiatal nő biztosan nagyon naiv és könnyen manipulálható, valószínű új az országban a beszéde alapján, és valószínű szeretne jó viszonyt ápolni velünk. Talán ki is használhatjuk, hogy meghiúsítsuk apánk tervét. Ha pedig ez a dolog nem jönne be, mindketten nagyon jól keverünk mérget, és van egy kígyó a pincében, aki biztos, hogy nagyon szívesen eltüntetné őt.
Ness szeméről levándorol a tekintetem, veszek egy mély levegőt, és a melleire, a hasára, majd a szeméremdombjára nézek. Nem tudom elképzelni, hogy bárki felé akár csak hasonló vonzalmat érezzek, és bármilyen utat választunk arra, hogy örökre együtt maradhassunk, a mostani lépés is be kell, hogy kerüljön a számításokba. Felállok.
- Azt hiszem, igazad van, Ness. Valahogy mindenképpen alkalmazkodnunk kell ehhez. De most felejtsük el egy kicsit.- odalépek az ikertestvéremhez, először gyengéden átölelem, de gyorsan lecsúsztatom a kezeimet, megragadom a fenekét, és az ágyékomhoz rántom. Így ölelve, fogva őt vezetem az ágyhoz, ahová egy finom, kissé talán játékos lökéssel borulunk le. Megcsókolom, hosszan, miközben mozogni kezdek, a nadrágon keresztül hozzáérve. Nem maradok persze így sokáig- azóta a nyár óta nincs túl sok időnk. A több idő több esélyt jelent a lebukásra.
Elindulok lefelé, beleszívok az egyik mellébe, megcsókolom a köldökét, azután az ágy elé térdelek, és hosszan megcsókolom lent is. Imádom az érintését, azt a semmihez sem hasonlítható ízt, ahogy megérintem a nyelvemmel. Az egyik karommal átkarolom a combját, szabad kezem ujjaival pedig simogatni kezdem őt.
- Vártál rám ma reggel?- visszatérek a csókokhoz, és egy határozott mozdulattal betolom az ujjaimat. Felizgat a nedvessége, ahogy a reggeli napfény sugarai ránk sütnek. Úgy érzem most, hogy örökre együtt leszünk, ahogy benne vagyok.
Vissza az elejére Go down

Nesta Rosier kedveli


I solemnly swear
I am up to no good

Nesta Rosier

Nesta Rosier

C’est la vie
Hollóhát
Kiknek a tanulás kaland
▽ Reagok :
22

»
» Csüt. 18 Feb. - 6:37

+18!
- Nem mintha el akarnám rontani a kedved, de gyanítom, apánk már elég rendesen reprezentálta Rosier-házat ma reggel, legfeljebb nem az asztalnál. - Carvin szeret úgy tenni, mintha apánk legalább egy kobold volna, akire nő aztán akkor sem nézne, ha maga volna a Krőzus.. nekem nincsenek ilyen illúzióim, csak azért, mert diszkrét maradt, kétlem, hogy sosem vágyott semmire és senkire. Lehetetlen.
- Auroráról én is gyakran képzelek dolgokat, bár nem épp ilyeneket.. attól jobban tartok, egy nap bejelenti, hogy valamelyik ősünk titokban. - megvonom a vállam, és visszafordulok a tükörhöz. A húgommal kapcsolatban sok legenda mintha valószerű volna, és bár számtalan ellenérvem volt az évek folyamán, nem ő az egyetlen ember a történelemben, akinek jóslatai azért fájóan pontosak tudnak lenni. Ha csak jó emberismerő is, egy a millióból, és nem lepődnék meg, ha egyszer ráunna a korlátaira, amelyeket apánk állandó ignoranciája szorít számára.
Carvin szerint természetesen a Rosierek egyetlen reménysugara az ő intellektusa, de ezt gyakrabban előzi a temperamentuma, mint fel tudja mérni, ezért egy csipet sóval érdemes csak kezelni, amiért aggódik.

- Egyáltalán ki az? Biztosan emlékszel a nevére, csak bizonyos... körülmények elfeledtedték azt veled. - a mosolyom tükröződik a halvány felületen, ahogy az ágyon ülő duzzogóra pillantok, eszemben sincs felöltözni, most már végképp felesleges. Azonban arra nagyobb összegben fogadnék, hogy találkoztunk már a lánnyal - asszonnyal? - korábban, mivel apánk még tekinteni is szokott nem megfelelő körökre, nemhogy onnan válasszon magának szeretőt, ha pedig nem tévedek, és miért tévednék, azokból a bizonyos körökből jó előre megismertünk már mindenkit, akit érdemes volt. Talán valamelyik Black az? Greengrass? Nyilván végzett már az iskolában, de egyelőre nem jut eszembe több lehetőség.
- Kétlem, hogy eljegyezne valakit anélkül, hogy bemutatja nekünk.. de ha végül mégis újra akarna házasodni, nem lenne ellene kifogásom. Anyával sem volt boldog, és nem kérhetjük arra, hogy magányos maradjon a következő évtizedekben. - ez mindig a lapok között volt, de nem tudom elképzelni, hogy a családunk még egy fővel bővüljön.. biztos voltam abban, ha apánk meghozza ezt a nem túl biztos, de nem is elrugaszkodott döntést, az csak azután lehet, hogy kiköltöztünk, de ez természetesen most már naiv megérzésnek, ostoba kis becslésnek tűnik: Aurora az ötödévet kezdi csak, apánknak nincs oka várni, ha megkedvelt valakit. Az világos volt mindig, anyánkat nehezen viselte, az elsőt, a papírjainkba foglaltat pedig az élet viselte nehezen.. De háromszor nem lehet tévedni. Nem ekkorát.

Míg az ágyra fekszem és felhúzom a térdeimet, óhatatlanul megjelenik előttem Parselia Nagy, Égszínkék Könyve, amelyben van egy hasonló fejezet: a hősies Griffendél Godric elcsábítja a legfiatalabb hercegnőt, és három napon át szeretkeznek. A kötet nem tér ki arra, vajon miért nem kereste egyiküket sem senki hetvenkét hosszú órán keresztül, de ezzel meg tudnék békülni. Ennyi idő talán elég volna, hogy kifejezzem, mit érzek az ikertestvérem iránt.
- Talán.. de inkább volt megérzés. Talán én szex-látó vagyok. - a tenyereim közé fogom az arcát, aztán hátradöntöm a fejem, a hűvös párnák közé süllyedek, míg a szája forró és kiismerhetetlenül gyors. Még emlékszem, eleinte óvatosabb volt, ügyetlenebb soha: lehet, hogy reprezentálni akarta a Rosier-házat az öltözékével, de ez inkább szól a diplomácia nyelvén. Már akkor nedves vagyok, amikor megmozdul a keze, megmozdulnak az ujjai, nem okoz fájdalmat, ahogy belém hatol velük, és ha hetvenkét óránk nincs is erre, néhány biztosan.
- Mr. Rosier, nem érzi magát kiszolgáltatva, díszmagyarban kinyalni a nemes hölgyét? Még gecis lesz a családi címer, mit fognak gondolni magáról? - szinte sistereg a sok helytelen kifejezés az ajkamon, amelyeket hétköznapokon pontlevonással szoktam honorálni, és amelyeket Carvinon kívül senki előtt nem ejtenék ki, de maguk az együttléteink szentelik fel ezeket a pillanatokat valami nem is létező idősíkká, ahol mások vagyunk. Talán eredeti önmagunk, talán jobb, vagy épp rosszabb változatunk, de nem Carvin és Nesta Rosier, csak két, meghatározott ideig élő ember, akik egymást akarják a legjobban a világtól.

Carvin és Nesta Rosiert azonban várják az asztalnál pofavizitre, és szegénykéknek még fel is kell majd öltözniük: lerángatom Carvin nevetséges ruháit, és sürgetőleg az eddigi helyemre lököm, magamba fogadom és mozogni kezdek. A napsütés végigsiet a testemen, furcsa alakokat fest rá távoztában, ahogy a nap dél felé mutat - érzem, hogy nem lesz nehéz elélveznem.
Vissza az elejére Go down

Carvin Rosier kedveli


I solemnly swear
I am up to no good

Carvin Rosier

Carvin Rosier

C’est la vie
Hollóhát
Kiknek a tanulás kaland
▽ Reagok :
17
▽ Avatar :
William Tudor

»
» Szomb. 27 Feb. - 1:07
18+

- Igen. Bemutatkozott. Koldovstoretz.- szinte csak most tudatosul bennem igazán, hogy honnan ismerős a név. Akkor tényleg aranyvérű, és tudom, hogy a róluk elnevezett iskola még üzemel, bár afelől, hogy valóban igazat mondott-e, vannak kétségeim. Nem tudok sokat a Szovjetunióról, de arról elég híresek, hogy irtják a kiváló embereket, és csak a hitványakat hagyják élni hagyni. A Koldovstoretz család kiemelkedett az átlag közül, úgyhogy nem lepne meg, ha nem csak felvett név lenne.
- Én nem kétlem annyira. Lehet, hogy elégedetlen velünk.- belegondolni is rossz, de tényleg nem lep meg annyira, hogy apa nem osztotta meg velünk ezt az egészet. Valószínű tudja, hogy elleneznénk, és nyilván a pozíciónkra veszélyesnek látnánk ezt a dolgot, úgyhogy logikus, hogy a hátunk mögött csinálja. Kicsit furcsa is, hogy nem várta akkor meg a Roxfortot, akkor már esélyünk sem lenne. Így is kevés időnk maradt arra, hogy megszervezzük az ellenállást.

Az együttlét lehetősége elfeledteti velem az egész külvilágot. Bármilyen rossz éppen a világ, bármi bárhogyan alakul, úgy érzem, hogy egy kis oázisban találom magamat, amikor letérdelek Nesta elé, semmi nem létezik, csak mi ketten. Nincs jövő sem, ami fenyegetne minket azzal a kegyetlen lehetőséggel, hogy szét fognak minket választani, és nem lehetünk együtt. Most nincs semmi más.
Jól esik az érintés, jól esnek az illatok, nevetek a megjegyzésén- ritkán nevetek és mosolygok, talán mondhatjuk, hogy soha, ha nem vagyok Ness-szel éppen. Úgy érzem, mintha örökké együtt lettünk volna, mintha egymásnak teremtettek volna minket, és akkor logikus is, hogy egyszerre születtünk, egy helyen, hogy ne téveszthessük el egymást. Az soha nem zavart, hogy testvérek vagyunk, az átlagos emberek átlagos morálja soha nem állított meg semmiben.
- Igaza van, hölgyem.- felállok, játékos mosollyal az arcomon nézlek, miközben hagyom, hogy levetkőztess, éppen csak segítek. Játékosan mosolygok, mint amikor azt játsszuk, hogy ki tudja előbb levetkőztetni a másikat, és magamban elismerem a vereségem, a mindenkori vereségem ebben a játékban. A ruha talán gyűrött és koszos lett, de nem érdekel. Nem is igazán számít most, ahogy alig néhány másodperc múlva meztelenül kerülök Ness alá. Hangosan felnyögök, ahogy rám ül, ahogy belé hatolok, ahogy megérzem azt a szűk, forró, feszülő testet magam körül. Hangosan nyögök, ahogy hátrafeszítem a fejem, megragadom a haját, vörös csíkokat húzok a derekára, miközben durván, szenvedélyesen mozogni kezdek.
Érzem, hogy kivörösödik az arcom, ahogy mozogsz rajtam, látom ezt a tiéden is, a hangok, amiket kiadunk, összekeverednek. Hangos vagyok, egyre gyorsabb, egyre szenvedélyesebb, de nem sietek annyira, ahogyan azt eredetileg terveztük, és ahogy ajánlott lenne most, hogy betolakodó van a házunkban. Ki akarom élvezni minden pillanatát, és nem akarom, hogy végül csak nekem legyen jó. Ismerek minden hangot, minden nyögést, minden gesztust, minden rándulást, és elveszítem az időérzékemet is, ahogy közelebb és közelebb viszlek az orgazmushoz. Megmarkolom a feneked, még mélyebbre kényszerítem magam, többször megütöm a bőrt, megmarkolom a torkodat, megszorítom. Elfelejtem egy pillanatra a történetünket, a személyiségünket, a brilliáns elmét, ami ebben a testben lakik, engedek azoknak az ösztönöknek, amik általában semmit nem váltanak ki belőlem. Most egy gyönyörű, forró test vagy, amit magamévá teszek. Másodpercekkel azelőtt, hogy elélveznék, magamat is szépnek érzem, úgy érzem, mindenkinek látnia kellene, ahogy a magamévá teszlek, te pedig engem a magadévá. Könnyes a szemem az intenzív érzéstől, hangosan nyögöm a nevedet.
Amikor úgy érzem, hogy közelebb jutottál, nem tartom vissza többet: néhány határozott mozdulattal elmegyek benned, és folytatom a mozgást, amíg az inger abba nem marad. Utána sem húzom ki magam azonnal, mozgok is még kicsit, hagyom, hogy tovább ülj rajtam, az erekcióm pedig nem múlik el. A testem azt akarja, hogy így maradjunk, bármennyire fáj a durvaság után a testem több pontja.
- Hú... gyakrabban kéne rád törnöm... reggelente.- a kifulladt, mosolygós nevetés olyan idegen tőlem, mint tőled a káromkodás, hétköznapokon mindig komoly, talán kicsit mélabús vagyok. Talán haragos. Neked nevetek és mosolygok csak őszintén, szélesen. Hangosan kifújom a levegőt. - Maradjunk itt! A nő ráér.
Vissza az elejére Go down

Nesta Rosier kedveli


I solemnly swear
I am up to no good

Nesta Rosier

Nesta Rosier

C’est la vie
Hollóhát
Kiknek a tanulás kaland
▽ Reagok :
22

»
» Hétf. 8 Márc. - 0:24

+16
Bármit is mond Carvin a hölgy nevéről, nem jegyzem meg - tudom, hogy egyszer még megbánom majd, ahogy azt is, hogy nem próbáltam jobban elengedni az ikrem, mikor még nyíltak erre reális kilátásaink, azokban sétálhattunk volna valaki más kezét fogva, de talán sosem léteztek ezek a lehetőségek, sosem viseltük volna jól egymás magánéletét, eleve csak annak meglétét. Carvin már gyermekként sem akarta, hogy mások csatlakozzanak titkos játékainkhoz, még unokatestvéreinket is kerülte, ha nem szóltak rá, hogy velük is illene játszania, időt töltenie, és szórakoztatott eleinte a vonzalma, de egyikben sem láttam a messzi villámlást, mennydörgést, csak mikor már mindketten bőrig áztunk, és nem volt hová menekülni a természet törvényei elől.
Egyértelmű volt, milyen bűnt követünk el, és pár hét erejéig ellent tudtam mondani és állni ennek, a lelkére beszéltem, érveltem és vitatkoztam, holott hamarosan világos lett, az érzésekkel szemben mindezek a fegyverek hatástalanok - de még akkor sem akartam engedni, agonizáltam, javaslatokat tettem Carvin számára olyan ügyletekről, amelyekről tudtam, sosem vágyna rájuk nélkülem sem, és aztán úgy zuhantam alá az elveim képezte kis parnasszusról, mintha sosem lett volna.

- Persze, hogy igazam van, a szeretőknek mindig igaza van! - most, karok és ajkak között ennek nincs baljós csengése, pedig az vagyok, csak a szeretőd, az is titokban lehetséges csak. Nincs olyan talpalatnyi föld ebben a világban, ahol megtűrne bennünket bárki, és hacsak nem kívánunk egy farmon megöregedni - amit még most, a szenvedélytől leginkább elvakultan is kétlek - ezen lehetetlen volna változtatni. Most nem gondolok rá, de egyszer oltár elé vezetsz egy másik nőt, vele hálod el a nászéjszakád, ő ad majd gyerekeket neked és ti lesztek a Rosier család, míg én.. nos, az én jövőm ennél kevésbé kiszámítható, és egészen biztosan kevésbé beteljesült.
- Carvin.. maradj.. bennem.. - tudom, hosszú percekig bennem van és érzem a körmeit, az ütések súlyát és aztán a markát a torkomon, az ennek nyomában járó, bújt szégyennel vegyes eufóriát, amit csak a szexben megalázás okozhat, ha szeretünk valakit és őszintén nyújtjuk át minden emberségünket.. tudom, nem azonnal történik, de szinte úgy tűnik, rögtön orgazmusom lesz, fájóan gyorsan és fájóan röviden. Minden gyönyörű - a napfény a hajad szőkéjében, a tested formái, az arcodon áttűnő állati öröm, de nem tudok önfeledt maradni, megmérgezi az egészet a valóság betolakodása. Lesz egy másik nő, és máris féltékeny vagyok, ami nevetséges, de úgy bennem vagy, ahogy épp te is. Nem tudom, hogyan tegyem szóvá, hogyan őrizzem meg ezeket a perceket, amelyeket úgysem nyújthatunk végtelenségig, de félek, sokáig vártam mindezzel, és már most késő attól félni, amely a következő sarkon les már ránk.

- Igen.. minden reggel jönnöd és menned kellene. Úgysem mehetünk le így.. lezuhanyozhatsz velem, és elrakhatjuk a díszegyenruhád, csak összeizadnád, és akkor hogy ijeszted el az ellenséget. - fáradtan elmosolyodom, itt van a nyelvem hegyén minden kétség, de nincs szívem feltálalni őket és csak úgy összetörni a kedved. Apánk szeretőjétől nem tartok egyáltalán, még mindig mesebeli, hogy kilested és megfenyegetted egy reggelivel, talán következmények nélkül maradna az is, ha csapzottan mutatkoznánk előtte, ha már tudjuk, milyen célból jár itt, de utólag bánnád, és én is. Szeretnék komoly benyomást tenni rá, ha nem is veled közös okból.
- Bár nem hiszem, hogy tényleg eljegyezte volna, hogy igazán, komolyan eljegyezte volna, de... ha lesz valaki, akit igen, azt hiszem, már ránk is sor kerül majd. - mormolom a vízsugár alatt, a nedves hajam kettőnkre tapad, és így, kiszolgáltatottan már nem parancsolok úgy a lappangó lázálmoknak, azokat nem űzi el a drága, apánk figyelmes ajándéka tusfürdő és sárkányvéres sampon sem - Most, hogyy az utolsó évünk jön.. gondolnunk kell erre. Van már esetleg.. akin megakadt a szemed?
Vissza az elejére Go down

Carvin Rosier kedveli


I solemnly swear
I am up to no good

Carvin Rosier

Carvin Rosier

C’est la vie
Hollóhát
Kiknek a tanulás kaland
▽ Reagok :
17
▽ Avatar :
William Tudor

»
» Csüt. 1 Ápr. - 3:25
18+


Az orgazmust követően visszatér az a pillanatnyi bűntudat és félelem, a bizonytalanság, ami az egész életünket jellemzi, de hagyom, hogy az eufória győzzön felette. Ahogy rajtam ülsz, a testünk még lüktet és érzékeny minden mozdulatra, nem számít a holnap, hogy napról napra élünk szinte koldusokként, várva, hogy mikor fogy el az életünk, a jövőnk, mikor választanak szét minket örökre. Elutasítom a gyűlölt és rettegett gondolatot, a mumust, az elegánsan öltözött, konzervatív lényedet, a megtestesülését annak, hogy ez az egész egyszer talán nem lesz több, csak egy titkolt és tagadott fejezet a múltunkban, mi pedig olyan távol szakadunk egymástól, amennyire csak lehetséges testvéreknél. Elfelejtem ezt most, benned maradok, amíg kéred, még mozgok is, mintha még lenne bennem elég hozzám egy második orgazmushoz- ahhoz most biztosan pihennem kellene.
- Jó... felveszek valami egyszerűbbet. Ne vegyünk a ruháinkkal ennyire abszolút álláspontot.- hagyom, hogy leszállj rólam, de nem keresek ruhát, csak simogatlak fekve, amíg arrébb nem mész, utána pedig nézlek, ahogy a napfény játszik a bőrödön. Ritkának látom ezt rajtad, mert szinte mindig éjjel szeretkezünk, mint a tolvajok, akik valami rosszat tesznek, és el kell bújniuk a napfény elől, ami, mint vámpírt égetné porrá őket.

A vízsugár, a közös zuhanyzás mindig rendkívül izgalmas volt számomra, és nem csak azért, mert büntetlenül és ellenállás nélkül tapinthatom végig a testedet. Szeretem, hogy kiszolgáltatottak vagyunk, hogy ha most törne ránk Evain, Aurora vagy apa, vagy akár egy házimanó, semmiféle magyarázatunk nem lenne erre, mi mégis durván és szenvedélyesen kockáztatunk valamit, ami logikai alapon sehová nem vezet. Most viszont, ahogy beszélni kezdesz a jövőről, a potenciális tényekről, amit a nőszemély érkezése jelenthet, nem örülök ennek. Úgy érzem, mintha a végéhez közeledne a világ, és minden triviális dolog hatalmassá nő, ahogy nem tudom, hogy ez lesz-e az utolsó alkalom, hogy ebben a pozícióban lehetünk egymással. Talán most dugtunk utoljára reggel, talán most zuhanyzunk együtt utoljára és látlak hajmosás közben, talán most voltál utoljára úgy felül, hogy egyszerre volt orgazmusunk. Minden véglegesnek tűnik, mintha az életünk a végéhez közeledne, én pedig érzem, hogy a szememet átszakítva kitörni készül egy könny a felhozott témától.
- Hát... ja. Gondolom, ha megnősül, akkor minket a házon kívül akar tudni. És mi ketten vagyunk az elsők, kétségtelenül.- fogalmam sincs, kit utálnék a legkevésbé. Kedvelném Averyt, akinek a családja hősként száll szembe az új rezsimmel, és aki rendkívül intelligens. Kedvelném azt a Lestrange lányt, aki prefektus lett, és aki hihetetlenül intelligensnek tűnik. Kedvelném Shackleboltot, aki hihetetlenül éles és lángoló elme. Kedvelném mindannyiukat, mint tanulótársat, filozófiai vitapartnert, barátot, és ha bármit változtatna a világon, ha csak a család múlna rajta, hajlandó lennék megdugni és teherbe ejteni is bármelyiküket. De egyikük sem te vagy, téged senki nem pótolhat, és ahogy eszembe jut, hogy egy másik test vonaglik alattam, egy másik lány nyögi a nevemet, nem érzek semmiféle vágyat. Nem éreznék igazi vágyat, ha Avery vagy Shacklebolt széttenné előttem a lábát, nem okozna semmiféle érzést, hogy hogyan érzik magukat alattam, és ami a legfontosabb, semmit nem éreznék feléjük, miután elélveztem, menekülnék abból az ágyból, mint égett hús a forró vastól mugli tűzpróba után.
- Nem gondolkoztam rajta... nem igazán. Nincs senki.- megsimogatom a hajad, amit gyönyörűvé, még szebbé varázsol a sárkányvér sampon, érzem a lüktetést a hasamban, ahogy lecsúsztatom szappanos kezem a tiéden, és ahogy lenézek rád, merevvé válok újra, hozzányomom magam a combomhoz. A vágyam úgy űzi el az undort, mintha soha nem lett volna, hasonlóan a jövő gondolatához, miközben átkarolom a derekad, durván menekülök ismét a jelenbe. Szinte kérdés nélkül nyúlok a combjaid közé, hogy kitapintsalak, és a szeméremajkak közé nyomva a középső ujjamat, újra masszírozni kezdjelek. - Annyira gyönyörű vagy.
Vissza az elejére Go down

Nesta Rosier kedveli


I solemnly swear
I am up to no good

Nesta Rosier

Nesta Rosier

C’est la vie
Hollóhát
Kiknek a tanulás kaland
▽ Reagok :
22

»
» Vas. 16 Május - 2:22

Tudom, hogy a szemében valóban gyönyörű vagyok, és az is maradok talán halálom napjáig - remélem, hogy tévedek, de ez nem jellemző rám, főként rossz dolgokban, és Carvin minden szenvedélye újabb és újabb féke boldogságának, amelyet velem nem érhet majd el: úgy semmiképp, amint elképzeli azt. Tanácstalan vagyok, mivel tennék jobbat, a várakozás azonban olyan luxus, amelyet nem engedhetek meg magamnak, főleg, ha elismerem, Carvin apánk közvetlen utódja, ha meg is fontolja minden lehetőségét, előbb-utóbb döntést hoz, aztán pedig semmi nem állja útját a következőknek.
Talán el kellene fogadnom Mulciber ajánlkozását, legalább egy sétát tenni vele az Abszolon, megismerni, ezzel példát mutatni, kényszeríteni a testvérem a rólam való elrugaszkodásra, de.. még saját magam sem tudom megfelelő érvekkel meggyőzni, pillanatok műve lenne elbizonytalanítania.

- ...tudom, hogy nem akarsz beszélni erről, de mégis, valamit biztosan tennünk kell. Nem a nő ellen, bár kétlem, hogy tényleg komoly volna. - puhának, párától elnehezültnek érzem magam, a jövő távol van, ez a beszélgetés szinte olyan, mintha megint gyermekek volnánk az udvaron, egy hosszú nyári reggelen, mikor minden végtelen, az ég, a látóhatár, a napok számlálhatatlan kékje nyújtózik az elképzelhetetlen, édes távolban. Vattás a szám belül, elviselhetetlen ez a nosztalgia, ami hamarosan, mintegy tapsra megszakad. Hogy eltereljem a figyelmem, a balzsamért nyúlok, próbálván nem észrevenni, milyen egyszerű megoldást kínálsz.
- Carvin, ha ezt akarod, kell, hogy legyen egy tervünk. Nem ábrándjaink, meg talánok, komoly tervek minden eshetőségre. Nem lehetsz állandóan passzív-agresszív és tanácstalan. - persze nyilván, hogyne lehetnél, ez természetes létezésed alapja és minden egyéb árnyalata, de nem látok más kiutat. A rózsa, tonka, bergamot illata felvértez valamilyen apró, otthonos magabiztossággal, amelyre szükségem lesz, ha le akarom győzni a makacsságod.

- ...még mindig kétlem, hogy nem értetted félre a helyzetet, de egyre kíváncsibb vagyok arra a nőre. Sosem láttam senkit apával, bár azért gondoltam, hogy.. nem egészen magányos. Kérlek, ne harapd le a fejét. - csak fehéret viselek, igazán semmi különös, kihívó nem látszik rajtam. Eleve roppant udvariatlanok voltunk, hogy így megvárattuk, mintha játszmára készülnénk vele, de ahhoz túl érdeklődő vagyok, Carvin pedig türelmetlen hasonlókhoz.
- Üdvözlöm, Ms... Koldovstoretz. Elnézést kérünk, hogy így megvárattuk, adódott némi.. félreértés. Örülök, hogy megismerhetem, Nesta Rosier vagyok. - könnyedén foglalok helyet az asztalnál, és még bízom benne, hogy az ikrem is így tesz mindenféle dörgedelmes monológok helyett és nélkül. Kell, hogy legyen oka annak, hogy apánk így közli ezt a helyzetet velünk, kár volna elbukni a kihívást, ha valami kellemes végkifejletre is kilátásunk van: például egy pohár frissen facsart naracslére, forró croissantra, néhány apró, izgalmas részletre apánk magánéletéből.
- Carvin az imént azt mondta, hogy ön és édesapánk.. közeli ismerősök. Biztosan csak sűrű elfoglaltsága okán nem mutatott még be bennünket egymásnak. A testvéreim is biztosan hamarosan csatlakoznánk hozzánk.
Vissza az elejére Go down

Carvin Rosier kedveli


I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

The end of the world

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Neo vs. The World
» World of Shadowhunters
» World of Mysteries
» the man who sold the world
» Wicked World

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Irány a játéktér :: A nagyvilágban :: Egyesült Királyság :: Lakhelyek-